Przeczytaj oficjalny opis

European School of Economics (ESE) to prywatna uczelnia wyższa bez granic, wielokulturowa i pragmatyczna, w pełni akredytowana w Wielkiej Brytanii oraz w kolejności organów notowanych na giełdzie.
ESE oferuje studia licencjackie, magisterskie, MBA i krótkie programy w swoich centrach w Londynie, Rzymie, Mediolanie, Florencji i Madrycie.

Absolwenci ESE są jednymi z najbardziej konkurencyjnych profesjonalistów biznesowych na rynku, przygotowanymi do pełnienia wiodącej roli w międzynarodowym marketingu, finansach, komunikacji i zarządzaniu. Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania kursu, studenci ESE:

studiować za granicą w ośrodkach ESE na całym świecie;

specjalizuje się w najnowocześniejszych sektorach biznesowych, takich jak moda, wydarzenia, muzyka, sport, sztuka, media i zasoby ludzkie, między innymi;

pełne staże, wybierając spośród ponad 1500 wiodących organizacji na całym świecie.

Szkoła bez granic, European School of Economics to nowa koncepcja w szkolnictwie wyższym. Łącząc doskonałość akademicką, międzynarodowość i pragmatyzm, programy studiów i certyfikatów ESE mają na celu przygotowanie nowej generacji liderów i przedsiębiorców. European School of Economics (ESE) jest uznaną instytucją edukacyjną, akredytowaną przez British Accreditation Council (BAC).

Co sprawia, że ESE jest doskonałym miejscem dla studentów?

Osobiste i dostosowane do potrzeb doświadczenie edukacyjne - w ESE masz indywidualne i ekscytujące doświadczenie dzięki niewielkiemu rozmiarowi klasy i doskonałemu współczynnikowi ucznia / nauczyciela

• „ Sen jest najbardziej rzeczywisty ” - studenci ESE opracowują unikalną Pathway akademicką i zawodową poprzez wybraną specjalizację kursu i staż

Pragmatyzm - praktyczne doświadczenie we współczesnej praktyce biznesowej poprzez kompleksowy program praktyk

Międzynarodowy - organ studencki pochodzący z ponad 60 krajów i studiujący za granicą w ośrodkach ESE na całym świecie

Specjalizacja w nowatorskich sektorach biznesowych , w tym w modzie, imprezach, muzyce, sporcie, sztuce, mediach i zasobach ludzkich

Świetne staże - studenci ESE mogą wybierać spośród ponad 1500 wiodących organizacji na całym świecie

Filozofia edukacyjna

European School of Economics przewidywała narodziny nowej ludzkości, stworzenie osób wolnych od uprzedzeń i strachu oraz zdolnych do zharmonizowania pozornych, odwiecznych antagonizmów między ekonomią a etyką, działaniem i kontemplacją oraz finansową siłą i miłością.

Programy licencjackie, magisterskie, MBA i certyfikaty ESE mają na celu przygotowanie międzynarodowych przedsiębiorców i menedżerów do świadomości kulturowej, umiejętności i cech moralnych najbardziej potrzebnych w świecie współczesnego biznesu.

Wartości ESE

Za każdym ludzkim osiągnięciem, u podstaw każdej intuicji, każdego naukowego lub społecznego podboju, za największymi światowymi korporacjami finansowymi i przemysłowymi, a wszystko to, co piękne, użyteczne, bogate, zawsze jest jeden człowiek, jednostka i jego marzenie.

Tylko jednostki mogą przekształcać społeczeństwo. Tylko ludzie mogą marzyć. Misją ESE jest tworzenie nowej generacji młodych przedsiębiorców i liderów korporacyjnych, wizjonerów, pragmatycznych marzycieli. Osiągnięcie takiego celu wymaga czegoś więcej niż dobrych programów i dobrych nauczycieli. ESE jest systemem ważnych idei i przygotowuje swoich uczniów do bycia nowymi komórkami uzdrowionej ludzkości, wolnymi od konfliktowego myślenia, przesądów, uprzedzeń i przestarzałych idei, kultywujących w sobie niezłomną pasję do wielkości.

Życie organizacji, przyszłość narodu, całej cywilizacji zależy od istnienia tych mężczyzn i kobiet. Szefowie przyszłych organizacji będą filozofami działania. Ci ludzie są cenniejsi niż kopalnie złota i pola naftowe. Przyniosą one sukces i długowieczność przedsiębiorstwom świata.

Przyjmujemy ideę, że aby je ukształtować, doskonałość akademicką musi nadążać za rozwojem ich indywidualnego potencjału ludzkiego, a rozwój zdolności intelektualnych musi iść w parze z budowaniem prawdziwej międzynarodowości i umiejętności operatywnych, zarówno zdobytych w terenie, w wiodących firmach. na świecie.

Sukces człowieka jako organizacji zależy od jego filozofii.

