Cranfield University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako uniwersytet wyłącznie podyplomowy, nasza oferta edukacyjna jest znana ze względu na znaczenie dla biznesu i przemysłu. Jesteśmy największym brytyjskim dostawcą absolwentów studiów magisterskich w dziedzinie inżynierii i oferujemy flagowy program MBA, obszerne, dostosowane do potrzeb klienta programy edukacji menedżerskiej i rozwoju zawodowego na światowym poziomie. Nasza praca informuje o polityce rządu i jest liderem w produkcji najnowocześniejszych technologii i produktów we współpracy z przemysłem.

Badania i konsultacje, które wykonujemy dla przemysłu, rządu i biznesu, zapewniają naszym uczniom rzeczywiste środowisko uczenia się, pozwalając im rozwijać się jako profesjonaliści, a następnie przekazywać swoją wiedzę do globalnej gospodarki.

Cranfield University w Shrivenham działa Cranfield Defense and Security. Jest to bezpieczne miejsce wojskowe we współpracy z Akademią Obrony w Ministerstwie Obrony Wielkiej Brytanii. Pracownicy i bezpieczne obiekty są w czołówce swoich dziedzin, oferując różnorodne możliwości w dziedzinie nauki o obronności i bezpieczeństwie, kryminalistyki, inżynierii i technologii.

Fakty o naszej uczelni:

 • Nasz pełen etat program MBA zajmuje 9 miejsce w Wielkiej Brytanii, 18 miejsce w Europie i 76 miejsce na świecie w rankingu Financial Times 2019 programów MBA w pełnym wymiarze godzin ;
 • W The Economist Które MBA? Masters in Management (MiM) 2019 ranking Mgr Cranfield School of Management uzyskał następujące rankingi:

  3 miejsce w Wielkiej Brytanii i 30 miejsce na świecie

  1 miejsce w Wielkiej Brytanii i 9 miejsce na świecie dla odsetka absolwentów poszukujących pracy z ofertą pracy 3 miesiące po ukończeniu studiów

 • W rankingu QS World Rankings 2018 znajdujemy się w pierwszej 50 pozycji w dziedzinie inżynierii - mechanicznej, lotniczej

 • Zajmujemy 7 miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie badań komercyjnych, doradztwa i rozwoju zawodowego.

81% naszych badań jest sklasyfikowane przez REF jako światowy lider lub doskonały na arenie międzynarodowej (Research Excellence Framework, 2014).

Co sprawia, że Cranfield jest wyjątkowy?

 • Na siedmiu uczniów przypada jeden członek kadry akademickiej, jeden z najlepszych wskaźników dla każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii
 • Na siedmiu uczniów przypada jeden członek kadry akademickiej, jeden z najlepszych wskaźników dla każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii
 • 96% naszych absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę
 • Nasza światowa społeczność to potężna profesjonalna sieć ze studentami i uczniami z ponad 167 krajów
 • Mamy wzajemnie korzystne relacje z około 1500 firmami i organizacjami
 • Jesteśmy jedyną uczelnią na świecie, która posiada i prowadzi lotnisko oraz posiada status linii lotniczych

Życie studenckie na Cranfield University

Kampus Cranfield znajduje się na rozległym terenie z udogodnieniami, takimi jak bary, sklepy, poczta, hala sportowa i bank. Doskonałe zaplecze rekreacyjne i handlowe można znaleźć w Milton Keynes i zabytkowym mieście Bedford, w odległości krótkiej przejażdżki samochodem.

Nasz kampus ma:

 • To własne lotnisko,
 • Dwa hotele z pełnym zakwaterowaniem, zapleczem konferencyjnym i bankietowym,
 • Obiekty sportowe i rekreacyjne,
 • Opcje zakwaterowania dla studentów obejmujące domy rodzinne i pojedyncze bloki mieszkalne dla studentów,
 • Przedszkole i przedszkole na terenie kampusu, które oferuje najlepsze dla młodych umysłów - oba zostały ocenione przez Ofsted jako „wybitne”.

Przyjdź na nasz Dzień Otwarty

Wybór miejsca studiów podyplomowych wymaga zaangażowania zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest nie tylko studiowanie przedmiotu, który Cię pasjonuje, ale także ukończenie kursu, który zapewni Ci przewagę w zakresie przyszłego zatrudnienia. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu otwartym:

14. marca 2020 r

03. czerwca 2020 r

02. wrz 2020

21. lis 2020

Aby dowiedzieć się więcej o naszych Dniach Otwartych, odwiedź www.cranfield.ac.uk/openday

Lokalizacje

Cranfield

Address
College Road
MK43 0AL Cranfield, Anglia, Wielka Brytania

Swindon

Address
Swindon, Anglia, Wielka Brytania

Programy