Przeczytaj oficjalny opis

Crest Schools of English jest UK Border Agency (UKBA) Wysoce Trusted Sponsora i uczy języka angielskiego od 1983 roku. Nasz przyjazny i doświadczeni nauczyciele i pracownicy administracji zapewniają, że każdy student otrzymuje najlepsze w naukę języka angielskiego.

Studenci są do odwiedzenia naszego biura, kiedy oni potrzebują (jeśli tylko powiedzieć "cześć!"), Który sprzyja przyjaznej atmosfery w szkole i uczniowie mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że jesteśmy zawsze pod ręką, aby pomóc w każdej kwestii.

Niedawne badania wykazały, że wielu z naszych obecnych studentów wybrała się zarejestrować w naszej szkole, ponieważ były one zalecane przez znajomego: jesteśmy bardzo dumni z tego wyniku, ponieważ uważamy, że jest ostatecznym dowodem na jakość naszych usług i do szczęśliwego środowiska z naszej szkoły.

Crest Schools of English jest oceniane Klasa 1: przekracza oczekiwania przez brytyjskiego Inspektoratu Szkół Niezależnych (ISI). Jesteśmy Gazette Centrum Doskonałości 2014 i 2013 EL i zostały nagrodzone Best Value School w Londynie 2013 do świadczenia najwyższej jakości usług w przystępnych cenach. Nasza szkoła jest związany z London Crest Otwórz Centrum; jeden z czołowych brytyjskich IELTS, Cambridge i Trinity centrum egzaminacyjnego, który również sprawia nam idealny wybór na kursy przygotowujące do egzaminów.

Lokalizacja

Crest Schools of English znajduje się w przyjemnej dzielnicy Londynu zwanej Edgware. Szkoła znajduje się na głównej ulicy, co oznacza, że ​​uczniowie mogą cieszyć się sklepy, restauracje i kawiarnie, w wolnym czasie, a mamy tylko jeden minut spacerem do stacji.

Zaletą jest tutaj to, że można łatwo odwiedzić centrum Londynu autobusem lub rury, aby cieszyć się wspaniałe widoki i fantastyczne nocne życie - ale bez stresu i kosztów życia w centrum. To jest równie dogodna lokalizacja dla tych, którzy chcą odwiedzić wiele pięknych miejsc poza Londynem i chcą doświadczyć prawdziwego angielskiego życia z pierwszej ręki.