London School of Hygiene & Tropical Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

London School of Hygiene & Tropical Medicine jest wiodącym światowym centrum badań i kształcenia podyplomowego w dziedzinie zdrowia publicznego i światowym, z 4000 studentów i ponad 1300 pracowników zatrudnionych w ponad 100 krajach. Szkoła jest jednym z najwyżej ocenianych instytucji badawczych w Wielkiej Brytanii, a ostatnio wymieniane jako jedna z najlepszych na świecie uczelni współpracy w dziedzinie badań.

Naszą misją jest poprawa zdrowia i zdrowia równości w Wielkiej Brytanii i na całym świecie; partnerskiej współpracy w celu osiągnięcia doskonałości w publicznych i globalnego badania zdrowia, edukacji i tłumaczenia wiedzy w polityce i praktyce.

Założona przez Sir Patrick Mansona w 1899 roku, Szkoła jest teraz częścią Uniwersytetu Londyńskiego i rozrósł się w ostatnich latach w dwóch głównych miejsc na Keppel Street i Tavistock Place. Nasz finansowanie badań wzrosła do ponad 60 mln £ rocznie ze źródeł krajowych i międzynarodowych, w tym brytyjskiego rządu, Komisji Europejskiej, Wellcome Trust oraz Fundacji Billa i Melindy Gates.

Wielodyscyplinarne doświadczenie szkoły obejmuje lekarzy, epidemiologów, statystyków, socjologów, biologów molekularnych i immunologów. Współpracujemy z naszymi partnerami na całym świecie, aby wspierać rozwój nauki i potencjał badawczy, a nasi absolwenci pracują w ponad 180 krajach.

Dlaczego warto studiować?

Instytucja wiodąca podyplomowe dla badań i kształcenia podyplomowego w ochronie zdrowia na świecie. Część z Uniwersytetu w Londynie, Szkoła to największa tego typu instytucja w Europie z niezwykłą głębią i szerokiej specjalistycznej wiedzy obejmującej wiele dyscyplin. Jest to jeden z najwyżej ocenianych instytucji badawczych w Wielkiej Brytanii. Bogata oferta kursów magisterskich, dostarczane zarówno w Londynie lub przez kształcenia na odległość. Otoczenie międzynarodowe. Studenci pochodzą z ponad 100 krajów. Ponad 40% tych studentów pochodzi z krajów pozaeuropejskich. Globalny zasięg z sieci dużych absolwentów. Absolwenci pracują w ponad 180 krajach. Szkoła ma około 1300 pracowników wyciągnąć z ponad 60 krajów. Pełnym i niepełnym wymiarze czasu opcje dostępne, jak również interkalowany badanie stopni medyczne. Stopnie naukowe i badania krótki kurs są również dostępne.

Życie studenckie

Szkoła znajduje się w samym sercu Londynu, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu w Londynie centralnym posterunku i British Museum. Uczniowie korzystają z obiektów i wydarzeń na Uniwersytecie w Londynie Unii i przedstawiciela Rady Studenckiej. Szkoła posiada własne Doradca Student, w stanie doradzać studentom w kwestiach pozaszkolnych, takich jak kwestie imigracji i wizowych, zakwaterowania, lub kłopoty finansowe, jakie mogą wyniknąć w trakcie studiów. LSHTM w Karier radzi studentom na zasadzie jeden do jednego, czy chcesz porady na temat pisania skutecznych CV, lub po prostu potrzebujesz pomocy w podejmowaniu decyzji, co robić dalej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć Dyplomy » Widzieć Certificates »

Filmy

Why study at the London School of Hygiene & Tropical Medicine?

Open Day - London School of Hygiene & Tropical Medicine

Kontakt
Adres lokalizacji
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street

London, Anglia, WC1E 7HT GB