Przeczytaj oficjalny opis

Na ICMP, zawsze koncentruje się na potrzebach i potencjale poszczególnych uczniów, zapewniając, że edukacja zapewniamy jest dostosowana i indywidualne, i daje największe szanse na sukces w bardzo konkurencyjnym i wymagającym środowisku przemysłu muzycznego.

Oryginalny

Jesteśmy bardzo dumni z naszej historii i dziedzictwa, bezkonkurencyjna w sektorze edukacji muzycznej. W ciągu 30 lat uczy, zyskaliśmy reputację jakości, doskonałości i sukcesu, a w rezultacie, tysiące studentów wybrało studia u nas, dzięki czemu ICMP Punktem wyjścia do kariery w muzyce. ICMP została założona w 1986 roku jako Instytut gitarze i Basstech i był pierwszą instytucją, aby zapewnić odpowiednie, praktyczne i profesjonalne szkolenia dla współczesnych muzyków. Jednak, podczas gdy nazwa i tożsamość ICMP naturalnie ewoluowały w czasie, podstawowe skupić się na potrzebach uczniów nigdy nie zmieniło. W rezultacie absolwenci ICMP można teraz znaleźć tworzenia udanej kariery na całym świecie - odtwarzanie, wykonywania i tworzenia lub nauczanie muzyki, zarówno w swoich środowiskach domowych i na niektórych z największych scenach świata.

W tym roku na ICMP świętujemy naszą 30. roku opracowuje i realizuje kursy istotne, wysokiej jakości dla studentów muzycznych. Jesteśmy pionierem metody nauczania, struktury nauczania i filozofii, które stały się punktem odniesienia dla współczesnej edukacji muzycznej. Nasz wydział nauczania, nasz największy atut, zawsze była bezkonkurencyjna w Wielkiej Brytanii, a właściwie nigdzie indziej na świecie. Nasza lokalizacja Londyn jest centralnym elementem naszej zdolności do zapewnienia studentom niesamowitej ilości okazji do zaprezentowania swojego talentu i budować swoje sieci, a nasze inspirujące środowisko uczenia zapewnia Państwu doskonałą okazję do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy w ramach przygotowań do udanej kariery w muzyka.

Innowacyjny

ICMP był pierwszym, który oferuje programy w pełnym wymiarze godzin dla studentów muzyki współczesnej, a my w dalszym ciągu wprowadzać innowacje i rozwijać nasze postanowienie. To niespotykane doświadczenie oznacza, że ​​nasi studenci nabywają technik do wyrażania siebie, narzędzia do przetrwania w branży oraz zdolność do podejmowania nagradzanie karierę jako zawodników, wykonawców, nauczycieli, kadry kierowniczej przemysłu, przedsiębiorców i innych.Niezależny

ICMP jest niezależnym dostawcą edukacji muzycznej. W przeciwieństwie do innych szkół, nie mamy zobowiązania wobec inwestorów, którzy mają krótkoterminowe cele biznesowe do osiągnięcia. Naszym celem jest nie tylko do otwarcia coraz więcej centrów i zapisać się coraz więcej studentów. W rezultacie, możemy zająć bardzo długoterminowe spojrzenie na rozwój i poprawę naszego przepisu i standardy doskonałości w celu wspierania rozwoju kariery wielu aspirujących muzyków, twórców i przedsiębiorców muzycznych. Na ICMP, można mieć pewność, że szkoła zawsze ma swoje najlepsze interesy na sercu. Wiele miejsc spróbować skopiować naszą formułę, ale, oczywiście, istnieje tylko jeden ICMP - oryginalne, innowacyjne, niezależne i indywidualne.

DLACZEGO ICMP

Zdajemy sobie sprawę, że jako początkujący muzyk, kompozytor muzyki przedsiębiorcy lub biznesowych masz jakieś trudnych wyborów, aby po uruchomieniu na swojej karierze. Naszą misją jest inspirowanie, zachęcanie i wyposażyć naszych studentów, aby odnieść sukces, dostarczając odpowiednie i innowacyjne kształcenie najwyższej jakości. I mamy ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu wiedzy i umiejętności i dzieląc się naszym doświadczeniem z tysiącami studentów.

Indywidualnego podejścia do nauczania i uczenia się

Tutaj w ICMP, każdy student jest prowadzony, wspierane i doceniane. Pracujemy ze sobą w kierunku osiągnięcia własnych celów. Aby to zrobić, mamy różne elementy wsparcia na miejscu, w tym indywidualne plany nauczania, wstępnej oceny diagnostycznej, wyznaczanie celów oraz porad i wskazówek na temat wyboru modułów. Aby zwiększyć doświadczenie edukacyjne, oferujemy szeroką gamę spersonalizowanej pomocy w tym małej liczebności klas; tutorzy osobowych; drop-in sesji; spersonalizowany zatrudnienia i porady przemyśle; nieograniczone darmowe wifi; dostęp online do materiałów szkoleniowych poprzez dedykowany portal studentów; bezpośredni dostęp do wydajności i możliwości pracy; nauka wsparcie od zespołu Wellbeing; możliwości, aby połączyć się z przedstawicieli studentów; i sale prób, które mogą być zarezerwowane bezpłatnie.

Połączony z londyńskim życiem sceny muzycznej

Gdy zaczynasz karierę w muzyce, to jest bezsporne, że Londyn jest miejscem. Będąc jednym z najbardziej ekscytujących i tętniących życiem miast na świecie, Londyn jest w samym sercu światowego przemysłu muzycznego. Jest ciągle w czołówce muzyki, definiowanie kultury popularnej na całym świecie i oferuje niezrównane możliwości, aby dokonać właściwego połączenia. London lokalizacja ICMP jest prawdziwym atutem, gdyż oznacza, że ​​nasi uczniowie są w najlepszym miejscu, aby rozpocząć i rozwijać się w ich muzycznej kariery.

Połączenie z branży muzycznej

Mamy bezkonkurencyjną sieć połączeń branży muzycznej, a my bardzo dumni z sukcesu, że ICMP absolwentom osiągnąć. Jesteśmy podłączony do wszystkich głównych wytwórni płytowych, wydawców, promotorów i zarządzania przedsiębiorstw działających w Londynie i robimy te kontakty dostępne dla wszystkich naszych studentów. Już od pierwszego dnia, zapewniamy szeroki zakres wsparcia i możliwości dla naszych studentów i absolwentów, co daje najlepszą możliwą bazą wypadową do Osiągnij swoje cele.


Twórcze i inspirujące środowisko uczenia się

Jesteśmy zobowiązani do inwestowania w najlepszy możliwy nauczania i środowisko nauki dla naszych studentów, w najnowocześniejszy sprzęt zawsze dostępne. Cokolwiek oczywiście wybrać do naśladowania, znajdziesz instalacje i urządzenia potrzebne do osiągnięcia swoich celów, obok inspirujące lekcje i indywidualnego podejścia do swojej nauki. Co ważne, wszyscy studenci ICMP mogą korzystać z naszych obiektów w praktyce osobistym, bezpłatnie, poza rozpisanych godzin, a my jesteśmy otwarte siedem dni w tygodniu.Doświadczonych wychowawców i praktyków z branży

Ważne jest dla nas, że nasi uczniowie uczą się od tych, którzy mogą zaoferować im rady oparte na rzeczywistym doświadczeniu życiowym. Wiemy na pewno, że uczniowie są bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces w swojej karierze, gdy nauczanie otrzymują jest dostarczana przez wykładowców, którzy posiadają praktyczną wiedzę na temat przemysłu muzycznego. Dlatego nasi nauczyciele są nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy i pracownicy naukowi, ale także bardzo doświadczeni specjaliści muzyki, wykonawcy i przedsiębiorcy branży muzycznej w sobie. Przynoszą całej tej wiedzy i doświadczenia, a także swoich rozległych kontaktów branżowych, w klasie, zapewniając studentom ICMP z unikalnym wglądu w budynku i utrzymanie kariera w przemyśle muzycznym.

Wysokie godziny kontaktowe i niewielkie rozmiary klasy

Zdajemy sobie sprawę, że w celu stworzenia spersonalizowanego doświadczenia dla naszych studentów, musimy ciężko pracować, aby utrzymać klasę wielkości małych i kontaktowych godzin wysokie. Na kursie ICMP więc będziesz korzystać z jednymi z najwyższych godzin zajęć przewidzianych w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii Szkolnictwa Wyższego i albo w jednym z jednym lub mała grupa doświadcza będziesz traktowany jako osoba fizyczna i mają znaczący dostęp do porad i wskazówek.

