Przeczytaj oficjalny opis

Prawdziwe doświadczenie biznesowe

Uniwersytet w Coventry poważnie traktuje biznes. Jesteśmy jednym z największych dostawców kursów zawodowych związanych z biznesem w Europie. Aby upewnić się, że nasi uczniowie utrzymają przewagę i uzyskać najlepsze możliwe doświadczenie biznesowe, w 2010 roku uruchomiliśmy Coventry University London w sercu dzielnicy finansowej.

Coventry University London znajduje się w sercu światowych rynków finansowych w mieście, które jest globalnym centrum handlowym. Jest to idealne miejsce do nauki o biznesie. Bloomberg, Royal Bank of Scotland i Allianz to tylko kilka z renomowanych firm na świecie. Będąc domem dla rządu Wielkiej Brytanii, to tętniące życiem, kulturowo zróżnicowane miasto jest fantastycznym miejscem do połączenia nauki i pracy oraz zanurzenia się w świecie biznesu.

Rozwijaj umiejętności biznesowe dzięki szeregowi doświadczeń lub symulacji związanych z pracą. Przygotowujemy do staży lub innych projektów związanych z pracą, takich jak projekty doradcze, projekty z zakresu przedsiębiorczości i wiele innych. Stawiamy na zdolność do zatrudnienia w sercu wszystkiego, co robimy, aby zapewnić, że jesteś wyposażony w umiejętności cenione przez pracodawców. Wszystkie nasze kursy mają być interaktywne i odpowiednie dla świata biznesu. Będziesz korzystać z mieszanki wykładów, seminariów i pracy grupowej, a wiele ocen jest opartych na zajęciach.

Studia niestacjonarne

Studia w niepełnym wymiarze godzin są odpowiednie dla osób, które chciałyby połączyć pracę, rodzinę lub inne zobowiązania ze swoimi studiami. Studiując w niepełnym wymiarze godzin, nie musisz odkładać swoich pozostałych zobowiązań podczas nauki, ale zamiast tego możesz dopasować swoje studia do innych priorytetów, co pozwoli ci uzyskać kwalifikacje, których potrzebujesz, aby zwiększyć swoją karierę. Studia w niepełnym wymiarze godzin zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb studentów na różnych etapach życia i kariery, jednocześnie oferując możliwość uzyskania wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych.

Instytucja o wysokiej skuteczności

Możesz być pewien, że dołączasz do uznanej na całym świecie instytucji jakości, o czym świadczy nasz ostatni postęp w różnych czołowych tabelach ligowych. Nasze osiągnięcia wskazują wyraźnie, że Uniwersytet konsekwentnie zapewnia jakość w wielu kluczowych obszarach, takich jak zadowolenie uczniów, jakość nauczania i badań, perspektywy zatrudnienia absolwentów, osiągnięte wyniki studiów i wiele więcej. Niektóre z ostatnich osiągnięć Coventry University to:

  • Miejsce nr 12 na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii (Guardian University Guide 2018)
  • Czwarta czwórka dla doświadczenia studenckiego (The Times and Sunday Times, Good University Guide 2017)
  • Przyznane złoto w ramach doskonałości w nauczaniu (TEF) (The Times and Sunday Times Good University Guide 2017)
  • Nagroda Królowej dla Przedsiębiorczości (Handel międzynarodowy 2015)
  • 97% zatrudnionych lub w dalszych badaniach (badanie DLHE 2015/16 - sześć miesięcy po ukończeniu studiów)
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Coventry University London

Kurs przeznaczony jest dla studentów z dużym zainteresowaniem finansami, przygotowujących ich do szerokiego zakresu karier finansowych i aktywnego uczestnictwa w światowy ... [+]

Przegląd

Kurs ten jest przeznaczony do nauczania sylabusów egzaminów CFA lub FRM na poziomie I i II, oferując doskonałe przygotowanie do międzynarodowej kariery w zakresie finansów, bankowości lub zarządzania ryzykiem.

Ten kurs integruje programy egzaminów CFA i FRM w jeden program studiów magisterskich, specjalizujący się w tradycyjnej analizie finansowej, inwestycjach alternatywnych lub zarządzaniu ryzykiem finansowym. Ten program jest bardzo profesjonalny, tworząc dobrze wyposażonych, gotowych do kariery absolwentów.

Studia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu, będziesz obejmować większość programów nauczania wymaganych do zdawania rygorystycznych egzaminów z finansów, które są najbardziej poszukiwane przez globalne instytucje finansowe - mianowicie certyfikacja w CFA Institute lub Global Association of Risk Professionals (GARP ). Jeśli chcesz ukończyć te kwalifikacje po ukończeniu studiów, musisz zarejestrować się i zdać egzaminy końcowe z odpowiednimi organizacjami zawodowymi.... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Coventry University London

Kurs przeznaczony jest dla studentów z dużym zainteresowaniem obrotem finansowym na zintegrowanych rynkach finansowych. Jest odpowiedzią na potrzeby studentów, którzy chc ... [+]

Przegląd

Program skierowany jest do studentów o dużym zainteresowaniu obrotem finansowym zintegrowanymi rynkami finansowymi. Skoncentrujesz się na handlu i zachowaniu globalnych rynków finansowych dzięki wykorzystaniu symulowanej platformy transakcyjnej na kampusie, która zapewnia praktyczną ekspozycję i praktyczne doświadczenie w dziedzinie handlu.

Ponadto zdobędziesz umiejętności biznesowe potrzebne do kariery, poszukiwane przez pracodawców, w tym umiejętności pracy zespołowej, komunikacji, prezentacji i przywództwa.

Ten kurs zapewnia studentom praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego prowadzenia w szybkim świecie globalnych rynków.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?... [-]
Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Coventry University London

Czy chcesz wejść w modę, przyspieszyć karierę w modzie, założyć własną firmę lub rozszerzyć rodzinne przedsiębiorstwo? Ten szybki, praktyczny kurs jest idealny dla szerok ... [+]

Przegląd

Kurs ten będzie odpowiedni dla wysoko zmotywowanych osób, które chcą rozwijać marketing mody i umiejętności biznesowe, aby pracować w branży modowej, odkrywać nowe pomysły na założenie własnego biznesu lub rozszerzyć rodzinne firmy. Wcześniejsze doświadczenia w branżach pokrewnych, takich jak reklama, będą miały szczególną zaletę.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Analizuj globalne rynki mody i handlu detalicznego oraz naucz się zarządzać markami modowymi. Zbadaj światowe trendy w systemach biznesowych, standardy i praktyki. Zapoznaj się z rozwojem produktu i zachowaniami konsumenckimi i wybierz specjalizację w cyfrowym marketingu mody lub luksusowym brandingu mody.... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Coventry University London

Szybki, intensywny i bardzo praktyczny program studiów magisterskich dla każdego, kto chce pogłębić zrozumienie rachunkowości w kontekście globalnym. Program tego mistrza ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy mają licencjat z rachunkowości lub pokrewnego przedmiotu i tych, którzy są wykwalifikowanymi księgowymi, ale chcą rozwijać lepsze zrozumienie rachunkowości, aby zwiększyć swoją karierę w szerszych ról zarządzania.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Uzyskaj ekspozycję na bogatą w technologię, w pełni symulowaną platformę transakcyjną - odzwierciedlającą poziom najwyższego banku inwestycyjnego - w tym oprogramowanie handlowe Bloomberg.

Kurs ten oferuje wszechstronność zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i w niepełnym wymiarze godzin, a także 2 daty rozpoczęcia - co ułatwia ci kontynuowanie pracy podczas nauki.... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Coventry University London

Kurs rozwinie umiejętności strategiczne potrzebne do zarządzania lub kariery przywództwa w gościnności i turystyki, co pozwala z powodzeniem rozwijać i prowadzić szeroką ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest skierowany do studentów, którzy chcieliby rozwijać karierę w międzynarodowym sektorze turystycznym i hotelarskim na wyższym poziomie. Będziesz mieć możliwość rozwoju specjalistycznej wiedzy i odpowiednich narzędzi analitycznych dla przemysłu na stanowiska kierownicze i kierownicze. Rozwiniesz zarówno strategiczne zrozumienie branży hotelarsko-turystycznej, jak i menedżerską perspektywę prowadzenia takich operacji.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Mamy doskonałe powiązania z najlepszymi pracodawcami, w tym ze światowej sławy The Ritz London (gdzie studenci mieli okazję pracować), a będziesz miał wiele okazji do kontaktu z miejscem pracy i pracodawcami w Wielkiej Brytanii i za granicą.... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

A real business experience

Preparing you for the real world

Coventry University London
Address
Coventry University London, University House, 109-117 Middlesex Street
E1 7JF London, England, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 207 247 3666