London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The London School of Business

Studiowanie w LSBF to inwestycja w twoją przyszłość.

Dlaczego warto wybrać LSBF?

· LSBF wygrał "królewską" nagrodę 2013. Dotychczas tylko kilka instytucji otrzymało ten zaszczyt.

· Programy studiów uznawane na poziomie międzynarodowym

Nasze zorientowane na przemysł programy badawcze, które są silnie ukierunkowane na światowe trendy w świecie biznesu, specjalizują się w różnorodnym doborze ekonomii, takim jak marketing, finanse i zarządzanie. Każdy program studiów stanowi doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Kształcenie zawodowe odgrywa ważną rolę i daje studentom możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

· Ranking i partnerstwa

The London School of Business

· Grenoble Graduate School of Business (GGSB) jest jednym z partnerów akademickich LSBF. GGSB ma trzy akredytacje: AMBA, EQUIS i AACSB. Ta potrójna akredytacja obejmuje mniej niż 1% ekskluzywnych szkół biznesowych na świecie.

· Dedykowana usługa kariery

Dedykowana usługa kariery jest dostępna dla studentów: Nasi zmotywowani eksperci w dziedzinie kariery nie tylko organizują seminaria, szkolenia i imprezy sieciowe, ale także oferują wiele ciekawych ofert pracy w świecie biznesu.

Zorientowane na karierę podejście LSBF, a także ważne kontakty z firmami otwierają drogę dla studentów do różnych możliwości kariery.

· Międzynarodowość

Studenci LSBF mają możliwość studiowania z innymi studentami z całego świata w Londynie, Birmingham, Manchesterze, Toronto i Singapurze. *

Dzięki decyzji dla LSBF należysz do międzynarodowej szkoły biznesu z uczniami z całego świata. Współpraca i interakcja z zagranicznymi studentami pozwoli ci zdobyć ważne umiejętności międzykulturowe.

· Zakwaterowanie

Dokładamy wszelkich starań, aby Twój ruch w Londynie był łatwy. Oferujemy zakwaterowanie, które spełnia wszystkie wymagania i spełnia wszystkie indywidualne potrzeby. Nasza usługa transferu na lotnisko może odebrać Cię z lotniska. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od momentu przyjazdu i podczas treningu.

* Niektóre programy studiów oferowane są tylko w samym sercu Londynu.

Lokalizacje

Grenoble

Address
Grenoble, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania