Bell English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

BELL - przygotowuje do University w Wielkiej Brytanii

  • 15 umowy Postęp uczelni
  • 97% studentów kurs wprost * (68% osiągając wartość lub wyróżnienie) - Studenci, które zabezpieczone miejsca na 8 Grupy Russell Uniwersytetów, Organizacja członek reprezentujący 24 z wiodących brytyjskich uniwersytetów.

Zaledwie kilka powodów, dla których Bell jest idealnym dostawcą uniwersytet przygotowanie studentów międzynarodowych. Założona w 1955 roku, Bell uczy ponad 100 tysięcy studentów z 90 krajów, w Wielkiej Brytanii od wielu języka angielskiego i przygotowania programów uniwersyteckich.

fundacja uniwersytetu i pre-programy magisterskie Bell są zaprojektowane, aby pomóc uczniom przygotować się do międzynarodowych "każdy aspekt życia uniwersyteckiego w Wielkiej Brytanii. Kurs łączy rozwój języka angielskiego, z zastrzeżeniem czesnego i umiejętności akademickich.

Można zdecydować się na studia z Bell w Cambridge i Londynie w Wielkiej Brytanii.

Średnia poprzek klas 2012 i 2013 roku.

"Pracowałem już z Bell od wielu lat i zawsze znaleźć studenci Bell jest dość wyjątkowy. Oni poradnictwo i fantastyczne zaplecze i zawsze dobrze na uniwersytecie." David Street, szef Międzynarodowego Rekrutacji Uniwersytetu Winchester

Lokalizacje

Cambridge

Address
Bell Hillscross
Red Cross Lane

CB2 0QU Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również:
    Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

    Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


    ... or simply by choosing your degree: