Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Kierowana przez Learning

Co możemy zrobić, to proste. Pomagamy studentów, studentów podyplomowych i badawcze, organizacje i inne osoby do nauki; promowanie stypendium; przejść praktykę zawodową; rozpowszechniania nowych pomysłów i odkryć za pośrednictwem naszych badań i transferu wiedzy; i wsparcie nauki w regionie, w którym się znajduje. Jako wspólnota uczonych, studentów i pracowników poświęcony nauce dzielimy odpowiedzialność za rozwój pełnego potencjału siebie i innych.

Krajobraz wyższym wykształceniem się zmienia, a my musimy reagować zarówno do tych zmian i zmieniających się potrzeb społeczności, którym służymy. W Kingston uważamy, że nauka jest najbardziej skutecznym sposobem na poprawę społeczeństw i społeczności; jest istotnym elementem rozwiązania globalnej transformacji i osiągania rozwoju gospodarczego. Jesteśmy i nadal będzie, bardzo międzynarodowa, jak również ściśle związane z naszą społecznością lokalną; i będziemy nadal dostarczać kursy, które są istotne dla biznesu i pracy, a także do prowadzenia wysokiej jakości badań, ponieważ wszystkie te rzeczy prowadzą do lepszej nauki. Jesteśmy również dumni, że Uniwersytet, który zachęca i wspiera tych, którzy dotychczas wyłączone z wyższym wykształceniem. Nasi studenci chcą się uczyć, aby zmienić i zostać zakwestionowana. Nasze systemy, nasze nieruchomości i nasze procesy są tam, aby wspierać lepszą naukę.

Zdolność do adaptacji, ewoluują i innowacji ma kluczowe znaczenie dla pomyślnej przyszłości, a nasz wkład jest poprzez uczenie się. Nasz cel i cele tego programu mają na celu umożliwienie tego sukcesu, a tym samym również realizacji naszej wizji.

Będziemy realizować ten plan strategiczny poprzez serię rdzenia bazowego strategii i planów operacyjnych, co następuje:

Akademicki

Edukacja
Badania
Przedsiębiorstwo

Wsparcie

Ludzie
finanse
Nieruchomości i obiektów
Informacja
komunikacja
Zaangażowanie obywatelskie

Każdy cel w tym strategicznego planu będzie powiązana z konkretnym strategii podstawowej, z nominowanym lidera, który będzie odpowiedzialny za jego dostawy.

Będziemy zapewnić integrację planu i strategii zabezpieczających poprzez cztery programy przekrojowe:

Program Student Experience
Program Doświadczenie Staff
zainteresowane strony i Program Partner zewnętrzny
Program Zrównoważonego Rozwoju i Zasobów

Będziemy mierzyć sukces w realizacji strategii poprzez zestaw wskaźników sukcesu z powiązanymi kluczowe wskaźniki wydajności (KPI).

Nasza wizja

Aby zostać uznanym międzynarodowo dla kreatywnego podejścia do edukacji, który ma praktyczne rezultaty, które korzystają ludzi i społeczności.

Naszym celem

Aby rozwijać potencjał przemienić życie i poprawić świat wokół nas. Aby być prowadzone przez uczenie się we wszystkim, co robimy: umożliwienie innym, aby dowiedzieć się, uczenia się i nieustannie przesuwa granice nauki poprzez nauczanie, badania naukowe i przedsiębiorstwa i praktyki zawodowej.

Cenimy

Dyscyplina, ciekawość, doskonałość i oryginalność.
Innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość.
Rozpatrzenie, uprzejmość i kolegialność.
Szerokość, różnorodność i indywidualność.

W sercu tego, co robimy to:

Nauka, Zapytanie, Praktyka zawodowa

Będziemy zachęcać i wspierać wysokiej jakości nauczania i badań naukowych.
Nasza nauka zostanie poinformowany przez badania i najlepszych praktyk.
Będziemy tworzyć, testować, udostępnianie i rozpowszechnianie wiedzy dla niej samej.
Wszyscy nasi pracownicy naukowi będą angażować się w rozwój ich dyscypliny.
Będziemy siebie krytyczny i nauczyć się od tego, co my i inni.
Będziemy umożliwić naszym studentom wyjechać z najlepszym możliwym stopniu mogą osiągnąć tak, że mają wybór i umiejętności niezbędnych do pełnienia zawodowej; Dlatego wszyscy uczniowie będą mieli możliwości praktyki, pracę w międzynarodowym środowisku i działalności poza program nauczania.
Będziemy rozwijać strategie na wsparcie dla wszystkich, którzy mogą korzystać z edukacji Kingston University, niezależnie od pochodzenia, tak aby mogły one w pełni uczestniczyć i zakończyć go sukcesem.
Będziemy tylko przyjmować studentów, którzy mają możliwość, zaangażowanie i potencjał, aby zakończyć swój bieg; gdy student nie zawieść lub rezygnują, traktujemy to jako awarię University.
Będziemy robić tylko rzeczy, które możemy zrobić dobrze. Ocenimy naszą ofertę kursów regularnie; będziemy rozwijać kursy, które odpowiadają potrzebom naszych studentów, a my wycofać się z obszarów o słabych wyników lub nie są zrównoważone.

wzbogacanie życia

Będziemy nadal być kosmopolitą, uniwersytet z siedzibą w Londynie z międzynarodową perspektywą i zróżnicowaną studentów.
Będziemy rozwijać ludzi do niezależnych myślicieli z wiedzy, umiejętności i postaw, aby przyczynić się do społeczeństwa poprzez konstruktywny wyzwanie i mieć życie satysfakcjonujące.
Będziemy uniwersytet wyboru dla studentów z ambicji rozwijają się w złożonym połączonym świecie.
Nasze kursy i możliwości spotka 'potrzeb i maksymalizacji naszych absolwentów naszych studentów wyborów i perspektywy zatrudnienia.
Będziemy uniwersytet szeroko oparte oraz dążyć do maksymalizacji możliwości daje naszym studentom poprzez oferowanie wspólnych programów, które przynoszą korzyści interdyscyplinarnych.
Będziemy wykazać gospodarczego, społecznego i kulturowego oddziaływania naszych badań i jak to korzyści jednostek, społeczności i środowiska.
Nasi pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdolności; wszyscy oni będą mieć indywidualny plan rozwoju i poddawane regularnej oceny wydajności.
Nasze systemy promocji powołania, nagrody i będą wspierać dobre osiągi i będzie wspierać badania, nauczanie, praktykowanie i profesjonalną administrację.

Szacunek dla jednostek, społeczności i naszym otoczeniu

Będziemy regularnie weryfikować nasze procesy, aby skupić się na potrzebach naszych studentów i pracowników.
Będziemy działać etycznie w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne; będziemy obejmować kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju i etyki w programie nauczania.
Będziemy zachęcać do wolontariatu i zaangażowania ze społecznościami lokalnymi i innymi.
Będziemy przyjazna i na zewnątrz, patrząc, zacierając granice między pracowników i studentów, uniwersytet i społeczności, i będzie ściśle współpracować ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi w celu opracowania zaangażowany Uniwersytet Obywatelski.
Będziemy angażować się i współpracować z firmami, sieci profesjonalnych i partnerów, aby wzbogacić życie naszych studentów, absolwentów i pracowników oraz zapewnić wzajemne korzyści.
Wspólnota Kingston będzie uprzejmy, współpracy i przedsiębiorczy. Będziemy znani z kolegialnej, kulturę wspomagającą, ignorując granice wewnętrzne i zewnętrzne, aby zapewnić najlepszą możliwą edukację dla naszych studentów.
Będziemy pracować wydajnie, optymalizacji naszych zasobów (w tym dywersyfikację źródeł dochodów) oraz zapewnienia przyszłej rentowności uniwersytetu.
Będziemy mieć pewność, że nasze fizyczne i nasze wirtualne środowisko pracy nadają się do celów dla studentów i pracowników; będziemy nadal tworzyć przestrzenie i systemy, które wspierają zarówno indywidualne jak i zespołowe uczenie się w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Kingston University London

Ten mgr jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy umiejętności i rzemiosła potrzebne do przełomowego projektu komunikacji ze stałym business-how wiedzieć, aby ... [+]

Wybierz Kingston Communication Design & Creative Economy MA

Ten mgr jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy umiejętności i rzemiosła potrzebne do przełomowego projektu komunikacji ze stałym business-how wiedzieć, aby dostać swoje pomysły i innowacje z ziemi. Ten mgr jest odpowiedni dla absolwentów i profesjonalistów podobne. To jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne.

Będzie doskonalić swoje umiejętności jako projektant na Wydziale Sztuki i Projektowania i Architektury. Dowiesz się, jak współpracować i prowadzenia działalności gospodarczej w Kingston Business School. Pod koniec kursu, będziesz mógł się rozwijać, rynku i pitch pomysły.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Film Making & Creative Economy MA jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy kreatywność produkcji filmowej z praktyczną biznesowego know-how, aby uzyskać ... [+]

Wybierz Film Kingston Dokonywanie & Creative Economy MA

Jeśli obecnie zatrudniony w filmie, lub chcieliby rozwijać karierę w przemyśle filmowym, ten kurs jest idealny. Będzie rozwijać swoje twórcze umiejętności ucząc się, jak zarządzać efektywnie w branży kreatywnej gospodarki.

Będziesz uczyć się u boku obu studentów szkół filmowych i innych studentów gospodarki kreatywnej z różnych dziedzin wiedzy.

Co będziesz studiować?

Film Making & Creative Economy MA jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy kreatywność produkcji filmowej z praktyczną biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysły z ziemi.

Oszacowanie

Mieszanka prac projektowych i formalnych ocenach, w tym eseje, studia przypadków, raportów i prezentacji, plus końcowego projektu badawczego osobowych (maksymalnie 12.000 słów).... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten oferuje możliwość dla studentów do rozwijania główną ciało praktycznej pracy, która łączy się z rozszerzonymi granice fotografii i hybrydyzacji medium. Zajmuje s ... [+]

Wybierz Kingston Fotografie MA

Kurs ten oferuje możliwość dla studentów do rozwijania główną ciało praktycznej pracy, która łączy się z rozszerzonymi granice fotografii i hybrydyzacji medium. Zajmuje się w szerokim zakresie praktyk i technologii fotograficznych i bada debaty wokół polityce reprezentacji i naszej roli twórców obrazów.

Najważniejsze cechy

Będziesz miał możliwość wystawienia swoją pracę i wziąć udział w wizytach off-site do galerii, festiwali fotograficznych i innych przestrzeni kulturowych, jak również wizyty studyjne. Obsługiwane przez zespół personelu technicznego i naukowego, będziesz miał dostęp do profesjonalnego tle pakietu, który zawiera dwa nowe obszary cyfrowego obrazowania, tereny ciemni dwa studiu fotograficznym podwójnej wysokości i ogólne przygotowanie, wykańczania i powierzchnia pokazowa. Ponadto, będziesz miał dostęp do 3D, sitodruku i ruchomych warsztatów graficznych. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs pozwoli studentom z pewnym doświadczeniem 3D grafika komputerowa rozwinąć i poprawić swoje umiejętności w zakresie umiejętności wymaganych w animacji komputerowe ... [+]

Wybierz Kingston Computer Animation MA

Ten kurs pozwoli studentom z pewnym doświadczeniem 3D grafika komputerowa rozwinąć i poprawić swoje umiejętności w zakresie umiejętności wymaganych w animacji komputerowej i efektów wizualnych branżach. Jest to jeden z pakietu cyfrowych kursów multimedialnych, które pozwalają badać praktyki zawodowej mediów cyfrowych w środowisku studia i pracować w ramach zespołu interdyscyplinarnego ze studentami z całego pełnego programu. Poprzez nauczania opartego na projektach student-centered, pracujesz do rozwijania specjalistycznych umiejętności, takich jak animacje postaci, charakter olinowania, efekty animacji, modelowania, teksturowania i oświetlenia.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

If you are interested in developing a career in the art market, this course will prepare you for the opportunities lying ahead. MA Art Market & Appraisal allows you t ... [+]

Choose Kingston's Art Market and Appraisal MA

If you are interested in developing a career in the art market, this course will prepare you for the opportunities lying ahead. MA Art Market & Appraisal allows you to develop key skills necessary to understand international art markets in a complex and changing art world.

It draws on a high standard of academic teaching by recognized scholars as well as on insights from art market professionals. The course is delivered through a carefully programmed mix of expert academic tuition, hands-on workshops and frequent exposure to a vast range of enterprises operating across different areas in London's dynamic art scene.

This degree is taught in the Department of Creative and Cultural Industries, part of Kingston School of Art.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten mgr pozwoli Ci opanować kluczowe narzędzia służące do finansowania poszczególnych spółek - instrumenty pochodne, oceny inwestycji i zarządzania ryzykiem - i dostarcza ... [+]

Wybierz Kingston Financial Economics MA

Ten mgr pozwoli Ci opanować kluczowe narzędzia służące do finansowania poszczególnych spółek - instrumenty pochodne, oceny inwestycji i zarządzania ryzykiem - i dostarcza dogłębnej analizy zagadnień finansowych wpływających na szersze otoczenie gospodarcze, takie jak kryzysy i pęcherzyków w gospodarce międzynarodowej , Oferuje on możliwość rozwijania kluczowych umiejętności analityczne niezbędne do przeprowadzenia badań na temat współczesnych problemów w ekonomii finansowej.

Dowiedz się więcej na temat tego kursu:

Najważniejsze cechy

Kurs ten oferuje dobre przygotowanie do pracy z różnych instytucji publicznych i prywatnych w zakresie ekonomii stosowanej finansowych, w tym banków i firm ubezpieczeniowych; Firmy zajmujące się raportowania i oceny informacji finansowej; oraz krajowe i międzynarodowe agencje regulacyjne koncentrując się na sektorze finansowym. Wykłady są uzupełniane przez seminaria, dając okazję do regularnej informacji zwrotnej i dyskusji. Wydziału Ekonomii Uczelni aktywnie angażuje się w badania i publikacji na tematy finansowe, a będziesz korzystać z regularnych seminariów pracowników i warsztatów. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Dziennikarstwo i Creative Economy MA jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy dynamicznym umiejętności pisania Dziennikarstwa i publikacji czasopism z biznes ... [+]

Wybierz Kingston Dziennikarstwo & Creative Economy MA

Dziennikarstwo i Creative Economy MA jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy dynamicznym umiejętności pisania Dziennikarstwa i publikacji czasopism z biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysły z ziemi. To MA jest odpowiedni dla absolwentów i profesjonalistów podobne. To jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne.

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę i stworzyć własną firmę wydawniczą, ten kurs jest idealny. Pomoże Ci zbadać i zrozumieć kreatywność i jego zarządzania nie tylko w sektorach Dziennikarstwa i wydawniczych, ale także w szerokim zakresie przemysłów kreatywnych, a także wyposażanie Ci umiejętności przedsiębiorczych.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten MA podkreśla kwestie efektywnego popytu, konfliktów społecznych i niestabilności finansowej cech współczesnego kapitalizmu. Obejmuje ona neoklas post-keynesowskiej i ... [+]

Wybierz Kingston Political Economy MA

Ten MA podkreśla kwestie efektywnego popytu, konfliktów społecznych i niestabilności finansowej cech współczesnego kapitalizmu. Obejmuje ona neoklas post-keynesowskiej i marksistowskie teorie, i stosuje je do współczesnych problemów polityki oszczędnościowej, neoliberalizmu i globalizacji, finansjeryzacji. Kurs ma na celu zapewnienie dokładnej i profesjonalnej wiedzy na temat procedur stosowanych do analizy aktualnych problemów w ekonomii politycznej.

Najważniejsze cechy

Kurs ten zapewnia doskonałe przygotowanie do szeregu możliwości zatrudnienia w agencjach rządowych, think-tanków, instytutów badawczych lub w organizacjach międzynarodowych, takich jak Międzynarodowa Organizacja Pracy. Wykłady są uzupełniane przez seminaria, dając okazję do regularnej informacji zwrotnej i dyskusji. Wydziału Ekonomii Uczelni aktywnie angażuje się w badania i publikacji na tematy finansowe, a będziesz korzystać z regularnych seminariów pracowników i warsztatów. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs koncentruje się na kluczowych światowych teorii ekonomii i stosunków międzynarodowych, a także ma na celu rozwijanie umiejętności zawodowych, że wielu pracodawców pr ... [+]

Wybierz Kingston Międzynarodowe polityki i ekonomii MA

Kurs koncentruje się na kluczowych światowych teorii ekonomii i stosunków międzynarodowych, a także ma na celu rozwijanie umiejętności zawodowych, że wielu pracodawców przy zatrudnianiu oczekiwać analityków politycznych i gospodarczych. Pozwoli to rozwijać zaawansowaną wiedzę na temat ścisłej interakcji między ekonomią a polityką na scenie światowej.

Najważniejsze cechy

Będziesz w pełni obsługiwane w rozwijaniu podyplomowe akademickich umiejętności i przygotowanie pracy doktorskiej, który pozwala badać obszar szczególnego zainteresowania w większej głębokości. Obok studiów akademickich, zdobędziesz umiejętności w rozwiązywaniu problemów i organizacji; sortowanie danych, przegląd i streszczenie; komunikacji (ustnej, pisemnej i elektronicznej); zarządzanie czasem; Komputery; oraz współpracy i pracy zespołowej. Możesz wziąć udział w aktywnej wymiany idei politycznych z głośników badawczych czynne personelu i odwiedzających poprzez seminaria organizowane przez Political Economy Research Group. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten mgr jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne. Pod koniec kursu, będziesz opracowali silny krytycznego zrozumienia różnych wyzwań dla branży mody ... [+]

Wybierz Kingston Moda & Creative Economy MA

Jeśli obecnie zatrudniony w modzie, albo chcieliby rozwijać karierę w branży mody, ten kurs jest idealny. Będzie to wprowadzenie do branży mody w Wielkiej Brytanii i poszerzyć swoją wiedzę na temat relacji pomiędzy projektowaniem, produkcją, mediacji, dystrybucji i konsumpcji mody.

Co będziesz studiować?

Będziesz odkrywać sposoby wzornictwo, kolekcje i produkty prezentowane są i prezentowane w całej mediów i handlu detalicznego i rozwijać swój własny twórczy projekt.

Ten mgr jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne. Pod koniec kursu, będziesz opracowali silny krytycznego zrozumienia różnych wyzwań dla branży mody w Wielkiej Brytanii i uzyskał praktyczne i przedsiębiorczych umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej drogi twórczej kariery.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

To oczywiście, ze swoim nowym szlaku w dzianiny, rozwija się w sposób całościowy i ekscytujące podejście do projektowania mody i poza nią. Zachowując nasze dziedzictwo i ... [+]

Wybierz Kingston Moda MA

To oczywiście, ze swoim nowym szlaku w dzianiny, rozwija się w sposób całościowy i ekscytujące podejście do projektowania mody i poza nią. Zachowując nasze dziedzictwo i specjalizacji w damskiej, męskiej i dzianin, kurs łączy standardy przemysłowe z twórczym i nowoczesnym podejściem do projektowania mody. Nasza szeroka społeczność projektowanie i pozycjonowanie jako stopniowe i wysoko ocenionych instytucji konstrukcja oznacza, że ​​moda może aktywnie pożyczać od i dzielić się z projektantów w projektowaniu komunikacji, projektowania zrównoważonego, a produkt i przestrzeni.

Najważniejsze cechy

Z naszych ugruntowane powiązania przemysłu i partnerstwa, rzemiosła i umiejętności moda jest najważniejsza i jest rozwijany przez pionierskich projektów z praktykami z branży z naszego zespołu. Moduły Interdyscyplinarne dają unikalną możliwość poszerzenia aktualnej myślenie projektowe i metodologii, eksperyment i przekształcić swoje średnio- i pracy w dynamicznych zespołów wymieniać i tworzyć pomysły ci. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Jeśli jesteś absolwentem lub branży profesjonalnych, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes w branży muzea i galerie, ten kurs jest idealny. Ucz ... [+]

Wybierz muzeach i galeriach Kingston & Creative Economy MA

Jeśli jesteś absolwentem lub branży profesjonalnych, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes w branży muzea i galerie, ten kurs jest idealny. Uczy ludzi twórczych rozwoju biznesu, umiejętności współpracy i przedsiębiorczych do podjęcia marzenia i dobre pomysły i przekształcić je w rzeczywistość.

Co będziesz studiować?

Będziesz odkrywać kreatywność i jak nią zarządzać - nie tylko w sektorze muzeów, ale także w szerokim zakresie przemysłów kreatywnych.

Ten mgr jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne. Dowiesz się myśleć w 3D i analizy bieżącej działalności i twórcze krajobrazy. Po opuszczeniu tego kursu będziesz w stanie zarówno wikary i promuj ją eksponaty muzealne, i dostać swoje pomysły z ziemi.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes w branży muzycznej, ten kurs jest idealny. Czy jesteś muzykiem, kompozytorem, producentem lub technikiem dźwi ... [+]

Wybierz Kingston Muzyka & Creative Economy MA

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes w branży muzycznej, ten kurs jest idealny. Czy jesteś muzykiem, kompozytorem, producentem lub technikiem dźwięku, ten kurs będzie poprawić ustawić swoje umiejętności i pomóc się utrzymać z tego, co kochasz.

Co będziesz studiować?

Będziesz odkrywać kreatywność i jak nią zarządzać. Kurs pokaże, jak rozwijać swoje pomysły i plany biznesowe: będziemy uczyć rozwój biznesu, umiejętności współpracy i przedsiębiorczych.

Oszacowanie

Mieszanka prac projektowych i formalnych ocenach, w tym eseje, studia przypadków, raportów i prezentacji, plus końcowego projektu badawczego osobowych (maksymalnie 12.000 słów).... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten MA obejmuje szereg obszarów polityki gospodarczej; W szczególności polityki fiskalnej i pieniężnej, rynku pracy i polityki płacowej, a także regulacji finansowych i p ... [+]

Wybierz Kingston Polityka MA Gospodarczą

Ten MA obejmuje szereg obszarów polityki gospodarczej; W szczególności polityki fiskalnej i pieniężnej, rynku pracy i polityki płacowej, a także regulacji finansowych i polityki makroostrożnościowym. Będzie rozwijać swoją zdolność do prowadzenia badań na temat realizacji i skuteczności polityki gospodarczej we współczesnym kontekście globalnym, jak i finansowym, umożliwiając przyczynić się do debaty na temat surowości kontra aktywnego zarządzania popytem i wydajności w porównaniu do kapitału w regulacji rynków.

Najważniejsze cechy

Kurs dostarczy Ci wiedzy dogłębne znaczenie dla organizacji pozarządowych w tym agencji regulacyjnych w gospodarce krajowej (np Ministerstwa Skarbu), ośrodków badawczych i agencji międzynarodowych zajmujących się problematyką globalizacji. Wykłady są uzupełniane przez seminaria, dając okazję do regularnej informacji zwrotnej i dyskusji. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs skierowany jest do projektantów, pracowników twórczych i innych specjalistów, którzy chcą skierować swoją praktykę w kierunku progresywnego trwałości i porządków spo ... [+]

Wybierz Kingston zrównoważonego projektowania MA

Kurs skierowany jest do projektantów, pracowników twórczych i innych specjalistów, którzy chcą skierować swoją praktykę w kierunku progresywnego trwałości i porządków społecznych. Koncentruje się ona na wartości projektu jako narzędzie rozwiązywania problemów społecznych i ekologicznych zarówno w rozwiniętych i rozwijających ustawień światowych. Będzie można wyposażyć w wiedzę, możliwości i zaufania do kwestionowania status quo poprzez zastosowanie konstrukcji myślenia do pokolenia interwencji projektowych prowadzone na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Najważniejsze cechy

Nadrzędnym filozofii Oczywiście, w oparciu o nacisk na badania, metodyka projektowania i myślenia, pozwala na indywidualne i osobiste problemy, które należy zbadać poprzez ukierunkowane badania w dziedzinie zrównoważonego projektowania. Kurs trwa interdyscyplinarnego podejścia do badań i praktyki zrównoważonego projektowania, poprzez rekrutację studentów ze wszystkich środowisk twórczych i projektowania i poza nią. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Nasz Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej MA przeznaczony jest dla osób, które chcą budować swoją karierę w dziedzinie komunikacji wewnętrznej i public relations ... [+]

Wybierz Kingston Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej MA

Nasz Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej MA przeznaczony jest dla osób, które chcą budować swoją karierę w dziedzinie komunikacji wewnętrznej i public relations (PR) i zwiększyć swoją wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Akredytowane przez Chartered Institute of Public Relations (CIPR) - studenci na przebieg może ubiegać się o członkostwo studentów. Brak egzaminów - będzie oceniana na zajęciach i użyć go do budowy portfela będzie można z dumą pokazać rekrutację. Staż szansą na piątym Business. Dodaj studia na prestiżowym Uniwersytecie Bostońskim do programu i uzyskać podwójny dyplom magistra. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Absolwenci tego kursu zazwyczaj przejść do pracy na wysokich wewnętrznej komunikacji, public relations i korporacyjnych ról odpowiedzialności społecznej. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą charakterystyczną doskonałości w edukacji biznesowej, akredytacja została zdobyta przez zaledwie 5 procent światowych szkół biznesu. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten mgr jest intensywny, współpracy Masters, który łączy w sobie kreatywność reklamy z biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysły z ziemi. Jest ona odpowiednia dla a ... [+]

Wybierz Kingston Advertising & Creative Economy MA

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes w branży reklamowej, ten kurs jest idealny. Pomoże Ci zbadać i zrozumieć kreatywność i jego zarządzania nie tylko w branży reklamowej, ale także w szerokim zakresie przemysłów kreatywnych, a także wyposażanie Ci umiejętności przedsiębiorczych.

Ten mgr jest intensywny, współpracy Masters, który łączy w sobie kreatywność reklamy z biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysły z ziemi. Jest ona odpowiednia dla absolwentów i profesjonalistów podobne. Jest to interdyscyplinarna i niezwykle praktyczne.

Co będziesz studiować?

Pod koniec kursu, zostanie wyposażony w pogłębionej wiedzy o świecie reklamy i nabyte praktyczne i przedsiębiorczych umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej branży kreatywnej.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Sektor wydawniczy ma łączny obrót w wysokości 20 mld przynajmniej £. Jest to największy przemysł kreatywny w Wielkiej Brytanii i obejmuje szeroką gamę pisarzy, w tym powi ... [+]

Wybierz Twórcze pisanie & Creative Economy MA Kingston

Sektor wydawniczy ma łączny obrót w wysokości 20 mld przynajmniej £. Jest to największy przemysł kreatywny w Wielkiej Brytanii i obejmuje szeroką gamę pisarzy, w tym powieściopisarzy, poetów, pisarzy gatunku, copywriterów, scenarzystów i biografów. Ten MA uczy, jak zarabiać na życie ze swojego rzemiosła, pomagając rozwijać doskonałą pisanie, zróżnicowany portfel i zmysł biznesowy, aby zarabiać na życie pisząc. Kurs jest odpowiedni zarówno dla absolwentów i specjalistów z branży.

Co będziesz studiować?

Będziesz uczyć specjalistycznych modułów pisanie kreatywne, które pomogą Ci rozwinąć swój głos, pracować nad głosem, działki, stymulacji i gatunku. Pod koniec kursu, będziesz opracowali swój własny styl pisania i nabyte praktyczne i przedsiębiorczych umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej branży kreatywnej.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten mgr jest cross-wydziału, interdyscyplinarne i niezwykle praktyczne. Dowiesz się twórczego myślenia i analizy bieżącej działalności i twórcze krajobrazy. Weźmiesz modu ... [+]

Wybierz Kingston Publishing & Creative Economy MA

Sektor wydawniczy jest największy przemysł kreatywny w Wielkiej Brytanii, a składa się z różnorodnych produktów drukowanych i cyfrowych - od książek i czasopism do aplikacji i baz danych. Sektor wydawniczy ma łączny obrót w wysokości około 20 mld £, z ponad 8500 firm zatrudniających bezpośrednio około 167 tysięcy ludzi.

Szeroki zakres przedsiębiorstwa łączą kreatywność, innowacyjność i zastosowanie w nieustannie zmieniających się metod produkcji i dystrybucji. Wraz ze wzrostem cyfryzacji produktów, to jest zmienna i ekscytujące czas, aby być w tej branży.

Jeśli szukasz, aby wejść do branży wydawniczej, albo już są w branży i chcą zwiększyć swoją karierę lub rozpocząć własny biznes, ten kurs jest idealny.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten mgr jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy kreatywność produktu i projektowania przestrzennego ze stałym biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysł ... [+]

Wybierz Kingston Projekt: Produkt and Space & Creative Economy MA

Ten mgr jest kurs intensywny, współpracy Masters, który łączy kreatywność produktu i projektowania przestrzennego ze stałym biznesowego know-how, aby uzyskać swoje pomysły i innowacje z ziemi. Jest odpowiedni zarówno dla tych, obecnie zatrudniony w tej dziedzinie, a ci chcieliby rozwijać karierę w produkcie lub projektowania przestrzennego.

Co będziesz studiować?

Będzie doskonalić swoje umiejętności jako projektant na Wydziale Sztuki i Projektowania i Architektury, a dowiesz się, jak współpracować i prowadzenia działalności gospodarczej w Kingston Business School. Pod koniec kursu, będziesz mógł się rozwijać, rynku i pitch pomysły.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Advanced Social Work MA oferuje profesjonalną ścieżkę rozwoju, aby pomóc wykwalifikowanych pracowników społecznych w możliwości i standardy praktyki zgodne z rolą doświad ... [+]

Wybierz Kingston zaawansowane Społeczna MA

Advanced Social Work MA oferuje profesjonalną ścieżkę rozwoju, aby pomóc wykwalifikowanych pracowników społecznych w możliwości i standardy praktyki zgodne z rolą doświadczonych i zaawansowanych praktyków spotkań. Zawiera najnowsze zmiany w edukacji społecznej i regulacji pracy zawodowej, takie jak wprowadzenie Professional ram Capability (PCF) (College of Social Work, 2010) oraz normy dotyczące doskonalenia zawodowego ustalony przez Zdrowia i Opieki zawodach Rady.

Kurs ten ma na celu zapewnienie zapracowanych lekarzy z strukturyzowane możliwości krytycznej refleksji w ramach dobrze wyposażone i badań poinformowani społeczności uczącej się. Zaprojektowany i zarządzany w ścisłej współpracy z lokalnymi i regionalnymi pracodawcami i przedstawicielami agencji partnerskich i osób uzyskujących dostęp do usług pracy socjalnej, program uzupełnia gamę możliwości rozwoju dostępnych dla pracowników socjalnych (w tym szkoleń wewnętrznych i planowania kariery osobistej). Działa również jako odskocznię dla tych, którzy chcą, aby przejść do studiów doktoranckich.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten MA skupia się na problemach rozwoju gospodarczego w kontekście zmieniającego się międzynarodowego relacji gospodarczych. Zapewni także gruntownych analiz makroekonomi ... [+]

Wybierz Rozwoju oraz International Economics MA

Ten MA skupia się na problemach rozwoju gospodarczego w kontekście zmieniającego się międzynarodowego relacji gospodarczych. Zapewni także gruntownych analiz makroekonomicznych i mikroekonomicznych, w ekonometrii stosowanej, w zakresie podejścia do radzenia sobie z kwestiami polityki gospodarczej, aw perspektywie długoterminowej kontekst historyczny i koncepcyjne współczesnych debat w ekonomii.

Dowiedz się więcej na temat tego kursu:

Najważniejsze cechy

Ten mgr jest dobre przygotowanie do pracy z różnych instytucji publicznych i prywatnych, w tym krajowych i międzynarodowych agencji rządowych i organizacji pozarządowych (NGO) i organizacji handlowych w sektorach od City of London do obrotu i produkcji firm różnej wielkości , Wykłady są uzupełniane przez seminaria, dając okazję do regularnej informacji zwrotnej i dyskusji. prelegentów, konferencje i warsztaty stanowią dodatkowy wymiar do swoich studiów. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

To oczywiście jedna z pakietu kursów multimediów cyfrowych, pozwala badać praktyki zawodowej mediów cyfrowych w microstudio środowiska ze szczególnym naciskiem na umiejęt ... [+]

Wybierz tworzenia gier Kingston (Design) MA

To oczywiście jedna z pakietu kursów multimediów cyfrowych, pozwala badać praktyki zawodowej mediów cyfrowych w microstudio środowiska ze szczególnym naciskiem na umiejętności niezbędne do projektowania dziedzinie rozwoju gier. Poprzez nauczania opartego na projektach student-centered, pracuje jako projektant gier rozwijać swoje umiejętności specjalistycznych podczas pracy w ramach zespołu interdyscyplinarnego ze studentami z całego pełnego programu.

Kurs ten został opracowany w porozumieniu z naszym panelu przemysłu, który obejmuje przedstawicieli Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks i Samsung Design Europe. Jesteśmy także aktywnym członkiem TIGA, organu przedstawicielskiego w branży gier, a brytyjski Mediowy Association (BIMA). Kurs ten został zaprojektowany, aby wykorzystać najlepszej wiedzy i zasobów cyfrowych mediów z całego uniwersytetu, i przygotować się do pracy w branży cyfrowych mediów, gdzie zespoły specjalistów pracują razem, aby rozwijać i autorem projektów innowacyjnych mediów cyfrowych. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Przemysłów kreatywnych szybko wyprzedzając tradycyjnych gałęzi przemysłu, wraz ze wzrostem liczby krajów, umieszczając je w sercu ich rozwoju gospodarczego. Pomyślność lu ... [+]

Wybierz zarządzające Kingston w Creative Economy MA

Przemysłów kreatywnych szybko wyprzedzając tradycyjnych gałęzi przemysłu, wraz ze wzrostem liczby krajów, umieszczając je w sercu ich rozwoju gospodarczego. Pomyślność ludzi na całym świecie zależy od kreatywności projektantów, autorów, filmowców, muzyków, architektów i innych twórców 'content' w taki sposób, że nigdy nie zrobił wcześniej.

Cox Przegląd Twórczości in Business (2005), na zlecenie brytyjskiego rządu, cytowany projekt jako "co łączy kreatywność i innowację, kształtuje pomysły stają się praktyczne i atrakcyjne propozycje dla użytkowników lub klientów". Kursy gospodarki kreatywnej MA Kingston Business School są wynikiem tego przeglądu, centra doskonałości zostały wybrane, aby pomóc tej luki pomiędzy czystego artyzmu kreacji i biznesu know-how, aby pomóc ich pomysły ucieczki.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Kingston University London

Inwestycje i ryzyko finansowe jest sektorem bardzo konkurencyjny - a to oczywiście daje popytu IT oraz umiejętności badawcze pracodawców. Kurs rygorystyczny i intensywny ... [+]

Wybierz Kingston Inwestycje i Zarządzanie ryzykiem finansowym magistra

Inwestycje i ryzyko finansowe jest sektorem bardzo konkurencyjny - a to oczywiście daje popytu IT oraz umiejętności badawcze pracodawców. Kurs rygorystyczny i intensywny Masters jest przeznaczony do produkcji wysokiej klasy, absolwentów analitycznych z praktycznych umiejętności, które są gotowe do włożenia do wyspecjalizowanej roli. Jako absolwent będziesz przygotowany do pracy w handlu, inwestycji, analizy finansowej, zarządzania funduszami, bankowości, usług finansowych, finansów i doradztwa finansowego.

Niezwykle praktyczny program, używając prawdziwych przykładach najnowszych badań i teorii, a żywych danych. Kingston Business School jest jedną z niewielu brytyjskich uniwersytetów, które oferują pokój handlu Bloomberg, dając możliwość rozwijania umiejętności praktyczne na temat pracodawcy chcą ci. Zdobądź dodatkowe kwalifikacje podczas studiowania: można ubiegać się o certyfikację Bloomberg. Można również przygotować się do Chartered Financial Analyst (CFA) poświadczeń, ponieważ będzie obejmować wiele aspektów jej w zajęciach. Program opracowany z radą specjalistów finansowych w RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank i NatWest Bank. Wykłady ekspertów sektorowych, a także własnej kadry dydaktycznej Kingston Business School, która została wyróżniona "doskonałe" ocena za jakość ich nauczania. Nadaje się dla studentów, którzy nie studiowali ekonomii, finansów lub rachunkowości na poziomie licencjata, a także tych z poprzednich kwalifikacji i doświadczenia. Poznać i pracować z uczniami z różnych krajów i kultur, którzy dodają międzynarodowej wgląd do klasy dyskusji i grup roboczych, co daje globalną sieć absolwentów. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą charakterystyczną doskonałości w edukacji biznesowej, akredytacja... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Niektóre z najtrudniejszych problemów w przemyśle i handlu są związane z rozwojem oprogramowania. To oczywiście dadzą informatyki specjalistów z zaawansowanej wiedzy na t ... [+]

Wybierz Software Kingston Inżynieria magistra

Niektóre z najtrudniejszych problemów w przemyśle i handlu są związane z rozwojem oprogramowania. To oczywiście dadzą informatyki specjalistów z zaawansowanej wiedzy na temat najnowszych metod i narzędzi w inżynierii oprogramowania, jak i praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia oprogramowania.

Można połączyć to oczywiście Management Studies, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności, aby z powodzeniem prowadzić zespołów i zarządzania innowacjami.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Wiedza i umiejętności nabyte na ten kurs pozwoli Ci skutecznie przyczynić się jako część integracyjnych systemów oprogramowania, zapewniając optymalne rezultaty pod względem kosztów, czasu i jakości oprogramowania. Rozprawa / projekt daje szansę studiowania obszar zainteresowania większej głębokości. Może być podejmowane w branży, co daje cenne doświadczenia w dziedzinie przemysłowej i doskonały punkt mówi, gdy szukasz pracy lub awansu. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Nasze Komunikacja Marketing i reklama mgr, akredytowane przez CIM, stawia każdemu uczniowi w centrum uwagi. Czy można umieścić swoje muzyczne zrozumienie teoretyczną w pr ... [+]

Wybierz komunikacji marketingowej i reklamy mgr Kingston

Nasze Komunikacja Marketing i reklama mgr, akredytowane przez CIM, stawia każdemu uczniowi w centrum uwagi. Czy można umieścić swoje muzyczne zrozumienie teoretyczną w praktyce? Czy Twój plan komunikacji, a badanie to jest zbudowany na, wytrzymuje krytyki akademickiej? Czy przedstawić pracę bez obaw? Czy doświadczony dyrektor agencji reklamowej ufać swoim zalecenia? Absolwenci są gotowi skoczyć do reklamy, komunikacji lub ról public relations i odpowiedzieć na każde pytanie ich klienci rzucić na nich.

Marketing Komunikacja i Reklama mgr jest akredytowany przez Chartered Institute of Public Relations (CIPR). Znajdź coś więcej na temat marketingu i reklamy Komunikacji Magister od dyrektora studiów, Patricia Harris:... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten, który jest akredytowany przez Royal Aeronautical Society, stanowi strategiczny przegląd zagadnień inżynierii kosmicznej i zarządzania. Pomoże Ci rozwinąć szersz ... [+]

Ważne: jeśli jesteś studentem zagranicznym wymaga wizy studenckiej Tier 4 studiować w Wielkiej Brytanii będzie trzeba także certyfikat ATAS dla tego kursu.

Wybierz Kingston Aerospace Inżynieria magistra

Kurs ten, który jest akredytowany przez Royal Aeronautical Society, stanowi strategiczny przegląd zagadnień inżynierii kosmicznej i zarządzania. Pomoże Ci rozwinąć szerszą perspektywę i wiedzę na temat wyzwań stojących przed przemysłem inżynierii kosmicznej i obejmuje takie tematy jak: przedsiębiorczość, biznes, finanse, technik badawczych i zielone kwestii środowiskowych.

obywatele UK / UE kwalifikują się do programu Bursary Aero z naszego programu mgr mgr Aerospace Engineering.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Banking and Finance mgr produkuje wysoko wykwalifikowanych, analityczne i myślących absolwentów, którzy są gotowe do włożenia do wyspecjalizowanych ról w bankowości, usłu ... [+]

Wybierz Kingston Bankowości i Finansów mgr

Banking and Finance mgr produkuje wysoko wykwalifikowanych, analityczne i myślących absolwentów, którzy są gotowe do włożenia do wyspecjalizowanych ról w bankowości, usług finansowych, finansów i sektora doradztwa finansowego. To jest wymagającym programem, ale ma wyjątkową szybkość przejścia.

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z różnych środowisk akademickich, w tym tych z doświadczeniem w branży oraz tych, którzy nie mają Licencjat z ekonomii, finansów lub rachunkowości. Możesz uczyć się w niepełnym wymiarze godzin kursu, dzięki czemu można zastosować uczenia się w miejscu pracy od razu.

Program został opracowany w porozumieniu z branży finansowej w RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank i NatWest Bank daje praktyczne umiejętności, rzeczywistych pracodawców wymaga w tym sektorze jest bardzo konkurencyjny. Jesteśmy jednym z niewielu brytyjskich uniwersytetów, które oferują pokój handlu Bloomberg, dając możliwość rozwijania umiejętności praktyczne na temat pracodawcy chcą ci. Istnieją regularne rozmowy z praktykujących specjalistów branżowych, takich jak były szef Financial Services Authority. A także studia międzynarodowy program nauczania, można spotkać i pracować ze studentami z różnych krajów i kultur, które można dodać do klasy międzynarodowej wgląd dyskusji i grup roboczych, a daje globalną sieć absolwentów. Podczas studiowania tego programu można również stosować do certyfikacji Bloomberg. Ten przemysł uznanych kwalifikacji daje absolwentom ogromną przewagę na rynku pracy. Kurs obejmuje wiele aspektów Chartered Financial Analyst (CFA) poświadczeń, pomagając przygotować się do swojego egzaminu zawodowego. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą charakterystyczną... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs jest idealny, jeśli chcesz rozpocząć karierę w których zastosowanie metod ekonometrycznych odgrywa ważną rolę - takich jak badania rynku, planowanie oparte na do ... [+]

Wybierz Kingston Ekonometrii Stosowanej mgr

Ten kurs jest idealny, jeśli chcesz rozpocząć karierę w których zastosowanie metod ekonometrycznych odgrywa ważną rolę - takich jak badania rynku, planowanie oparte na dowodach i doradztwo polityczne, lub modelowania finansowego i prognozowania - lub jeśli chcesz wprowadzić program dr. Koncentruje się ona na możliwości zastosowania szerokiej gamy technik ekonometrycznych oraz skutecznego komunikowania wyników empirycznych, a nie teorii statystycznej, na której metody ekonometryczne zależeć.

Dowiedz się więcej na temat tego kursu:

Najważniejsze cechy

Warsztaty pozwolą Ci umieścić technik, których nauczyli się w praktyce. Można użyć swoich zawodowych okoliczności jako materiał badawczy do pracy magisterskiej we współpracy z pracodawcą, czy można korzystać z rozprawy zademonstrować swój rozwój zawodowy z przyszłymi pracodawcami. Do modułów nauczania mają na celu przygotować się do rynku pracy. Obok studiów akademickich, zdobędziesz umiejętności w rozwiązywaniu problemów i organizacji; sortowanie danych, przegląd i streszczenie; komunikacji (ustnej, pisemnej i elektronicznej); zarządzanie czasem; Komputery; oraz współpracy i pracy zespołowej. Będziesz miał okazję uczestniczyć w szeregu warsztatów, konferencji i prezentacji przez prelegentów. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Jeśli chcesz prowadzić satysfakcjonujące, ekscytującą i pełną wyzwań karierę w sektorze finansowym, ten kurs daje wiedzę i umiejętności potrzebne, nawet jeśli nie mają ju ... [+]

Wybierz Finance mgr Kingston

Jeśli chcesz prowadzić satysfakcjonujące, ekscytującą i pełną wyzwań karierę w sektorze finansowym, ten kurs daje wiedzę i umiejętności potrzebne, nawet jeśli nie mają już doświadczenie w dziedzinie finansów. To daje dobrze zintegrowanej wiedzy z rachunkowości finansowej, finansów i inwestycji oraz rachunkowości zarządczej, wraz z możliwością odnoszą to do szerszych kwestii zarządzania i strategii korporacyjnej. Produkuje absolwentów, którzy są przygotowani do pracy na wysokim szczeblu w przemyśle finansowym.

Program został opracowany w porozumieniu z branży finansowej w RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank i NatWest Bank daje praktyczne umiejętności, rzeczywistych pracodawców wymaga w tym sektorze jest bardzo konkurencyjny. Jesteśmy jednym z niewielu brytyjskich uniwersytetów, które oferują pokój handlu Bloomberg, dając możliwość rozwijania umiejętności praktyczne na temat pracodawcy chcą ci. Istnieją regularne rozmowy z praktykujących specjalistów branżowych, takich jak były szef Financial Services Authority. A także studia międzynarodowy program nauczania, można spotkać i pracować ze studentami z różnych krajów i kultur, które można dodać do klasy międzynarodowej wgląd dyskusji i grup roboczych, a daje globalną sieć absolwentów. Kingston studenci mogą ubiegać się o certyfikację Bloomberg. Te kwalifikacje zgodne ze standardami branżowymi dają absolwentom ogromną dodatkową zaletę w rynku pracy - i zaoszczędzić czas i pieniądze na dodatkowych badaniach. Wszyscy nasi pracownicy są wysoko akredytowane i doświadczony, a wiele z nich pracuje na wysokich poziomach w obrębie działalności: w Ramach UK Badania Doskonałości 2014, dwie trzecie naszej działalności badawczej została sklasyfikowana jako międzynarodowo doskonałe lub światowym liderem. Ciesz studiowania w spokojnej i zielonej dzielnicy na Kingston, która... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór t ... [+]

Uwaga: poniższe ścieżki dostępne są również:

Biznes z International Management Marketing mgr Międzynarodowy Business Management z przedsiębiorczością mgr Wybierz Kingston International Business Management MSc

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór tematów, które można wyposażyć w praktyczne umiejętności potrzebne do Excela w zarządzaniu lub doradztwa. To daje możliwość zdobycia wiedzy w poszczególnych dziedzinach biznesu, nie ograniczając swoje możliwości zatrudnienia ci.

Akredytację Association of MBA (AMBA) i wyników w nauce analizy systemowej (EPA). Dodaj studia na prestiżowym Uniwersytecie Bostońskim do programu i uzyskać podwójny dyplom magistra. Korzystać z międzynarodowego programu nauczania. Weź udział w tygodniowej wizyty studyjnej do zagranicznej szkoły biznesu, gdzie można spotkać studentów studiujących podobny program i podejmować wycieczki do lokalnych firm. Weź udział w programie wymiany jednego semestru w szkole biznesu w Europie (takich jak Berlin czy Paryż) Oceny, które odzwierciedlają rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Przeprowadzenie projektu doradczego z prawdziwego biznesu zamiast rozprawy. Studenci pochodzą z całego świata mogą uczestniczyć w kursach biznesowych Kingston, więc będzie ukończyć kurs w międzynarodowej sieci kontaktów. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs, akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE), stanowi doskonałą okazję, aby poprawić swoją aktualną ofertę techniczną ze spektrum operacji in ... [+]

Wybierz Kingston Biura Projektów i Systemów Zarządzania mgr

Ten kurs, akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE), stanowi doskonałą okazję, aby poprawić swoją aktualną ofertę techniczną ze spektrum operacji inżynierii i umiejętności zarządzania projektami. W rezultacie, można zwiększyć swoje szanse na znalezienie zatrudnienia, a także możliwość ubiegania się o wyższych stanowiskach kierowniczych inżynierii.

Magister spotkają się w części przykładowej akademickich wymogów odniesienia dla rejestracji jako inżynier Chartered. Akredytowane magisterskie absolwentów, którzy również posiadają Beng (z wyróżnieniem) akredytowaną przez CEng, będzie w stanie wykazać, że spełnione bazę edukacyjną dla rejestracji CEng.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Popraw swoje perspektywy zawodowe związane z kursem przygotowującym Ci umiejętności, które trzeba zdobyć wysokie stanowiska w branży rachunkowości i finansów. Oferujemy P ... [+]

Wybierz Rachunkowości i Finansów mgr Kingston

Popraw swoje perspektywy zawodowe związane z kursem przygotowującym Ci umiejętności, które trzeba zdobyć wysokie stanowiska w branży rachunkowości i finansów. Oferujemy Państwu praktyczne doświadczenie standardowych metod, narzędzi i danych, przedstawionych w kontekście globalnym i prowadzone przez personel międzynarodowy.

Kurs ten został w rankingu 50 najlepszych księgowych i audytorskich kursów w Europie Zachodniej przez Eduniversal mistrzów rankingu 2015/16. Kingston Business School był jednym z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" oceny jego jakości nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą charakterystyczną doskonałości w edukacji biznesowej, akredytacja została zdobyta przez zaledwie 5 procent światowych szkół biznesu. Program został opracowany w porozumieniu z branży finansowej w RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank i NatWest Bank daje praktyczne umiejętności, rzeczywistych pracodawców wymaga w tym sektorze jest bardzo konkurencyjny. Jesteśmy jednym z niewielu brytyjskich uniwersytetów, które oferują pokój handlu Bloomberg, dając możliwość rozwijania umiejętności praktyczne na temat pracodawcy chcą ci. Istnieją regularne rozmowy z praktykujących specjalistów branżowych, takich jak były szef Financial Services Authority. A także studia międzynarodowy program nauczania, można spotkać i pracować ze studentami z różnych krajów i kultur, które można dodać do klasy międzynarodowej wgląd dyskusji i grup roboczych, a daje globalną sieć absolwentów. Studia w londyńskiej dzielnicy najszczęśliwszy z londyńskim najniższy wskaźnik przestępczości, ale nadal w niewielkiej odległości od centrum Londynu. ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw mgr przygotowuje studentów z różnych środowisk do satysfakcjonującej kariery w funkcji łańcucha dostaw. Z pełną akredytację z Cha ... [+]

Wybierz Kingston Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw mgr

Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw mgr przygotowuje studentów z różnych środowisk do satysfakcjonującej kariery w funkcji łańcucha dostaw. Z pełną akredytację z Chartered Institute of zamówień i dostaw (CIPS) i solidnej nauczania zbudowanej na koncepcji i pomysłów z renomowaną Badań Operacyjnych Kingston University i Zarządzania Grupa Science (ORMS), nasi mistrzowie logistyki jest zarówno akademickich i kwalifikacji zawodowych ,

Zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę, aby dokonać natychmiastowego i skutecznego wkładu w roli związanych z logistyką i solidną wiedzę na temat globalnego biznesu z punktu widzenia strategicznego i operacyjnego. Możliwość przeprowadzenia projektu badawczego i pracę na temat konkretnego problemu, który pasuje do Twoich zainteresowań zawodowych i teorię w praktyce. studenci mogą dodawać magisterskie studia na prestiżowym Uniwersytecie Bostońskim do swojego programu i uzyskać podwójny dyplom magistra. Zostań członkiem CIPS po trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw i zakupów. Jeden rok członkostwa studentem Chartered Institute of Logistics i Transportu (CILT). Gość programu Głośnik wyposażony wiodących ekspertów w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Studenci pochodzą z całego świata, aby uczyć się w Kingston Business School, więc będzie ukończyć kurs w międzynarodowej sieci kontaktów. Rośnie sieć specjalistów logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw w toku. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kingston Marketing i strategia MSc, akredytowany przez CIM, oparte są na naszej wiedzy akademickiej znanego w marketingu i kształtowane przez silnych powiązań mamy kutych ... [+]

Wybierz Marketingu i Strategii mgr Kingston

Kingston Marketing i strategia MSc, akredytowany przez CIM, oparte są na naszej wiedzy akademickiej znanego w marketingu i kształtowane przez silnych powiązań mamy kutych z przemysłem. Został on zaprojektowany z wejściem praktykującego przemysłu i skupia się wokół praktycznych doświadczeń, które pokazują pracodawców można zastosować swoją wiedzę z teorii do swoich krytycznych problemów biznesowych. Absolwenci opuszczają flagowy stopień marketingu podyplomowe Kingston University jest gotowy do programu Excel w ich karierze marketingowych.

Nasze zajęcia są zaprojektowane z myślą o możliwości zatrudnienia; ekspert prelegenci z firm takich jak Santander, Barclaycard, Avios i innych organizacji blue chip przyjść do Kingston przedstawienie najnowszej wiedzy rynkowej.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Nasz Marketing i Brand Management MSc, akredytowany przez CIM zajmuje wyjątkową ostrość na marki z perspektywy biznesu. Stworzony, aby wypełnić lukę umiejętności w rynku ... [+]

Wybierz Kingston Marketing i Brand Management mgr

Znajdź coś więcej o Marketing & Brand Management mgr od dyrektora studiów, Patricia Harris i ekspert marki Dr Francesca Dall'Olmo Riley:

Nasz Marketing i Brand Management MSc, akredytowany przez CIM zajmuje wyjątkową ostrość na marki z perspektywy biznesu. Stworzony, aby wypełnić lukę umiejętności w rynku pracy absolwentów i zaprojektowane przy udziale czołowych praktyków brandingu. Absolwenci tego kursu zrozumieć rzeczywistą wartość biznesową marek i mają kluczowe umiejętności praktycznych potrzebnych do opracowania i zarządzać nimi profesjonalnie.

Unikalny wgląd marka: na tym kursie będziesz krytykować projekt globalnych marek i dowiedzieć się, jak uzyskać najlepsze rezultaty ze swoich kreatywnych agencji. Będzie rozwijać solidną wiedzę z zakresu zarządzania marketingowego, dzięki czemu można nadzorować marki we wszystkich kanałach. Będziesz mieć możliwość zastosowania teorii brandingu case studies oraz w żywym kontekście biznesowym. Kariera-ready: praca, pełna podczas swoich mistrzów buduje w portfelu można być dumnym, aby pokazać rekrutację. Absolwenci tego kursu zazwyczaj podejmowały pracę w marketing manager i konsultant ról, a wiele z nich na poziomie dyrektora marketingu lub powyżej. Reputacja: Kingston Business School utrzymuje silną reputację swoich programów marketingowych. Top praktycy branży z takimi firmami jak Diageo Wielkiej Brytanii, biura, takich jak Iris i organami zawodowymi, takimi jak Instytut Marketingu Promocyjnego skonsultować się z nami, aby nasze kursy marketingu daje umiejętności wymaganych przez przemysł. Dowiedz się więcej o naszej Marketing Expert Panel. ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs, akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers, został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu najnowsze umiejętności wiedzy technologicznej i zarządzania ... [+]

Ważne: jeśli jesteś studentem zagranicznym wymaga wizy studenckiej Tier 4 studiować w Wielkiej Brytanii będzie trzeba także certyfikat ATAS dla tego kursu.

Wybierz Kingston Mechaniczny magistra

Ten kurs, akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers, został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu najnowsze umiejętności wiedzy technologicznej i zarządzania przemysłowego, na zaawansowanym poziomie studiów, w szczególnych aspektów inżynierii mechanicznej na które istnieje zapotrzebowanie ze strony przemysłu. Kurs zapewnia również strategiczny przegląd inżynierii i zarządzania umiejętności niezbędnych do podejmowania ról kierowniczych w dużych projektów inżynierskich.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten oferuje kwalifikacje mistrzami poziomie akredytowany przez British Psychological Society (BPS) i nadaje uprawnienia do Graduate Podstawa Chartered członkostwa. J ... [+]

Wybierz Kingston Psychologia magistra

Kurs ten oferuje kwalifikacje mistrzami poziomie akredytowany przez British Psychological Society (BPS) i nadaje uprawnienia do Graduate Podstawa Chartered członkostwa. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz niewystarczającą kredyt w psychologii od pierwszego stopnia spełnienia kryteriów akredytacyjnych BPS. Kurs obejmuje wszystkie kluczowe subdyscyplin współczesnej psychologii i zapewnia intensywne szkolenia w pokrewnych umiejętności badawczych.

Dowiedz się więcej na temat tego kursu:

Kurs daje uprawnienia do uzyskania członkostwa absolwentką British Psychological Society z podstawą Graduate dla Chartered Członkostwo (GBC). Jest to pierwszy krok w kierunku stania się dyplomowanym psychologiem. Będziesz korzystać z nowoczesnych laboratoriów badawczych i biurach, a także doskonałe zaplecze komputerowe. Zespół Psychologia jest przyjazny i dynamiczna grupa naukowców z doświadczeniem w nauczaniu oraz w prowadzeniu międzynarodowej doskonałą badań. Zespół ma powiązania badań naukowych z uniwersytetów w Australii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Ponadto, wybitni psychologowie z całej Wielkiej Brytanii obecnych ustaleń z najnowszych badań w psychologii uczenia się, utrzymując się w czołówce. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs mgr zapewnia dynamiczne i aktualną perspektywę na różnych obszarach zastosowań klinicznych psychologii. W szczególności, obejmuje teorii psychopatologii od dziecińst ... [+]

Wybierz zastosowaniach klinicznych Kingston mgr psychologii

Kurs mgr zapewnia dynamiczne i aktualną perspektywę na różnych obszarach zastosowań klinicznych psychologii. W szczególności, obejmuje teorii psychopatologii od dzieciństwa do dorosłości i aplikacje kliniczne w psychologii zdrowia i dobrego samopoczucia. Kurs obejmuje również podstawowe poradnictwo i terapia poznawczo-behawioralna (CBT) umiejętności, jak również profesjonalne kwestii istotnych dla praktyków klinicznych.

Należy pamiętać, że chociaż ten kurs przewiduje się znacznie zwiększyć swoją wiedzę na temat klinicznych zastosowań psychologii i dlatego skorzystają swoją przyszłą karierę - czy to w kształcenie kliniczne i praktyki, badań lub innych pokrewnych dziedzin psychologii - nie prowadzi do profesjonalnego kwalifikacje jako psycholog kliniczny, ani nie gwarantuje wjazdu do kształcenia na poziomie doktoranckim w psychologii klinicznej.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

To oczywiście patrzy na badania w psychologii dziecka, koncentrując się na rozwoju zaawansowanych badań psychologicznych u dzieci oraz skutków psychologicznych teorii i b ... [+]

Wybierz Kingston Child Psychology MSc

To oczywiście patrzy na badania w psychologii dziecka, koncentrując się na rozwoju zaawansowanych badań psychologicznych u dzieci oraz skutków psychologicznych teorii i badań w zakresie polityki i praktyki. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz, aby rozpocząć lub promować karierę w pracy z dziećmi w takich dziedzinach jak nauki i pracy socjalnej; zapewnia również doskonałą podstawę dla rozwoju kariery naukowej w psychologii rozwojowej dziecka /.

Dowiedz się więcej na temat tego kursu:

Skierowany do profesjonalistów opieki nad dziećmi, w tym nauczycieli, pielęgniarek pediatrycznych i pracowników socjalnych, ten kurs będzie rozwijać swoją wiedzę z zakresu psychologii dziecka i zwiększenia ich pracy zawodowej. Obszary specjalizacji obejmują: psychospołecznych problemów dotyczących życia z oszpecenie twarzy i zaburzeniami w dzieciństwie i okresie dojrzewania; Wiedza dzieci w opisywaniu i odwoływania twarze; czytania w rozwoju dzieci niewidomych; Świadomość i wiedza fonologiczna pismo w rozwoju czytania; znęcanie się; rozwój biologiczny dzieci z grup ryzyka (bardzo przedterminowych); Problemy regulacyjne dla dzieci (płacze, karmienie, spanie) i ADHD; autyzm, obróbki powierzchni oraz "Theory of Mind"; zaburzenia lękowe; nauka i rola poznawczych w lęków i niepokoju; Rozwój języka w typowym rozwoju i zaburzeń rozwojowych; pre-werbalne poznawczy niemowląt, rozwój społeczny i emocjonalny; i rozwój zdolności numerycznych. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten został zaprojektowany tak, aby sprostać znaczny wzrost na rynku pracy dla psychologów sądowych. Opiera się ona na siedzibę ekspertyzy Uniwersytetu w kryminologii ... [+]

Wybierz Psychologii Sądowej Kingston mgr

Kurs ten został zaprojektowany tak, aby sprostać znaczny wzrost na rynku pracy dla psychologów sądowych. Opiera się ona na siedzibę ekspertyzy Uniwersytetu w kryminologii i psychologii, które obejmuje możliwość podjęcia stażu pracy, co pozwala umieścić czego nauczyłeś się w praktyce i zdobyć cenne umiejętności i doświadczenie. Po pomyślnym zakończeniu, będzie można rozwijać swoją karierę jako kryminalistycznych psychologa w, na przykład, warunkach więziennych, zawieszeniu, jednostki analizy przestępczości i akademickich.

Ten kurs jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS).

Można również badać wspólny stopień Kryminologii z Psychologii Sądowej MA.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Systemy informatyczne, stosowane skutecznie, może dać firmie lub organizacji przewagę konkurencyjną. Mogą też przekształcenie przedsiębiorstwa, organizacje restrukturyzac ... [+]

Wybierz Kingston Information Systems magistra

Systemy informatyczne, stosowane skutecznie, może dać firmie lub organizacji przewagę konkurencyjną. Mogą też przekształcenie przedsiębiorstwa, organizacje restrukturyzację i usprawnienie procesów biznesowych. Kurs ten ma na celu rozwiązanie problemu niedoboru ludzi, którzy mogą pracować na styku biznesu i IT oraz oferuje możliwość studiowania spektrum odpowiednich podmiotów gospodarczych i technicznych.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Program Kariera wzmacniający przeznaczony jest do budowania na wcześniejsze doświadczenia i wykształcenia oraz pozwalają na dostosowanie kształcenia do indywidualnych rozwój kariery, tło przemysłu i wymagań organizacji. Radę konsultacyjną przemysłowe doradza we wszystkich aspektach nauczania, aby upewnić się, że wprowadzane są nowe koncepcje i że oczywiście nadal zaspokajać potrzeby biznesu i przemysłu. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

W naszym współczesnym świecie, jesteśmy otoczeni przez systemy i urządzenia, które mają niewidzialny oprogramowania komputerowego i sprzętu, takich jak telewizory cyfrowe ... [+]

Wybierz Kingston Embedded Systems magistra

W naszym współczesnym świecie, jesteśmy otoczeni przez systemy i urządzenia, które mają niewidzialny oprogramowania komputerowego i sprzętu, takich jak telewizory cyfrowe, odtwarzacze MP3, smartfonów i światłach. To trwa specjalny typ osoby (zazwyczaj pracuje w multidyscyplinarnym zespole) poczęcia, projektowania i wdrażania oraz wdrożyć te tak zwane systemy wbudowane. Ten kurs jest przeznaczony, aby cię wyprzedzić w rynku żywe Praca dla elektroniki użytkowej, urządzeń przemysłowych i branży motoryzacyjnej.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Praktyczne nauczanie oparte będzie okazją, aby umieścić swoje ręce na przemysł i / lub badaniach standardowego oprogramowania / sprzętu, takiego jak LabView, Compact Rio, Microchip dsPIC DSC / MPLAB, Matlab ci. Kurs jest prowadzony przez naukowców z doświadczeniem w dziedzinie informatyki, inżynierii elektrycznej, mechanicznej i samochodowej oraz przemysłowej wykładowców wizytujących z siedzibą w branży. Będziesz miał okazję pracować na swojej pracy doktorskiej projektu w jednym z naszych kontaktów przemysłowych lub wraz z naszymi zespołami badawczymi o uznanej międzynarodowej wiedzy w cyfrowym przetwarzaniu obrazu, wizji komputerowej, robotyki, systemów sterowania, lotniczym, telematyki medycznych, sieci bezprzewodowych i komunikacji multimedialnej. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten jest połączeniem dwóch bardzo udanych kursów prowadzonych przez szkoły biznesu - mgr rachunkowości i finansów oraz Międzynarodowe Business Management MSc - z któ ... [+]

Wybierz Kingston finansowej i biznesowej Zarządzania mgr

Kurs ten jest połączeniem dwóch bardzo udanych kursów prowadzonych przez szkoły biznesu - mgr rachunkowości i finansów oraz Międzynarodowe Business Management MSc - z których oba mają siedzibę międzynarodową renomę doskonałości. Jest to intensywny, dokładny i ambitny program, mający na celu dać teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne do zarządzania dzisiejszych przedsiębiorstw.

Kurs ten jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych finansów przedsiębiorstw i zarządzania finansami praktyków, którzy chcą dodać do swoich umiejętności, a także tych, którzy poszukują kariery w tej dziedzinie.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Zarządzanie innowacji i optymalnego wykorzystania nowych technologii ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy rosną, czy jest to rozruch albo jakkolwiek założył przedsiębio ... [+]

Wybierz Kingston zarządzania innowacjami i przedsiębiorczość magistra

Bądź dobrych pomysłów firmy

Zarządzanie innowacji i optymalnego wykorzystania nowych technologii ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy rosną, czy jest to rozruch albo jakkolwiek założył przedsiębiorstwo lub organizacja. Z Zarządzania Innowacji i Przedsiębiorczości Magister z Kingston Business School można zrealizować tę ambicję.

Innowacje Zarządzanie i przedsiębiorczość Mgr ma na celu wyposażyć praktycznej wiedzy na temat kluczowych zagadnień związanych z zarządzaniem innowacjami i przedsiębiorczością.

Nasza silna osiągnięcia doskonałości w dziedzinie przedsiębiorczości została uznana przez Higher Education Statistics Agency i za rok z rzędu szóstego, Kingston University jest w rankingu jednego z dwóch najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii dla absolwentów rozpoczynających działalność.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór t ... [+]

Uwaga: poniższe ścieżki dostępne są również:

Międzynarodowy Business Management z przedsiębiorczością mgr Biznes z International Management Marketing mgr Międzynarodowy Business Management z Project Management mgr Wybierz Kingston International Business Management MSc

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór tematów, które można wyposażyć w praktyczne umiejętności potrzebne do Excela w zarządzaniu lub doradztwa. To daje możliwość zdobycia wiedzy w poszczególnych dziedzinach biznesu, nie ograniczając swoje możliwości zatrudnienia ci.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Nasz kurs Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi Mgr daje głęboki wgląd w strategie i techniki koncerny wykorzystywać do rozwiązywania problemów zarządzania zasob ... [+]

Wybierz Kingston Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi MSc

Nasz kurs Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi Mgr daje głęboki wgląd w strategie i techniki koncerny wykorzystywać do rozwiązywania problemów zarządzania zasobami ludzkimi, gdy ich pracownicy pracują w wielu krajach i zostawia cię z cenionych kwalifikacji akademickich. Kurs został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb pracodawców i daje narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w starszych zasobów ludzkich ról, szkolenia wykonawczej i ról rozwojowych.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) oraz Chartered Management Institute (CMI). Dlatego też studenci, którzy ukończyli program otrzyma zarówno CIPD i CMI kwalifikacje zawodowe oprócz Uniwersytetu kwalifikacji. będzie automatycznie stajesz się członkiem CMI na początku programu i oczekuje się przyłączyć jako członek studenckiego CIPD. Kingston Business School posiada 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu programów kadrowych. Nasz program Międzynarodowy HRM mgr jest ósme miejsce w Wielkiej Brytanii i został uznany za jeden z najlepszych programów magisterskich HRM w Europie Zachodniej w 2015 roku przez Eduniversal Masters Klasyfikacja (odnoszącą 1000 szkół biznesu w 153 krajach na świecie). Znani absolwenci. Doskonałe możliwości sieciowe. Z badań naukowych do praktyki cykl seminariów (ko zaprezentowane przez naukowca i lekarza HR HR), organizowane wspólnie z CIPD i dostarczane przez czołowych menedżerów HR, specjalistów rekrutacji i rozwoju talentów i konsultantów obok własnych akademików ekspertów Kingston. Programy prowadzone przez fachowców Kingston University i czołowych badaczy, obok wielu zaproszonych gości, profesorów wizytujących i towarzyszy w renomowanym centrum Kingston Business School Badań zatrudnienia, umiejętności i społeczeństwa. Odległość do centrali CIPD i biblioteką. Szansa na studia niektóre... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs jest idealny, jeśli nie uczyć budynku geodezji na poziomie licencjackim, ale chciałby, aby wejść do zawodu i wymagają "konwersja" kursu. Kurs opiera się na sile ... [+]

Wybierz Kingston Building Surveying magistra

Ten kurs jest idealny, jeśli nie uczyć budynku geodezji na poziomie licencjackim, ale chciałby, aby wejść do zawodu i wymagają kurs "konwersja" (patrz wymagania wstępne). Kurs opiera się na sile pracy nad projektem, który jest szczególnie specjalność Szkoły oraz w sprawie opracowania programu zrównoważonego rozwoju.

Akredytacja

Ten kurs jest w pełni akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) i Chartered Institute of Building (CIOB).

Co będziesz studiować?

Zdobędziesz wiedzę na temat materiałów budowlanych, technologii budowy i patologii; specjalistyczne zagadnienia prawne i regulacyjne; projektowanie prostych struktur; oraz przygotowanie programów na rzecz odbudowy budynków. Kurs koncentruje się na podstawowych kompetencji inspektora budowlanego i profesjonalnej obsługi budowniczy na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym. Uwzględnia Rozwój programu zrównoważonego rozwoju, z którymi specjaliści budowlane muszą w coraz większym stopniu angażować się wraz z multidyscyplinarnych specjalnych wymogów budynku geodezji. Choć wokół wymogów dyscypliny niezbędne do budynku UK z siedzibą w geodezji zawodowe, kurs zawiera również europejskich i globalnych perspektyw odpowiednie do wymagań międzynarodowych firm konsultingowych.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs bada najnowsze osiągnięcia w teorii behawioralnej nauki decyzyjnego. Pozwoli to krytycznie analizuje teorie wyroku i podejmowania decyzji motywowanych badań w pamięc ... [+]

Wybierz decyzję Kingston behawioralna Science mgr

Kurs bada najnowsze osiągnięcia w teorii behawioralnej nauki decyzyjnego. Pozwoli to krytycznie analizuje teorie wyroku i podejmowania decyzji motywowanych badań w pamięci, percepcji, kategoryzacji, rozumowanie, psychologii społecznej, ekonomii, nauk politycznych i zarządzania. Moduły kariery ukierunkowane są przeznaczone do wykorzystania swoich umiejętności w miejscu pracy oraz rozwijanie nowych umiejętności.

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć umiejętności dla oceny wyników badań i odnieść te wyniki do praktycznych zastosowań i rozwiązań. To ułatwia i zachęca do interakcji między teorią a praktyką, polityka w stosunku do orzeczeń i wybory ludzi w polityce, biznesie, handlu, zdrowia, rekreacji i sportu. Będziesz korzystać z regularnych wykładów organizowanych przez Grupę decyzji, myślenia i Ryzyka i dostarczonych przez międzynarodowo uznanych naukowców w zakresie podejmowania decyzji, myślenia i ryzyko. Ponadto, można uczestniczyć w cotygodniowych działów seminaria badawcze, w których międzynarodowe uczonych i członków personelu obecnego najnowsze odkrycia naukowe. ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Czy ukończyli PGDip w gospodarce w ciągu ostatnich pięciu lat? Jeśli tak, to ten kurs pozwala przekształcić go tytułem magistra, który pokaże swojego pracodawcę, że jeste ... [+]

Wybierz Zarządzania mgr doładowania Kingston

Czy ukończyli PGDip w gospodarce w ciągu ostatnich pięciu lat? Jeśli tak, to ten kurs pozwala przekształcić go tytułem magistra, który pokaże swojego pracodawcę, że jesteś gotowy do promocji.

Szybkie, elastyczne Oczywiście jeden moduł przeznaczony dla menedżerów z doświadczeniem w każdej branży. Tailor swojej pracy doktorskiej do własnych zainteresowań badawczych lub konkretna kwestia biznesu pracodawca stoi - i zastosować go do pracy od razu. seminaria weekendowe oznacza, że ​​można zmieścić studiowania wokół swoich innych zobowiązań. Wsparcie badań online daje dostęp do bogactwa materiału kursu i utrzymuje się w kontakcie z wykładowcami i innymi studentami. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Uczestniczyć w zajęciach na temat zielonej, spokojnej wzgórzu kampusu. Borough of Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Cechą charakterystyczną doskonałości w edukacji biznesowej, akredytacja została zdobyta przez zaledwie 5 procent światowych szkół biznesu. Oszacowanie ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Międzynarodowe Enterprise Management Information mgr jest oferowany jako partnerstwa między Kingston University i University Neu-Ulm i prowadzi do podwójnego stopnia z ob ... [+]

Uwaga: Program ten jest oferowany tylko w domu / studentów z UE.

Wybierz Kingston International Management Enterprise Information mgr

Międzynarodowe Enterprise Management Information mgr jest oferowany jako partnerstwa między Kingston University i University Neu-Ulm i prowadzi do podwójnego stopnia z obu uczelni. Program ma na celu opracowanie nowej wiedzy i umiejętności, które są szczególnie ważne, aby zaprojektować i wdrożyć strategie systemów informacyjnych w organizacjach międzynarodowych.

Będziesz miał okazję do podniesienia swój rozwój osobisty i zawodowy poprzez studiowanie w obu krajach wraz ze swoimi kolegami z innych uczelni, podejmując międzynarodowy staż w "drugiej" kraju (niemieccy studenci zakończy staż w Wielkiej Brytanii, podczas gdy studenci UK zakończy bolesnej w Niemczech), w międzynarodowej firmie.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór t ... [+]

Uwaga: poniższe ścieżki dostępne są również:

Międzynarodowy Business Management z przedsiębiorczością mgr Międzynarodowy Business Management z Project Management mgr Wybierz Kingston International Business Management MSc

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór tematów, które można wyposażyć w praktyczne umiejętności potrzebne do Excela w zarządzaniu lub doradztwa. To daje możliwość zdobycia wiedzy w poszczególnych dziedzinach biznesu, nie ograniczając swoje możliwości zatrudnienia ci.

Akredytację Association of MBA (AMBA) i wyników w nauce analizy systemowej (EPA). Dodaj studia na prestiżowym Uniwersytecie Bostońskim do programu i uzyskać podwójny dyplom magistra. Korzystać z międzynarodowego programu nauczania. Weź udział w tygodniowej wizyty studyjnej do zagranicznej szkoły biznesu, gdzie można spotkać studentów studiujących podobny program i podejmować wycieczki do lokalnych firm. Weź udział w programie wymiany jednego semestru w szkole biznesu w Europie (takich jak Berlin czy Paryż) Oceny, które odzwierciedlają rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Przeprowadzenie projektu doradczego z prawdziwego biznesu zamiast rozprawy. Studenci pochodzą z całego świata mogą uczestniczyć w kursach biznesowych Kingston, więc będzie ukończyć kurs w międzynarodowej sieci kontaktów. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business).... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór t ... [+]

Uwaga: poniższe ścieżki dostępne są również:

Biznes z International Management Marketing mgr Międzynarodowy Business Management z Project Management mgr Wybierz Kingston International Business Management MSc

Czy pragniesz rolę w zarządzaniu, ale mają pierwszego stopnia w innym temacie? To nasz najpopularniejszy studiów podyplomowych, oferując moduły obejmujące szeroki wybór tematów, które można wyposażyć w praktyczne umiejętności potrzebne do Excela w zarządzaniu lub doradztwa. To daje możliwość zdobycia wiedzy w poszczególnych dziedzinach biznesu, nie ograniczając swoje możliwości zatrudnienia ci.

Akredytację Association of MBA (AMBA) i wyników w nauce analizy systemowej (EPA). Dodaj studia na prestiżowym Uniwersytecie Bostońskim do programu i uzyskać podwójny dyplom magistra. Korzystać z międzynarodowego programu nauczania. Weź udział w tygodniowej wizyty studyjnej do zagranicznej szkoły biznesu, gdzie można spotkać studentów studiujących podobny program i podejmować wycieczki do lokalnych firm. Weź udział w programie wymiany jednego semestru w szkole biznesu w Europie (takich jak Berlin czy Paryż) Oceny, które odzwierciedlają rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Przeprowadzenie projektu doradczego z prawdziwego biznesu zamiast rozprawy. Studenci pochodzą z całego świata mogą uczestniczyć w kursach biznesowych Kingston, więc będzie ukończyć kurs w międzynarodowej sieci kontaktów. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie, jak również szybkie połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać wyróżniony prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business).... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Sukces organizacji może spoczywać zarówno na zrozumienie jest i jak wykorzystać innowacje strategicznie, aby umożliwić wzrost nowych i przewagę nad konkurencją. Kurs ten ... [+]

Wybierz Kingston IT i innowacji strategicznych magistra

Sukces organizacji może spoczywać zarówno na zrozumienie jest i jak wykorzystać innowacje strategicznie, aby umożliwić wzrost nowych i przewagę nad konkurencją. Kurs ten ma na celu zapewnienie zrozumienia cech high-tech innowacji w połączeniu z wartościami kierowniczych i zarządczych niezbędnych do przedsiębiorczości (tworzenie nowych podwyższonego ryzyka) lub do skutecznego tworzenia i zarządzania innowacją strategiczną zarówno wewnątrz organizacji, jak również z zewnątrz, na przykład jako konsultant IT.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Można dostosować kurs do własnych potrzeb rozwoju zawodowego, przemysł tło lub wymagań organizacji. Projekt / Rozprawa daje szansę studiowania obszar zainteresowania większej głębokości i zdobyć cenne umiejętności badawczych. Często przybiera formę biznesplanu właściwego do kariery i stanowi doskonały punkt sprzedaży, gdy szukasz pracy lub awansu. Jeśli jesteś za granicą student, pomożemy Ci przeprowadzić projekt albo z siedzibą w swoim kraju lub że będzie miało szczególne znaczenie, gdy wrócisz do domu. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Zmiana klimatu jest poważnym wyzwaniem dla 21 wieku, wymagających alternatywnej dostawy czystej energii ze źródeł odnawialnych. Ten kurs jest zaprojektowany z uwzględnien ... [+]

Ważne: jeśli jesteś studentem zagranicznym wymaga wizy studenckiej Tier 4 studiować w Wielkiej Brytanii będzie trzeba także certyfikat ATAS dla tego kursu.

Wybierz Kingston Renewable Energy Inżynieria magistra

Zmiana klimatu jest poważnym wyzwaniem dla 21 wieku, wymagających alternatywnej dostawy czystej energii ze źródeł odnawialnych. Ten kurs jest zaprojektowany z uwzględnieniem inżynierii, która zajmuje się aplikacjami, w połączeniu z elementem biznesu; dotyczy tego, czy pracujesz dla dużej organizacji lub małych i średnich przedsiębiorstw.

Magister spotkają się w części przykładowej akademickich wymogów odniesienia dla rejestracji jako inżynier Chartered. Akredytowane magisterskie absolwentów, którzy również posiadają Beng (z wyróżnieniem) akredytowaną przez CEng, będzie w stanie wykazać, że spełnione bazę edukacyjną dla rejestracji CEng.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs daje praktykujących lekarzy i menedżerów służby zdrowia krok do następnego poziomu i zapewnia najwyższej klasy szkolenia w zakresie kompetencji kluczowych dla ty ... [+]

Wybierz przywództwa i zarządzania Kingston w zdrowiu mgr top-up / MSc

Ten kurs daje praktykujących lekarzy i menedżerów służby zdrowia krok do następnego poziomu i zapewnia najwyższej klasy szkolenia w zakresie kompetencji kluczowych dla tych, którzy chcą wejść w ten sektor. Program oferuje zarówno dyscypliny akademickiej i praktyczne umiejętności, aby zastosować to, czego nauczyli się w miejscu pracy. Absolwenci opuścić kurs tak dynamiczny, myślących menedżerów służby zdrowia i usług, którzy wyróżniają się w swojej dziedzinie.

To, co najlepsze z obu światów z wysoce elastycznego modułowego programu, który łączy w sobie twarzą w twarz wykłady, seminaria i warsztaty, które sprzyjają społeczności nauki z badania on-line, który pasuje obok swoich zobowiązań w pracy. Praca z najnowszych badań i dowiedzieć się, modelowanie i teorie, które można wykorzystać do analizy i poprawy organizacji razu. Dowiedz się, jak zarządzać ludźmi, budżety, informacji, marketingu i jakości, a także jak poruszać się zmian organizacyjnych i twórczego myślenia. Popraw swoje umiejętności przywódcze i uzyskać krytyczne rozumienie badań nad przywództwem i zarządzaniem. Badanie z udziałem pracowników, którzy wszyscy mają doświadczenie w sektorze opieki zdrowotnej, na kursie, który ma zastosowanie do sektora publicznego, prywatnego i wolontariatu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Kingston Business School jest głównym członkiem Institute of Leadership and Management w Zdrowia (ILMH), a będziesz korzystać z regularnych prelegentów, jak i codziennych doświadczeń, że inni uczniowie przynoszą ze swoich miejsc pracy. Study in najszczęśliwszy i najbardziej bezpieczny obszar w Londynie, z szybkich połączeń komunikacyjnych z resztą miasta. Kingston Business School dołączyła elitarna grupa instytucji globalnych zostać... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do projektowania, model i skutecznie działać bezpiecznych i niezawodnych sieci IP opartych na cyfrowych ... [+]

Wybierz Networking Kingston i teleinformatyka magistra

Kurs ten ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do projektowania, model i skutecznie działać bezpiecznych i niezawodnych sieci IP opartych na cyfrowych. To zapewni Ci możliwość zdobycia solidnej wiedzy na temat pakietu protokołu internetowego, który stanowi rdzeń dla obecnych sieciach danych. Fuzja świecie Internetu i multimediów jest również skierowana, jak również komunikacji bezprzewodowej. Można łączyć ten kurs ze studiami zarządzania.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Będziesz miał możliwość studiowania na certyfikacji przemysłu, w tym Cisco, jako wyposażenie dodatkowe do programu magisterskiego. Będziesz miał możliwość pracy w jednym z naszych state-of-the-art laboratoriach badawczych, zwany WMN (Wireless Multimedia i sieci). WMN bierze udział w UE i Wielkiej Brytanii współpracy badawczej i oferuje możliwości zaawansowanych badań i krótkoterminowe stypendia naukowe po ukończeniu swojej tytuł magistra. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten przemysł akredytowanym Kurs jest przeznaczony dla inżynierów budownictwa i / lub strukturalnych, którzy aspirują do menedżerów zrównoważonego rozwoju w obu konsulting ... [+]

Wybierz Structural Design & Construction Zarządzanie Kingston ze zrównoważeniem mgr

Ten przemysł akredytowanym Kurs jest przeznaczony dla inżynierów budownictwa i / lub strukturalnych, którzy aspirują do menedżerów zrównoważonego rozwoju w obu konsultingowych i inżynieryjnych zamawiających organizacji. Z powodzeniem równoważy zrównoważonego lądowe z zaawansowanego zarządzania budową i jest prowadzony przez kolegów z Institution of Civil Engineers i Institution of Engineers strukturalnych. Z stabilność jest kluczowym zagadnieniem dla 21 wieku, ten kurs oferuje specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które zwiększą swój potencjał zatrudnienia.

Najważniejsze cechy... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Magister spotkają się w części przykładowej akademickich wymogów odniesienia dla rejestracji jako inżynier Chartered. Akredytowane magisterskie absolwentów, którzy równie ... [+]

Ważne: jeśli jesteś studentem zagranicznym wymaga wizy studenckiej Tier 4 studiować w Wielkiej Brytanii będzie trzeba także certyfikat ATAS dla tego kursu.

Wybierz Kingston Automotive Inżynieria magistra

Przemysł motoryzacyjny jest obecnie w trakcie bardzo szybkiego i radykalnego rozwoju, projektowania procesów decyzyjnych jest multidyscyplinarnym procesem współpracy - zwiększone ciśnienie indukowane są przez złożoność procesów rozwoju produktów motoryzacyjnych. Wyrafinowane urządzenia elektroniczne i algorytmy programowe kontrolują wszystkie procesy i funkcje nowoczesnego samochodu, w wyniku coraz większej liczby pokładowych komputerów, czujników i siłowników. W związku z tym przemysł motoryzacyjny wymaga absolwentów ze znacznie szerszego zakresu wiedzy i umiejętności niż w przeszłości.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

W dzisiejszym niepewnym globalnej platformy konkurencji i gospodarki, produkcji i inżynierii są dwie z najważniejszych szczytów na rzecz zrównoważonego rozwoju każdego kr ... [+]

Wybierz Kingston Advanced Industrial and Manufacturing Systems magistra

W dzisiejszym niepewnym globalnej platformy konkurencji i gospodarki, produkcji i inżynierii są dwie z najważniejszych szczytów na rzecz zrównoważonego rozwoju każdego kraju. Wiele firm inżynierskich wymaga absolwentów, którzy mogą wykazać się nie tylko technologiczny, ale także zarządzania i przedsiębiorczości zestawów umiejętności. Będziesz uczył jak wybrać zaawansowanych technologii oraz materiałów, przy podejmowaniu nowych produktów, a jak przekształcić innowacyjne pomysły w rzeczywiste produkty szybko, terminowe i w ramach ograniczeń dostępnych zasobów, zwiększając swoje szanse na zatrudnienie.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs koncentruje się na najnowszej technologii w nowoczesnych zastosowaniach CAD / CAM / CAE / PLM, aby umożliwić studentom zdobycie wiedzy i zrozumienia szybkiego projek ... [+]

Wybierz Kingston zaawansowany produkt Design Engineering mgr

Kurs koncentruje się na najnowszej technologii w nowoczesnych zastosowaniach CAD / CAM / CAE / PLM, aby umożliwić studentom zdobycie wiedzy i zrozumienia szybkiego projektowania i produkcji nowego produktu z jednego terminala komputerowego, bez konieczności stosowania długich cykli prototypowych i testowych. Wdrożenie tej technologii jest niezbędna w dzisiejszym globalnym rynku, gdzie przetrwanie opiera się na bycie pierwszym na rynek.

Magister spotkają się w części przykładowej akademickich wymogów odniesienia dla rejestracji jako inżynier Chartered. Akredytowane magisterskie absolwentów, którzy również posiadają Beng (z wyróżnieniem) akredytowaną przez CEng, będzie w stanie wykazać, że spełnione bazę edukacyjną dla rejestracji CEng.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs ten pozwala stać się profesjonalnym w zakresie specjalistycznej ochrony zabytkowego budynku. Londyn jest bogata w swojej kolekcji zabytkowych budynków, a zespół oczy ... [+]

Wybierz Kingston zabytkowym budynku Conservation magistra

Kurs ten pozwala stać się profesjonalnym w zakresie specjalistycznej ochrony zabytkowego budynku. Londyn jest bogata w swojej kolekcji zabytkowych budynków, a zespół oczywiście kładzie duży nacisk na temat korzystania z nich, aby zilustrować i informuje elementy kursu. W szczególności, przeszłych i bieżących prac w historycznym królewskie pałace, wraz z kilkoma organizacjami dziedzictwa krajowym i lokalnym oraz praktyków, są wykorzystywane jako podstawa do pracy nad projektem.

Najważniejsze cechy

Kurs jest w pełni akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), a po udanych absolwentów ukończenia będą mogli zarejestrować się do programu RICS oceny końcowej. Kurs jest również uznawane przez Instytut Ochrony Historic Building (IHBC). Zespół oczywiście ściśle współpracuje z różnych organizacji, w tym historyczne pałace królewskie, budujących trustów konserwowania, Historic Anglii, wyspecjalizowanych lekarzy, rzemieślników i wykonawców. Kurs jest świadomie interdyscyplinarny i międzynarodowy. Obecnych i byłych studentów należą archeologów, architektów, technologów architektonicznych, Rzeczoznawców, rzemieślników, inżynierów i kierowników projektu i budowy. Kurs zapewnia możliwość pracy wraz z innymi doktorantów na Wydziale oraz szerszą uczelni, w tym te studia architektury, architektury krajobrazu i budownictwa geodezji. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć, jak ludzie zachowują się w pracy, co daje nowe spojrzenie na codziennych decyzjach biznesowych i przygotowuje do awansu zawodowego. Absolwen ... [+]

Wybierz Kingston zawodowej i działalności Psychologia magistra

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć, jak ludzie zachowują się w pracy, co daje nowe spojrzenie na codziennych decyzjach biznesowych i przygotowuje do awansu zawodowego. Absolwenci opuścić to oczywiście naukowego podejścia: mogą zebrać dowody i krytycznie ocenia jej podejmować lepsze decyzje w miejscu pracy. Stoją się z zawodników z kwalifikacji zarządzania zasobami ludzkimi.

Jedynym oczywiście w Wielkiej Brytanii posiada podwójne akredytacji instytucjonalnej z Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Psychologii Biznesu. Absolwenci mają możliwość stania się dyplomowanym psychologiem i zarejestrowany Pracowniczych w przyszłości. Studenci mogą kwalifikować się do pracy w testowaniu zdolności i osobowości za ułamek kosztów prywatnego rynku. Brak egzaminów - będzie oceniana wyłącznie od zajęć. Dostęp do dedykowanego psychologa kariery z silnym naciskiem na rozwój osobisty, pomaga poprawić swoje szanse na zatrudnienie - na przykład, choć cienia pracy, staże sieci możliwości i ukierunkowane zadania. Materiały szkoleniowe uziemione w badaniach i praktyce, dostarczane przez zespół oczywiście pracuje obecnie w tej dziedzinie. Regularne prelegenci z różnych organizacji, w tym dużych wydawców badawczych i konsultingowych psychologii biznesu. Badania i konsultacje staż możliwości. Przyjazne środowisko i ekspert zespołu akademickiego, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele naukowe. Kingston Business School jest jedną z niewielu wśród 120 brytyjskich szkół biznesu, które zostaną udzielone za "doskonałe" ocena za jakość nauczania przez Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego. Uczęszczać na zajęcia w 26 milionów funtów budynku Kingston Business School, otwarty w 2012 roku, w zielonej, spokojnej wzgórzu kampusu. Kingston upon Thames został oceniony Londynie najszczęśliwszym gród i ma najniższy wskaźnik przestępczości w Londynie,... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

To oczywiście jedna z pakietu kursów multimediów cyfrowych, pozwala badać praktyki zawodowej mediów cyfrowych w microstudio środowiska ze szczególnym naciskiem na umiejęt ... [+]

Wybierz tworzenie gier Kingston (programowanie) Msc

To oczywiście jedna z pakietu kursów multimediów cyfrowych, pozwala badać praktyki zawodowej mediów cyfrowych w microstudio środowiska ze szczególnym naciskiem na umiejętności niezbędnych do programowania dziedzinie rozwoju gier. Poprzez nauczania opartego na projektach student-centered, pracujesz jako programista gier rozwijać swoje umiejętności specjalistycznych podczas pracy w ramach zespołu interdyscyplinarnego ze studentami z całego pełnego programu.

Kurs ten został opracowany w porozumieniu z naszym panelu przemysłu, który obejmuje przedstawicieli Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks i Samsung Design Europe. Jesteśmy także aktywnym członkiem TIGA, organu przedstawicielskiego w branży gier, a brytyjski Mediowy Association (BIMA). Kurs ten został zaprojektowany, aby wykorzystać najlepszej wiedzy i zasobów cyfrowych mediów z całego uniwersytetu, i przygotować się do pracy w branży cyfrowych mediów, gdzie zespoły specjalistów pracują razem, aby rozwijać i autorem projektów innowacyjnych mediów cyfrowych. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

sieci komputerowe i bezpieczeństwo informacji ma coraz większe znaczenie - nowe ustawodawstwo, technologie, luk i zagrożeń wymagają częstych aktualizacji systemu. Kurs te ... [+]

Wybierz Kingston & Information Security Network

sieci komputerowe i bezpieczeństwo informacji ma coraz większe znaczenie - nowe ustawodawstwo, technologie, luk i zagrożeń wymagają częstych aktualizacji systemu. Kurs ten ma na celu przekazanie Państwu wiedzy technicznej obecnych i nowych technologii oraz zrozumienia podstawowych teorii kryptografii, sieci i bezpieczeństwa sieci technologiami. Dowiesz się, w celu oceny, planowania, projektowania i rozwijania bezpiecznych i niezawodnych sieci i systemów. Można łączyć ten kurs ze studiami zarządzania.

Najważniejsze cechy

Ten kurs jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT. Kurs odbywa się w specjalistycznym laboratorium teleinformatycznego z dostępem do najnowszych urządzeń sieciowych i bezpieczeństwa od dostawców, takich jak Cisco, Microsoft i Clavister. Bieżące i nowa technologia będzie również wykazane przez przedstawicieli branży. Będziesz miał możliwość pracy w jednym z naszych state-of-the-art laboratoriach badawczych, zwany WMN (Wireless Multimedia i sieci). WMN bierze udział w UE i Wielkiej Brytanii współpracy badawczej i oferuje możliwości zaawansowanych badań i krótkoterminowe stypendia naukowe po ukończeniu swojej tytuł magistra. Co będziesz studiować? ... [-]
Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kingston University London

Kurs skierowany jest do inżynierów i / lub strukturalnych, którzy aspirują do kadry kierowniczej w obu umawiających konsultingowych inżynieryjnych i organizacji, i jest s ... [+]

Wybierz Zarządzania Kingston w budownictwie (Civil Engineering) mgr

Ten przemysł akredytowanych kurs oferuje strategiczny przegląd zagadnień inżynierii cywilnej i zarządzania; podejmowaniu wyzwań, przed którymi stoi przemysł budowlany. Z powodzeniem łączy inżynierię strukturalną z zaawansowanego zarządzania budowlanego. Kurs skierowany jest do inżynierów i / lub strukturalnych, którzy aspirują do kadry kierowniczej w obu umawiających konsultingowych inżynieryjnych i organizacji, i jest szczególnie przydatny dla inżynierów absolwentów rozpoczynających karierę w branży budowlanej. Będzie rozwijać swoje zawodowe, umiejętności analityczne i zarządzania, a także doskonalić swoje umiejętności techniczne i wiedzę.... [-]

Wielka Brytania Kingston upon Thames
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku