Heythrop College - University Of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 400 lat, Heythrop College specjalizuje się w badaniu Filozofii i Teologii. Tutaj, te tematy nie są jedynie oddziały w większej instytucji; Szkoła jest cała poświęcona ich badania. Nasi studenci mają dostęp do jednej z najlepszych bibliotek w swojej dziedzinie, i są prowadzone przez jednego z największych nauczycieli w tych obszarach. Jesteśmy wyjątkowym społeczność uczonych, pasją dyskusji i odkrywania filozofię i teologię w kontekście współczesnego świata i zróżnicowanej Londynie.

Heythrop jest częścią większej społeczności Uniwersytetu w Londynie. Jako Członek Kolegium, możemy skorzystać z University of London na wysokiej reputacji międzynarodowej, który przyciąga studentów z całego świata. Wszędzie tam, gdzie twoje studia cię, Uniwersytet imienia londyńskiej zostanie natychmiast uznawane i szanowane.

Większość naszych studentów stwierdzić jednak, że jest to Heythrop jest mniejszy, zwartych społeczności około 1000 studentów i pracowników, a główną atrakcją dla studiowania tutaj. Oferujemy bardzo osobiste podejście do badania i upewnić się, że wszyscy nasi studenci są obsługiwane w swoich akademickich, społecznych i zawodowych pursits przez naszych facitiies i usług na terenie kampusu i naszych więzi z Uniwersytetu w Londynie i innych uczelni członkowskich.

"Zwarta społeczność, która Heythrop oferuje tworzy bardziej osobistą przestrzeń, upewniając się, każdy pomysł jest prawo do bycia wysłuchanym." - 3 rok BA Filozofia uczeń

Lokalizacje

Londyn

Heythrop College

Address
Heythrop College, University of London, Kensington Square
W8 5HN Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7795 6600

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium