Przeczytaj oficjalny opis

Naucz się gościnności z najlepszych, studiuj w centrum świata

Od 1962 roku Glion Institute of Higher Education wyznacza standardy doskonałości jako renomowanej szwajcarskiej szkoły hotelowej, przekształcając studentów w liderów branży hotelarsko-turystycznej i turystycznej. Dlatego specjaliści z branży dla Glion wygrają nagrodę "Best Hospitality Management School" na świecie w ramach Worldwide Hospitality Awards w 2015 roku.

W kampusie w Londynie Glion zapewnia swym szwajcarskim stopniem zarządzania gościnnością i ukończył studia studentom z całego świata. Zaufane programy akademickie wprowadzają nowatorską scenę hotelarską i restaurację w Londynie, odbywając się w czasie wizyt branżowych, konferencji i wydarzeń, dając studentom najlepsze efekty, jakie oferuje Londyn i Szwajcaria.

Kampus Glion London położony jest na terenie Uniwersytetu w Roehampton i oferuje nowoczesny, ekscytujący styl życia uniwersyteckiego w komfortowych wnętrzach oraz połączenia ścisłej społeczności Glion. Zaledwie 40 minut drogi dzieli go od centrum Londynu, centrum wystawowego West End i centrum handlowego, restauracji i kulturalnych atrakcji.

Odkryj co sprawia, że ​​Glion London jest wyjątkowy!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Glion Institute of Higher Education London

Master of Science (MSc) w Międzynarodowej Hotelarstwa skupia się na rozwijaniu umiejętności zarządzania ludźmi, operacji i biznesu w hotelach i firm hotelarskich. ... [+]

Zostań mistrzem w centrum branży hotelarsko-gastronomicznej

Master of Science (MSc) w Międzynarodowej Hotelarstwa skupia się na rozwijaniu umiejętności zarządzania ludźmi, operacji i biznesu w hotelach i firm hotelarskich. A kampus w Londynie oferuje szczególnie silne środowisko dla rozwijania Twojej kreatywności, umiejętności innowacyjnych i powiązań branżowych, zapewniając maksimum kariery i możliwości zatrudnienia.

Aby stworzyć podstawy umiejętności zarządzania hotelem, pierwszy semestr obejmuje zarządzanie operacjami hotelowymi, które studenci w Londynie realizują w kampusie Glion w Szwajcarii, zanurzeni w domu gościnności i pięknej scenerii tego miejsca w szkole hotelowej. Stamtąd studentów na kursy wyższego poziomu zarządzania hotelarskiej w tym finansów, marketingu, zasobów ludzkich i zarządzania przychodami. Program kończy się na staż do praktycznego doświadczenia, które daje studentom szansę praktykowania swoich nowych umiejętności w środowisku pracy w świecie rzeczywistym.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Glion Institute of Higher Education London

Jest to jedyny tytuł magistra na świecie, który zapewnia kompleksową i systematyczną znajomość rynku nieruchomości, rynków kapitałowych i globalnego rozwoju hoteli. Ideal ... [+]

Zintegruj najnowsze koncepcje i techniki nieruchomości

Jest to jedyny tytuł magistra na świecie, który zapewnia kompleksową i systematyczną znajomość rynku nieruchomości, rynków kapitałowych i globalnego rozwoju hoteli. Idealny dla tych, którzy chcą zostać dyplomowanym geodetą, pracować dla Real Estate Investment Trust (REIT), funduszu, banku lub zespołu zarządzającego aktywami, program ten otwiera drzwi do świata finansowania nieruchomości i rozwoju gościnności.

* Program oczekuje na zatwierdzenie przez NECHE (New England Commission of Higher Education)

Następne spożycie: wrzesień 2019

Co zyskasz dzięki Master's in Finance, Real Estate i Hotel Development?... [-]
Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Glion Institute of Higher Education Downshire House Roehampton Lane London, SW15 4HT United Kingdom
Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
undefined