Bradford College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Bradford College

Nasza Szkoła to przyjazny, przytulne miejsce do nauki z dobrą reputacją oferuje bardzo dobre wsparcie dla naszych uczniów we wszystkich obszarach College życia. Dlaczego nie dołączyć do nas!

Nasza misja: Aby pomóc studentom z regionu, w kraju i zagranicą, osiągnąć swój potencjał i zrobić satysfakcjonujące wkład w ich własnych społecznościach

Jakość

Bradford College został dostarczaniu wysokiej jakości kształcenia i szkolenia dla ponad 180 lat. Co roku dostarczamy setki kursów do ponad 23000 uczniów, z całego świata. Jesteśmy dumni, że czwarty co do wielkości uczelni w kraju i największym dostawcą szkolnictwie wyższym poza sektorem uniwersyteckim w Anglii.

Wybór

Nasze wieloletnie doświadczenie przynoszą zdumiewające wybór kursów, z ogromną różnorodność zawodowych skupiających pacjentów i kwalifikacji, aby rozpocząć się na właściwej ścieżce kariery. Nasz oddany i wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska są zobowiązane do zapewnienia każdy uczeń rozwija w pełni swój potencjał!

Reputacja

Bradford College ma krajową reputację w wielu dziedzinach. Został on przedstawiony w Krajowym Beacon Award za wybitne zasługi dla równości i różnorodności przez Stowarzyszenie Kolegiów i nagrodzony Jakość Standard Szkolenia - najwyższe możliwe wyróżnienie w uznaniu jego doskonałej pracy z pracodawcami.

Kolegium jest BAZA jak: "dalszej edukacji korporacji w rozumieniu dalej i szkolnictwie wyższym z 1992 r.".

Wizja, misja i strategia

Plan strategiczny określa kierunek jazdy dla Bradford College. Jest to sprawozdanie z naszych priorytetów. Opisuje okres ekscytujących zmian obejmujących pięć lat do 2015 roku, i ciągłe zaangażowanie w zapewnienie edukacji i możliwości do wielu studentów.

Kolegium konsultacje ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w rozwoju planu. Wartości, zasady i priorytety kolegium odzwierciedla proces konsultacji ze wszystkimi pracownikami i studentami.

Wizja na 2015 r.

Celem Bradford College, jak sformułowane przez naszych studentów, jest dostarczenie wiedzy i umiejętności, które pomogą kariery dostępu i poprawy szans życiowych.

Misja

Aby pomóc studentom z regionu, w kraju i zagranicą, osiągnąć swój potencjał i zrobić satysfakcjonujące wkład do ich społeczności.

Podstawowe wartości (W 7 Es)

Siedem E są skrótem dla kultury i wartości, do których dążymy. Są to:

Szans na zatrudnienie

Uczelnia od których pracodawcy aktywnie poszukują studentów, którzy mają nie tylko wiedzę temat ich studiów, ale szersze umiejętności potrzebne do dzisiejszego miejsca pracy, jak również dobrych poziomach czytania, pisania, liczenia i to alfabetyzacji.

Równość i Różnorodność

Szkoła otwarta i przyjazna równości i różnorodności, gdzie obchodzony jest i promowane i dyskryminacja kwestionowane. Gdzie społeczności pracowników oraz studentów i odzwierciedlają demograficznej ludności miejscowej i, gdzie uczniowie są przygotowani do pracy w różnych rynków pracy.

Przedsiębiorstwo

Uczelnia z reputacją wspieranie przedsiębiorczości i produkcji przedsiębiorców.

Wzbogacanie i Prawo

College, gdzie uczeń i możliwości wzbogacania umiejętności do zatrudnienia prawo do traktowane są jako źródło przewagi konkurencyjnej.

Środowisko

Uczelnia, która kształci studentów, którzy mogą przyczynić się do realizacji agendy zrównoważonego rozwoju w dzisiejszym miejscu pracy iw społeczeństwie w ogóle.

Zatrudnianiem pracowników

Szkoła, która łączy się z pracodawcami z sektora publicznego i prywatnego oraz sektora wolontariatu i społeczności i jest pierwszym dostawcą wybór dla obszarów, w których osiąga na program nauczania.

Doskonałość

Uczelnia z reputacją zapewnia doskonałe kursy, obsługę klienta i wyników naukowych.

Strategia w Bradford College

Biorąc pod uwagę naszą misję, wizję i podstawowych wartości dążymy do zidentyfikowaliśmy cztery strategiczne aspiracje:

Tożsamość: Opracowanie strategii marki, która komunikuje się z naszymi podstawowymi wartościami i ma oddźwięk wszystkie rynki serwowane

Student Doświadczenie: Opracowanie doświadczenia studenta, który zapewnia prawdziwy źródło przewagi konkurencyjnej

Infrastruktura: Poprawa naszych wewnętrznych możliwości i zasobów, aby upewnić się, że jesteśmy w stanie dostarczyć strategicznych celów

Model biznesowy: weryfikacja i udoskonalić nasz model biznesowy, aby odzwierciedlić naszą rosnącą rodzinę Bradford College i prowadzenie nauczył przyznawania stopni mocarstw (Tdap)

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ma Międzynarodowy Zarządzania Przedsiębiorstwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Bradford

To studia podyplomowe ma na celu zaspokojenie potrzeb tych, którzy ukończyli już studia związane z biznesem i chcą kontynuować studia International Business pogłębione. [+]

MA zarządzania przedsiębiorstwem międzynarodowym

Opis przedmiotu

To studia podyplomowe ma na celu zaspokojenie potrzeb tych, którzy ukończyli już studia związane z biznesem i chcą kontynuować studia International Business pogłębione. Nasz zespół specjalistów nauczania pomoże rozwijać specjalizację żądany przedmiot w trudnych studiów i dogłębnych badań.

Nagroda daje lepsze zrozumienie biznesu w kontekście międzynarodowym, w tym jej ograniczeń, znaczenie i innych możliwych zastosowań.

Kursy rozpoczynają się w styczniu i we wrześniu i potrwa podlega numerów.

Struktura kursu

Kurs składa się z rdzenia i Moduły do ​​wyboru i kończy się rozprawa, w trzecim semestrze.... [-]