Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alliance Manchester Business School jest jedną z dwóch pierwszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, utworzoną w 1965 roku. Obecnie jest największą szkołą biznesu i zarządzania w Wielkiej Brytanii.

Manchester jest uznawany za swoich oryginalnych myślicieli: nasza długa i dumna historia doskonałości badawczej kontynuuje ducha innowacji i osiągnięć, dla których miasto jest znane.

Jesteśmy na drugim miejscu w Wielkiej Brytanii w zakresie badań biznesowych (Business and Management Studies, REF 2014), a najnowsze badanie Financial Times uplasowało nas na 7. miejscu w Wielkiej Brytanii i 15. w Europie.

Wiemy, że same badania światowej klasy to za mało, i widzimy, że nasze oryginalne myślenie jest stosowane w odniesieniu do wpływu na biznes, zarządzanie, rząd i społeczności.

Zapewniamy światowej klasy kształcenie w zakresie biznesu i zarządzania dla studentów, doktorantów, doświadczonych praktyków oraz osób mających aspiracje naukowe i badawcze zorientowane na karierę zawodową. Alliance MBS zapewnia oryginalne myślenie i nauczanie, o czym świadczy współczesne środowisko komercyjne.

Zatrudnialność jest częścią programu nauczania. Sojusz MBS Postgraduate Careers Service ściśle współpracuje z Careers Service Uniwersytetu w Manchesterze, umożliwiając studentom dostęp do dużej liczby organizacji uczestniczących w imprezach kampusowych. Uniwersytet jest najczęściej wybieranym uniwersytetem brytyjskim przez wiodących pracodawców (The High Fliers Report, 2019).

Akredytacja:

  • Alliance MBS jest częścią małej i wybranej grupy instytucji na całym świecie, które są akredytowane przez wszystkie trzy główne instytucje - AACSB International, AMBA i EQUIS.
  • Brytyjski organ rządowy (HEFCE) ocenia zdolności nauczania Sojuszu MBS jako "Doskonałą", najwyższą kategorię.

Międzynarodowa szkoła:

  • Posiadamy rozległą globalną sieć z obecnością w Brazylii, Chinach, Hongkongu, Singapurze i ZEA.
  • Nasze specjalistyczne kursy magisterskie łączą akademicką doskonałość z koncentracją na praktycznym biznesie i praktyce zarządzania. Plus, nasi uczniowie łączą się z kolegami z klasy z ponad 65 narodowości.
  • Dołączenie do naszej społeczności studenckiej i ponad 300 specjalistów akademickich i badawczych pomoże przygotować absolwentów do globalnego środowiska biznesowego i dzisiejszego rynku pracy.

Lokalizacje

Manchester

Manchester Business School

Address
The University of Manchester
Booth Street West

M15 6PB Manchester, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0) 161 820 8343

Akredytacje