University of Kent, Kent Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Law School jest jedną z wiodących szkół prawniczych w Wielkiej Brytanii; zajmujemy 13. miejsce w przewodniku The Guardian University Guide 2012 dla prawa, 11 w The Times Good University Guide 2019 i 18 w The Complete University Guide 2019.

The Law School ma również doskonałą międzynarodową reputację; zajmujemy 50. miejsce w rankingu światowych rankingów uniwersyteckich Timesa dla prawa 2018 i znajdujemy się wśród 100 najlepszych szkół prawniczych na świecie w globalnym rankingu stron naukowych 2018 w Szanghaju. Jesteśmy również w czołówce 150 najlepszych szkoły na świecie w rankingach Uniwersytetu Światowego QS według tematu 2018.

Oferujemy szeroki wybór nauczanych programów Masters in Law (LLM) i stopni naukowych, z których wszystkie są prowadzone z międzynarodowym i współczesnym ukierunkowaniem w wspierającym i stymulującym intelektualnie środowisku. Nauczanie i badania opierają się na krytycznym i społeczno-prawnym podejściu, przeglądając prawo w szerszym kontekście społecznym, politycznym i gospodarczym, w którym działa. Szkoła jest domem dla wielu aktywnych ośrodków badawczych z personelem akademickim aktywnie zaangażowanym w różnorodne projekty badawcze.

The Kent LLM at Canterbury

Nasz flagowy program nauczania Master of in Law, Kent LLM, oferowany jest w pięknym kampusie Kent's o powierzchni 300 akrów w parku Canterbury. Kampus wychodzi na zabytkowe miasto katedralne Canterbury położone w pobliżu Europy kontynentalnej, a Londyn oddalony jest o godzinę jazdy pociągiem.

Kent LLM oferuje pewność zdobycia LLM w specjalistycznej dziedzinie prawa i swobodę pozostawienia wyboru LLM otwartego aż do momentu przybycia, ustalając Pathway przez moduły, które wybierzesz.

Możesz dostosować swoje studia do swoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań, aby uzyskać LLM w jednym Pathway , w dwóch Pathways wspólnie lub wybierając szeroką gamę modułów w różnych obszarach prawa, aby uzyskać ogólne LLM lub Dyplom / Certyfikat w Prawie.

Nasze programy są otwarte dla absolwentów danej dyscypliny (licencjat z prawa nie jest wymagany) i będą szczególnie interesujące dla studentów i / lub profesjonalistów zainteresowanych rozwijaniem ich umiejętności prawnych. Aplikacje są mile widziane z całego świata. Wszystkie nasze programy mają zarówno datę rozpoczęcia września, jak i styczniową datę rozpoczęcia.

Programy są nauczane przez połączenie oceny zajęć i rozprawy, z których większość jest dostępna zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin kończą LLM w ciągu jednego roku akademickiego, a studenci studiów zaocznych kończą go przez dwa lata.

Specjalista nauczał programów LLM w Brukseli

Oferujemy dwa specjalistyczne programy LLM w brukselskiej School of International Studies Uniwersytetu Kent, z których wszystkie wykorzystują swój status jako centrum międzynarodowych studiów w politycznym sercu Europy.

Stypendia i finansowanie

Uniwersytet ma hojną stypendium podyplomowe o wartości ponad 9 milionów funtów dostępne dla studentów i studentów prowadzących badania w Kent. Istnieją również stypendia przeznaczone specjalnie dla studentów szkół prawniczych, w tym stypendium dla nauczycieli nauczanych za granicą oraz stypendium UE dla naukowców. Kent Law School założyła również duży fundusz na wsparcie studentów, którzy są z lub studiowali w Kenii, Nigerii lub Tajlandii, i którzy podejmują studia magisterskie (LLM) w kampusie uniwersyteckim w Kent.

Możliwość zatrudnienia

Umiejętność zatrudnienia jest kluczowym obszarem zainteresowania Uniwersytetu, aw Kent Law School masz wsparcie Specjalnego Specjalisty ds. Zatrudnienia i Rozwoju Kariery wraz z szerokim wyborem możliwości pośrednictwa pracy, szans na zatrudnienie i rozmów o karierze zawodowej. Przygotowujemy studentów do udanej i satysfakcjonującej kariery, a nasza znakomita międzynarodowa reputacja oznacza, że ​​nasi uczniowie kontynuują praktykę w wielu krajach na całym świecie - nasi absolwenci przeszli na karierę w finansach, handlu międzynarodowym, rządowym i prawnym lub dołączyli do organizacji pozarządowej lub ją założyli. lub dobroczynność.

Media społecznościowe

Obejrzyj naszą playlistę filmów z Kent LLM na naszym kanale YouTube, aby dowiedzieć się więcej. Możesz także śledzić nas na Twitterze, Facebooku i Instagramie oraz na naszym blogu napisanym przez studentów Kent LLM - Mastering Law.

Kontakt

 • Kent Law Podyplomowa Kent Law School
  Eliot College
  University of Kent
  Canterbury
  Kent CT2 7NS
  Telefon: 44 (0) 1227 824595
  Faks: 44 (0) 1227 827442

Lokalizacje

Canterbury

Eliot College

Address
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ Canterbury, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1227 764000

Programy

Ta szkoła oferuje również: