Glasgow Caledonian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Glasgow Caledonian University

Glasgow Caledonian University (AVV) jest żywy, innowacyjny i wielokrotnie nagradzany Uniwersytet dla wspólnego dobra.

Chcemy przyczynić się do społeczeństwa w taki sposób, że ogarnia jednak wykracza poza tradycyjną rolą uniwersytetu. GCU znajduje się na rzecz dobra wspólnego zaangażowania jest powołany do życia i dostarczane przez studentów i pracowników akademickich w całej szkół i wydziałów.

doskonałości akademickiej

Doświadczenia studentów AVV za żywi wiedzę i kreatywność, aby wyjść naprzeciw rzeczywistym światowym wyzwaniom globalnym, przemieniając życie naszych studentów i innych.

Mamy szkół wyższych oferujących wysokiej jakości nauczania, innowacyjnych urządzeń i specjalistycznych dziedzin nauki Mamy światowym liderem i międzynarodowym doskonałe badania Jesteśmy największym dostawcą kształcenia pielęgniarek i położnych; posiadają ekspertów w odnawialne źródła energii, energetyki i budownictwa; i jesteśmy czołowym dostawcą zarządzania, biznesu, prawa i edukacji nauki społecznej Podnosimy urzeczywistnieniu utalentowanych osób ze wszystkich środowisk poprzez artykulację i poszerzenie dostępu inicjatywy takie jak College Connect i Caledonian Klubie

Znakomite doświadczenie uczeń

Nasz nowoczesny centralnie Campus zapewnia doskonałe warunki nauki dla ponad 20.000 studentów i 1.600 pracowników z ponad 100 krajów. przyjazna społeczność kampusu AVV oferuje:

Wielokrotnie nagradzana Saltire Centre z dużej biblioteki akademickiej Szanse na studia za granicą lub jako część globalnej wymiany No.1 ukończenia studiów w Szkocji nowoczesnego uniwersytetu (HESA 2016) £ 30million Glasgow kampusu przebudowa zakończona w 2016 roku Przedstawicielstwo ze Stowarzyszenia Studentów AVV Wszystkie na terenie kampusu udogodnienia potrzebne w tym zakwaterowania, zdrowia i kondycji GCU otrzymał nagrodę Cycle Friendly Campus od Cycling Scotland - pierwszy tego typu w Szkocji GCU był pierwszy uniwersytet w Szkocji, aby uzyskać certyfikat EcoCampus Platinum dla swoich praktyk środowiskowych

Badania stosowane

Naszym wiodącym światowym i międzynarodowym doskonałe badania rozwiązuje problemów społecznych, aby pomóc ludziom do budowy społeczeństw integracyjnych i prowadzić zdrowe życie w stabilnych warunkach.

Jesteśmy góry nowoczesny uniwersytet w Szkocji mocą badawczego (REF 2014) Top 10 w Wielkiej Brytanii wiodącym światowym pracę społeczną i wpływ polityki społecznej (REF 2014) Top 20 w Wielkiej Brytanii przez sprzymierzonego badań medycznych (ref 2014) w wiodących światowych standardów i międzynarodowym doskonałych Top 20 w Wielkiej Brytanii od wpływu środowiska badawczego zbudowany (REF 2014) Wiodący brytyjski odbiorcę finansowania badań Erasmus +, aby wspierać edukację, szkolenia, młodzieży i sportu w Europie

Innowacje wpływu społecznego i gospodarczego

Dostarczamy stosowanych rozwiązań w zakresie badań i wymiany wiedzy dla partnerów z sektora prywatnego, publicznego i wolontariatu.

GCU jest zobowiązana do odpowiedzialnego biznesu i korzyści społecznych do generowania możliwości wymiany wiedzy i doradztwa Budujemy udany model programów prac opartych współtworzona edukacyjnych z partnerami biznesowymi Generujemy prawie 1 mld zł wartości korzyści ekonomiczne i społeczne dla gospodarki Wielkiej Brytanii co roku i ponad £ 880million do szkockiej gospodarki rocznie (Biggar Economics) Pierwszy akredytowanym płacy Uniwersytet Pracodawca Szkocji

angażowanie globalnie

Kampusy w Glasgow, Londynie i Nowym Jorku, a partnerami w Omanie, Bangladeszu i Afryce, poszerzamy nasz globalny wpływ i zaangażowanie w nowy sposób z uczniami i wspólnoty w tym:

Wielokrotnie nagradzany międzynarodowe doświadczenie uczeń 96% absolwentów studiów pracę lub dalsze sześć miesięcy po ukończeniu studiów (Dlhé 2016) Nasz Kanclerz jest laureat Nagrody Nobla profesor Yunus Muhammad GCU ma absolwentów społeczności 128.000 absolwentów opartą w 140 krajach. Partnerstwo w Chinach, Indiach, Ameryce Południowej i Omanie Możliwości studiowania za granicą oraz wspieranie wymiany studentów Europejskie badania naukowe i współpraca

Filie i nagrody

Glasgow Caledonian University został laureatem wielu nagród. Najnowsze nagrody obejmują:

GCU wyznaczony Campus Changemaker przez Ashoka U

Glasgow Caledonian University (AVV) został wyznaczony Changemaker kampusie Ashoka U, globalną sieć uniwersytetów i szkół wyższych, i jest jednym z zaledwie 30 na świecie i pierwszą w Szkocji.

nagrody krajowe dla naszego klubu Caledonian

Caledonian Klub zdobył Nagrodę Edukacja w biznesie w 2016 roku rocznych Odpowiedzialnych Business Awards Wspólnoty. Wygrali szereg innych nagród, w tym nagrody Times Higher Education Initiative 2009 do poszerzania udziału Roku oraz nagrodę Herald Society for Education Initiative of the Year.

Liderzy praktyk środowiskowych

Glasgow Caledonian University (AVV) jest pierwszą uczelnią w Szkocji, aby uzyskać certyfikat EcoCampus Platinum dla swoich praktyk środowiskowych.

Liderzy w przygotowaniu studentów do pracy

Glasgow Caledonian University wybitne prace w przygotowaniu naszych studentów do pracy został wyróżniony jako najlepsza praktyka w nowym raporcie z Konfederacji Przemysłu Brytyjskiego, Future Fit.

GCU osiąga HR Excellence in Research Award

Uniwersytet został formalnie uznany za zaangażowanie w promowanie równości płci poprzez osiągnięcie równości Wyzwanie Jednostka (ECU) to prestiżowe Athena SWAN instytucjonalne Bronze Award.

GCU zyskała HR Excellence in Research Award od Komisji Europejskiej w uznaniu zaangażowania uczelni do zarządzania kariery i rozwoju umiejętności swoich badaczy.

Podwójny sukces w Szkocji w 2011 nus Awards

Studenckie Stowarzyszenie nazwano University Students 'Union of the Year w nus Szkocja Awards 2011, zdobywając z Andrew Craib również przedstawicielem Course of the Year.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

MSc International Operacji I Zarządzania łańcuchem Dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Glasgow

Akredytowane przez Chartered Institute of Logistics i Transportu (CILT) i Chartered Institute of zamówień i dostaw (CIPS), nasz poziom jest uznawany na całym świecie. Oprócz tych najlepszych akredytacje profesjonalnych, nasz program jest jedynym mgr która zapewni Ci 'Żółta rozpoznawania pasa "na ukończeniu. [+]

MSc International Operations i zarządzania łańcuchem dostaw W dzisiejszym globalnym rynku firm potrzebują menedżerów ze zrozumieniem międzynarodowego biznesu i zrównoważonego praktyce koncentrowała się na wyzwania i możliwości w operacji i logistyki. Nasi absolwenci mają specjalistyczną wiedzę i techniki zarządzania, oceny i poprawy trwałości międzynarodowych operacji i łańcucha dostaw. Głównym celem tego programu jest zapewnienie szerokiego, analitycznych i integracyjne studium międzynarodowych operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. W szczególności, cele edukacyjne są ujmowane w następujący sposób: Aby rozwijać umiejętności krytycznej analizy rozwoju w międzynarodowej działalności gospodarczej i geopolitycznej środowiska z perspektywy interdyscyplinarnej; Aby rozwijać krytyczne uznanie teoretycznych koncepcji, zasad strategii, polityk i praktyk dotyczących międzynarodowych operacji i środowisk w łańcuchu dostaw; Aby rozwijać umiejętności stosowania wiedzy, podejścia i metod w celu rozwiązania strategiczne i operacyjne wyzwania zarządzania w kontekście międzynarodowym; Aby poznać współczesne i pojawiających się tematów związanych z działalnością gospodarczą, projektów, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw poprzez interdyscyplinarne badania; Aby kultywować oceny i krytyczne podejście do teorii i praktyki dotyczącej odpowiedzialnego przywództwa całej operacji i zarządzania łańcuchem dostaw; Aby rozwijać potencjał przywództwa i umiejętności związanych z zarządzaniem zmian operacyjnych w coraz bardziej zróżnicowanych i międzynarodowych organizacji w miejscu pracy; Aby ułatwić całe życie umiejętności rozwoju zawodowego poprzez planowanie rozwoju osobistego, doświadczenia praktyczne i krytycznych odblaskowe technik samorozwoju; Aby rozwijać krytyczne rozumienie technik badawczych i metodologii i zastosować je do niezależnego projektu pracy doktorskiej dotyczącej odpowiedniego tematu; Aby rozwijać osobiste i uniwersalne umiejętności związanych z niezależnych badań, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, ICT i komunikacji między-osobowych. Akredytowane przez Chartered Institute of Logistics i... [-]