Falmouth University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Falmouth University ma ponad 100-letnią historię kreatywnego myślenia i innowacji projektowych.

Założona w 1902 roku jako Falmouth School of Art, rozwinęła się przez ponad sto lat, stając się cyfrowym centrum innowacji. Dziś jego portfolio kursów licencjackich i podyplomowych reprezentuje szeroki zakres Creative Industries, najszybciej rozwijającego się sektora w brytyjskiej gospodarce. Teraz, gdy stoimy przed czwartą rewolucją przemysłową; ponieważ technologia zapewnia zarówno wielkie możliwości, jak i wyzwania, jasne jest, że specjalizacje Falmouth w zakresie kreatywnych innowacji; kreatywne myślenie, rozwiązywanie problemów, komunikacja i opowiadanie historii będą kluczem do przyszłego sukcesu gospodarczego i kulturalnego zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

StudentsFalmouth University","author_url":"","source":""}" />

Uniwersytet przeżył ostatnio okres szybkiego wzrostu, jego populacja studentów na kampusach potroiła się od 2001 roku do prawie 5300 studentów obecnie. Ci studenci uczą się na dwóch kampusach w Falmouth i Penryn.

Oprócz kursów prowadzonych w kampusie w Kornwalii, Falmouth zapewnia również przełomowe internetowe kształcenie na odległość oraz ekscytujące partnerstwa z wiodącymi w branży organizacjami, w tym Academy of Contemporary Music i Fashion Retail Academy w Londynie.

Strategiczny plan Falmouth do 2030 r. Przewiduje, że do 2024 r. Jego rekrutacja do takich partnerskich partnerstw w zakresie zaopatrzenia przejmie rekrutację do programów na terenie kampusu. Do 2030 r. 8500 studentów będzie studiowało poza kampusem, a 6500 w kampusie.

Życie studenckie

Dzięki oszałamiającej naturalnej urodzie we wszystkich kierunkach, nasi uczniowie cieszą się stylem życia nieco ponad przeciętność. Gdzie jeszcze można znaleźć światowej klasy plaże, pyszne jedzenie, muzykę, sztukę oraz najnowszą technologię i innowacje?

Falmouth może nie być miastem, ale jeśli chodzi o dziwne i wspaniałe wydarzenia, festiwale, zajęcia i wieczory, nasza tętniąca życiem społeczność kreatywna nieustannie przesuwa granice możliwości małego miasteczka.

Od eksploracji wybrzeża, poszukiwania muzyki na żywo i poznawania kultury kreatywnej Kornwalii, aby dowiedzieć się, co może dla ciebie zrobić związek alt = "Students 'Union, odkryj poniżej życie w Falmouth.

Życie w kampusie

Twój kampus to znacznie więcej niż miejsce na wykłady. To twoje centrum społecznościowe i kreatywne; gdzie spotykasz się i zaprzyjaźniasz, doświadczasz niezapomnianych wydarzeń, podchodzisz do wielkich pomysłów i szlifujesz swoje umiejętności wraz z innymi praktykami w profesjonalnych studiach.

Oba nasze kampusy to dynamiczne, inspirujące środowisko, w którym współpraca i kreatywność pobudzają pomysły i wprowadzają innowacje. Specjalnie zbudowany kampus Penryn jest nowoczesnym ośrodkiem kreatywnym, a zabytkowy kampus Falmouth położony jest w samym sercu wspaniałych subtropikalnych ogrodów, zaledwie pięć minut spacerem od plaży. Dzięki doskonałym połączeniom podróżnym między nimi łatwo jest cieszyć się obydwoma.

128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Badania i innowacje

Badania i innowacje na Falmouth University opierają się na zasadzie otwartych innowacji - idei, że wielkim wyzwaniom naszych czasów można najskuteczniej sprostać, gdy wspólnie podejmujemy je ponad granicami dyscypliny.

Naukowcy z Falmouth stosują pomysły i metodologie wywodzące się z branż kreatywnych, aby stawić czoła prawdziwym wyzwaniom w wielu różnych sektorach. Ich kreatywne i innowacyjne podejście umożliwia nową wiedzę, rozwiązania, usługi i produkty, które mają wymierny wpływ na świat.

Lokalizacje

Falmouth

Address
Falmouth Campus
Woodlane

TR11 4RH Falmouth, Anglia, Wielka Brytania

Penryn

Address
Penryn Campus
Treliever Road

TR10 9FE Penryn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium