Brighton and Sussex Medical School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Brighton and Sussex Medical School oferuje dynamiczny, innowacyjny program studiów licencjackich, przyznawany przez uniwersytety w Brighton i Sussex, który przygotuje Cię do szerokiej gamy możliwości kariery po zdobyciu kwalifikacji lekarza.

Oferujemy również stopnie naukowe i prowadziliśmy kursy podyplomowe skierowane do pracujących lekarzy i starszych pracowników służby zdrowia.

129183_BSMS4.png

BSMS to partnerstwo między uniwersytetami w Brighton i Sussex, i jako takie korzysta z charakterystycznych tradycji uniwersytetów i wspólnych mocnych stron w dziedzinie nauk biomedycznych, opieki zdrowotnej i edukacji zawodowej.

Ściśle współpracujemy również z zaufaniem zdrowotnym, a nasza współpraca z lokalnymi szpitalami i klinicystami daje studentom wczesny wgląd w praktyczność pracy zespołu multidyscyplinarnego.

129168_Brightonandsussex.png

BSMS zajął pierwsze miejsce pod względem ogólnej satysfakcji studentów z kursów medycznych w Anglii w National Student Survey w 2008 i 2009 r. W tym roku BSMS uzyskał 95% ogólny poziom zadowolenia - drugi najwyższy wśród szkół wyższych w Wielkiej Brytanii.

Lokalizacje

Brighton

Address
Brighton and Sussex Medical School
BSMS Teaching Building
University of Sussex

BN1 9PX Brighton, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również: