Crest Schools of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Crest Schools of English jest UK Border Agency (UKBA) Wysoce Trusted Sponsora i uczy języka angielskiego od 1983 roku. Nasz przyjazny i doświadczeni nauczyciele i pracownicy administracji zapewniają, że każdy student otrzymuje najlepsze w naukę języka angielskiego.

Studenci są do odwiedzenia naszego biura, kiedy oni potrzebują (jeśli tylko powiedzieć "cześć!"), Który sprzyja przyjaznej atmosfery w szkole i uczniowie mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że jesteśmy zawsze pod ręką, aby pomóc w każdej kwestii.

Niedawne badania wykazały, że wielu z naszych obecnych studentów wybrała się zarejestrować w naszej szkole, ponieważ były one zalecane przez znajomego: jesteśmy bardzo dumni z tego wyniku, ponieważ uważamy, że jest ostatecznym dowodem na jakość naszych usług i do szczęśliwego środowiska z naszej szkoły.

Crest Schools of English jest oceniane Klasa 1: przekracza oczekiwania przez brytyjskiego Inspektoratu Szkół Niezależnych (ISI). Jesteśmy Gazette Centrum Doskonałości 2014 i 2013 EL i zostały nagrodzone Best Value School w Londynie 2013 do świadczenia najwyższej jakości usług w przystępnych cenach. Nasza szkoła jest związany z London Crest Otwórz Centrum; jeden z czołowych brytyjskich IELTS, Cambridge i Trinity centrum egzaminacyjnego, który również sprawia nam idealny wybór na kursy przygotowujące do egzaminów.

Lokalizacja

Crest Schools of English znajduje się w przyjemnej dzielnicy Londynu zwanej Edgware. Szkoła znajduje się na głównej ulicy, co oznacza, że ​​uczniowie mogą cieszyć się sklepy, restauracje i kawiarnie, w wolnym czasie, a mamy tylko jeden minut spacerem do stacji.

Zaletą jest tutaj to, że można łatwo odwiedzić centrum Londynu autobusem lub rury, aby cieszyć się wspaniałe widoki i fantastyczne nocne życie - ale bez stresu i kosztów życia w centrum. To jest równie dogodna lokalizacja dla tych, którzy chcą odwiedzić wiele pięknych miejsc poza Londynem i chcą doświadczyć prawdziwego angielskiego życia z pierwszej ręki.

Lokalizacje

Edgware

Crest Schools of English

Address
Crest Schools of English
7th Floor, Premier House,
112, Station Road
Edgeware
London HA8 7BJ

HA8 7BJ Edgware, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 8952 8040

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: