Cardiff University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Jesteśmy ambitnym i innowacyjnym uniwersytetem o odważnej i strategicznej wizji, położonym w pięknej i kwitnącej stolicy. Nasze wiodące na świecie badania zajęły 5 miejsce wśród uniwersytetów w Wielkiej Brytanii w najnowszym programie ram doskonałości badawczej pod względem jakości i 2 miejsce pod względem wpływu. Zapewniamy naszym studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Kierując się kreatywnością i ciekawością, staramy się wypełniać nasze społeczne, kulturalne i ekonomiczne zobowiązania wobec Cardiff, Walii i świata.

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości, innowacyjnych badań, które przekładają się na korzyści zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

Mamy zróżnicowaną populację studentów z uczniami pochodzącymi z ponad 130 krajów i różnych środowisk. Nasz personel akademicki jest napędzany kreatywnością i ciekawością, a wielu z nich jest liderami w swoich dziedzinach, tworząc stymulujące środowisko do nauki.

Edukacja

Nasi uczniowie korzystają z nauczania prowadzonego przez badania, które rozwija ich indywidualne zdolności intelektualne.

Badania

Wykorzystujemy naszą wiedzę do opracowywania innowacyjnych badań, które będą miały wpływ na świat.

Innowacja

Specjalizujemy się w łączeniu przemysłu, biznesu, rządu i organizacji pozarządowych z naszymi naukowcami.

Międzynarodowy

Cardiff to międzynarodowy uniwersytet - nasze międzynarodowe partnerstwa i współpraca oznaczają, że studenci mają dostęp do uznanego na całym świecie i cenionego nauczania i badań.

Lokalizacje