London College of Contemporary Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

London College of Contemporary Arts ( LCCA ) to specjalistyczna uczelnia artystyczna oferująca wybór wiodących, ukierunkowanych na karierę studiów licencjackich i krótkich kursów, które są istotne dla branży, praktyczne i innowacyjne. Ponieważ LCCA stale się rozwija, pozostaje to, że oferujemy naszym studentom dużą różnorodność pod względem lokalizacji studiów w Wielkiej Brytanii. Dzięki naszemu kampusowi w centrum Londynu zapewniamy możliwość studiowania w światowej stolicy sztuki, mody, projektowania i mediów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie szans na zatrudnienie naszym absolwentom. Rozumiemy, że sama kwalifikacja nie zawsze wystarcza, aby odróżnić Cię od konkurencji na rynku pracy.

Dołącz do naszego wirtualnego dnia otwartego 8 stycznia 2021 r

Zarejestruj się, aby wziąć udział w naszej kolejnej wirtualnej randce otwartej w piątek 8 stycznia 2021 r.

Skorzystaj z bezpłatnych porad dotyczących portfolio, zbierz informacje o życiu w college'u, spotkaj się z naszymi pracownikami akademickimi i dowiedz się o szerokiej gamie dostępnych programów.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem
https: // web. LCCA / virtual-open-day-jan2021, takie jak harmonogram i poruszane tematy

Doświadczenie LCCA

Każdy kurs w LCCA ma na celu połączenie tradycyjnego środowiska lekcyjnego z praktycznymi działaniami i studiami przypadków, w których będziesz mógł czerpać z odpowiednich scenariuszy branżowych. Będziesz korzystać z wysoce doświadczonych wykładowców gościnnych, biorących udział w prezentacjach / projektach branżowych na żywo, będziesz mieć możliwość wyjazdu na staże i staże branżowe, które zapewniają cenne doświadczenie branżowe, które uzupełnia twoje doświadczenie edukacyjne LCCA .

nasza lokalizacja

LCCA nie ma sobie równych, będziesz mieć możliwość korzystania z urządzeń standardowych w naszym nowym kampusie. Z niezrównaną lokalizacją w kreatywnym sercu Londynu, będziesz narażony na wyjątkową atmosferę i powiązania branżowe, które śledzą naszą centralną pozycję w tym niezwykle kosmopolitycznym mieście.

Połączenia branżowe

LCCA ma silne relacje w branży kreatywnej i może pochwalić się siecią partnerów w zakresie mody, wzornictwa, mediów i fotografii, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Ta nieoceniona sieć zapewnia studentom LCCA staże i możliwości zatrudnienia w trakcie studiów i po ukończeniu studiów.

Studenci LCCA opuszczają LCCA jako ambitni, LCCA pasji i wysoce kreatywni pracownicy, którzy są dobrze przygotowani do rozpoczęcia kariery w wybranej specjalności.

Dlaczego warto studiować z LCCA ?

Wraz z rozwojem branży kreatywnej nigdy nie było lepszego momentu, aby rozpocząć karierę w branży artystycznej, medialnej, branży odzieżowej lub hotelarskiej. Przemysł kreatywny w Wielkiej Brytanii ma obecnie rekordową wartość 84,1 miliarda funtów i jest to najszybciej rozwijający się sektor w Wielkiej Brytanii, zatrudniający 1,7 miliona osób.

Rozumiemy korzyści płynące z posiadania silnych powiązań z przemysłem dla przyszłego rozwoju. Rozwijamy doskonałe relacje z kreatywnymi firmami i praktykami, pomagając zapewnić, że posiadasz umiejętności i cechy potrzebne do zbudowania udanej kariery. Każdy program został zaprojektowany, aby zmaksymalizować twoją zdolność do zatrudnienia.

Korzyści ze studiowania z LCCA :

1. Lokalizacja w centrum Londynu

Londyn jest znany jako jedna z kreatywnych stolic świata. Zlokalizowany w centrum Londynu będzie jednym z najlepszych artystów, projektantów, agencji i kreatywnych typów, jakie ma do zaoferowania miasto.

2. Specjaliści w dziedzinie sztuki i projektowania i zarządzania

Jesteśmy wyspecjalizowaną instytucją zajmującą się sztuką i projektowaniem, której celem jest pielęgnowanie i rozwijanie nowych kreatywnych talentów oraz rozwijanie odnoszących sukcesy menedżerów, aby rozwijać i rozwijać firmy i branżę hotelarską.

3. Doświadczony personel akademicki

Wszyscy nasi wykładowcy i pracownicy dydaktyczni pochodzą z branż kreatywnych, więc masz gwarancję uzyskania wysokiego poziomu wiedzy branżowej i doświadczenia technicznego.

4. Kreatywne środowisko uczenia się

Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy zabawne, kreatywne środowisko nauki, w którym studenci dobrze się rozwijają, odkrywają i doceniają jako osoby kreatywne.

5. Standardowe wyposażenie przemysłowe

Oferujemy standardowe wyposażenie i sprzęt, które znajdziesz w studiach i pomieszczeniach wystawowych.

6. Kursy ukierunkowane na karierę

Zapewniamy doskonałe wsparcie studentów i mentoring, a także kariery i usługi zwiększające szanse na zatrudnienie, które są kontynuowane po ukończeniu studiów.

7. Globalna baza studencka

Nasza różnorodna mieszanka studentów zwiększa doświadczenie edukacyjne poprzez różne kultury, perspektywy i pomysły.

8. Praktyki zawodowe i majtki na żywo

Mamy dużą sieć partnerów branżowych, którzy zapewniają gościom głośniki, majtki na żywo, staże i okazje do pracy.

9. Połączenia branżowe

Oferujemy również studentom możliwość udziału w konkursach i briefach na żywo z partnerami handlowymi.

10. Wystawianie i kuratela

Wiele możliwości dla studentów do organizowania i organizowania własnych imprez i wystaw w college'u i na terenie całego miasta.

11. Inwestowanie w przyszłość twojej kariery

Dostęp do staży i możliwości zatrudnienia za pośrednictwem naszej sieci partnerów branżowych.

12. Portfolio CV i umiejętności wywiadów

Współpracujemy z Tobą, aby zapewnić profesjonalną, uporządkowaną i wszechstronną dokumentację talentów i umiejętności oraz pomóc w zdobyciu przewagi konkurencyjnej podczas wywiadów.

Aby wesprzeć twój rozwój, prowadzimy warsztaty i sesje dotyczące zatrudnienia przez cały rok.

Partnerzy i akredytacja

  • University of East London (UEL)
  • Walsall College
  • Nowy Uniwersytet Buckinghamshire
  • Globalne systemy uniwersyteckie (GUS)
  • osoba
  • Usługa certyfikacji CPD
  • Brytyjska Rada Akredytacyjna (BAC)
  • Roots Ivy International

Lokalizacje

Londyn

Address
9 Holborn
EC1N 2LL Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium