Hyper Island

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hyper Island projektuje doświadczeń edukacyjnych, które rzucają wyzwanie firmom i osobom rosnąć i pozostać konkurencyjnym w coraz bardziej cyfrowym świecie. Nasz asortyment wciągających programów i kursów ma na celu wyposażyć w niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia zmian i rozpocząć podróż kształcenia ustawicznego.

Misją Hyper Island jest destylowana w dwóch głównych obszarach ostrości.

1) programy edukacyjne i kursy zanurzyć młodych talentów i specjalistów z branży w intensywnych doświadczeń w uczeniu się od strategii cyfrowej, e-commerce i strategii danych do kierunku sztuki i przez przywództwa siebie i refleksji.

2) Business Innovation konsultacji w celu zwiększenia zrozumienia, jak i społeczeństwa cyfrowego zmiany zachowań konsumentów - oraz organizacje wspierające w procesie zmian przebywania lub staje się kreatywne i konkurencyjne w coraz bardziej cyfrowym świecie.

Hyper Island upadł na światowym i uczenia piast z Sztokholm do Singapuru, Manchester do Nowego Jorku. Nasze zespoły projektowe uczenia podróżować po świecie spotkania i rozmowy z kadry kierowniczej z listy Fortune 500 i firmach podobnie, projektowanie szyte na miarę doświadczenia, które wyglądają w rozwiązywaniu ich specyficznych potrzeb i wyzwań.

W cyfrowym świecie nadal zmieniać i ewoluować, Hyper Island, jak organizacja ucząca nadal utrzymać tętno na cyfrowym krajobrazu, budowy i poprawy nowe sposoby uczenia się, odzwierciedlają, współpracy i rozwoju nowych metod.

Możemy przeszły długą drogę od czasu, że śmiały eksperyment na Prison Island, nasza misja tworzenia zwinny i perspektywicznego środowiska uczenia się dla studentów i liderów branży pozostaje wierny w sercu naszej organizacji, odzwierciedlenie we wszystkim co robimy.

Naszym celem jest wspieranie firmę w budowaniu innowacyjnej kultury biznesu wziąć na obecne i przyszłe wyzwania i być gotowy "prawdziwy świat" w szybko zmieniających się otoczeniu biznesowym.

Lokalizacje

Manchester

Address
24 Lever Street
GB - Manchester

M1 1DZ Manchester, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
83-89 Mile End Road
London
E1 4UJ


Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Singapur

Address
Singapur, Singapur

Sztokholm

Address
Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja

Nowy Jork

Address
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone