Kent Business School, University of Kent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent

Kent Business School (KBS) jest wiodącą szkołą biznesową w rankingu 30 najlepszych w Wielkiej Brytanii i jest akredytowany przez The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), która umieszcza KBS w czołowych instytucjach na całym świecie, uzyskując stopnie biznesowe, z zaledwie 5 % światowych szkół biznesu osiągających tę akredytację. Wciągające nauczanie, światowej klasy badania naukowe, partnerstwa zawodowe i społeczność międzynarodowa tworzą ekscytującą atmosferę, w której można się uczyć, gdzie zachęca się do innowacji i przyjmuje się wyzwania.

Stypendia

University of Kent ma dostępne opcje finansowania . Skorzystaj z przewodnika uniwersyteckiego, aby uzyskać pomoc finansową jako podstawę dla swoich badań w zakresie pełnego zakresu możliwości finansowania.

Lokalizacja

Wielka Brytania jest popularnym miejscem do nauki, a KBS ma szczególnie dobrą lokalizację w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus znajduje się w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce na rozrywkę dla każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracje i nocne życie. Kampus położony jest w lasach, w odległości spaceru od centrum Canterbury. Ponadto Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępny i niezawodny.

Badania

W wyniku najnowszych badań doskonałe ramy, Kent Business School zajęła 25 th z 101 instytucji brytyjskich na intensywności badawczej w Times Higher Education. Ponadto 98% naszych badań zostało uznanych za międzynarodowe. Prowadzimy wiele projektów badawczych finansowanych zewnętrznie z partnerami o wysokim profilu. Najnowsze i aktualne przykłady obejmują Radę Badań Gospodarczych i Społecznych, Bank Światowy i Komisję Europejską.

Informacje dla studentów zagranicznych

Studiowanie w Kent Business School to ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko do zaangażowania społecznego i kulturalnego. Dla naszych zagranicznych studentów dostępne jest wsparcie, gdy tylko zostanie złożony wniosek. Od praktycznych informacji o wizach po umiejętności językowe i znalezienie zakwaterowania. Wsparcie to trwa, gdy zostajesz studentem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać czas spędzony na uniwersytecie. KBS docenia wkład międzynarodowych studentów w proces uczenia się. Biznes jest globalny, podobnie jak nasze perspektywy.

Informacje dla studentów z Wielkiej Brytanii

Studiowanie dla biznesu Masters jest obecnie pożądaną opcją w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy pracujesz na pełny etat czy w niepełnym wymiarze godzin, studiowanie biznesu na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem specjalistów funkcyjnych i pozwala praktykom biznesowym na dalszą specjalizację i ożywienie ich strategicznego myślenia. Kent Business Schools radzi sobie wyjątkowo dobrze na perspektywy kariery * 3:

  • 19 w Wielkiej Brytanii dla biznesu, zarządzania
  • 19 w Wielkiej Brytanii na rachunkowość
  • 91% naszych studentów studiów podyplomowych zgadza się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej kariery zawodowej i że ich droga była stymulująca intelektualnie * 4.

Dołącz do KBS. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

  • * 8 miejsce dla perspektyw absolwentów w księgowości
  • * 9 miejsce w marketingu w The Complete University Guide 2018
  • * 11 miejsce dla absolwentów w biznesie i zarządzaniu w The Times Good University Guide 2018
  • * 12 miejsce na zadowolenie z kursu w biznesie i zarządzaniu w The Guardian University Guide 2018

Poza programami finansowymi dostępnymi w tej Szkole, University of Kent oferuje inne podyplomowe stopnie finansowe dzięki Centrum Finansów, strategicznej inicjatywie Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom pracodawców, finansistów i decydentów, którzy chcą zapewnić sobie sukces dla ich organizacji.

Lokalizacje

Canterbury

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Canterbury, Anglia, Wielka Brytania

Akredytacje