University of Kent, Centre for American Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego my? Zapytaliśmy naszych studentów dlaczego poleciliby wyborze American Studies w Kent. Oto ich top pięć powodów:

Różnorodność modułów do wyboru, począwszy od literatury, historii, polityki, filmu etc i seminaria są stosunkowo niewielkie w liczbach Fakt, że jest zróżnicowany program daje szansę spotkać wiele różnych American Studies wykładowcy / Pracownicy, którzy są bardzo pomocni, otwarci i patrząc na nasze dobro ... ... I nauczyć się pisać eseje w różnych stylów, czy to historii, literatury i polityki. To wspaniałe, także, aby mieć możliwość wyboru programu, w tym szlakami historii, literatury lub latynoamerykańskich ścieżek. Oczywiście wybór rok lub semestr za granicą, z ogromną różnorodność miejsc jest wieloletnia atrakcją. Jest to również dość małe centrum, co pozwala Wykładowcy / studentów do poznania się nawzajem.

Prowadzone badania naukowe, jakość nauczania

Wielu nauczycieli w Ośrodku Studiów Amerykańskich mieszkam w USA i / lub nauczania w amerykańskich uniwersytetach; każdy z nas prowadzi regularne wyjazdy badawcze do USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Mamy międzynarodową renomę badań, oceny i otrzymanych ocen z dnia 2 badawczych w kraju i 18 w historii kraju na angielski.

Obszary o szczególnym znaczeniu obejmują rasa, American West, US Civil Rights Movement, nowoczesna poezja amerykańska; Indiańska literatury i problemy / historia środowiska. Zorganizowaliśmy Brytyjskiego Stowarzyszenia Studiów Amerykańskich na konferencji w 2006 roku, wydarzenia Jamestown nad 2006-7, a gospodarzem regularne konferencje i inne imprezy na tematy tak różne, jak kultury, sztuki broni Pozyskanie i 20. wieku poezji.

Owocne życie społeczne

Około 30 studentów są dopuszczone na programie Studiów Amerykańskich w Kent każdego roku. Udostępnianie podstawowych modułów i uczestniczy szereg spotkań naukowych i społecznych, studenci często ukształtować bardzo bliskie więzi z sobą w ciągu stopnia. Ostatnie działania społeczne organizowane przez Centrum Studiów Amerykańskich obejmować wizyty kino (Tajemnica Brokeback Mountain), posiłki Dziękczynienia, a stock konkurs i nagrody zdarzenie (z nagrodami), a nawet paintball i Laserquest (i tak, personel były "strzał" przy okazji).

Nowe badania amerykańskie społeczeństwo uczeń został ustanowiony w 2007 roku, które są do przyłączenia się w dniu przyjazdu w Kent.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magisterskie Studia Amerykański

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten Masters jest okazją dla studentów do dekonstrukcji amerykańskiego doświadczenia na poziomie zaawansowanym i współpracy z uczonymi z wielu różnych dziedzin. Opierając się na wieloletnim i udanego programu studiów w American Studies na Uniwersytecie w Kent, a także tętniące życiem społeczności badawczej Amerykanistów pracy w historii, angielskiego, polityka, film, i Studiów latynoskich, to mistrzowie przynosi świeże i dynamiczne podejście do studiów podyplomowych . [+]

Ten Masters jest okazją dla studentów do dekonstrukcji amerykańskiego doświadczenia na poziomie zaawansowanym i współpracy z uczonymi z wielu różnych dziedzin. Opierając się na wieloletnim i udanego programu studiów w American Studies na Uniwersytecie w Kent, a także tętniące życiem społeczności badawczej Amerykanistów pracy w historii, angielskiego, polityka, film, i Studiów latynoskich, to mistrzowie przynosi świeże i dynamiczne podejście do studiów podyplomowych . Jeden z nielicznych tego typu w Wielkiej Brytanii oferują ponadnarodowej perspektywy, program przesłuchuje, wyzwania i ruchy poza Exceptionalist retoryki i państwa narodowego ideologii tradycyjnych Studiów Amerykańskich traktowania USA (i sąsiadów) w wnikliwe, podważając i odpowiednie sposób. Studenci będą rozwijać wiedzę i umiejętności specjalistycznych badań w zakresie dyscyplin, jak poruszać się na terenie historycznej, kulturowej, geopolityczny, a kwestie ochrony środowiska. Masters w American Studies oferuje możliwość studiowania w Stanach Zjednoczonych w świeży sposób, jak również rozpatrzenia Americas szerzej. Ten wyrafinowany świadomość zasięgiem (i ograniczeń) amerykańskiej hegemonii, jak również kwestii zderzenia kulturowego, przenikania mediów, regionu i tożsamości dają nasi absolwenci to uziemienie intelektualnej doskonale nadają się do wielu karier, jak również solidne podstawy do pracy dyplomowej na poziomie studiów doktoranckich MPhil lub. Nasze interdyscyplinarne Studia mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Uczniowie 180 kredytów (ponad rok lub dwa lata). Kandydaci powinni posiadać górną sekund wyróżnieniem stopni (2,1), w odpowiednich nauki humanistyczne i społeczne tematem. Wszyscy uczniowie kurs podstawowy "American Studies transnarodowej: metody i podejścia" (30 punktów), moduł całoroczny na celu wprowadzenie podstawowych trybach analizy w badaniach interdyscyplinarnych i ponadnarodowych, a także wziąć pod uwagę różne... [-]

Kontakt

The University of Kent

Adres Canterbury, United Kingdom
Strona internetowa http://www.kent.ac.uk/
Telefon