Kent Business School, University of Kent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent Kent Business School jest top 30 UK szkoła biznesu, dąży do doskonałości poprzez dostarczanie światowej klasy programów magisterskich w tym Kent MBA. Miejsce 19. w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, oferujemy wybitny edukacji biznesowej oraz doskonałe perspektywy zatrudnienia i doświadczenia studentów.

Edukacja Kent Business School Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej dostarczającą top 20 brytyjskiego uniwersytetu. Nasze portfolio programów podyplomowych pokazuje rozległość i głębię naszego doświadczenia. Badania naukowe i powiązania z globalnego biznesu poinformować naszą naukę, zapewniając program nauczania, które są istotne i aktualne. Jesteśmy w rankingu 19. w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, i mają wysoki jak na standard naszego nauczania i satysfakcji studentów. Mamy również szereg akredytacji przez organizacje zawodowe.

Stypendia i finansowania Szkoła Biznesu oferuje odkryty Early Bird Zniżki 10% dla wniosków złożonych i zatwierdzonych przed dniem 31 marca 2015 r. Oferujemy także inne ekskluzywne stypendiów i stypendia dla naszych studentów studiów podyplomowych w momencie zastosowania.

University of Kent ma dalej Opcje finansowania dostępne, Użyj podręcznik uniwersytecki do pomocy finansowej jako podstawy dla badań naukowych w pełnym zakresie możliwości finansowania.

Lokalizacja W Wielkiej Brytanii jest popularnym miejscem do nauki i KBS jest szczególnie dobrze położony w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus jest w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce city-przerwa na każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracji i nocnego życia. Sam kampus znajduje się w lasach, i znajduje się w odległości od centrum miasta Canterbury spaceru. Ponadto, Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępne i niezawodne.

Badania i Wydział 67% naszej działalności gospodarczej i zarządzania badań jest oceniane "międzynarodowo doskonała" lub "światowym liderem" * 2. Gościmy wielu finansowane z zewnątrz projekty badawcze z dużymi partnerami profilu. Najnowsze i aktualne przykłady obejmują Rada Gospodarcza i badań społecznych, Bank Światowy i Komisję Europejską.

Informacje dla studentów

Studiowanie w Kent Business School jest ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko dla zaangażowania społecznego i kulturalnego. Jest wsparcie dostępne dla naszych studentów, gdy tylko wniosek jest złożony. Od praktyczne Informacje na temat wiz, do umiejętności językowych i znalezieniu zakwaterowania. Wsparcie to nadal, gdy się studentem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas na uczelni. KBS wartości wkładu studentów do nauki. Biznes jest globalny, a więc jest nasza prognoza.

Informacje dla studentów w Wielkiej Brytanii

Studiowanie przez mistrzów biznesowych jest pożądanym rozwiązaniem w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, studiuje biznes na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem dla specjalistów funkcjonalnych i pozwala praktyków biznesu dalszego Specjalizujemy i ożywić ich myślenia strategicznego. Kent szkół biznesu wykonuje wyjątkowo dobrze dla perspektyw kariery * 3:

19th w Wielkiej Brytanii dla biznesu, Zarządzanie i Marketing ukończeniu perspektyw zawodowych studentów

19th w Wielkiej Brytanii dla Rachunkowość i Finanse ukończeniu perspektyw zawodowych studentów

91% naszych studentów podyplomowych zgadzają się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej pracy zawodowej, a ich przebieg był stymulujące intelektualnie * 4.

Dołącz KBS. Czekamy na kontakt z Państwem.

  • 1 The Times / Sunday Times University Guide 2015
  • 2 Badania Excellence Framework, 2014
  • 3 Strażnik University Guide 2015
  • 4 Podyplomowe Nauczeni Student Experience Survey (PTE), 2014

Oprócz programów finansowania dostępnych w tym School, University of Kent oferuje inne stopnie podyplomowe Finanse poprzez swoje Centrum Finansów strategiczną inicjatywą Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej rygorystyczne wymagania pracodawców, finansistów i polityków, którzy chcą zapewnić sukces dla ich organizacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Analityki Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Program został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu niezbędnych umiejętności i wiedzy potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w i potrzeb, bogate w danych środowiskach biznesowych. Tworzenie bardzo poszukiwane absolwentów, dowiesz się, jak zastosować opisowych, predykcyjnych i nakazowych technik modelowania. [+]

Zdobyć dogłębną wiedzę o umiejętności analitycznych i prognostycznych modelowania, jak również umiejętności zarządzania, komunikacji i doradztwa.

W epoce Big Data, analizy staje się strategiczną koniecznością praktycznie we wszystkich obszarach działalności i jest podstawowym narzędziem do prowadzenia decyzji w czasie rzeczywistym, oparta na dowodach zastępczej podejmowania decyzji i utrzymania przewagi konkurencyjnej.

W Kent Business School nasz mgr in Business Analytics wyposaża Cię w najnowsze narzędzia analityczne do analizowania i interpretowania danych, prognozowania przyszłych trendów, automatyzowania i usprawniania decyzji oraz optymalizacji kierunków działań.... [-]


Magister Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Master in Marketing zapewnia studentom skillls zastosować swoją wiedzę na wyzwania marketingowe rzeczywistych. Program kładzie również duży nacisk na społecznie odpowiedzialnego marketingu i roli marketingu w społeczeństwie. Akredytowane przez CIM (The Chartered Institute of Marketing). [+]

Zyskać wgląd w różne działania, które składają się na marketingu mix i innych zasadniczych strategii komunikacyjnych.

Organizacje stoją dziś w obliczu wielu wyzwań i możliwości. Ponieważ technologia ewoluowała i potrzeb konsumentów i chce się zmieniły, organizacje raz dominujący w swoich branżach nie załamał się (na przykład, że Nokia, Yellow Pages, Kodak, lub Sony) i organizacje, które były mniej znanych powodziło i zdominować rynki są służyć (myślę Google, Tata lub Huawei). Ostatnio nawet "potężny" Apple znajduje się pod zwiększonym zagrożeniu od konkurentów, którzy zapewne rozumianych potrzeb klientów lepiej, i którzy są w stanie zapewnić klientom najwyższej wartości. ... [-]

Magister Rachunkowości I Finansów Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Magister Międzynarodowej Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb rynku poprzez przygotowanie i rozwoju swojej kariery w międzynarodowej rachunkowości i finansów. [+]

W dzisiejszym konkurencyjnym otoczeniu globalnym, pracodawcy są coraz bardziej selektywne w poszukiwaniu kompetentnych specjalistów rachunkowości i finansów.

W Kent Business School nasz Magister rachunkowość i finanse międzynarodowe jest specjalnie zaprojektowany, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności międzynarodowej księgowości na wysokim poziomie profesjonalnym.

Ten jedyny w roku, pełnym wymiarze czasu program ma na celu zaspokojenia potrzeb rynku poprzez przygotowanie i rozwoju, kariery w międzynarodowej rachunkowości i finansów. Jest dobrze nadaje się do studentów, którzy mają wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów, a którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na poziomie zaawansowanym. Program nadaje się również dla studentów z dobrej kondycji akademickiego z pokrewnej dyscypliny, którzy chcą zwiększyć swoje kariery w międzynarodowej rachunkowości i finansów lub dla osób zainteresowanych prowadzeniem badań lub dalszych badań w tej dziedzinie.... [-]


Magister Zarządzania (International Business)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Magister Zarządzania (International Business) zapewnia wgląd w wielu obszarach zarządzania ogólnego, ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych aspektów międzynarodowego biznesu. [+]

Z naciskiem na międzynarodowym biznesie, nabycie narzędzi, technik i koncepcji, w jaki prowadzona jest działalność międzynarodową.

W Kent Business School Magister Management (International Business) zapewnia wgląd w wielu obszarach zarządzania ogólnego, ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych aspektów międzynarodowego biznesu.

Program ten ma na celu wyposażyć się w niezbędne narzędzia, techniki i koncepcje, aby zrozumieć jak międzynarodowy biznes jest prowadzony i jak firmy i kraje mogą rozwijać się w dzisiejszym globalnym rynku.

Program ten jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą rozpocząć dyscypliny zarządzania powiązane, ale z mniej niż 3 lata doświadczenia zawodowego, w szczególności z pozazawodowych powiązanych stopni, którzy szukają głębokie zrozumienie świata biznesu i zarządzania.... [-]


Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Program ten jest przeznaczony do produkcji dobrze zaokrąglone praktyków zasobów ludzkich z przykładowym wiedzy i odpowiedniej wiedzy fachowej. Akredytowane przez Chartered Institute of Personnel i Rozwoju (CIPD). [+]

Rozwijaj swoje umiejętności ludzi zarządzania do efektywnego funkcjonowania w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.

Atrakcją, zachowanie i rozwój wysokich ludzi kalibru są źródłem przewagi konkurencyjnej dla organizacji dzisiaj i są w gestii specjalistów kadrowych. To stawia zarządzanie zasobami ludzkimi w centrum wydajności i krytycznym partnerem dla sukcesu organizacji.

W Kent Business School nasz Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi tworzy dobrze uzbrojonych praktyków zarządzania zasobami ludzkimi z wzorową wiedzą i odpowiednią wiedzą, aby odnieść sukces w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.

Program jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel i Rozwoju (CIPD), największego w Europie profesjonalny instytut HRM i HR rozwoju, do jego zaawansowanych standardów poziomu. ... [-]


Międzynarodowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest w centrum wydajności biznesowej i kluczowym partnerem dla sukcesu organizacji. Ten program MSc rozwija umiejętności zarządzania ludźmi i przygotowuje Cię do kariery jako praktyk zasobów ludzkich. [+]

Przegląd

Uzyskaj wgląd w główne obszary zarządzania zasobami ludzkimi i ważne wpływy szerszego środowiska międzynarodowego, zapewniając krytyczną ocenę zarządzania zasobami ludzkimi i stosunków pracy.

Jesteś nauczany przez multidyscyplinarną grupę naukowców z doświadczeniem badawczym w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania i zachowań organizacyjnych, stosunków pracy i międzynarodowego biznesu. Przynoszą bogactwo doświadczenia i wiedzy do ich nauczania i są zaangażowane w szerokim zakresie badań naukowych i działalności zawodowej.

Możliwości finansowania

Szkoła Biznesu oferuje szeroką gamę możliwości finansowania dla studentów studiów podyplomowych, w tym stypendia, stypendia, program lojalnościowy dla studentów z University of Kent oraz program wczesnego lotu KBS. Early Bird równa się 10% zniżki na czesne.... [-]


Msc Finance (finanse, Inwestycje I Ryzyko)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Zdobądź kompleksowe ramy wiedzy, wglądu i wizji w zakresie kluczowych zagadnień związanych z finansami i bankowością inwestycyjną. Magister finansów (finanse, inwestycje i ryzyko) rozwija umiejętności kognitywne, krytyczne, intelektualne i badawcze, a także odpowiednie umiejętności osobiste i interpersonalne do interakcji w rzeczywistym świecie biznesu i organizacji. [+]

Przegląd

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku globalnym pracodawcy coraz bardziej wybiórczo poszukują kompetentnych specjalistów z dziedziny biznesu i finansów. Nasze programy Master's in Finance wyposażają Cię w solidne podstawy w zakresie zasad i praktyk finansowych oraz pomagają rozwijać praktyczne umiejętności finansowe i wiedzę biznesową w świecie rzeczywistym.

Ta ścieżka została specjalnie zaprojektowana, aby rozwinąć twoje praktyczne umiejętności finansowe i dać ci prawdziwą wiedzę biznesową. Przygotowuje Cię do kariery w bankach inwestycyjnych, konsultacjach finansowych i zarządzających, firmach audytorskich, działach zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych i departamentach rządowych.... [-]


Msc Finance (finanse I Zarządzanie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Dowiedz się, jak rozpoznać, zinterpretować, organizowania i manipulować wiedzy związanej z rozwojem i zarządzaniem globalnych organizacji. [+]

Dowiedz się, jak rozpoznać, zinterpretować, organizowania i manipulować wiedzy na temat finansów i zarządzania istotnych dla zrównoważonego rozwoju i zarządzania organizacji globalnych.

W Kent Business School nasz Magister Finanse i Zarządzanie skierowany jest do studentów planujących karierę w biznesie, bankowości, instytucji finansowych, organów regulacyjnych, organizacji międzynarodowych lub instytucji rządowych. W szczególności, jest przeznaczona dla tych, którzy chcą zrozumieć, międzynarodowego zarządzania finansami w teorii i praktyce.

Program zapewni Ci połączenie najnowszej wiedzy w zakresie finansów przedsiębiorstw, rynków finansowych, zarządzania ryzykiem i globalnego zarządzania przedsiębiorstwem, jak również wyposażyć się praktycznych umiejętności wymaganych na rynku pracy w celu wytworzenia odpowiedniej analizy finansowej przedsiębiorstw korporacyjnych, instytucji finansowych lub inne organy, gdy finansów jest ważną działalnością zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. ... [-]


Msc Finance (międzynarodowa Bankowość I Finanse)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Magister Międzynarodowej Bankowości i Finansów jest programem specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Państwu umiejętności do zatrudnienia, które są niezbędne do pracy w ostatnim rzędzie światowych instytucji finansowych, organizacji międzynarodowych, banków centralnych, agencji regulacyjnych finansowych i podobnych wysoce wyspecjalizowanych instytucji. [+]

Opracowanie rzeczywistym świecie wiedzy biznesowej i umiejętności finansowych, aby odnieść sukces w sektorze finansów i usług finansowych.

W Kent Business School mgr in International Banking and Finance ma na celu zapewnienie umiejętności zatrudnienia, które są niezbędne do pracy w największych światowych instytucjach finansowych, organizacjach międzynarodowych, bankach centralnych, agencjach nadzoru finansowego i podobnych wysoce wyspecjalizowanych instytucjach.

Absolwenci są wyposażone w silne wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz ich zastosowanie w branży bankowej oraz międzynarodowych i krajowych rynkach finansowych. Szczególny nacisk kładzie się na rozwój umiejętności poznawczych, które pozwalają uczniom, aby w pełni zrozumieć złożoność rynków finansowych w gospodarkach krajowych i globalnych.... [-]


Msc Finance (rynki Finansowe)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Canterbury

Magister Finansów zapewnia solidne doświadczenie w zasadach i praktykach finansowych oraz rozwija umiejętności potrzebne w przyszłości biznesu i specjalistów finansowych. [+]

Zdobądź wszechstronne ramy wiedzy, wglądu i wizji dotyczących kluczowych zagadnień w finansowaniu oraz finansowej funkcji organizacji i działań. Msc W Finansach (rynkach finansowych) rozwija umiejętności poznawczych, krytycznych, intelektualnych i badawczych, a także umiejętności osobistych i interpersonalnych, aby współdziałać w realnym świecie biznesu i organizacji.

W Kent Business School nasz Magister Finansów (Rynki Finansowe) zapewnia solidne podstawy w zakresie zasad i praktyk finansowych, rozwija umiejętności potrzebne przyszłym specjalistom biznesowym i finansowym.

Program zapewnia kompleksowe ramy wiedzy, intuicji i wizji dotyczących kluczowych zagadnień z zakresu finansów, funkcji finansów, organizacji i operacji i funkcji instytucji i rynków finansowych. Można opracować odpowiedni zakres umiejętności poznawczych, krytycznych, intelektualnych i naukowych, a także odpowiednie umiejętności osobistych i interpersonalnych interakcji w realnym świecie biznesu i organizacji. Program ten przygotowuje również do badań lub dalszych badań w tej dziedzinie. ... [-]

MSc Logistics and Supply Chain Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Canterbury

[+]

Program jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics i Transportu (CILT), niezależnej organizacji zawodowej w Wielkiej Brytanii dla logistyki, łańcuchów dostaw i transportu. Studenci, którzy kończą magisterskich Logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw są zwolnieni z obowiązku członkostwa w akademickiej dla biegłego, a podczas studiów członkostwa studentów jest opłacana przez Kent Business School. Sieć CILT łączy członków na całym świecie i jest największym źródłem wiedzy fachowej dla przemysłu. Akredytacja i członkostwo dostarczyć znaczne korzyści pod względem perspektyw zawodowych.

[-]

Zarządzanie Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Canterbury

Rozwijaj umiejętności przywódcze w zakresie podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów, pracy zespołowej, negocjacji i zarządzania wydajnością pracowników. Zdobywasz umiejętności i wiedzę niezbędną do zarządzania kluczowymi obszarami organizacji, w tym księgowość, zasoby ludzkie, metody ilościowe, marketing, strategię i operacje. [+]

Przegląd

Studiuj innowacje i przedsiębiorczość oraz naucz się tworzyć i zarządzać przedsiębiorstwami z perspektywy zrównoważonego rozwoju. Ten MSc wyposaża cię w niezbędne narzędzia, techniki i koncepcje, aby zrozumieć, w jaki sposób prowadzona jest działalność i różne wyzwania, przed którymi stają menedżerowie z operacyjnego i strategicznego punktu widzenia.

Kent Business School (KBS)

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu edukacji biznesowej, Kent Business School plasuje się na liście 20 najlepszych brytyjskich szkół biznesowych, zarówno pod względem standardu nauczania, jak i satysfakcji studentów. Nasze portfolio programów podyplomowych pokazuje rozległość i głębię naszego doświadczenia. Badania naukowe i powiązania z globalnego biznesu poinformować naszą naukę, zapewniając program nauczania, które są istotne i aktualne. Mamy również szereg akredytacji przez organizacje zawodowe.... [-]


Filmy

Welcome Video

Kontakt
Adres lokalizacji
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

Canterbury, Anglia, CT2 7PE GB