Cass Business School, City University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cass Business School jest jedną z pięciu szkół City, University of London. Należy do wiodących europejskich szkół biznesu i do światowej elity szkół biznesu, które posiadają złoty standard akredytacji „potrójnej korony”.

Cass jest znany na całym świecie z:

  • Zrównoważone kształcenie praktyczne i teoretyczne dla studentów studiów licencjackich, MBA i magisterskich oraz doktorantów i programów wykonawczych
  • Kompetentna kadra akademicka z praktycznym doświadczeniem w branży, długoterminowymi powiązaniami z biznesem i kwitnącym programem badawczym
  • Silne powiązania z firmami miejskimi, międzynarodowym biznesem oraz naszą społecznością studentów, absolwentów i partnerów.

Nadzwyczajne powołanie

Umożliwiamy nadzwyczajność - przywództwo poprzez tworzenie wiedzy, edukację i partnerstwa społeczne.

Reputacja światowej klasy

Integralna część City, University of London, Sir John Cass Business School należy do światowej elity. Jesteśmy konsekwentnie zaliczani do najlepszych szkół i programów biznesowych na świecie. Ponadto Cass posiada rzadki złoty standard akredytacji „potrójnej korony” wydanej przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Association of MBAs (AMBA) i European Quality Improvement System (EQUIS).

Wraz z 50-letnią reputacją doskonałości w badaniach i edukacji biznesowej, Cass przyciąga wybitnych naukowców, studentów i firmy na całym świecie do naszej energicznej społeczności Cass.

Misja

W Cass pomagamy osobom rozwijać się w dynamicznym, połączonym świecie. Łączymy najnowszą teorię i praktykę, inspirując nasz tętniący życiem dom w Londynie, jednocześnie angażując naszą międzynarodową sieć. Wśród wiodących światowych szkół biznesu podejście Cass jest wyjątkowo energetyzujące; osobisty, ale globalny, intelektualny, ale praktyczny, namiętny, ale zdyscyplinowany. Wynikające z tego przywództwo umożliwia zwinność, wyróżnienie i zrównoważony rozwój.

  • Wiedza - tworzymy wiedzę, która wspiera wpływowe przywództwo myślowe
  • Edukacja - personalizujemy doświadczenia edukacyjne w celu budowania umiejętności, wyróżnienia i sprawności
  • Społeczność - wspólnie przodujemy, pomagając naszemu personelowi, absolwentom, partnerom i instytucji rozwijać się.

Globalna perspektywa

Nasz międzynarodowy zasięg jest szeroki i niezbędny, wspierając nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności. Rzeczywiście, stosujemy globalne podejście do wszystkiego, co robimy, od prowadzenia podwójnego kampusu w Dubaju do obsługi Bliskiego Wschodu, dostarczania modułów i podróży studyjnych dookoła świata oraz rekrutacji studentów i naukowców z różnych narodowości i środowisk. Poprzez nasz globalny obiektyw widzimy potężny potencjał różnic i współpracy.

Praktyczna edukacja

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz do Cass jako student, MBA lub magister, czy doktorat lub wykształcenie kierownicze, będziesz narażony na inspirujące połączenie najnowocześniejszej teorii i praktyki. Cass nie jest wieżą z kości słoniowej. Nasz wiodący na świecie wydział tworzy wiedzę, ściśle współpracując z liderami branży. Dzięki temu możemy wyposażyć Cię w spostrzeżenia, umiejętności i pewność potrzebne do rozwoju w bardzo realnym i ciągle zmieniającym się świecie biznesu.

Dołącz do Cass i zostań częścią rosnącej i silnej globalnej społeczności, do której możesz dodać własną historię sukcesu.

Fundacja Sir Johna Cassa

Fundacja Sir John Cass wspierała edukację w Londynie, odkąd Sir John Cass założył szkołę w Aldgate w 1710 roku.

W maju 2001 r. Fundacja przekazała hojną darowiznę na nowy projekt budowlany Szkoły Biznesu i nadal zapewnia stałe wsparcie dla Szkoły Biznesu.131029_pexels-photo-1595391.jpeg Lis / Pexels

Lokalizacje

Londyn

Address
106 Bunhill Row

EC1Y 8TZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: