Przeczytaj oficjalny opis

Glasgow Caledonian University to wyróżniający się, integrujący i wybiegający w przyszłość uniwersytet, który angażuje się w misję społeczną promowania dobra wspólnego. Staliśmy się międzynarodowym centrum doskonałości w szkolnictwie wyższym, promując zatrudnienie i globalne obywatelstwo u naszych absolwentów. Zdobywamy nagrody za nasze wsparcie i zaangażowanie w doświadczenie studentów, jednocześnie dostarczając innowacje dzięki naszym światowej klasy badaniom w kluczowych obszarach siły. Mamy tradycję poszerzania dostępu do szkolnictwa wyższego dla utalentowanych osób, niezależnie od ich pochodzenia, i wykorzystujemy nasz kapitał intelektualny i społeczny dla dobra społeczności, którym służymy w Szkocji i na arenie międzynarodowej.

Glasgow Caledonian University (GCU) to tętniący życiem, innowacyjny i wielokrotnie nagradzany uniwersytet dla dobra wspólnego.

Naszym celem jest przyczynianie się do społeczeństwa w sposób, który obejmuje, a jednocześnie wykracza poza tradycyjną rolę uniwersytetu. Zaangażowanie GCU na rzecz wspólnego dobra jest realizowane i dostarczane przez studentów i pracowników w szkołach i wydziałach akademickich.

Witamy w Glasgow School for Business and Society

Rozwijamy pomysły, wspieramy innowacje i doceniamy znaczenie społecznej odpowiedzialności. Studenci przyjeżdżają do nas w celu zdobycia wiedzy i doświadczenia, aby poprawić ich karierę i osobiste ambicje. Nasi zewnętrzni partnerzy przychodzą do nas, aby znaleźć najnowsze myślenie badawcze i uzyskać dostęp do talentu naszych studentów.

Odpowiedzialność korporacyjna i zrównoważony rozwój to podstawowe kwestie dla każdej organizacji. Glasgow School for Business and Society stara się sprostać złożonym wyzwaniom globalnej gospodarki, przynosząc korzyści społeczne społecznościom lokalnym i globalnym.

Globalne obywatelstwo, odpowiedzialne przywództwo, przedsiębiorczość i sprawiedliwość społeczna są podstawą naszych działań w zakresie nauczania, badań i zaangażowania społecznego.

Nasze wyróżniające się portfolio badawcze oferuje doskonałe i dostępne możliwości kształcenia wyższego w Glasgow, Londynie i Nowym Jorku. Nasze programy są poparte akredytacjami zawodowymi i akademickimi potwierdzającymi, że twoje kwalifikacje należą do najlepszych na świecie.

Odpowiedzialność korporacyjna i zrównoważony rozwój stanowią obecnie podstawowe problemy każdej organizacji. Jako uniwersytet dla wspólnego dobra odgrywamy kluczową rolę w globalnej transformacji edukacji zarządzania biznesem. Staramy się sprostać złożonym wyzwaniom globalnej gospodarki w XXI wieku, przynosząc korzyści społeczne społecznościom lokalnym i globalnym.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasze sukcesy w zakresie etyki, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach życia w Glasgow School for Business and Society zostały docenione dzięki członkostwu w ASHOKA U, United Nations Global Compact i PRME, a także inicjatywom lokalnym, takim jak: WRAP i biznes we Wspólnocie.

Staliśmy się również pierwszym uniwersytetem w Szkocji, który wstąpił do prestiżowej globalnej sieci EPAS. Z zadowoleniem przyjmuję uznanie naszego wysokiej jakości doświadczenia w zakresie uczenia się i nauczania, które wyposaża naszych absolwentów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces na globalnym rynku. Akredytacja EPAS świadczy o szerszym zobowiązaniu instytucji do stosowania najwyższych międzynarodowych standardów w celu udokumentowania jakości naszych usług. Zapewnia to naszym pracownikom, studentom, akademikom i partnerom biznesowym silne poczucie bezpieczeństwa, że ​​jesteśmy globalnie powiązanym uniwersytetem, który jest osadzony w naszej lokalnej społeczności.

Rzucamy wyzwanie naszym pracownikom i uczniom, aby byli krytycznymi i niezależnymi uczniami, aby stali się liderami odpowiedzialności i wnosili pozytywny wkład w biznes i społeczeństwo. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do nas w naszym zaangażowaniu na rzecz dobra wspólnego.

Profesjonalne afiliacje

Glasgow School for Business and Society ma mocne osiągnięcia w zakresie współpracy partnerskiej z instytucjami zawodowymi, które zapewniają, że nasze kursy są dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy.

Nasze profesjonalne przynależności nie tylko informują naszych studentów o najnowszych osiągnięciach w biznesie, ale pomagają naszym absolwentom w znalezieniu zatrudnienia, aw niektórych przypadkach nadają specjalny status ukończenia szkoły.

Przykłady organizacji zawodowych, z którymi powiązany jest GSBS, obejmują:

 • AACSB
 • ABS (Stowarzyszenie Szkół Biznesu)
 • Biznes we wspólnocie
 • CEEMAN
 • EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania)
 • ESRC (Rada ds. Badań Gospodarczych i Społecznych)
 • Inicjatywa ONZ PRME (zasady odpowiedzialnego zarządzania edukacją)
 • Gold Approved Learning Center dla ACCA
 • Zatwierdzone Centrum Nauczania dla Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Centrum Doskonałości z Chartered Institute for Securities and Investment (CISI)

Oferujemy programy i moduły akredytowane przez:

 • ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)
 • Broadcast Dziennikarstwo Training Council (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute for Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS)
 • Chartered Insurance Institute (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)
 • EPAS (Europejska Fundacja Rozwoju Programu Akredytacji Programów Zarządzania)
 • ICAEW (The Institute of Chartered Accountants w Anglii i Walii)
 • ICAS (Institute of Chartered Accountants of Scotland)
 • Instytucja Zdrowia Zawodowego (IOSH)
 • Institute of Operations Management (IOM)
 • Instytut Zarządzania Ryzykiem (IRM)
 • IOR (Institute of Operational Risk)
 • Law Society of Scotland
 • Krajowa Rada ds. Szkolenia Dziennikarzy (NTCJ)
 • Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne
 • SHRM (The American Society for HRM)
 • Instytut Hospitality (IHA)
 • Instytut Podróży i Turystyki (ITT)
 • Towarzystwo Turystyczne (TS)
 • Instytut Zarządzania Turystyką (TMI)

Nasze działy

Prawo, ekonomia, rachunkowość

Nasz dział skupia pracowników akademickich z zainteresowaniami i doświadczeniem w zakresie prawa, ryzyka, ekonomii, księgowości i finansów. Szczycimy się bliskimi kontaktami z organizacjami biznesowymi, w tym organizacjami non-profit i organizacjami zawodowymi, które akredytowały szereg naszych programów.

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem

Nasz Dział koncentruje się na współczesnym i innowacyjnym wykorzystaniu podejść i technik zarządzania, zasobów i procesów w celu wzmocnienia i rozwoju organizacji w sektorze prywatnym i publicznym na wysoce konkurencyjnym rynku globalnym

Katedra Nauk Społecznych, Mediów i Dziennikarstwa

Łącząc ponad pięćdziesięciu pracowników, Departament ma zarówno silną kulturę badawczą, jak i zobowiązanie do doskonałości w nauczaniu. Oceniany jako międzynarodowo doskonały i wiodący na świecie w kilku obszarach w ostatnim badaniu z oceny badań.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

GCU - Glasgow School for Business and Society

MA Multimedia Journalism to wiodące w Szkocji dziennikarstwo Masters. To jest NCTJ ... [+]

Akredytacja: BJTC NCTJ

Dołącz do globalnego wysiłku, aby informować i łączyć ludzi na całym świecie dzięki wiodącemu w Szkocji programowi magistra dziennikarstwa - GGU's MA Multimedia Journalism. GCU oferuje jedyny w Szkocji stopień dziennikarstwa podyplomowego, który jest akredytowany przez obie główne profesjonalne instytucje szkoleniowe w Wielkiej Brytanii: Krajową Radę ds. Szkolenia Dziennikarzy i Radę Szkoleniową Dziennikarstwa Broadcast.

MA Multimedia Journalism oferuje ponad 75% wskaźnik zatrudnienia, staże w organizacjach medialnych, w tym BBC, STV i Herald

Będziesz uczyć się w Glasgow, "mieście medialnym" Szkocji, i zdobyć praktyczne doświadczenie we wszystkich dzisiejszych umiejętnościach, od wywiadów i raportowania po pisanie i edytowanie - na platformach drukowanych, audiowizualnych i cyfrowych. Szkolimy Cię w zakresie stenografii, fotografii, produkcji wideo i zarządzania treścią w Internecie oraz udzielimy szczegółowych instrukcji w zakresie prawa i prawa.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Dzięki bogactwu prowizji i kreatywnym możliwościom telewizja jest miejscem pracy większości scenarzystów. Prowadzone przez profesjonalnych pisarzy, będziesz pracować nad ... [+]

Weź udział w szkoleniach, kontaktach i doświadczeniach, których potrzebujesz, by pokazać się w telewizji. Uznawana za Creative Skillset Tick of Entitering, GCU's MA Television Fiction Writing jest jedynym pełnoetatowym programem magisterskim skupiającym się wyłącznie na pisaniu scenariuszy dla Wielkiej Brytanii.

Stworzony w ścisłej współpracy z przemysłem w celu maksymalizacji możliwości zatrudnienia, nasz program oferuje pełen zakres doświadczeń branżowych - i wspiera Cię w rozwijaniu własnego oryginalnego dramatu lub komedii.

Instrukcja od ekspertów akademickich i czołowych scenarzystów telewizyjnych w brytyjskiej telewizjiSzansa na udział w programach emitowanych obecnie w brytyjskiej telewizjiIndywidualny mentoring od doświadczonych kierowników telewizyjnychBezpośredni dostęp do producentów i komisarzyRok mentoringu od londyńskiego agentaWsparcie od profesjonalnego lekarza scenariuszaMożliwość ukończenia kilku projektów gotowych do wprowadzenia na rynek... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

GCU - Glasgow School for Business and Society

Dzięki mistrzowi w mikrofinansowaniu i biznesie społecznym możesz stać się częścią prawdziwej zmiany społecznej. Jest już sprawdzonym modelem pomagającym ludziom wyjść z ... [+]

GCU's MSc Social Business i Microfinance to pierwsze tego typu narzędzie na świecie.

Biznes społeczny to biznes oparty na przyczynach, który ma na celu wywarcie wpływu na ludzi lub naszą planetę, a nie na gromadzenie zysków dla akcjonariuszy lub inwestorów. Chociaż korzyści płynące ze świata społecznie przedsiębiorczego są dobrze udokumentowane, każda podróż towarzyska jest wyjątkowa, a wpływ mikrofinansowania wciąż wyłania się.

Kontynuując tę ​​praktykę, MSc Social Business i Microfinance z Glasgow Caledonian University dzielą swój dom z Yunus Center for Social Business and Health - wiodącym ośrodkiem badawczym GCU - i jest dostarczany przez wielokrotnie nagradzaną Glasgow School for Business and Society * .... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Transparentny, globalny i oparty na technologii marketing znajduje się na liście kontrolnej każdej organizacji dla sukcesu, a najlepsi specjaliści od marketingu potrzebuj ... [+]

Transparentny, globalny i oparty na technologii marketing znajduje się na liście kontrolnej każdej organizacji dla sukcesu, a najlepsi specjaliści od marketingu potrzebują nowych umiejętności, aby nadal dostarczać produkty w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku.

Wierzymy w znaczenie stania się odpowiedzialnymi decydentami w biznesie. Na Glasgow Caledonian University będziesz dalej rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie koncepcji zrównoważonego rozwoju, etycznego przywództwa i społecznej odpowiedzialności, które mogą przynieść pozytywne zmiany w globalnym świecie marketingu.

Dołącz do nagradzanej przez GCU Glasgow School for Business and Society i zanurz się w najnowszych trendach marketingu cyfrowego i międzynarodowego i zyskaj pozytywny wpływ, jakiego pracodawcy oczekują od absolwentów GCU. Będziesz czerpać korzyści z nauki razem z uczniami z różnych części świata z różnych środowisk i doświadczeń. Ta możliwość daje wgląd w kulturę i konteksty marketingu w różnych krajach.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Akredytacja EPAS ... [+]

Światowa branża modowa jest wyceniana na ponad dwa biliony dolarów i stanowi jedną z największych gospodarek na świecie. * Wraz z rozwojem cyfrowych osiągnięć i siły nabywczej międzynarodowy świat mody znajduje się na rynku przejrzystych, etycznych i zorientowanych na klienta strategii .

Odpowiadając na wezwanie dla absolwentów kierunków specjalistycznych z dyscypliną zarówno w modzie jak i marketingu, MSc International Fashion Marketing został przebudowany wraz z przemysłem, aby dostarczyć praktycznej, technicznej wiedzy niezbędnej do konkurowania i rozwoju w tej dynamicznej branży.

Marketing modowy nieustannie ewoluuje wraz z technologią i coraz bardziej dostępnym rynkiem.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Turystyka i wydarzenia należą do najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki światowej, przyjmując strategie turystyczne kierowane przez wydarzenia, co ma na celu z ... [+]

Poinformowany przez zapotrzebowanie przemysłu i szeroki wachlarz dostępnych ofert, Glasgow International Caledonian University mgr International Tourism and Events Management dostarcza praktycznych i technicznych doświadczeń, które są potrzebne, aby zmaksymalizować możliwości, jakie oferuje ten rosnący sektor.

Będziesz cieszyć się prawdziwie międzynarodowym doświadczeniem z możliwością nawiązania współpracy, wolontariatu i pracy w branży z wykładami gości z wiodących w tej branży.

Co będziesz studiować

Rozwijanie zagadnień związanych ze zrozumieniem lub rzeczywistym światem z perspektywy Wielkiej Brytanii i świata, określanie odpowiedzialnego podejmowania decyzji i etycznie uzasadnionych zachowańZdobycie praktycznych umiejętności poprzez lokowanie w przemyśle i wyjazdy terenoweZwiększanie umiejętności cyfrowych w kluczowych obszarach komunikacji, takich jak marketing, zarządzanie projektami i prezentacje wizualne... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Zdobądź praktyczną wiedzę ... [+]

Aby nadążyć za ciągłymi zmianami w sektorze usług finansowych, regulacjami bankowymi i zarządzaniem ryzykiem operacyjnym banków, istnieje rosnące zapotrzebowanie na pracowników, aby pozostali na czele tych zmian.

Współpracujemy z wiodącymi organizacjami usług finansowych, aby nasze moduły były nowoczesne i zapewniły, że podejmując decyzję o studiowaniu programu masz pewność, że zastosujesz te nowo zdobyte informacje w branży.

Poszerz i poszerz swoją wiedzę, zrozumienie i umiejętności w zakresie krajowych i międzynarodowych operacji bankowych i zarządzania ryzykiem, ucząc się od naszego zróżnicowanego zespołu nauczycieli. Mają szeroki zakres doświadczeń, od wiedzy akademickiej po branżową, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Współpracujemy z kluczowymi partnerami branżowymi podczas opracowywania naszych programów, aby upewnić się, że koncentrujesz się na najbardziej odpowiednich obszarach w tej dziedzinie. Chartered Institute for Securities and Investment, Financial Conduct Authority, Bank of England i Bank for International Settlements podkreślają potrzebę skutecznych procedur pomiaru i zarządzania ryzykiem w bankach. Współpracowaliśmy również ściśle z niektórymi dużymi instytucjami finansowymi, aby zarówno zatwierdzić program, jak i umieścić studentów w zawodach, w tym w Morgan Stanley i Royal Bank of Scotland.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Przygotuj się do doskonałości dzięki wyspecjalizowanym Mistrzom. Rozwijanie umiejętności w zakresie zrównoważonych działań biznesowych, zarządzania wydajnością ... [+]

Każda organizacja, od małych przedsiębiorstw społecznych po globalne korporacje wielonarodowe z tysiącami pracowników, musi zarządzać łańcuchem dostaw i działalnością biznesową. Glasgow Glasgow School for Business and Society Glasgow Caledonian University opracowało Masters, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. Program jest informowany przez badania, specjalistów branżowych, wymagania Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) i jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics and transport (CILT).

Program ten koncentruje się na tworzeniu zdolnych do zatrudnienia, odpowiedzialnych absolwentów, którzy są w stanie skutecznie przyczynić się do rozpoczęcia pracy. Unikalnym aspektem programu jest to, że uczniowie mogą zdobyć certyfikat Lean Yellow Belt w ramach kursu.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Mgr International Business Management zapewnia kompleksowe zrozumienie wyzwań stojących przed menedżerami, a także wgląd w strategię, politykę i praktykę klucz do zarządz ... [+]

Współczesne, zróżnicowane kulturowo i dynamiczne środowiska biznesowe rosną na całym świecie, w wyniku czego obserwujemy wzrost zapotrzebowania na absolwentów ze światowym oglądem tego, jak może wyglądać odnoszący sukcesy biznes.

Międzynarodowy biznes odnotował ogromny wzrost jako bezpośredni rezultat globalizacji. Dołącz do Glasgow Glasgow School for Business and Society Glasgow Caledonian University i znajdź nowoczesne, międzynarodowe środowisko, w którym etyczne praktyki biznesowe są pielęgnowane, a międzynarodowa teoria biznesu jest wystawiana na próbę.

Kluczowymi czynnikami napędzającymi ten wzrost są nowe i wschodzące rynki, postęp technologiczny, mobilność pracowników, zaawansowana logistyka i łańcuchy dostaw oraz rozwój sieci wspierania biznesu dla przedsiębiorców. Możliwości dla absolwentów na poziomie magistra nigdy nie były większe, a dzięki międzynarodowemu programowi zarządzania biznesem można doświadczyć działań, które wiele różnych sektorów przemysłu wymaga od swoich specjalistów od zarządzania.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Uznany w branży ... [+]

W miarę jak organizacje stają w obliczu rosnącej liczby wyzwań globalnych i strategicznych, a potrzeba odpowiedzialnego przywództwa, dobrych rządów i zachowań etycznych wciąż rośnie, wysoko wykwalifikowani specjaliści ds. Zarządzania ryzykiem znajdują się w wielkim popytem.

Mgr Zarządzania Ryzykiem Glasgow Caledonian University bada ryzyko strategiczne i operacyjne w kontekście większej odporności organizacyjnej. Ten podyplomowy program badawczy jest dostępny do nauki w trybie pełnoetatowym; jako część naszej kwitnącej międzynarodowej społeczności opartej na kampusie lub trybie nauki na odległość; korzystając z naszego pełnego wsparcia w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Rozwiń wiedzę ... [+]

Organizacje rozwijają się z siłą swojego ludu. Jako człowiek, menedżer ludzi, grasz zasadniczą rolę. Mgr GCU ds. Zasobów Ludzkich przygotowuje Cię do etycznych, kulturowych, prawnych, operacyjnych i strategicznych aspektów zarządzania zasobami ludzkimi - dając jednocześnie globalną perspektywę i zrozumienie odpowiedzialnego przywództwa. W ten sposób będziesz gotowy na sukces - i wspierać dobro wspólne, aby wywrzeć pozytywny wpływ.

Program jest jednym z niewielu w Wielkiej Brytanii, który uzyskał akredytację Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) i jest zgodny ze standardami Amerykańskiego Towarzystwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM). Jest dostępny w niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze czasu pracy, oferując elastyczność zarówno profesjonalistom, jak i absolwentom.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Magister rachunkowości, finansów i regulacji łączy bieżące potrzeby biznesowe z najnowszymi akademickimi myślami, teoriami i praktyką, zapewniając, że masz najnowocześnie ... [+]

Dzisiejszy globalny, oparty na technologii i coraz bardziej konkurencyjny rynek finansowy jest prawie nie do poznania od tego sprzed pięciu lat. Dyrektorzy finansowi i specjaliści od finansów są zobowiązani do stosowania tej samej dogłębnej wiedzy i biegłości w coraz większej liczbie produktów, przepisów i technologii.

Podczas gdy pojawiają się nowe technologie, a zasady i przepisy zmieniają się, teraz bardziej niż kiedykolwiek, potrzebna jest skoncentrowana na cyfrowym i pewniejszym zestawie umiejętności. Mgr rachunkowości, finansów i regulacji z Glasgow Caledonian University zapewnia pewność i wgląd, aby rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności w organizacji lub poprzez dalsze studia akademickie.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Wielka Brytania