Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent

Kent Business School jest czołową brytyjską szkołą biznesu, która dąży do doskonałości, zapewniając światowej klasy programy magisterskie, w tym Kent MBA. 19 miejsce w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, oferujemy wybitną edukację biznesową z doskonałymi perspektywami zatrudnienia i doświadczeniem studenckim.

Edukacja

Kent Business School ma ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu edukacji biznesowej na 20 najlepszych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii. Nasze portfolio studiów podyplomowych demonstruje zakres i głębię naszej wiedzy. Badania naukowe i powiązania z globalnym biznesem informują o naszym nauczaniu, zapewniając odpowiedni i aktualny program nauczania. Zajmujemy 19 miejsce w Wielkiej Brytanii w kategorii Business Studies * 1 i osiągamy wysoki poziom w zakresie jakości nauczania i satysfakcji studentów. Posiadamy również szereg akredytacji przez profesjonalne organizacje.

Stypendia

University of Kent ma dostępne opcje finansowania . Skorzystaj z przewodnika uniwersyteckiego na temat pomocy finansowej jako podstawy dla swoich badań dotyczących pełnego zakresu możliwości finansowania.

Lokalizacja

Wielka Brytania jest popularnym miejscem do nauki, a KBS ma szczególnie dobrą lokalizację w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus znajduje się w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce na rozrywkę dla każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracje i nocne życie. Kampus położony jest w lasach, w odległości spaceru od centrum Canterbury. Ponadto Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępny i niezawodny.

Badania

67% naszych badań dotyczących biznesu i zarządzania zostało ocenionych jako "doskonałe na poziomie międzynarodowym" lub "najlepsze na świecie" * 2. Prowadzimy wiele projektów badawczych finansowanych zewnętrznie z udziałem wysokiej rangi partnerów. Najnowsze i aktualne przykłady to Rada ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych, Bank Światowy i Komisja Europejska.

Informacje dla studentów zagranicznych

Studiowanie w Kent Business School to ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko dla zaangażowania społecznego i kulturalnego. Istnieje wsparcie dla naszych zagranicznych studentów od razu po złożeniu wniosku. Od praktycznych informacji na temat wiz do umiejętności językowych i znajdowania zakwaterowania. Wsparcie to jest kontynuowane, gdy zostaniesz uczniem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas na uniwersytecie. KBS docenia wkład międzynarodowych studentów w naukę. Biznes jest globalny, podobnie jak nasze prognozy.

Informacje dla studentów z Wielkiej Brytanii

Studiowanie firmy Masters jest obecnie pożądaną opcją w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy chodzi o studia stacjonarne czy niestacjonarne, studiowanie biznesu na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem funkcjonalnych specjalistów i pozwala specjalistom biznesowym na dalszą specjalizację i ożywienie ich strategicznego myślenia. Kent Business Schools wyjątkowo dobrze sobie radzi z perspektywami kariery * 3:

  • 19 w Wielkiej Brytanii dla biznesu, zarządzania
  • 19 w Wielkiej Brytanii na rachunkowość
  • 91% naszych studentów studiów podyplomowych zgadza się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej kariery zawodowej i że ich droga była stymulująca intelektualnie * 4.

Dołącz do KBS. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

  • * 1 Przewodnik uniwersytecki Times / Sunday Times 2015
  • * 2 Research Excellence Framework, 2014
  • * 3 Przewodnik na Uniwersytecie Guardian 2015
  • * 4 Studia podyplomowe dla studentów uczących się (PTES) 2014

Poza programami finansowymi dostępnymi w tej szkole, Uniwersytet w Kent oferuje innym podyplomowym stopniom finansów za pośrednictwem swojego Centrum Finansowego strategiczną inicjatywę Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom pracodawców, finansistów i decydentów pragnących osiągnąć sukces w ich organizacje.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Kent Business School, University of Kent

Program MSc in International Banking and Finance został opracowany z myślą o umiejętnościach związanych z zatrudnieniem, które są niezbędne do pracy w największych świato ... [+]

Rozwijaj wiedzę biznesową w świecie rzeczywistym i praktyczne umiejętności finansowe, aby odnieść sukces w sektorze finansowym i usług finansowych.

W

Absolwenci są wyposażeni w silną wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz ich zastosowanie w sektorze bankowym oraz na międzynarodowych i krajowych rynkach finansowych. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności poznawczych, które umożliwiają uczniom pełne zrozumienie złożoności rynków finansowych w gospodarce krajowej i światowej.

Ponadto nabywasz odpowiedni zakres umiejętności badawczych oraz odpowiednie umiejętności osobiste i interpersonalne, aby umożliwić ci interakcję z prawdziwym światem biznesu i finansów. Jest to wzmocnione szeregiem wykładów gościnnych ekspertów z londyńskiego City.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Zdobądź kompleksowe ramy wiedzy, wglądu i wizji w zakresie kluczowych zagadnień związanych z finansami i bankowością inwestycyjną. Magister Finansów (Finanse, Inwestycje ... [+]

Przegląd

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku globalnym pracodawcy coraz bardziej wybiórczo poszukują kompetentnych specjalistów z dziedziny biznesu i finansów. Nasze programy Master's in Finance wyposażają Cię w solidne podstawy w zakresie zasad i praktyk finansowych oraz pomagają rozwijać praktyczne umiejętności finansowe i wiedzę biznesową w świecie rzeczywistym.

Ta Pathway została specjalnie zaprojektowana, aby rozwinąć twoje praktyczne umiejętności finansowe i dać ci prawdziwą wiedzę biznesową. Przygotowuje Cię do kariery w bankach inwestycyjnych, konsultacjach finansowych i zarządzających, firmach audytorskich, działach zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych i departamentach rządowych.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Naucz się rozpoznawać, interpretować, organizować i manipulować wiedzą związaną z rozwojem i zarządzaniem globalnymi organizacjami. ... [+]

Dowiedz się, jak identyfikować, interpretować, organizować i manipulować wiedzą na temat finansów i zarządzania istotnymi dla zrównoważonego rozwoju i zarządzania globalnymi organizacjami.

W

Program zapewni ci połączenie najnowszej wiedzy z zakresu finansów korporacyjnych, rynków finansowych, zarządzania ryzykiem i globalnego zarządzania przedsiębiorstwem, a także zapewni Ci praktyczne umiejętności wymagane na rynku pracy do sporządzenia odpowiedniej analizy finansowej spółek korporacyjnych, instytucji finansowych lub instytucji finansowych. inne organy, w których finanse są ważnym działaniem zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Zdobędziesz odpowiedni zestaw narzędzi do podejmowania decyzji dotyczących zarządzania, umiejętności badawcze, pisanie raportów, prezentację ustną, a także odpowiednie umiejętności osobiste i interpersonalne, aby umożliwić ci interakcję w prawdziwym świecie finansów i zarządzania. Weźmiesz udział w serii wykładów gościnnych dostarczonych przez ekspertów z londyńskiego City oraz przedstawicieli najwyższego szczebla z branży.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Magister finansów zapewnia solidne podstawy w zakresie zasad i praktyk finansowych oraz rozwija umiejętności potrzebne przyszłym profesjonalistom biznesowym i finansowym. ... [+]

Zdobądź kompleksowe ramy wiedzy, wglądu i wizji dotyczące kluczowych zagadnień związanych z finansami oraz finansowej funkcji organizacji i operacji. Magister Finansów (Financial Markets) Pathway rozwija swoją poznawczych, krytyczne, intelektualnego i umiejętności badawcze, a także odpowiednich umiejętności osobistych i interpersonalnych interakcji z realnego świata biznesu i organizacji.

W

Program zapewnia kompleksowe ramy wiedzy, wglądu i wizji dotyczących kluczowych zagadnień w finansach, funkcji finansowej organizacji oraz operacji i funkcji instytucji finansowych i rynków. Rozwijasz odpowiedni zakres umiejętności kognitywnych, krytycznych, intelektualnych i badawczych, a także odpowiednich umiejętności osobistych i interpersonalnych do interakcji z prawdziwym światem biznesu i organizacji. Ten program przygotowuje cię również do badań lub dalszych badań w tej dziedzinie.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Mgr Międzynarodowych Business and Management zapewnia wgląd w wielu obszarach ogólnego zarządzania, ze szczególnym naciskiem na kluczowe aspekty międzynarodowego biznesu. ... [+]

Koncentrując się na biznesie międzynarodowym, zdobądź narzędzia, techniki i koncepcje prowadzenia międzynarodowego biznesu.

W

Ten program ma na celu wyposażenie użytkownika w niezbędne narzędzia, techniki i koncepcje, aby zrozumieć, w jaki sposób prowadzi się międzynarodowy biznes oraz w jaki sposób firmy i kraje mogą się rozwijać na dzisiejszym globalnym rynku.

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą kontynuować dyscyplinę związaną z zarządzaniem, ale z mniej niż 3-letnim doświadczeniem zawodowym, w szczególności ze stopniami niezwiązanymi z biznesem, którzy szukają głębokiego zrozumienia świata biznesu i zarządzania.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Magister logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw wyposaża Cię w zaawansowane ilościowe i jakościowe umiejętności analityczne w celu zidentyfikowania obszarów wymagającyc ... [+]

Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi znaczącą część każdej firmy, a poprawa w tym obszarze zapewni firmie dodatkową przewagę konkurencyjną.

W

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów wyższych klas z nauk ścisłych, inżynierii oraz dyscyplin biznesowych i zarządzania, starając się zdobyć doświadczenie do pracy na wszystkich poziomach firmy od poziomu operacyjnego do strategicznego. Korzystasz z pracy projektowej, studium przypadku na żywo z prawdziwymi organizacjami, w tym z wizyt firmowych i wykładów gości, które poprawią twoje szanse na rynku pracy.

