Eurocentres - Language schools

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przystępnych cenach

Z nas nie ma tanie oferty, tylko szkoły jakości za najniższą cenę. Zaokrąglone z indywidualnych konsultacji z miłośników trip język. I ostatni, ale nie najmniej, jesteśmy dumni mogąc skorzystać z naszego sukcesu jako fundament dla jeszcze lepszych możliwości uczenia się.

39 Jakość Szkoły Świecie

Najlepsze szkoły na 6 kontynentach, w 14 krajach, w 39 miejscowościach. Mamy doświadczenie nie tylko w doradzaniu uczniów dotyczące ich indywidualnych potrzeb edukacyjnych. W sieci szkolnej z naszych szkół językowych dla ponad 60 lat wiemy dokładnie, co jest ważne, a co będzie wycieczka język pozytywne doświadczenia. Wszystkie szkoły oferowane przez Eurocentres.com są starannie wybierane na podstawie kryteriów jakości i są regularnie oceniane.

Dziennik akredytacja

39x jakości - niezależnie testowane. Jakość jest dla nas ważna. Tak ważne w tym, że nie zależy tylko od naszego bogatego doświadczenia, ale także domagać się, że szkoły sprzedawane przez Eurocentres.com być przetestowane i akredytowane przez odpowiednie krajowe i międzynarodowe instytucje jakości.

Mówimy w Twoim języku

Obsługa klienta w języku angielskim i osiem dodatkowych języków. Entuzjazm dla wycieczek językowych włączone. My nie tylko mówimy o podróży językowych, możemy je żyć. W ośmiu językach świata nawet. Wszyscy nasi konsultanci już wypełnione jedno lub więcej wyjazdów językowych i wiem wiele miejsc z ich własnych doświadczeń. Zarówno przed, w trakcie lub po podróży językowej - Nasz międzynarodowy zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

Eurocentres worldwide

London Central

London Eltham

Bournemouth