Społeczność ludzi o podobnych poglądach

Na ICMP, oferujemy naszym studentom współpracy i pielęgnowanie środowiska, wyzwanie i wsparcia, aby osiągnąć najlepszy to możliwe. Zapewniamy nasi uczniowie czują się częścią społeczności i mają możliwości budowania relacji i angażują się z podobnie myślącymi muzykami. Oferujemy Państwu szeroki zakres działań, w które angażują się, jak mistrzowskich i koncertów, wycieczek i imprez, klubów i działań społecznych. Organizujemy również imprezy house-sharing i działania dobrego samopoczucia. Twoja podróż student ICMP zobaczy stajesz się częścią globalnej społeczności w jednym z najbardziej różnorodnych i wielokulturowych miast w Wielkiej Brytanii, a będziesz miał szansę mieszać się z ludźmi z różnych środowisk, dostęp do ciekawych możliwości, i naprawdę zanurzyć się na scenie muzycznej.

Uznany okazały i szanowany uczelnią

Nasza jakość i akredytacje nie mają sobie równych w świecie edukacji muzycznej współczesnej. ICMP jest powszechnie szanowany jako doświadczonego i sprawdzonego dostawcę szkolnictwa wyższego; rozumiemy, że wszyscy początkujący muzycy potrzebują poważnego i doświadczonego partnera w celu realizacji swoich osobistych celów i ambicji muzycznych. Przez 30 lat, studenci zostały wyborze ICMP jako punkt wyjścia do własnych karier - a można też!

Jakość i akredytacje

ICMP jest szanowanym i akredytowanym członkiem brytyjskiej społeczności jakości szkolnictwa wyższego. Jesteśmy częścią małej i wybranej grupy dostawców, którzy mogą korzystać z 'UK jakość zagwarantowana "znak latawca Zapewnienia Jakości Agencji, dostarczając Ci pewność, że wybierając ICMP jesteś wyborze instytucji, która została jakości testowany w ten sam sposób jak każdy inny brytyjskiego uniwersytetu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

The Institute Of Contemporary Music Performance

MA Pisanie piosenek jest bardzo oszczędny program mający na celu umożliwienie studentom do zbadania, zbadania i skupić się zarówno ich praktycznego komponowanie i anality ... [+]

MA Pisanie piosenek jest bardzo oszczędny program mający na celu umożliwienie studentom do zbadania, zbadania i skupić się zarówno ich praktycznego komponowanie i analitycznych nauki pisania piosenek.

Opis przedmiotu MA Pisanie piosenek jest bardzo oszczędny program mający na celu umożliwienie studentom do zbadania, zbadania i skupić się zarówno ich praktycznego komponowanie i analitycznych nauki pisania piosenek. Studenci skupić się na twórczej eksploracji, ćwiczenia pisania i badań naukowych wokół tematu przed koncentrując się na tworzeniu nowego repertuaru lub poważnej pracy doktorskiej w dziedzinie piosenki.

Ukończenie studiów magisterskich pisanie piosenek na ICMP prowadzi do udzielenia MA przez University of East London. (Podlega zatwierdzeniu) Pełna specyfikacja programu można znaleźć tutaj.... [-]

Wielka Brytania London
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Institute Of Contemporary Music Performance

Kurs będzie zachęcać do rozwijania najwyższy poziom umiejętności instrumentalnej poprzez indywidualne lekcje i zindywidualizowanego nauczania. Będziesz także rozwijać swo ... [+]

Opis przedmiotu Kurs będzie zachęcać do rozwijania najwyższy poziom umiejętności instrumentalnej poprzez indywidualne lekcje i zindywidualizowanego nauczania. Będziesz także rozwijać swoje przywództwo i zarządzanie muzyczne umiejętności dzięki prowadzeniu kompletu, zakończone w wykonywaniu trudnych oryginalny i istniejącego repertuaru.

Na kursie, można wybrać jedną z opcji, które obejmują dochodzenie tradycji wydajności, korzystanie z muzyki w zdrowie i dobre samopoczucie, a także kulturowe aspekty muzyki. Będziesz także wyprodukować pokaźny prac mających na motywie, wraz z dokumentami badania będące podstawą i informuje ostatecznego projektu. ICMP jest MMU jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą kontynuować naukę po wyróżniali się na kursie stopnia szczebla, którzy nabyli lub porównywalne doświadczenie w branży i są zobowiązani do osiągnięcia jeszcze większego opanowania odpowiednich instrumentów. ... [-]

Wielka Brytania London
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ICMP Graduation 2015

What our International students say about us - The Institute of Contemporary Music Performance

Student Life at the Institute - The Institute of Contemporary Music Performance

Chad Smith visits the Institute

The ICMP's Careers Day, 2015