University of Kent, School of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ekonomii na University of Kent

Ekonomia w Kent jest wysoko w rankingu w Wielkiej Brytanii satysfakcji studentów i jakości nauczania. Nasza pasja do przedmiotu i badań prowadzonych przez podejście do nauczania pomaga studentów z pierwszej klasy doświadczenie akademickie, a także budowanie umiejętności osobistych i zwiększenie perspektyw zawodowych. Nasz kosmopolityczne społeczności akademickiej i studentów, w połączeniu z kwitnącej kultury badań, tworzy inspirujące i motywujące środowisko do nauki ekonomii.

Satysfakcja Student

Szkoła otrzymuje niezmiennie wysokie oceny w krajowych badań satysfakcji studentów. W Podyplomowe doświadczenia nauczył Survey (PTE) w 2016 roku, nasza wydajność umieszcza nas w górę kwartale we wszystkich siedmiu obszarach tematycznych i ogólnie osiągnęliśmy 89% wskaźnik zadowolenia studentów.

W Podyplomowego Badań Experience Survey (PRES) 2016 Szkoła zdobył również wysoce 89% respondentów wyrażających zadowolenie z jakości naszym nadzorem, a 89% to umiejętności badawcze rozwinęły. Ogólnie rzecz biorąc, Szkoła osiągnął 86% wskaźnik zadowolenia, ponownie umieszczając nas w górę kwartału.

Szkoła jest w rankingu 17. miejsce w Wielkiej Brytanii dla ekonomii w Krajowym Student Survey 2016, o 92% ogólnego wskaźnika satysfakcji.

jakość nauczania

W Szkole Głównej Handlowej będzie prowadzone przez pracowników, których badania zyskał krajowe i międzynarodowe uznanie, a którzy korzystają z ich dotychczasowych badań w nauczaniu naszych programów.

Wielu naszych akademickich pracowników służyć jako doradców akademickich i ekspertów do Wielkiej Brytanii i agencji międzynarodowych, w tym Banku Światowego, Komisji Europejskiej, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Departament Środowiska, Żywności i Spraw Wsi ( Defra), Skarb Wielkiej Brytanii i wielu innych organizacji.

Szeroki wybór programów

Szkoła oferuje 17 jedno- i wspólnych wyróżnieniem licencjackich stopni, a osiem masters stopni, które zapewniają studentom możliwość specjalizacji w różnych dziedzinach ekonomii (takie jak finanse, Ekonometrii i Rozwoju Gospodarczego), studiów za granicą lub połączyć ekonomię z innych dziedzin, takich jak rachunkowość , prawa i zarządzania.

Nasi mistrzowie (MSC) stopni oferują stymulujący naukę w teorii ekonomii i rozwijać swoją zdolność do stosowania wiedzy ekonomicznej, narzędzi analitycznych oraz umiejętności w zakresie problemów krajowych i międzynarodowych. Zapewniają z umiejętności niezbędne do kariery zawodowej ekonomista, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym w Wielkiej Brytanii i za granicą, i oferują doskonałą szkolenia powinny chcesz kontynuować studiów akademickich.

Spójrz na naszą ofertę programów tutaj.

Szans na zatrudnienie

Ekonomiści są duże zapotrzebowanie w biznesie, bankowości, finansów i sektora publicznego, jak i rządów krajowych i międzynarodowych instytucji. Szkoła Główna Handlowa ma doskonały rekord zatrudnienia; nasze tytuły są wysoko oceniane przez pracodawców, a nasi absolwenci przejść, aby dostać dobrą pracę w sektorze publicznym i prywatnym, lub dalszych badań.

Wspaniałe doświadczenie uczeń

Kent jest głównym faworytem do brytyjskich i międzynarodowych studentów podobne, a to nic dziwnego, ponieważ Uniwersytet jest w rankingu w brytyjskim Top 20 dla doświadczeń studentów, został nominowany do Uniwersytetu The of the Year Award i otrzymał czwartą najwyższą ocenę Ogólne zadowolenie uczeń w National Student Survey 2016.

Nie tylko masz szansę na studia z cenionych ekonomistów wyciągnąć z każdego kontynentu, ale około 15% Economics studentów studiów i ponad 50% doktorantów są z zagranicy. Więc uczysz się w środowisku wielokulturowym, gdzie uczniowie mogą przynieść swoje osobiste doświadczenia z korzyścią dla wszystkich.

state-of-the-art kampusie Kent w Canterbury

studenci ekonomii na Kent korzystać z licznych udogodnień w Kent w Canterbury Campus. Kampus jest zbudowany na 300 akrów parku ziemi, pół-an-godziny spacerem od centrum miasta Canterbury. Domy, nauczanie i budynki administracyjne są w otoczeniu zielonych otwartych przestrzeni, pól i lasów. Jest to tętniące życiem, przyjaznym i kosmopolitycznym Campus, z doskonałym studium, obiektów sportowych i społecznych, w tym teatru, kina i klubu nocnego. Canterbury kampusu domy ponad 4300 studentów w pokojach, mieszkań i domów i oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z Londynu i Europie kontynentalnej.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat School of Economics, zobacz nasze stronie internetowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten stopień zapewnia szkolenia w zaawansowanej teorii ekonomii i metod ekonometrycznych. [+]

The Economics Mgr ma na celu zapewnienie edukacji w zaawansowanej teorii ekonomii i metod ilościowych, jednocześnie umożliwiając studentom specjalizować lub wybrać opcje w zakresie tematów odzwierciedlających główne obszary szkoły specjalizacji badawczej. Wszystkie nasze stopni magisterskich można wyposażyć w zakresie ilościowym i analitycznych umiejętności i zdolności do komunikowania się skomplikowanych pojęć ekonomicznych w sposób jasny i zwięzły styl. Nasze programy nie tylko stymulowanie edukacji w teorii ekonomii, ale również rozwijać swoje umiejętności zastosowania wiedzy ekonomicznej, narzędzi analitycznych oraz umiejętności w zakresie krajowych i międzynarodowych problemów w obszarach finansów, rozwoju, rolnictwa i środowiska. O Szkole Głównej Handlowej Szkoła Główna Handlowa jest dedykowany do doskonałości zarówno w nauczaniu i badaniach, wykazano w badaniach wyników Excellence Framework (REF) 2014 i ostatnich ankiet studenckich. Wszyscy pracownicy akademiccy są badania aktywnych i nauczania i uczenia się są informowani przez kwitnącej kultury badań Szkoły i silnego kosmopolityczne społeczności akademickiej. Nasze nauczane programy oferują połączenie szkolenia w podstawowych ekonomii z możliwością Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak finanse, ekonometria, rozwoju, rolnictwa i środowiska. Niezależne rankingi W badaniach Excellence Framework (REF) 2014 Badania w Szkole Głównej Handlowej zajęła 21. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem intensywności badań i 84% naszych badań uznano za międzynarodowej jakości. Środowisko szkoły została uznana za sprzyja wspieraniu rozwoju badań międzynarodowego doskonałości. Opłaty W 2017/18 czesne dla tego programu są: Pełny etat: £ 6500 UK / EU; £ 14670 Overseas W niepełnym wymiarze godzin: £ 3250 UK / EU; £ 7340 z pewnymi wyjątkami zamorskie. Kluczowe fakty Szkoły: Szkoła Główna Handlowa Dziedzinach: ekonomia Nagroda: mgr... [-]

Magister Ekonomii Program Do Konwersji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury

Jeśli nie mają licencjat z ekonomii, program konwersji oferuje dwuletnią trasę do programów naszego Mistrza. W ciągu pierwszego roku wziąć dyplom Economic Analysis (DEA). Pojawi [+]

Jeśli masz licencjat u osobnika innego niż Economics, program do konwersji oferuje dwuletnią trasę do naszych programów Ekonomia MSC. W pierwszym roku, można podjąć Diploma in Economic Analysis (DEA). To doprowadza cię do standardów wymaganych do kontynuowania studiów magisterskich. Studenci, którzy zdali DEA 60% i powyżej, a następnie przystąpić do jednego z naszych programów magisterskich. Studenci, którzy zdali, ale nie osiągają 60% przyznaje się do DEA. Wszystkie nasze stopni magisterskich można wyposażyć w zakresie ilościowym i analitycznych umiejętności oraz umiejętność porozumiewania się skomplikowanych pojęć ekonomicznych w sposób jasny i zwięzły styl. Nasze programy nie tylko stymulowanie edukacji w teorii ekonomii, ale również rozwijać swoje umiejętności zastosowania wiedzy ekonomicznej, narzędzi analitycznych oraz umiejętności w zakresie krajowych i międzynarodowych problemów w obszarach finansów, rozwoju, rolnictwa i środowiska. O Szkole Głównej Handlowej School of Economics jest dedykowany do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, zarówno, świadczy wyników w REF 2014 i ostatnich badań studenckich. Wszyscy pracownicy akademiccy są badania aktywnych i nauczania i uczenia się są informowani przez kwitnącej kultury badań Szkoły i silnego kosmopolityczne społeczności akademickiej. Nasze nauczane programy oferują połączenie szkolenia w podstawowych ekonomii z możliwością Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak finanse, ekonometria, rozwoju, rolnictwa i środowiska. Niezależne rankingi W badaniach Excellence Framework (REF) 2014 Badania w Szkole Głównej Handlowej zajęła 21. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem intensywności badań i 84% naszych badań uznano za międzynarodowej jakości. Środowisko szkoły została uznana za sprzyja wspieraniu rozwoju badań międzynarodowego doskonałości. Opłaty W 2017/18 czesne dla tego programu są: Pełny etat: £... [-]

Magister Ekonomii Stosowanej I Rozwoju Międzynarodowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten stopień zapewnia szkolenia w zakresie stosowania zasad ekonomicznych do problemów związanych z rozwojem międzynarodowym. [+]

Magister Ekonomii Stosowanej i Rozwoju Międzynarodowego oferuje szkolenia w zakresie stosowania zasad ekonomicznych do problemów związanych z rozwojem międzynarodowym. Program przeznaczony jest dla studentów z dobrą pierwszego stopnia w ciągu nauki lub nauk społecznych poddanych, którzy chcieliby rozpocząć karierę w dziedzinie ekonomii i rozwoju międzynarodowego. Należy również mieć jakiś poprzedni tło ilościowe, np dobry znak w matematyce z pre-uniwersyteckiego kursu szkolnego. Program oferuje dużą elastyczność i wszerz wyboru w opcjach modułu w dziedzinie finansów międzynarodowych, handlu i rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wiejskiej. Niezależne rankingi W badaniach Excellence Framework (REF) 2014 Badania w Szkole Głównej Handlowej zajęła 21. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem intensywności badań i 84% naszych badań uznano za międzynarodowej jakości. Środowisko szkoły została uznana za sprzyja wspieraniu rozwoju badań międzynarodowego doskonałości. Opłaty W 2017/18 czesne dla tego programu są: Pełny etat: £ 6500 UK / EU; £ 14670 Overseas W niepełnym wymiarze godzin: £ 3250 UK / EU; £ 7340 z pewnymi wyjątkami zamorskie. Kluczowe fakty Szkoły: Szkoła Główna Handlowa Dziedzinach: ekonomia Nagroda: mgr Lokalizacja: Canterbury Tryb pracy: Pełen etat lub w niepełnym wymiarze czasu Czas trwania: 1 rok w pełnym wymiarze godzin, 2 lata w niepełnym wymiarze czasu Start: 18 wrzesień 2017 Akredytowane przez: University of Kent Suma punktów: 180 Kent Suma punktów ECTS: 90 [-]

Msc I Finanse Ekonomia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Program ten ma na celu zapewnienie edukacji w zaawansowanej teorii ekonomii oraz finansów i metod ilościowych. [+]

Program Ekonomia i Finanse mgr został zaprojektowany, aby zapewnić edukację w zaawansowanych metod teorii ekonomii i finansów i ilościowych, pozwalając jednocześnie specjalizację lub wybrać opcje w zakresie tematów odzwierciedlających główne obszary szkoły specjalizacji badawczej w dziedzinie finansów. Przygotowuje się do pracy w charakterze profesjonalnego ekonomisty w sektorach finansowych i bankowych, sektora publicznego i organizacji międzynarodowych. Wszystkie nasze stopni magisterskich można wyposażyć w zakresie ilościowym i analitycznych umiejętności oraz umiejętność porozumiewania się skomplikowanych pojęć ekonomicznych w sposób jasny i zwięzły styl. Nasze programy nie tylko stymulowanie edukacji w teorii ekonomii, ale również rozwijać swoje umiejętności zastosowania wiedzy ekonomicznej, narzędzi analitycznych oraz umiejętności w zakresie krajowych i międzynarodowych problemów w obszarach finansów, rozwoju, rolnictwa i środowiska. O Szkole Głównej Handlowej School of Economics jest dedykowany do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, zarówno, świadczy wyników w REF 2014 i ostatnich badań studenckich. Wszyscy pracownicy akademiccy są badania aktywnych i nauczania i uczenia się są informowani przez kwitnącej kultury badań Szkoły i silnego kosmopolityczne społeczności akademickiej. Nasze nauczane programy oferują połączenie szkolenia w podstawowych ekonomii z możliwością Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak finanse, ekonometria, rozwoju, rolnictwa i środowiska. Niezależne rankingi W badaniach Excellence Framework (REF) 2014 Badania w Szkole Głównej Handlowej zajęła 21. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem intensywności badań i 84% naszych badań uznano za międzynarodowej jakości. Środowisko szkoły została uznana za sprzyja wspieraniu rozwoju badań międzynarodowego doskonałości. Opłaty W 2017/18 czesne dla tego programu są: Pełny etat: £ 6500 UK / EU; £ 14670 Overseas W niepełnym wymiarze godzin:... [-]

MSc

MSc International Business I Rozwój Gospodarczy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Program jest szczególnie przydatny dla studentów biznesu, którzy chcą nabyć umiejętności rozumienia i ekonomii, aby kontynuować karierę w międzynarodowych przedsiębiorstw, organizacji międzynarodowych i firm konsultingowych. [+]

Jest to multidyscyplinarny program mgr która łączy obszary biznesu międzynarodowego i rozwoju gospodarczego. Nauczycielka wspólnie przez Szkołę Główną Handlową i Kent Business School, korzyści program z wiedzy i silnej badań w obu szkołach. Program zapewnia doskonałe wykształcenie podyplomowe w zakresie podstawowych zasad międzynarodowego biznesu i gospodarczego rozwoju i pomaga rozwijać szeroki zestaw umiejętności, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców globalnych. Zapewnia usystematyzowane podejście do rozwoju wiedzy i umiejętności niezbędnych do kontynuowania kariery w międzynarodowej działalności gospodarczej i / lub rozwoju gospodarczego. Masz szansę na rozwój międzynarodowej perspektywy w kwestiach gospodarczych i rozwoju gospodarczego poprzez współpracę z międzynarodową grupą studentów i budować własną międzynarodową sieć. Magister jest szczególnie przydatny dla studentów biznesu, którzy chcą nabyć ekonomii zrozumienia i umiejętności, aby kontynuować karierę w międzynarodowych przedsiębiorstw, organizacji międzynarodowych i firm konsultingowych. Oferuje również możliwości rozwoju menedżerów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat międzynarodowego środowiska gospodarczego, jak i dla tych, którzy chcą kontynuować dalsze badania akademickie na poziomie studiów doktoranckich. O Szkole Głównej Handlowej School of Economics jest dedykowany do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, zarówno, świadczy wyników w REF 2014 i ostatnich badań studenckich. Wszyscy pracownicy akademiccy są badania aktywnych i nauczania i uczenia się są informowani przez kwitnącej kultury badań Szkoły i silnego kosmopolityczne społeczności akademickiej. Nasze nauczane programy oferują połączenie szkolenia w podstawowych ekonomii z możliwością Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak finanse, ekonometria, rozwoju, rolnictwa i środowiska. O Kent Business School Kent Business School posiada ponad 25-letnie doświadczenie dostarczając edukacji biznesowej. Nasze portfolio programów podyplomowych pokazuje rozległość... [-]

Kontakt

Keynes College

Adres CT2 7NP Canterbury, United Kingdom
Strona internetowa http://www.kent.ac.uk/
Telefon