University of Kent, Medway School of Pharmacy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Medway School of Pharmacy jest wyjątkowa współpraca między University of Greenwich i University of Kent. Od otwarcia w 2004 roku staliśmy się ująć jako siedzibę szkoły farmacji, przez regulatora generalny Rady Aptekarskiej (GPhC). Cieszymy się, że osiągnęliśmy nasz początkowy cel posiadania naszego magistra farmacji (MPharm) absolwentów pracuje jako farmaceutów w różnych karier zarówno lokalnie, jak i na szczeblu krajowym. Szkoła znajduje się w samym sercu nowego rozwoju kampusu uniwersyteckiego w wielu Chatham Maritime w Medway, Kent. Ten wspaniały stylowy cegły i porośnięta bluszczem kampus - pochodzący z 1903 - skorzystał z ponad 20 mln zł inwestycji kapitałowych od 1996 roku. Rozbudowane nowe laboratoria i ośrodki badawcze otworzyły i kampus stał się głównym centrum szkolnictwa wyższego.

Test Medway School of Pharmacy misją jest "do produkcji, poprzez innowacyjne metody nauczania i badań wydanego w korzystnym otoczeniu i opiekuńczy, wysokiej jakości absolwentów zawodowe zobowiązały się do kształcenia przez całe życie". W związku z tym opieka i wsparcie studentów jest istotną częścią naszej kultury szkoły i zapewniamy osobistych opiekunów, aby utrzymać stały kontakt i oferują pomoc poufne albo z problemami akademickich lub osobistych. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że nasi uczniowie głosowali Szkoła najlepszą instytucją w kraju, dla ogólnego zadowolenia programu (Narodowy Student Survey 2009), a my konsekwentnie zdobyć bardzo wysoko w tej ankiecie.

Opracowaliśmy innowacyjny pacjenta koncentruje programu MPharm i wierzyć, że przyszłość leży w aptece zaspokojenia potrzeb pacjentów poprzez partnerską współpracę z pacjentami, innych pracowników służby zdrowia, NHS i przemysłu. Farmaceuci są tylko pracownicy służby zdrowia z unikalnej wiedzy z produkcji leków do ich stosowania u pacjentów, i apteka oferuje szeroki wachlarz możliwości zawodowych. Nasz program MPharm zapewnia już znaczną ilość staży zawodowych w celu zwiększenia klinicznych kształcenia, kompetencji i umiejętności do zatrudnienia naszych absolwentów. Zmieniająca się rola dla farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia w dalszym ciągu pozwala również rozwijać szkoły i odświeżenie portfolio studiów podyplomowych, w tym Certyfikat Podyplomowego wielodyscyplinarnego w niepodległej i uzupełniających zalecanie i programu studiów magisterskich w Leków Management. Jako dynamiczny szkole mamy zobowiązanie do udostępnienia kształcenia ustawicznego i doskonalenia zawodowego Rozwoju (CPD), jak na przykładzie naszych umiejętności w Murs kurs, który teraz przyciąga wiele tysięcy praktykujących farmaceutów.

Badania te są niezbędne dla sukcesu szkoły i odbywa się równolegle z nauką pod okiem naszego dyrektora Research. Szkoła poczyniła znaczne inwestycje w urządzenia i sprzęt, a będzie się rozwijać silną współpracy i interdyscyplinarne podejście do badań. Mieliśmy już udane granty badawcze z rad badawczych, takich jak MRC i BBSRC, jak również od organizacji charytatywnych i współpracowników przemysłowych, takich jak Pfizer. Obecnie mamy niezapomniane grupę doktorant z ponad trzydziestu kandydatów obecnie badania z różnymi pracownikami w całej naszych trzech dziedzinach nauk biologicznych; chemia i narkotyków dostawy; i praktyka kliniczna i profesjonalny.

Szkoła ma doświadczony i wyspecjalizowany zespół pracowników, obejmujący akademicki naukowców, farmaceutów i lekarzy nauczycieli oddelegowanych z NHS, wraz z personelu administracyjnego i technicznego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt

Medway School of Pharmacy

Adres Central Ave
ME4 4TB, United Kingdom
Strona internetowa http://www.msp.ac.uk/
Telefon +44 1634 202935