Kent Business School, University of Kent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent

Kent Business School (KBS) jest wiodącą szkołą biznesową w rankingu 30 najlepszych w Wielkiej Brytanii i jest akredytowany przez The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), która umieszcza KBS w czołowych instytucjach na całym świecie, uzyskując stopnie biznesowe, z zaledwie 5 % światowych szkół biznesu osiągających tę akredytację. Wciągające nauczanie, światowej klasy badania naukowe, partnerstwa zawodowe i społeczność międzynarodowa tworzą ekscytującą atmosferę, w której można się uczyć, gdzie zachęca się do innowacji i przyjmuje się wyzwania.

Stypendia

University of Kent ma dostępne opcje finansowania . Skorzystaj z przewodnika uniwersyteckiego, aby uzyskać pomoc finansową jako podstawę dla swoich badań w zakresie pełnego zakresu możliwości finansowania.

Lokalizacja

Wielka Brytania jest popularnym miejscem do nauki, a KBS ma szczególnie dobrą lokalizację w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus znajduje się w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce na rozrywkę dla każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracje i nocne życie. Kampus położony jest w lasach, w odległości spaceru od centrum Canterbury. Ponadto Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępny i niezawodny.

Badania

W wyniku najnowszych badań doskonałe ramy, Kent Business School zajęła 25 th z 101 instytucji brytyjskich na intensywności badawczej w Times Higher Education. Ponadto 98% naszych badań zostało uznanych za międzynarodowe. Prowadzimy wiele projektów badawczych finansowanych zewnętrznie z partnerami o wysokim profilu. Najnowsze i aktualne przykłady obejmują Radę Badań Gospodarczych i Społecznych, Bank Światowy i Komisję Europejską.

Informacje dla studentów zagranicznych

Studiowanie w Kent Business School to ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko do zaangażowania społecznego i kulturalnego. Dla naszych zagranicznych studentów dostępne jest wsparcie, gdy tylko zostanie złożony wniosek. Od praktycznych informacji o wizach po umiejętności językowe i znalezienie zakwaterowania. Wsparcie to trwa, gdy zostajesz studentem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać czas spędzony na uniwersytecie. KBS docenia wkład międzynarodowych studentów w proces uczenia się. Biznes jest globalny, podobnie jak nasze perspektywy.

Informacje dla studentów z Wielkiej Brytanii

Studiowanie dla biznesu Masters jest obecnie pożądaną opcją w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy pracujesz na pełny etat czy w niepełnym wymiarze godzin, studiowanie biznesu na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem specjalistów funkcyjnych i pozwala praktykom biznesowym na dalszą specjalizację i ożywienie ich strategicznego myślenia. Kent Business Schools radzi sobie wyjątkowo dobrze na perspektywy kariery * 3:

  • 19 w Wielkiej Brytanii dla biznesu, zarządzania
  • 19 w Wielkiej Brytanii na rachunkowość
  • 91% naszych studentów studiów podyplomowych zgadza się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej kariery zawodowej i że ich droga była stymulująca intelektualnie * 4.

Dołącz do KBS. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

  • * 8 miejsce dla perspektyw absolwentów w księgowości
  • * 9 miejsce w marketingu w The Complete University Guide 2018
  • * 11 miejsce dla absolwentów w biznesie i zarządzaniu w The Times Good University Guide 2018
  • * 12 miejsce na zadowolenie z kursu w biznesie i zarządzaniu w The Guardian University Guide 2018

Poza programami finansowymi dostępnymi w tej Szkole, University of Kent oferuje inne podyplomowe stopnie finansowe dzięki Centrum Finansów, strategicznej inicjatywie Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom pracodawców, finansistów i decydentów, którzy chcą zapewnić sobie sukces dla ich organizacji.

Lokalizacje

Canterbury

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Canterbury, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje