Brunel University London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Brunel University London , nazwany na cześć wpływowego brytyjskiego inżyniera Isambarda Kingdom Brunela, konsekwentnie zapewnia doskonałość akademicką od momentu otwarcia swoich drzwi w 1966 r. W ciągu ponad 50 lat nauczania, uniwersytet otrzymał kilka wyróżnień i jest obecnie 34. na świecie za perspektywy międzynarodowe (Times Higher Education World University Rankings 2020).

Uniwersytet jest dumny ze swoich renomowanych naukowców, którzy zarówno opracowują programy Brunela, jak i realizują swoje renomowane badania na całym świecie. Nauczyciele ci przygotowują absolwentów do satysfakcjonujących karier, zapewniając rzeczywiste umiejętności do zastosowania w miejscu pracy.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Historia i edukacja

Brunel University London jest nazwany na cześć jednego z najwybitniejszych inżynierów w Wielkiej Brytanii, Isambard Kingdom Brunel. Kilku absolwentów Brunela stało się liderami w światach akademii zdrowia publicznego, w takich dziedzinach, jak ekonomia zdrowia publicznego i kontrola chorób zakaźnych, a także w inżynierii produkcji, inżynierii lądowej oraz usług i administracji.

Uniwersytet konsekwentnie dąży do spełnienia standardów akademickich określonych w brytyjskim Kodeksie jakości szkolnictwa wyższego, opublikowanym przez Agencję Zapewnienia Jakości, która określa krajowe oczekiwania, które muszą spełnić wszystkie brytyjskie instytucje szkolnictwa wyższego. Procesy i procedury uniwersytetu są konsekwentnie zgodne z ramami kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego w Anglii, Walii i Irlandii Północnej (FHEQ), aby zapewnić wysokie standardy akademickie i jakość edukacji, której oczekują studenci i absolwenci.

W Brunel studiujesz z zaangażowanymi naukowcami, którzy są cenionymi ekspertami w swoich dziedzinach. Ci naukowcy są zaangażowani w pomoc w rozwijaniu umiejętności edukacyjnych i osobistych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu po ukończeniu studiów.

123116_BrunelUniversityLondon.jpg

Badania

Brunel University London angażuje się w wiodące na świecie badania naukowe i łączy dyscyplinę akademicką z potrzebami rządu, przemysłu oraz sektora zysków i non-profit na całym świecie - dostarczając kreatywne rozwiązania złożonych wyzwań w zakresie zapewniania korzyści ekonomicznych, kulturalnych i społecznych.

Udogodnienia

W Centrum Rozwoju Zawodowego Brunel studenci mają dostęp do zasobów związanych z karierą i zatrudnieniem, które mogą pomóc im w rozwijaniu umiejętności i doświadczenia potrzebnego do wyróżnienia się na międzynarodowym rynku pracy.

Możesz uzyskać dostęp do obszernej cyfrowej biblioteki książek, artykułów i zasobów elektronicznych Brunela dostępnych online z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Zasoby te obejmują wykłady wideo, fora klasowe, studia przypadków i podcasty.

Badanie online

Internetowa platforma edukacyjna firmy Brunel umożliwia studiowanie programu w czasie i miejscu, które odpowiadają Twojemu harmonogramowi i zobowiązaniom zewnętrznym. Funkcja konferencji internetowej uniwersytetu pozwala na interakcję z innymi studentami i ma wspólny dostęp do kanałów wideo na żywo.

Podczas studiów będziesz mieć dostęp do:

  • Wciągające materiały do nauki: Twoje zasoby obejmują wykłady wideo, studia przypadków, fora klasowe i podcasty.
  • Wsparcie i wskazówki: oddany opiekun programu poprowadzi Cię przez rozwój akademicki podczas studiów.
  • Twój wirtualny kampus: ucz się z dowolnego miejsca i buduj kontakty z podobnie myślącymi profesjonalistami z całego świata.
  • Otwarta biblioteka: Studenci online mają pełny dostęp do obszernej biblioteki cyfrowej Brunela, która zawiera książki, artykuły i zasoby elektroniczne.

Dlaczego właśnie my

  • Brunel University London zaliczany jest do jednej z 25 najlepszych brytyjskich uczelni wyższych dla absolwentów.
  • Brunel University London zajmuje 34. pozycję na świecie pod względem perspektyw międzynarodowych, według rankingu Times Higher Education World University Rankings 2020.
  • Brunel wyposaża absolwentów w praktyczne umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami społecznymi w skali globalnej i przygotowuje ich do kierowanej badaniami edukacji od doświadczonych nauczycieli.

Lokalizacje

Londyn

Address
Brunel University

UB8 3PH Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: