London School of Hygiene & Tropical Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LSHTM ma wysoką pozycję w rankingach uniwersyteckich. Został nazwany przez Uniwersytet Roku # 1 przez Times Higher Education w 2016 roku i zajął 1. miejsce na świecie w badaniach nad medycyną tropikalną (CWUR 2017).

Najnowocześniejszy i międzynarodowy charakter badań Szkoły znacząco przyczynia się do jakości i zakresu nauczania i szkolenia. Szkoła ma wyjątkową populację pracowników, studentów i absolwentów; stosunek uczniów do pracowników wynosi 1: 3, a nasi absolwenci pochodzą z ponad 180 krajów.

Założony przez Sir Patricka Mansona LSHTM rozpoczął jako Londyńska Szkoła Medycyny Tropikalnej w 1899 r. W londyńskich dokach, a dziewiętnastu studentów założyło pierwszą LSHTM przyjęta w dniu 2 października 1899 r. LSHTM ma teraz siedzibę w Bloomsbury, gdzie ma dwie główne siedziby w Keppel. Ulica i Tavistock Place. Dziś nasi pracownicy, studenci i absolwenci pracują w instytucjach rządowych, akademickich, agencjach międzynarodowych i służbach zdrowia na całym świecie.

Nasze finansowanie badań wzrosło do ponad 124 milionów funtów rocznie ze źródeł krajowych i międzynarodowych, w tym rządu Wielkiej Brytanii, Komisji Europejskiej, Wellcome Trust i ustawy

Multidyscyplinarna wiedza Szkoły obejmuje klinicystów, epidemiologów, statystyków, socjologów, biologów molekularnych i immunologów. Współpracujemy z naszymi partnerami na całym świecie, aby wspierać rozwój potencjału dydaktycznego i badawczego, a nasi absolwenci pracują w ponad 180 krajach.

Dlaczego warto tu studiować?

  • # 1 Uniwersytet Roku 2016 (Times Higher Education)
  • Miejsce nr 1 na całym świecie w badaniach nad medycyną tropikalną (CWUR 2017).
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko: studenci pochodzą z ponad 100 krajów, a ponad 40% z nich pochodzi spoza Europy.
  • Globalne perspektywy kariery: absolwenci LSHTM pracują w ponad 180 krajach i zatrudniamy ponad 1300 pracowników z ponad 60 krajów.
  • Dostępne są opcje nauki w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, a także elastyczne kursy online
  • Część prestiżowego University of London

Życie studenckie

Szkoła znajduje się w sercu Londynu i bezpośrednio przylega do centralnego okręgu University of London i British Museum. Studenci korzystają z udogodnień i wydarzeń w Uniwer- sytecie Uniwersytetu Londyńskiego i Radzie Przedstawicieli Studentów. Szkoła ma własnego dedykowanego doradcę studenckiego, który może doradzać uczniom w sprawach nieakademickich, takich jak kwestie imigracyjne i wizowe, zakwaterowanie lub obawy finansowe, które mogą pojawić się podczas studiów. LSHTM Careers Service doradza uczniom indywidualnie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wskazówek dotyczących pisania skutecznego CV, czy po prostu potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, co dalej robić.

Lokalizacje

Londyn

Address
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium