Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO LSPM

LSPM poświęcona jest pogłębianie granice studium zarządzania i planowania, poprzez swoje badania, współpracę w całej LSPM, a jego zobowiązania z przedsiębiorstw, organizacji i liderów na całym świecie.

2

Dążymy do wykorzystania wiedzy w dążeniu do sukcesu organizacyjnego oświecając talenty naszych uczniów do rozwiązywania problemów wzdłuż ich kariery edukacyjnej i zawodowej.

  • Nasze programy są opłacalne
  • Możesz uczyć się w każdej chwili - w dowolnym
  • Idealnie nadaje się do pracy specjalistów

Kim jest ten PROGRAM?

Przez lata byliśmy stała się cenionym dostawcą edukacji z ponad 1000 absolwentów. Dziś studenci LSPM korzystać z programów wysokim popytem na najszybciej rozwijających się dziedzin.

Nasi studenci mieszanka składa się z profesjonalistów, przedsiębiorców, administracji i innych.

ELASTYCZNOŚĆ. IT'S w naszym DNA.

Mamy powodzeniem kształcenie dorosłych pracuje od 2004 roku. London School of planowania i zarządzania znajduje się studium zarządzania i planowania. Nasze programy zarządzania przedsiębiorstwem mają na celu rozwój i wykorzystanie wiedzy odkryć praktyczne rozwiązanie problemu obejmujące korporacji świata.

Najszybszy sposób, aby stopień

LSPM oferuje online MBA w 12 miesięcy w porównaniu z konwencjonalnymi 24 miesięcy studiów

elastyczne Uczenie

Zarób swoje kwalifikacje bez poświęcania swojej pracy i zobowiązań osobistych. Dowiedz się w dowolnym momencie - z dowolnego miejsca.

Nauka on-line

Doświadcz nowego sposobu uczenia się. Nasz system nauki online poprzez pobranie notatki, przeglądanie materiału audio i video do nauki.

Egzaminy Online

Programy LSPM dostarczane są całkowicie on-line od składania zleceń do nadania testy online.

Nasze wsparcie

Każdy potrzebuje trochę pomocy czasem. I uzyskanie odpowiedniego wsparcia może stanowić ogromną różnicę w swój sukces. Na LSPM, zapewniamy wsparcie w wielu dziedzinach, więc nigdy nie czujesz się jak na własną rękę.

3

Wsparcie akademicki

My w LSPM upewnić się, że nasi uczniowie otrzymują wsparcie akademickie 24/7. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się potrzebuje dodatkowej pomocy, oferujemy szeroką gamę opcji korepetycje z własnym przewodnikiem do 24/7 czatu wsparcia.

Wsparcie techniczne

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważne, aby uzyskać dostęp do kursów i narzędzi, gdy zajdzie taka potrzeba. Nasza pomoc techniczna jest dostępna 24 godziny na dobę.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Address
Office 7, 35-37, Ludgate Hill, London, EC4M 7JN, United Kingdom (U.K.)
EC4M 7JN London, England, Wielka Brytania
Telefon
undefined