Przeczytaj oficjalny opis

Global Business School Hult to nie tylko szkoła biznesu. To globalna sieć, która kształci, inspiruje i łączy niektóre z najbardziej przyszłościowych talentów biznesowych z całego świata.

Globalna edukacja biznesowa

W dzisiejszym świecie najbardziej odpowiednią edukacją biznesową jest edukacja globalna. Programy Hult , od studiów licencjackich po kształcenie kadry kierowniczej, mają na celu pomóc uczniom i kadrze kierowniczej doświadczyć sił kształtujących międzynarodowy biznes oraz dać im umiejętności i wiedzę do prowadzenia w tym coraz bardziej złożonym środowisku.

Globalna społeczność

Naucz się kierować globalną społecznością Doświadczenie Hult polega na stawaniu się częścią inspirującej społeczności akademickiej, która sprzyja odważności, ciekawości i odporności potrzebnej do zostania światowym liderem biznesu. W tym środowisku akademickim zachęcamy naszych studentów i kadrę kierowniczą do zostania nie tylko liderami biznesu, ale także liderami światowymi. Wybór, w którym z naszych kampusów rozpoczniesz swoją podróż, to dopiero początek zmieniającej życie globalnej przygody.

Globalna sieć kampusów

Hult ma siedem nowoczesnych kampusów w sercu najbardziej wpływowych rynków na świecie.

  • Boston
  • San Francisco
  • Londyn
  • Dubai
  • Szanghaj
  • Nowy Jork
  • Ashridge Estate - Wielka Brytania

Nasza globalna sieć kampusów zapewnia studentom i kadrze kierowniczej dostęp do prawdziwie globalnej społeczności. Pozwala studiować i doświadczać życia w niezwykle różnorodnych środowiskach biznesowych, przyciąga ciekawych ludzi z całego świata i pozwala nam korzystać z najlepszej wiedzy branżowej i wydziałowej - gdziekolwiek istnieje.

Uczenie się przez doświadczenie

Realizacja podstawowych koncepcji globalnego biznesu poprzez praktykę w świecie rzeczywistym jest podstawą wszystkich naszych programów. Wierzymy, że ludzie uczą się lepiej przez działanie, dlatego opracowaliśmy programy akademickie, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w tę wiarę. Nasze techniki obejmują rzeczywiste projekty konsultacyjne, symulacje na żywo z aktorami, zrozumienie zarządzania ryzykiem z profesjonalnymi graczami w pokera, ćwiczyć grupowe podejmowanie decyzji poprzez konkurowanie z innymi zespołami studentów w rzeczywistych scenariuszach oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole i umiejętności przywódczych poprzez wyzwania na świeżym powietrzu , np. żeglowanie na wodach otwartych.

global campus

Zaufany przez globalne firmy

Nasze programy opierają się na badaniu, zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów, z jakimi codziennie spotykają się wiodące światowe firmy. Wiele najbardziej szanowanych międzynarodowych firm, organizacji i organizacji pozarządowych zwraca się do Ashult Executive Education firmy Hult o pomoc w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych i lepsze zrozumienie, jak najlepiej rozwijać swoje kluczowe umiejętności zarządzania. To dogłębne zaangażowanie z klientami zarówno informuje nasze badania, jak i wpływa na kształt naszych programów akademickich, pomagając nam dostarczać najbardziej odpowiednie i aktualne dostępne wykształcenie biznesowe.

Wydział globalny

Hult „s międzynarodowej sławy wykładowców duma się przede wszystkim na ich pasji do nauczania. Wielu odniosło znaczący sukces w prawdziwym świecie, co oznacza, że na to, co i jak uczą, duży wpływ ma ich doświadczenie jako dyrektorów korporacyjnych, właścicieli firm, wynalazców i przedsiębiorców. Nasi profesorowie pochodzą z ponad 45 różnych krajów i wspólnie nauczali na wszystkich kontynentach - przedmioty, których nauczają, są znacznie wzmacniane przez ich internacjonalizm.

Globalne badania

Nasze badania koncentrują się na zagadnieniach, które są najważniejsze w głowach światowych liderów biznesu - trendach kształtujących przyszłe otoczenie biznesowe oraz na tym, jak firmy będą musiały zareagować. Obejmują one długoterminowe badania dotyczące przywództwa, zrównoważonego rozwoju, rynków wschodzących i zakłóceń technologicznych. Myślenie wynikające z naszych badań szybko przekłada się na praktyki leżące u podstaw wszystkich naszych programów - pomaganie osobom w osiągnięciu najwyższego poziomu.

Globalni studenci

Wiele szkół biznesu twierdzi, że ma zasięg globalny, ale nasze klasy to potwierdzają. Nasze kampusy są domem dla niezwykłej różnorodności kultur, pomysłów i tła - studenci Hult reprezentują ponad 120 narodowości i mówią w ponad 100 językach.

Różne perspektywy

Różnorodność klas i współpraca międzykulturowa jest istotną częścią doświadczenia Hult . W rzeczywistości wielu naszych studentów twierdzi, że nauczyli się tyle samo od kolegów z klasy, co od profesorów. Razem nie tylko podzielicie się swoimi doświadczeniami, ale nauczycie się nawzajem, że wszyscy widzą świat z różnych stron. Dowiesz się, jak dyplomatycznie poruszać się po różnych perspektywach, rozumieć dynamikę kultury wpływającą na globalny biznes i jak wspólnie rozwiązywać problemy.

Silna sieć

Obecnie istnieje 16 000 absolwentów Hult w 156 krajach, a 100 000 kierowników przeszło przez nasze programy Ashridge Executive Education. Ta sieć zapewnia absolwentom Hult kontakty biznesowe w każdym większym kraju na świecie. global network

Globalny wpływ

W Hult wierzymy, że biznes może zmienić życie na lepsze. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasiona naszej największej na świecie konkursu na przedsiębiorczość studentów zostały zasiane.

Przekształcanie pomysłów w działanie

Zespoły studenckie z całego świata, założone przez absolwenta Hult , finansowane przez rodzinę Hult , i prowadzone we współpracy z byłym prezydentem USA Billem Clintonem, konkurują o zdobycie 1 mln USD inwestycji w start-upy. Konkretne wyzwanie zmienia się z roku na rok, ale wszystkie koncentrują się na poprawie życia niektórych najbiedniejszych ludzi na świecie. W 2015 r. Zespoły studenckie opracowały genialne rozwiązania do budowy zrównoważonych i skalowalnych przedsiębiorstw społecznych w celu zajęcia się wczesną edukacją w miejskich slumsach. Otrzymano ponad 20 000 zgłoszeń, sześć drużyn dotarło do światowych finałów w Nowym Jorku i z dumą ogłaszamy, że pięć z tych zespołów, w tym zwycięzcy, otrzymało inwestycje zewnętrzne, aby pomóc im przenieść swoje pomysły na wyższy poziom.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Hult International Business School

Zaplanuj karierę w STEM i naucz się przekładać statystyki i analizy danych na wpływające na decyzje biznesowe w dobie dużych zbiorów danych dzięki Hult Mastersowi w dzied ... [+]

W tym nowym świecie nadmiaru informacji pracodawcy aktywnie poszukują kandydatów, którzy potrafią przełożyć dane na praktyczne rozwiązania. Hult 's Masters in Business Analytics umieści cię na styku analizy statystycznej i wiedzy biznesowej, dzięki czemu będziesz mógł wnieść znaczący i znaczący wkład w każdą firmę.

Mieszkańcy spoza Stanów Zjednoczonych, którzy otrzymali tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej, obecnie po studiach kwalifikują się na trzy lata do OPT (opcjonalne szkolenie praktyczne) w USA. Wszyscy absolwenci otrzymują roczny OPT; Studenci studiów magisterskich w zakresie Business Analytics mogą następnie zakwalifikować się na kolejne dwa lata, jeśli pracują na studiach związanych z dyplomem, a ich pracodawca składa wniosek o przedłużenie.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School

Zdobądź umiejętności niezbędne do radzenia sobie ze złożonym światem zarządzania finansami przedsiębiorstw w połączonej globalnej gospodarce dzięki Hult magistra finansów ... [+]

Bycie odnoszącym sukcesy członkiem zespołu finansowego w międzynarodowej korporacji wymaga więcej niż opanowania liczb. Musisz wyjść poza biznes, aby zrozumieć możliwości i ryzyko związane z technologią ryzyka dla sektora i społeczeństwa. Musisz być w stanie pracować w zespołach międzykulturowych i prowadzić na niestabilnych rynkach globalnych.

Jako kwalifikacja STEM, ten stopień uprawnia Cię do otrzymania trzyletniej wizy pracowniczej (OPT) w USA po ukończeniu studiów. Rezydenci spoza USA, którzy otrzymali tytuł magistra finansów, obecnie po studiach kwalifikują się na trzy lata do OPT (opcjonalne szkolenie praktyczne) w USA. Wszyscy absolwenci otrzymują roczny OPT; Studenci studiów magisterskich w dziedzinie finansów mogą następnie zakwalifikować się na kolejne dwa lata, jeśli pracują na studiach związanych ze stopniem naukowym, a ich pracodawca składa wniosek o przedłużenie.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School

Hult tytuł magistra marketingu międzynarodowego firmy Hult wyposaża Cię w strategiczne i wykonawcze umiejętności marketingowe potrzebne do wyróżnienia się na rynku global ... [+]

Zdobądź międzynarodowe umiejętności strategiczne, kreatywne zdolności wykonawcze i najnowszą wiedzę, aby rozpocząć globalną karierę marketingową w stale zmieniającym się środowisku cyfrowym.

Twoimi profesorami są profesjonaliści z branży z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą, że najlepszym sposobem na naukę jest działanie. Przygotuj się do zakasania rękawów i zdobycia praktycznych umiejętności w klasie i poza nią dzięki mini-projektom, klientom na żywo i wyzwaniom.

Program

Dzięki temu bardzo praktycznemu programowi nauczania, który podkreśla rosnącą cyfryzację marketingu, nauczysz się, jak wykorzystać marketing cyfrowy, media społecznościowe, analizy marketingowe i strategie zaangażowania klientów, aby przełamać hałas i wywrzeć wymierny wpływ na cele biznesowe poprzez marketing.... [-]

Wielka Brytania Londyn Stany Zjednoczone Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School

Przygotuj się na wejście do szybko zmieniającego się globalnego środowiska biznesowego i wywrzyj wpływ od pierwszego dnia dzięki naszym rocznym tytułom magistra biznesu m ... [+]

Zdobądź głębokie, praktyczne zrozumienie globalnego biznesu, zdobądź międzynarodowe doświadczenie w terenie i dostosuj swój dyplom do własnych zainteresowań i celów dzięki programowi studiów magisterskich opartemu na naszym nagradzanym Global MBA.

Z biznesem u podstaw, twój stopień naukowy został zaprojektowany tak, abyś nauczył się pracować w zespołach międzykulturowych, rozwijał swoje unikalne umiejętności przywódcze i rozumiał, jak możesz kształtować przyszłość.

Program

Rozwiń szerokie zrozumienie we wszystkich obszarach międzynarodowego biznesu i wgląd w kluczowe koncepcje biznesowe. Ten roczny program magisterski przygotowuje cię do pracy w wielu dziedzinach i zapewnia idealną podstawę przed dalszą specjalizacją.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Wielka Brytania Londyn Cambridge  + 3 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School

Dowiedz się, jak wykorzystywać przełomowe technologie w celu stymulowania innowacji i utrzymywania znaczenia w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym dzięki Hult 's ... [+]

Dostępny tylko w ramach programu Dual Degree, ten stopień ma na celu zapewnienie zarówno praktycznego zrozumienia biznesu, jak i wiedzy o tym, jak ludzie, technologia i digitalizacja nakładają się na wpływ na podejmowanie decyzji i zmiany organizacyjne.

Będziesz miał siedzibę w kampusie Hult San Francisco, zaledwie kilka kilometrów od gigantów Doliny Krzemowej, w samym sercu miejsca, gdzie rozpoczęła się rewolucja innowacji, w otoczeniu destrukcyjnych startupów i ambitnych przedsiębiorców.

Program

Ten bardzo praktyczny program nauczania zapewnia najnowocześniejsze umiejętności biznesowe i cyfrowe. Zakłócenia i innowacje wpływają na wszystkie obszary siły roboczej i zasadniczo zmieniają rozwój przedsiębiorstw.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School - Postgraduate Campus
Address
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult International Business School - Boston Campus
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 617-746-1990
Hult International Business School - San Francisco Campus
Address
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 415-869-2900
Hult International Business School - Dubai Campus
Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Witryna
Telefon
+971 4 427 5800
Hult International Business School - Shanghai Campus
Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Witryna
Telefon
+852 2111 2399
Hult International Business School - Undergraduate Campus
Address
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult New York - Rotation Center
Address
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 (212) 353-4360