Eurocentres

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Eurocentres uczy języków, w których się je mówi, i oferuje kursy językowe w lokalizacjach na sześciu kontynentach. Ponad 13 000 studentów rocznie z całego świata sprawia, że ​​kursy językowe są międzykulturową przygodą.

Eurocentres Language Learning - Nasza misja

Misją Eurocentres jest przygotowanie studentów do nauki, pracy i życia z powodzeniem w obcym języku i kulturze. Dopasowujemy naszych studentów do jednego z wielu doskonałych kursów, gdzie mogą uczyć się nowego języka i zanurzyć się w nowej kulturze czas. Pomagamy naszym studentom przezwyciężyć różnice kulturowe i bariery językowe, a my gwarantujemy niezapomniany wyjazd z osiągnięciami, które mogą zabrać i zachować na całe życie.

Dlaczego warto rezerwować za pomocą Eurocentres .com?

  • Łatwiej

Przytłoczony szeroką ofertą dostępnych szkół językowych? W Eurocentres proces decyzyjny, ponieważ wszystkie wymienione szkoły zostały wybrane przez naszych ekspertów w oparciu o surowe kryteria jakości. Stawiamy na wyciągnięcie ręki globalną sieć akredytowanych szkół jakości, abyś mógł w pełni skoncentrować się na nauce języka.

  • Lepszy

Przez ponad 6 dekad Eurocentres organizuje udane kursy językowe i pobyty studyjne za granicą z naciskiem na rozwój ludzki i edukacyjny. W tym czasie Eurocentres .com / en / Eurocentres -success-system "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Eurocentres Success System ( Eurocentres .com / en / success-guarantee-cambridge-exams-england" target = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> Gwarancja egzaminu uwzględniona) została opracowana, co zapewnia pomyślne ukończenie kursu językowego poprzez spersonalizowanie swoich doświadczeń edukacyjnych poprzez indywidualne cele i ciągłą ocenę postępów i jest stosowana we wszystkich szkołach Eurocentres .

Ponadto platforma eLearningowa Eurocentres .com / en / my Eurocentres -online-campus wywołująca "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> my. Eurocentres do których masz dostęp przed, w trakcie i po pobycie, umożliwia Niezależna i spersonalizowana opcja nauki oprócz regularnych zajęć, daje wgląd w program rekreacyjny i ułatwia interakcję z innymi uczniami.

  • Szybciej

Nasz ekskluzywny system online umożliwia przeglądanie kursów językowych i miejsc docelowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w zaciszu własnego domu. Rezerwacje online są dostępne przez całą dobę, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

  • Bardziej osobiscie

W Eurocentres stawiamy zadowolenie klienta, dostarczając jedyną w swoim rodzaju spersonalizowaną usługę, która wychodzi poza wszelkie oczekiwania. Dzięki Eurocentres możesz mieć to, co najlepsze z obu światów i cieszyć się wygodą naszego internetowego systemu rezerwacji, a także mieć indywidualne wsparcie naszego profesjonalnego i dobrze podróżującego zespołu konsultantów.

  • Bardziej elastyczne

Catering do globalnej publiczności wymaga elastyczności, aw Eurocentres jesteśmy dumni z tego, że stajemy przed tym wyzwaniem. Nasza strona internetowa jest dostępna w 10 różnych językach. Mamy wielojęzyczny zespół doradców, który oferuje porady dostosowane do indywidualnych potrzeb i spersonalizowane konsultacje w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, portugalskim, arabskim, tureckim, japońskim i koreańskim.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Filmy

Eurocentres Paris

Eurocentres London

Eurocentres Classroom Experience

Kontakt

Adres 56 Eccleston Square
London, England, Wielka Brytania

Adres 13 Passage Dauphine
Paris, Île-de-France, Francja

Adres 70 Court Rd
London, England, Wielka Brytania

Adres 57 Bateman St, Cambridge CB2 1LR, Reino Unido
Cambridge, England, Wielka Brytania

Adres 20 North St
Brighton, England, Wielka Brytania

Adres 26 Dean Park Rd
Bournemouth, England, Wielka Brytania

Adres Dublin, County Dublin, IIrlandia

Adres Cape Town, Western Cape, Republika Południowej Afryki

Adres Los Angeles, California, Stany Zjednoczone

Adres New York, New York, Stany Zjednoczone

Adres Toronto, Ontario, Kanada

Adres Vancouver, British Columbia, Kanada

Adres Auckland, Auckland, Nowa Zelandia

Adres Brisbane, Queensland, Australia

Adres Melbourne, Victoria, Australia

Adres Gold Coast, Queensland, Australia

Adres Perth, Western Australia, Australia

Adres Sydney, New South Wales, Australia

Adres Cairns, Queensland, Australia

Adres Lunenburg, Nova Scotia, Kanada

Adres Miami, Florida, Stany Zjednoczone

Adres San Diego, California, Stany Zjednoczone

Adres Santa Barbara, California, Stany Zjednoczone

Adres Galway, County Galway, IIrlandia

Adres Msida, Malta