Dostarczony przez światowej klasy, aktywny i doświadczony personel, program umożliwia rozwój ulepszonych ilościowych i jakościowych umiejętności wspierających podejmowanie decyzji w każdym obszarze logistycznym w organizacji. Problemy z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw mogą obejmować inwentaryzację, transport, składowanie, lokalizację, odwrotną i zieloną logistykę oraz relacje z klientami i dostawcami. Te aspekty bez wątpienia zapewnią spółce przewagę konkurencyjną, jeśli podchodzimy do niej prawidłowo. Absolwenci tego mgr są w stanie odpowiedzieć na wyzwania w obszarze, który stale się rozwija.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Program ten ma na celu stworzenie dobrze zaokrąglonych specjalistów w dziedzinie zasobów ludzkich z wzorową wiedzą i odpowiednią wiedzą specjalistyczną. Akredytacja Chart ... [+]

Rozwijaj umiejętności zarządzania ludźmi, aby skutecznie działać w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.

Przyciąganie, zatrzymywanie i rozwój osób z wysokimi kalibracjami jest dziś źródłem przewagi konkurencyjnej dla organizacji i jest obowiązkiem specjalistów od zasobów ludzkich. To stawia zarządzanie zasobami ludzkimi w centrum wydajności biznesowej i kluczowym partnerem dla sukcesu organizacji.

W

Program jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), największy w Europie profesjonalny instytut zajmujący się HRM i rozwojem zasobów ludzkich, zgodnie z zaawansowanymi standardami poziomu.

Jako Centrum Zatwierdzone w CIPD, jesteśmy uznawani za profesjonalnego dostawcę edukacji HRM, dzięki czemu po ukończeniu tego programu otrzymasz zarówno kwalifikacje akademickie i zawodowe, jak i zdobyli poziom wiedzy i zrozumienia niezbędny do pełnego członkostwa w CIPD.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Master in Marketing zapewnia studentom umiejętności zastosowania swojej wiedzy do rzeczywistych wyzwań marketingowych. Program kładzie również duży nacisk na społecznie o ... [+]

Uzyskaj wgląd w różne działania, które składają się na marketing mix i inne niezbędne strategie komunikacji.

Organizacje stają dziś przed wieloma wyzwaniami i możliwościami. Wraz z rozwojem technologii oraz zmianą potrzeb i pragnień konsumentów, organizacje, które kiedyś dominowały w swoich branżach, przestały działać (np. Nokia, Yellow Pages, Kodak lub Sony), a organizacje mniej znane zyskały na popularności i zdominowały rynki. służyć (pomyśl Google, Tata lub Huawei). Niedawno nawet "potężny" Apple znalazł się pod zwiększonym zagrożeniem ze strony konkurentów, którzy prawdopodobnie lepiej zrozumieli potrzeby klientów i którzy byli w stanie zapewnić klientom najwyższą wartość.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Program ma na celu dostarczenie niezbędnych umiejętności i wiedzy niezbędnej do odniesienia sukcesu i spełnienia potrzeb środowisk biznesowych o dużej ilości danych. Twor ... [+]

Zdobądź pogłębioną wiedzę z zakresu umiejętności analitycznego i prognostycznego modelowania, a także umiejętności zarządzania, komunikacji i doradztwa.

W dobie Big Data analityka staje się strategiczną koniecznością w praktycznie wszystkich obszarach biznesu i jest niezbędnym narzędziem do podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym, wspomagania podejmowania decyzji opartych na dowodach i utrzymania przewagi konkurencyjnej.

W

Nacisk kładziony jest na uczenie się podstawowych technik analitycznych, takich jak analiza statystyczna, eksploracja danych, zarządzanie bazami danych, prognozowanie i regresja, optymalizacja, symulacja i modelowanie arkuszy kalkulacyjnych między innymi.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Rozwijaj umiejętności przywódcze w zakresie podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów, pracy zespołowej, negocjacji i zarządzania wydajnością pracowników. Zdobywasz u ... [+]

Przegląd

Studiuj innowacje i przedsiębiorczość oraz naucz się tworzyć i zarządzać przedsiębiorstwami z perspektywy zrównoważonego rozwoju. Ten MSc wyposaża cię w niezbędne narzędzia, techniki i koncepcje, aby zrozumieć, w jaki sposób prowadzona jest działalność i różne wyzwania, przed którymi stają menedżerowie z operacyjnego i strategicznego punktu widzenia.

Kent Business School (KBS)

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu edukacji biznesowej, Kent Business School plasuje się na liście 20 najlepszych brytyjskich szkół biznesowych, zarówno pod względem standardu nauczania, jak i satysfakcji studentów. Nasze portfolio studiów podyplomowych demonstruje zakres i głębię naszej wiedzy. Badania naukowe i powiązania z globalnym biznesem informują o naszym nauczaniu, zapewniając odpowiedni i aktualny program nauczania. Posiadamy również szereg akredytacji przez profesjonalne organizacje.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Welcome Video

Address
Kent Business School University of Kent Canterbury
CT2 7PE Canterbury, England, Wielka Brytania