London School of Business and Finance (LSBF) PQ

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie

Dzięki London School of Business and Finance (LSBF) możesz zdobyć ukierunkowane umiejętności rachunkowe związane z kwalifikacjami ACCA oraz dodać szerszą wiedzę biznesową i kierowniczą na studiach podyplomowych. To połączenie zaawansowanej wiedzy i zaawansowanych kwalifikacji znacznie poprawi Twoje perspektywy kariery - w dowolnym miejscu na świecie.

Programy te zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci odróżnić się od innych specjalistów w dziedzinie księgowości i finansów - zapewniając nie tylko kwalifikacje zawodowe, ale także umiejętności praktyczne, których poszukują pracodawcy. Będziesz mógł skorzystać z szerokiej gamy wysokiej jakości wsparcia i zasobów edukacyjnych, które mają na celu szybkie przyspieszenie kariery zawodowej.

Możesz połączyć swój ACCA z naszymi:

 • MBA
 • Magister finansów i inwestycji

Połącz swoją ACCA z MBA w zaledwie 2 dodatkowych modułach i rozprawie *. Lub magister finansów i inwestycji w zaledwie 1 dodatkowym module i rozprawie *.

Do badania ACCA oferujemy londyński kampus i / lub badanie online dla mieszkańców Wielkiej Brytanii lub badanie online dla mieszkańców zagranicznych. Stopień MBA / MA jest nauczany w 100% online.

*Akceptacja regulaminu i warunków.128767_iStock-522138650.jpg

Co nas wyróżnia / Najważniejsze powody, aby studiować tutaj

 • Bezpłatny zestaw słuchawkowy VR z naszym programem ACCA MBA / MA *
 • Bezpłatny kurs nauki danych o wartości 1790 £ *
 • Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną szkołą rachunkowości
 • Wielokrotnie nagradzani tutorzy będący specjalistami przedmiotowymi
 • Jesteśmy złotym partnerem edukacyjnym ACCA
 • Elastyczne tryby nauki: kampus, nauka mieszana lub online z bezpłatnym dostępem do dodatkowych treści online we wszystkich trybach nauki
 • Nauczyciele uczą na podstawie własnych notatek, a nie ogólnych materiałów
 • Rozróżniamy wykłady i korepetycje; „Wykładamy” przedmiot, ale „wychowujemy” naszych uczniów
 • Zajmujemy się programem w kontekście, więc informacje są łatwo przyswajalne do egzaminu i miejsca pracy
 • Dłuższe zajęcia niż konkurenci, co zmniejsza wymaganą liczbę godzin nauki w domu
 • Pass 1st Time Guarantee ™ * - Uznajemy twoje zaangażowanie w studia, dlatego oferujemy bezpłatny kurs poprawkowy w mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie zdasz pierwszego razu
 • Elastyczne płatności *: Finansowanie ACCA nie musi być zmartwieniem - możesz dokonywać płatności w ciągu trzech lub sześciu miesięcy
 • Nasze materiały są zaufane przez wielką czwórkę
 • *Warunki

Nacisk na zatrudnienie

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności z myślą o Twojej karierze. Nasi doświadczeni nauczyciele inwestują w Twój sukces naukowo i zawodowo, a nasze programy obejmują możliwości praktycznego zastosowania. Po ukończeniu naszych programów będziesz w stanie wykazać się pełnym zrozumieniem swoich studiów i posiadać umiejętności niezbędne do postępów na ścieżce kariery.128769_iStock-690855708.jpg

Opcje finansowania

Możesz uzyskać do 100% stypendium na nasze kwalifikacje podyplomowe. Będziesz musiał pokryć koszty czesnego ACCA i osobne opłaty dotyczą egzaminów MB / MA (pełne warunki znajdziesz na stronie internetowej). Możesz także dokonywać płatności w ratach, aby rozłożyć koszty.

Programy

 • ACCA Online MBA online
 • ACCA Online MA Online
 • ACCA London MBA Online
 • ACCA London MA Online

Informacje o programie

ACCA Online MBA Online

Przejdź swoją karierę dalej, dodając zaawansowane umiejętności biznesowe MBA do kwalifikacji ACCA.

Akredytacja ACCA oznacza dołączenie do jednego z największych na świecie organów księgowych, a MBA wyróżnia Cię jako lidera biznesu. Połączenie tych dwóch opcji zapewnia wyjątkową możliwość zarządzania kontami, ludźmi i organizacjami na całym świecie. Uwaga: studia podyplomowe są dostarczane online. Możesz zdecydować się na naukę ACCA online lub na terenie kampusu (tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą uczyć się na kampusie). Wszyscy studenci ACCA na terenie kampusu mają dostęp do bezpłatnych badań online.

Połącz swój ACCA z MBA w zaledwie 2 dodatkowych modułach i rozprawie (obowiązują warunki).

Możesz uzyskać do 100% stypendium na nasze kwalifikacje podyplomowe. Będziesz musiał pokryć koszty czesnego ACCA i osobne opłaty dotyczą egzaminów MB / MA (pełne warunki znajdziesz na stronie internetowej).

ACCA Online MA Online

Nadasz swojemu CV i karierze zupełnie nowy wymiar, łącząc zaawansowane umiejętności finansowe magistra finansów z kwalifikacjami ACCA.

Dlaczego magister finansów i inwestycji?

Wraz z ACCA, to MA daje ci to, co najlepsze z obu światów. Możesz uchwycić kluczowe umiejętności rachunkowe, które stanowią podstawę operacji finansowych, a jednocześnie zyskać zdolność popychania organizacji do przodu poprzez podejmowanie kluczowych decyzji i strategii finansowych. Uwaga: studia podyplomowe są dostarczane online. Możesz zdecydować się na naukę ACCA online lub na terenie kampusu (tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą uczyć się na kampusie). Wszyscy studenci ACCA na terenie kampusu mają dostęp do bezpłatnych zasobów do nauki online.

Magister finansów jest dla tych, którzy chcą przenieść swoją karierę w finansach na poziom przywództwa. Wyjdziesz poza fakty i liczby, aby zrozumieć, jak odnieść sukces w branży finansowej.

Magister finansów rozwija mieszankę praktycznych umiejętności i doskonałości akademickiej zaprojektowanych, aby pomóc ci w rozwoju kariery. Połączony program ACCA MA ściśle odzwierciedla potrzeby współczesnego rynku, dzięki czemu rozwiniesz umiejętności naprawdę cenione przez pracodawców.

Połącz swój ACCA z dyplomem w zaledwie 1 dodatkowym module i rozprawie (obowiązują warunki).

Możesz uzyskać do 100% stypendium na nasze kwalifikacje podyplomowe. Będziesz musiał pokryć koszty czesnego ACCA i osobne opłaty dotyczą egzaminów MB / MA (pełne warunki znajdziesz na stronie internetowej).128770_iStock-1019437908.jpg

Lokalizacje

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania