Cranfield School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cranfield School of Management światowy lider edukacji edukacyjnej, badań i doradztwa od ponad 50 lat, jest wyłącznie podyplomową szkołą biznesu, której misją jest doskonalenie praktyki zarządzania. Cieszymy się globalną reputacją dzięki rozwijaniu wysoko wydajnych liderów w dziedzinie technologii i zarządzania - zachęcając ich do przekształcania organizacji i społeczeństwa.

Znany z naszych silnych powiązań z przemysłem, Cranfield dotyczy zarówno biznesu, jak i biznesu. Jesteśmy centrum światowej klasy badań, wiedzy i nauczania, dostarczając praktyczne rozwiązania w zakresie zarządzania poprzez szereg działań, w tym przywództwo, finanse, marketing i logistykę.

Jesteśmy jedną z elitarnych grup szkół na całym świecie, które posiadają potrójną akredytację AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), EQUIS (European Quality Improvement System) i AMBA (Association of MBAs).

Co wyróżnia Cranfield School of Management ?

  • Niezrównane doświadczenie w nauczaniu. Twoja grupa nauczycieli będzie miała nie więcej niż sześciu uczniów, zapewniając bliski kontakt i ciągłe wsparcie.
  • Dojrzałe środowisko uczenia się. Ponieważ jesteśmy uniwersytetami podyplomowymi, będziesz otoczony osobami o podobnych poglądach, które są napędzane sukcesem w wybranej przez siebie karierze.
  • Uczenie się skoncentrowane na karierze. Ponieważ nasze nauczanie koncentruje się wyłącznie na poziomach podyplomowych i kierowniczych, ma na celu rozwijanie praktycznych umiejętności biznesowych i pewności siebie oraz kładzie ogromny nacisk na rzeczywiste wyzwania.
  • Nasza rozległa sieć absolwentów. Dołączycie do naszej sieci 65 000 absolwentów, z których wielu pełni obecnie funkcje kierownicze w wiodących organizacjach na świecie. Zajmujemy drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zatrudnienia absolwentów (badanie podłużne DLHE, 2017).

Cranfield School of Management konsekwentnie osiąga dobre wyniki w głównych rankingach szkół i programów, wzmacniając naszą pozycję jako czołowej globalnej szkoły zarządzania.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze rankingi

Przyszłe perspektywy zawodowe

Nasi absolwenci

Cranfield University ma ponad 65 000 absolwentów. W Cranfield angażujemy się w zapewnianie naszym absolwentom światowej klasy programu kompleksowych i dożywotnich usług. Dowiedz się więcej o naszych absolwentach .

Znani absolwenci Cranfield

Warren East, CEO Rolls-Royce; John McFarlane, prezes wykonawczy Barclays; Ombola Johnson, minister technologii komunikacyjnych Nigerii; Charlie Mayfield, prezes, John Lewis Partnership; oraz Garry Copeland, dyrektor zarządzający ds. operacyjnych, British Airways.

Lokalizacja

Kampus Uniwersytetu Cranfield znajduje się 40 minut pociągiem od centrum Londynu, a najbliższymi miastami są Milton Keynes i Bedford. Lotnisko London Luton znajduje się najbliżej uniwersytetu, a do Heathrow, Gatwick i Stansted można łatwo dojechać pociągiem i autokarem.

Cranfield Defense and Security to około 50 minut pociągiem od Londynu i około 25 minut od Bristolu. Bath, Cheltenham, Bristol i Oxford znajdują się w odległości godziny jazdy samochodem, a Londyn mniej niż dwie godziny jazdy samochodem.

Nocleg

Oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie w kampusie, od sal mieszkalnych po wspólne domy, apartamenty dla par i domy dla rodzin.

Uniwersytet może również pomóc znaleźć prywatne zakwaterowanie w pobliskich miastach i wsiach. Pokoje uniwersyteckie w kampusie Shrivenham są zwykle zarezerwowane dla studentów wojskowych.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszym zakwaterowaniu

Lokalizacje

Cranfield

Cranfield School of Management

Address
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL Cranfield, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1234 758081

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje