Centre for Alternative Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

"Żadna organizacja nie jest w lepszej sytuacji, aby dostarczyć umiejętności dla przyszłości węgla zera, nie budynek jest lepiej zbudowany, aby dostarczyć tego szkolenia." Graduate School w CAT jest światowej klasy centrum szkoleniowe z ponad 35-letnie doświadczenie w praktyce trwałości. Z siedzibą w Instytucie Edukacji Zrównoważonego Walii (WISE) GSE oferuje niezrównane nauczania i zakwaterowania, w tym:

Duży staranował ziemi aula Sale seminaryjne i warsztaty Research Laboratories Apartament IT Biura, świetlice i recepcje 24 badania z łazienką sypialni Restauracja i bar

WISE jest stan eko-edukacyjna obiektu sztuki. Zaprojektowany przez architektów Pat Świder i David Lea, to piękne połączenie ochrony środowiska przy projektowaniu nowatorskich i zrównoważonych technik budowlanych. Miejsce jest starannie wykonana z materiałów o niskiej Wcielony energii, takich jak konopie i wapna, staranował ziemi i zrównoważony pozyskiwane drewno. Dostaw energii ze źródeł odnawialnych na miejscu, w tym biomasy i energii słonecznej, a to oznacza, że ​​WISE jest naprawdę trwały miejsce do studiowania. WISE jest 2011 RIBA Nagrodzony budynek i zdobył budynek roku 2010 w Daily Telegraph. Wyżywienie i zakwaterowanie Pełna mieszkalnych jest w trakcie modułów za udział uczniów w pomieszczeniach na CAT, w tym wszystkie posiłki. Wszystkie posiłki będą w nowej restauracji WISE w CAT i są wegetariańskie. Specjalne wymagania żywieniowe mogą być pokrywane.

Lokalizacje

Machynlleth

Address
Centre for Alternative Technology
SY20 9AZ Machynlleth, Walia, Wielka Brytania