Dlatego w ESE jest jasne, że prawdziwa edukacja to nie tylko nauczanie pojęć i rozwój umiejętności, ale przede wszystkim przekazywanie unikalnej filozofii Szkoły, jej pomysłów i zasad fundamentowania. ESE zapewnia podejście do biznesu i szeroką wizję życia poprzez proces eksploracji intelektualnej, artystycznej, politycznej, etycznej i społeczno-kulturowej, skoncentrowany na samopoznaniu i pracy nad sobą ukierunkowanym na uczciwość.

Ani wiedza, ani wykształcenie, ani bogactwo, ani pozycja społeczna nie utorują ci drogi do sukcesu, ale raczej twojej własnej wiedzy i uczciwości.

Ewolucja każdego biznesu, od lokalnego sklepu po gigantów międzynarodowego przemysłu i finansów, to ich świadome przekształcenie w "Szkołę Istnienia". Ich celem i prawdziwymi celami biznesowymi będzie ewolucja wszystkich osób bezpośrednio uczestniczących oraz interesariuszy. Korporacje i organizacje przyszłości będą miejscem aspiracji i osobistego doskonalenia, gdzie pracownicy i pracownicy odejdą na koniec dnia z większym poczuciem zrozumienia, szczęścia i odpowiedzialności i gdzie nawet najodleglejsze komórki organizacji zostaną otoczone opieką w celu ewolucji i przyspieszenia ich postępu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

European School of Economics

Master in Finance przygotowuje menedżerów funduszy i profesjonalnych analityków inwestycyjnych do wejścia w sektor bankowy i finansowy. Kurs analizuje zasady finansowania ... [+]

Master of Science in Finance przygotowuje zarządzających funduszami i profesjonalnych analityków inwestycyjnych do wejścia do sektora bankowego i finansowego. Kurs analizuje zasady finansowania i decyzje inwestycyjne oraz ich wpływ na szeroki zakres współczesnych problemów zarządzania.

W ramach specjalizacji Finanse studenci Master odkrywają:

Klasyczne i współczesne podejścia do finansowania przedsiębiorstw w odniesieniu do międzynarodowych firm na rynkach rozwiniętych i rozwijających sięŻywotność i adekwatność fuzji lub przejęć przedsiębiorstw poprzez ocenę i analizęOcena wartości i wartość przedsiębiorstwaZarządzanie ryzykiem i różne teorie i podejścia dla wielonarodowego przedsiębiorstwaKonieczność nowych podejść do radzenia sobie z rozproszonymi geograficznie grupami osób oraz innych zasobów w zarządzaniu projektami międzynarodowymiKluczowe komponenty programu głównegoDo wyboru trzy specjalizacje: marketing, zarządzanie lub finansePełnoetatowa, obowiązkowa obecnośćMożliwość przeniesienia się między kampusami w Londynie, Mediolanie, Florencji i Rzymie na zasadzie okresowejTrzy pobyty w roku akademickim styczeń, kwiecień i wrzesieńKonkurencyjny program stażowy ESE zapewniający międzynarodowe doświadczenie zawodowe w sektorze specjalizacjiNiewielkie rozmiary klas, które pomagają nauczycielom rozwijać relacje mentorskie ze studentami i zapewniają indywidualną uwagę potrzebną do odkrycia ich specjalnych umiejętności i osiągnięcia sukcesu na wybranej PathwayCo sprawia, że ESE jest doskonałym miejscem dla studentów?Osobiste i dostosowane do potrzeb doświadczenie edukacyjne - w ESE otrzymujesz indywidualne i ekscytujące doświadczenie dzięki niewielkiemu rozmiarowi klasy i doskonałemu współczynnikowi ucznia / nauczyciela„Sen jest najbardziej realny” - studenci ESE opracowują unikalną Pathway akademicką i zawodową poprzez wybraną specjalizację kursu i stażPragmatyzm - praktyczne doświadczenie we współczesnej praktyce biznesowej poprzez kompleksowy program praktykMiędzynarodowy - organ studencki pochodzący z ponad 60 krajów i studiujący za granicą w ośrodkach ESE na całym świecieSpecjalizacja w nowatorskich sektorach biznesowych,... [-]
Wielka Brytania Londyn Włochy Rzym Mediolan Florencja Hiszpania Madryt  + 4 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
European School of Economics

Master in Marketing przygotowuje kandydatów do różnych zawodów w zakresie zarządzania marketingowego, takich jak zarządzanie marką, rozwój produktu, handel detaliczny, ma ... [+]

Master in Marketing przygotowuje kandydatów do różnych zawodów w zakresie zarządzania marketingowego, takich jak zarządzanie marką, rozwój produktu, handel detaliczny, marketing usług, marketing biznesowy i marketing dla organizacji non-profit.

W ramach specjalizacji Marketing studenci Master odkrywają:

Innowacyjne praktyki zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i usługowym oraz sposób, w jaki firmy mogą uzyskać przewagę konkurencyjną, udział w rynku i obniżyć kosztyHandel elektroniczny, e-biznes i optymalizacja struktur technologicznych jako strategiczne narzędzie marketingoweStrategie marketingowe organizacji międzynarodowych i podejścia do nowych możliwości na rynku międzynarodowymStrategie marketingowe zorientowane na klienta w gospodarkach wschodzącychŁączność między komunikacją marketingową a strategią oraz kryteria stosowania różnych technik promocyjnych i mediów w zintegrowanych kampaniach marketingowychPrzekraczanie granic narodowych w świecie biznesu oraz często występujące problemy operacyjne, prawne i logistyczneKluczowe komponenty programu głównegoDo wyboru trzy specjalizacje: marketing, zarządzanie lub finansePełnoetatowa, obowiązkowa obecnośćMożliwość przeniesienia się między kampusami w Londynie, Mediolanie, Florencji i Rzymie na zasadzie okresowejTrzy pobyty w roku akademickim styczeń, kwiecień i wrzesieńKonkurencyjny program stażowy ESE zapewniający międzynarodowe doświadczenie zawodowe w sektorze specjalizacjiNiewielkie rozmiary klas, które pomagają nauczycielom rozwijać relacje mentorskie ze studentami i zapewniają indywidualną uwagę potrzebną do odkrycia ich specjalnych umiejętności i osiągnięcia sukcesu na wybranej PathwayCo sprawia, że ESE jest doskonałym miejscem dla studentów?Osobiste i dostosowane do potrzeb doświadczenie edukacyjne - w ESE otrzymujesz indywidualne i ekscytujące doświadczenie dzięki niewielkiemu rozmiarowi klasy i doskonałemu współczynnikowi ucznia / nauczyciela„Sen jest najbardziej realny” - studenci ESE opracowują unikalną Pathway akademicką i zawodową poprzez wybraną specjalizację kursu i stażPragmatyzm - praktyczne doświadczenie we współczesnej praktyce biznesowej poprzez kompleksowy program praktykMiędzynarodowy - organ studencki pochodzący... [-]
Wielka Brytania Londyn Włochy Rzym Mediolan Florencja Hiszpania Madryt  + 4 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
European School of Economics

Master in Management ma na celu dostarczenie studentom wszechstronnego spojrzenia na zarządzanie międzynarodowe, badanie kluczowych czynników dla międzynarodowego sukcesu ... [+]

Master in Management ma na celu dostarczenie studentom wszechstronnego spojrzenia na zarządzanie międzynarodowe, badanie kluczowych czynników dla międzynarodowego sukcesu w biznesie, wpływ globalizacji na międzynarodowe środowisko biznesowe, teorie handlowe i strategie internacjonalizacji.

W ramach specjalizacji Zarządzanie studenci Master odkrywają:

Działalność przedsiębiorcza i jej rola w podtrzymywaniu wzrostu, identyfikowanie rynków i wykorzystywanie szans w globalnej gospodarcePrzywództwo i jak skuteczne praktyki wpływają na pracowników, klientów i innych interesariuszyStruktury dostarczania informacji i wpływ na produkty, usługi, operacje, podejmowanie decyzji, marketing i dystrybucjęMiędzynarodowe zarządzanie projektami nowe podejścia do radzenia sobie z rozproszonymi geograficznie grupami osób i zasobówPrzekraczanie granic narodowych w świecie biznesu oraz często występujące problemy operacyjne, prawne i logistyczneZasoby ludzkie, marketing wewnętrzny i dynamika skutecznego przywództwa jako strategiczny czynnik zdobywania przewagi konkurencyjnej na rynku globalnymPraktyczne badania strategii marketingowych organizacji międzynarodowych.Kluczowe komponenty programu głównegoDo wyboru trzy specjalizacje: marketing, zarządzanie lub finansePełnoetatowa, obowiązkowa obecnośćMożliwość przeniesienia się między kampusami w Londynie, Mediolanie, Florencji i Rzymie na zasadzie okresowejTrzy pobyty w roku akademickim styczeń, kwiecień i wrzesieńKonkurencyjny program stażowy ESE zapewniający międzynarodowe doświadczenie zawodowe w sektorze specjalizacjiNiewielkie rozmiary klas, które pomagają nauczycielom rozwijać relacje mentorskie ze studentami i zapewniają indywidualną uwagę potrzebną do odkrycia ich specjalnych umiejętności i osiągnięcia sukcesu na wybranej PathwayCo sprawia, że ESE jest doskonałym miejscem dla studentów?Osobiste i dostosowane do potrzeb doświadczenie edukacyjne - w ESE otrzymujesz indywidualne i ekscytujące doświadczenie dzięki niewielkiemu rozmiarowi klasy i doskonałemu współczynnikowi ucznia / nauczyciela„Sen jest najbardziej realny” - studenci ESE opracowują unikalną Pathway akademicką i zawodową poprzez wybraną specjalizację kursu i stażPragmatyzm - praktyczne doświadczenie we współczesnej praktyce... [-]
Wielka Brytania Londyn Włochy Rzym Mediolan Florencja Hiszpania Madryt  + 4 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku