Cass Business School, City University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cass Business School jest jedną z pięciu szkół City, University of London. Należy do wiodących europejskich szkół biznesu i do światowej elity szkół biznesu, które posiadają złoty standard akredytacji „potrójnej korony”.

Cass jest znany na całym świecie z:

  • Zrównoważone kształcenie praktyczne i teoretyczne dla studentów studiów licencjackich, MBA i magisterskich oraz doktorantów i programów wykonawczych
  • Kompetentna kadra akademicka z praktycznym doświadczeniem w branży, długoterminowymi powiązaniami z biznesem i kwitnącym programem badawczym
  • Silne powiązania z firmami miejskimi, międzynarodowym biznesem oraz naszą społecznością studentów, absolwentów i partnerów.

Nadzwyczajne powołanie

Umożliwiamy nadzwyczajność - przywództwo poprzez tworzenie wiedzy, edukację i partnerstwa społeczne.

Reputacja światowej klasy

Integralna część City, University of London, Sir John Cass Business School należy do światowej elity. Jesteśmy konsekwentnie zaliczani do najlepszych szkół i programów biznesowych na świecie. Ponadto Cass posiada rzadki złoty standard akredytacji „potrójnej korony” wydanej przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Association of MBAs (AMBA) i European Quality Improvement System (EQUIS).

Wraz z 50-letnią reputacją doskonałości w badaniach i edukacji biznesowej, Cass przyciąga wybitnych naukowców, studentów i firmy na całym świecie do naszej energicznej społeczności Cass.

Misja

W Cass pomagamy osobom rozwijać się w dynamicznym, połączonym świecie. Łączymy najnowszą teorię i praktykę, inspirując nasz tętniący życiem dom w Londynie, jednocześnie angażując naszą międzynarodową sieć. Wśród wiodących światowych szkół biznesu podejście Cass jest wyjątkowo energetyzujące; osobisty, ale globalny, intelektualny, ale praktyczny, namiętny, ale zdyscyplinowany. Wynikające z tego przywództwo umożliwia zwinność, wyróżnienie i zrównoważony rozwój.

  • Wiedza - tworzymy wiedzę, która wspiera wpływowe przywództwo myślowe
  • Edukacja - personalizujemy doświadczenia edukacyjne w celu budowania umiejętności, wyróżnienia i sprawności
  • Społeczność - wspólnie przodujemy, pomagając naszemu personelowi, absolwentom, partnerom i instytucji rozwijać się.

Globalna perspektywa

Nasz międzynarodowy zasięg jest szeroki i niezbędny, wspierając nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności. Rzeczywiście, stosujemy globalne podejście do wszystkiego, co robimy, od prowadzenia podwójnego kampusu w Dubaju do obsługi Bliskiego Wschodu, dostarczania modułów i podróży studyjnych dookoła świata oraz rekrutacji studentów i naukowców z różnych narodowości i środowisk. Poprzez nasz globalny obiektyw widzimy potężny potencjał różnic i współpracy.

Praktyczna edukacja

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz do Cass jako student, MBA lub magister, czy doktorat lub wykształcenie kierownicze, będziesz narażony na inspirujące połączenie najnowocześniejszej teorii i praktyki. Cass nie jest wieżą z kości słoniowej. Nasz wiodący na świecie wydział tworzy wiedzę, ściśle współpracując z liderami branży. Dzięki temu możemy wyposażyć Cię w spostrzeżenia, umiejętności i pewność potrzebne do rozwoju w bardzo realnym i ciągle zmieniającym się świecie biznesu.

Dołącz do Cass i zostań częścią rosnącej i silnej globalnej społeczności, do której możesz dodać własną historię sukcesu.

Fundacja Sir Johna Cassa

Fundacja Sir John Cass wspierała edukację w Londynie, odkąd Sir John Cass założył szkołę w Aldgate w 1710 roku.

W maju 2001 r. Fundacja przekazała hojną darowiznę na nowy projekt budowlany Szkoły Biznesu i nadal zapewnia stałe wsparcie dla Szkoły Biznesu.131029_pexels-photo-1595391.jpeg Lis / Pexels

Lokalizacje

Londyn

Address
106 Bunhill Row

EC1Y 8TZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Akredytacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: