Przeczytaj oficjalny opis

Brunel University London założony w 1966 r., Jest uniwersytetem uniwersyteckim, oferującym wiele możliwości studiów licencjackich, podyplomowych i badawczych. Naszą misją jest połączenie gruntownej wiedzy akademickiej z praktycznymi, przedsiębiorczymi i pomysłowymi umiejętnościami, których będziesz potrzebował, aby zastosować swoją wiedzę w świecie rzeczywistym.

Dotyczy przemysłu i społeczeństwa

Instytucje zawodowe akredytują wiele naszych kursów; instytucje te są uznawane przez pracodawców i mogą oferować członkostwo lub zwolnienie w celu dalszego studiowania. Brunel posiada również silny etos badawczy informujący o naszym nauczaniu, społeczności i otaczającym nas świecie, a nasze kursy podyplomowe koncentrują się na rozwijaniu wiedzy i umiejętności w zakresie badań i standardów branżowych.

Życie w kampusie

Znajdujemy się w Uxbridge w zachodnim Londynie, w którym znajduje się ponad 300 sklepów, multipleks kinowy, dziesiątki barów i restauracji. Dołączysz do uniwersytetu w kampusie, który dysponuje wszystkimi zasobami, których potrzebujesz w ciągu 10 minut: zakwaterowanie, bank, centrum medyczne, apteka, sklep i siłownia. Możesz być w centrum Londynu przez stację metra Uxbridge w ciągu 30 minut, a nasza bliskość do lotniska Heathrow czyni nas popularnym wyborem dla studentów zagranicznych.

Poznaj nasz kampus lepiej dzięki naszej wirtualnej wycieczce.

Różnorodna społeczność

Zawsze dzieje się coś ciekawego w Brunel! Nasza społeczność składa się z 13 000 studentów, w tym 2 500 studentów z ponad 110 krajów. W rzeczywistości od dwóch lat jesteśmy jednym z 20 najlepszych międzynarodowych uniwersytetów na świecie (Times Higher Education).

Nocleg

Wszystkie sale mieszkalne Brunel oferują wysokiej jakości udogodnienia i znajdują się na terenie kampusu, co oznacza, że nigdy nie jesteś więcej niż 10 minut od obiektów dydaktycznych, społecznych i sportowych.

Czemu nie spojrzeć na siebie, biorąc udział w naszej wirtualnej wycieczce?

Co więcej, jeśli złożysz wniosek, spełnisz swoje warunki i potwierdzisz akceptację naszej oferty w terminie podanym w e-mailu z ofertą, zagwarantujemy Ci miejsce w naszym zakwaterowaniu na terenie kampusu.

Stypendia

Międzynarodowy program stypendialny Brunel to coroczna nagroda, prowadzona przez biuro Brunel International i otwarta dla wszystkich studentów zagranicznych. Jego celem jest zapewnienie wsparcia finansowego wyjątkowym studentom. Stypendyści będą reprezentować Brunela jako ambasadorów przez cały czas pobytu na Uniwersytecie.

Upewnij się, że odwiedzasz naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych funduszy.

Dlaczego warto wybrać Brunel University London

 • Zajmujemy 1 miejsce w Londynie, 3 miejsce w Wielkiej Brytanii i 25 miejsce na świecie w nowym światowym rankingu 100 najlepszych uniwersytetów założonych w ciągu ostatnich 50 lat przez Times Higher Education (2015).
 • Brunel Business School zdobyła nagrodę Business School of the Year w konkursie Times Higher Education Awards w 2013 roku.
 • W rankingu National Student Survey (2015) znaleźliśmy się na 7. miejscu w Londynie pod względem zadowolenia studentów.
 • Będziesz mieć dostęp do naszych wielomilionowych obiektów sportowych, które były oficjalnym obozem treningowym na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 roku.
 • Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę rocznicy królowej dla szkolnictwa wyższego i wyższego za nasze przełomowe badania.
 • British Council umieścił nasze Centrum Pathways i Języków (IPLC) jako jedno z najlepszych ośrodków językowych w nowych ramach akredytacyjnych. Możesz więc mieć pewność, że nasze kursy języka angielskiego przygotują Cię na sukces akademicki i pomogą Ci rozpocząć naukę na uniwersytecie.
 • Studenci Brunel's International mogą skorzystać z szeregu usług wsparcia, w tym wyspecjalizowanego personelu, który zarządza procesem rekrutacji, finansami, imigracją (w tym systemem odnawiania wiz), zapytaniami ogólnymi i wieloma innymi.
 • Dzięki naszej osobistej sieci opiekunów będziesz miał do kogo zwrócić się o poradę w sprawach akademickich lub osobistych przez cały czas studiów.
 • Pomożemy również Twojej rodzinie zamieszkać w kampusie za pośrednictwem naszego rodzinnego klubu dedykowanego partnerom i dzieciom międzynarodowych studentów.

Ta uczelnia oferuje programy w:

 • język angielski
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Brunel University: London Life, Campus Living

Location address
Brunel University
London, England, UB8 3PH GB
Location address
London, England, GB