Keele University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

No.1 In England For Student Satisfaction

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad kursem podstawowym, licencjatem, magistrem czy doktoratem, Keele to miejsce, w którym studenci dobrze się rozwijają - jesteśmy dumni ze wspólnego połączenia nr 1 w Anglii na kursie satysfakcji z tabeli Guardian University League 2019, oprócz tego, że w Anglii w rankingu National Student Survey w 2011 r. zajęła 1. miejsce w Anglii pod względem satysfakcji studentów z szeroko zakrojonych uniwersytetów. Zostaliśmy również wyróżnieni Złotym w najnowszym Ramowym Systemie Doskonałości.

Ustaw się w odpowiednim miejscu

Położona w samym sercu Anglii, Keele wyróżnia się zarówno edukacją, jak i badaniami. Jesteśmy znani na całym świecie ze względu na szeroki zakres nauczania i jesteśmy dumni z naszej zgranej społeczności kampusowej.

Student

Odkryj zainteresowania akademickie i aspiracje zawodowe dzięki szerokiej gamie kursów Keele'a, gamie modułów do wyboru i historii interdyscyplinarnego nauczania i uczenia się.

Studia podyplomowe

Oferujemy szereg kursów podyplomowych, które pomogą Ci rozwinąć się w Twojej dziedzinie i wyróżnią się z tłumu w wybranej przez Ciebie karierze.

Badania podyplomowe

Jako kierowany badaniami uniwersytet, Keele oferuje kulturę badawczą wspierającą, a także wyrafinowane i wysoko cenione zaplecze badawcze i nauczanie akademickie.

Międzynarodowe badanie

Ciało studenta Keele reprezentuje ponad 120 różnych narodowości. Oferujemy przytulny kampus, który pokazuje zalety tak różnorodnej populacji kultur i pomysłów.

Możliwości

Keele University zawsze ośmielał się różnić, jeśli chodzi o oferowane przez nas kursy.

  • Studiować za granicą

Poszerz swoje horyzonty dzięki programowi studiów za granicą.

  • Uczyć się języka

Centrum Językowe w Keele oferuje szeroki zakres możliwości nauki języka angielskiego i języków nowożytnych.

  • CPD i przywództwo

Oferujemy szereg kursów doskonalenia zawodowego i przywództwa.

109332_109267_students31.jpg

Światowe badania

Keele pomaga zmienić świat na lepsze, angażując się w najnowsze badania. Zajmujemy się niektórymi najbardziej palącymi problemami społeczeństwa, w tym starzeniem się, globalnym zdrowiem i energią odnawialną. Jesteśmy dumni, że 97% naszych badań zostało uznanych za wiodące na świecie lub o międzynarodowym znaczeniu (REF 2014).

Research Spotlight

Dostarczamy wyróżniające się badania najwyższej jakości, uznane na całym świecie za jego doskonałość.

Instytuty badawcze

Nasze interdyscyplinarne instytuty podejmują nowatorskie badania, które mają na celu sprostanie najpilniejszym wyzwaniom społecznym. Łączą studentów, pracowników akademickich i naukowców z całego uniwersytetu i służą jako centra stymulujące współpracę i debatę.

Lokalizacje

Keele

Address
ST5 5BG Keele, Anglia, Wielka Brytania