University of Kent - Centre for Music and Audio Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centrum Muzyki i Techniki Dźwięku Uniwersytetu Kentu (CMAT) posiada trzy programy studiów licencjackich w dziedzinie muzyki. Te nowatorskie kursy zostały stworzone w celu zaspokojenia potrzeb obecnych studentów i oczekiwań branży muzycznej oraz odzwierciedlenia kultury badawczej Uniwersytetu. Studiowanie w CMAT da ci wiedzę, umiejętności i pewność, aby rozpocząć karierę w przemyśle muzycznym.

CMAT opiera się na inspirującym środowisku nabrzeżnym w historycznym Dockyard Chatham. Dzięki klimatycznym historycznym budynkom, jest on w powszechnym zapotrzebowaniu jako zestaw filmowy i znajduje się w teledyskach, dokumentach, serialach telewizyjnych i przebojowych filmach.

Nasze standardowe zaplecze muzyczne obejmuje specjalistyczne sale do prób, sale ćwiczeń i studia muzyczne z najnowocześniejszą technologią. Nasze flagowe studio wyposażone jest w nową konsolę do miksowania i miksowania Neve Genesys Black G48, a nasz Teatr Muzyki i Dźwięku jest jednym z najlepszych w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy nasi pracownicy oferują szeroki wachlarz doświadczeń, od naszych doświadczonych pracowników akademickich po wysoko wykwalifikowanych techników i praktykujących profesjonalistów. Razem będą wspierać, rozwijać, rzucać wyzwanie i inspirować podczas studiów.

Nasze innowacyjne programy studiów licencjackich łączą naukę, instruktaż techniczny, kreatywne wyniki i różnorodne możliwości zawodowe. Jako cenna część zdobywania wiedzy branżowej i zdolności do zatrudnienia, nasi studenci również korzystają z szerokiej gamy wykładów gościnnych i warsztatów od wiodących ekspertów z branży muzycznej.

Oferujemy studentom możliwość odbycia rocznej praktyki zawodowej w branży lub nauki na rok za granicą. Miejsca pracy mogą być podejmowane przez wielu pracodawców z branży muzycznej, a także organizacje charytatywne i artystyczne. Mamy partnerstwa z uniwersytetami na całym świecie, oferując szansę sprostania wyzwaniu, jakim jest życie w innym kraju i zanurzenie się w innej kulturze.

Możliwości kariery dla naszych absolwentów obejmują nagrywanie i produkcję muzyki, rozwój oprogramowania audio, dźwięk do filmu, wydajność muzyczną, zarządzanie muzyką, pisanie utworów i piosenek, badania naukowe i akademickie. Dodatkowe możliwości obejmują pracę dla gier wideo, Internetu i dźwięku na żywo dla teatrów i festiwali.

Lokalizacje

Chatham

Old Surgery (University of Kent at Medway)

Address
CEWL, University of Kent
Chipperfield Building
Parkwood Road
Canterbury

CT2 7NZ Chatham, Anglia, Wielka Brytania