Bournemouth University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza uczelnia przeszła długą drogę w krótkim czasie, a obecnie mamy ponad 17 000 studentów, z których 1500 to studenci z ponad 130 krajów.

Mamy silną orientację zawodową, koncentrując się na doskonałości akademickiej i możliwościach zatrudnienia absolwentów. Tytułem przykładu, jesteśmy uznawani za jedyne Centrum Doskonałości w Praktyce Medialnej w Wielkiej Brytanii, a absolwenci Narodowego Centrum Animacji Komputerowej pracowali w Hollywood nad takimi filmami jak Władca Pierścieni, Gladiator, Gwiezdne Wojny, Madagaskar i Król Kong. Obszary ekspertyzy obejmują archeologię sądową i naukę zbrodni, w której na przykład pracownicy badają ludobójstwo w Iraku, Bośni i Hercegowinie oraz w Rwandzie, a także implikacje związane z wykryciem 40-letnich ludzkich śladów w centralnym Meksyku.

Bournemouth University znajduje się w sercu największej nieprzemysłowej konurbacji w Europie. Jest w cudownym miejscu wciśniętym między najnowszy park narodowy w Wielkiej Brytanii, najlepsze plaże i największy naturalny port. Jest domem dla dużych sektorów usług finansowych (JP Morgan Chase, Nationwide Building Society i Liverpool Victoria), jak również o największej koncentracji szkół językowych poza Londynem i wielu krajowych centrali, w tym Royal National Lifeboat Institution i Sunseeker International.

Bournemouth jest znane na całym świecie jako międzynarodowe centrum konferencyjne i jest gospodarzem dużych akademickich, zawodowych i oczywiście politycznych konferencji. Oferuje także jedno z największych miejsc wystawienniczych i rozrywkowych na południowym wybrzeżu.

Uniwersytet jest potężnym graczem w życiu gospodarczym i kulturalnym południowo-zachodniej Anglii. Znajdujemy się w centrum sieci partnerów edukacyjnych, biznesowych i samorządowych, a także uczestniczyliśmy w przygotowaniach regionu do Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku.

Bournemouth University cieszy się doskonałą opinią wśród studentów, ich rodziców i personelu w szkołach wyższych i szkołach. Od mojego przyjazdu we wrześniu 2005 r. Wzmocniliśmy tę reputację i zastanowiliśmy się, jak powinien wyglądać Bournemouth University w przyszłości. W rezultacie wiele ekscytujących zmian jest teraz w pociągu. W szczególności budujemy na naszych mocnych stronach, rozwijając nowe, profesjonalne obszary, inwestując ponad 100 milionów funtów w personel i obiekty oraz reorganizując, aby utrzymać nasz nacisk na doskonałość akademicką.

Mam nadzieję, że spodoba ci się wirtualne doświadczenie Bournemouth.

Profesor John Vinney

Nasi ludzie

Wierzymy, że nasi ludzie są naszym najcenniejszym zasobem. Każdego dnia zachęcamy ich, by rzucali wyzwanie otaczającemu ich światu i zmieniając go w pozytywny sposób.

Każdego dnia pracuje ponad 2000 osób, aby uczynić BU szczęśliwym, zdrowym i przyjaznym środowiskiem, w którym nasi studenci mogą się rozwijać i gdzie rozwija się akademickość i badania naukowe. Niezależnie od tego, czy jest to nasz zespół kierowniczy Uniwersytetu, czy nasz 1 150 pracowników akademickich, wszyscy starają się budować na sukcesach i innowacjach firmy BU.

Nasze zdolności

Wszystkie nasze kursy i badania naukowe są prowadzone przez nasze cztery wydziały: Zdrowie

Wydział Zdrowia

Wydziały: Nauki humanistyczne

Wydział Zarządzania

Wydziały: Bournemouth University Business School (w tym działy: rachunkowości, finansów

Wydział Mediów

Działy: korporacyjne

Wydział Nauk

Wydziały: Archeologia, Antropologia

Wizja i wartości

BU2018: Tworzenie, udostępnianie, Inspirujące
Nasza wizja opiera się na aktualnym sukcesie BU, aby stworzyć wyróżniającą się ofertę opartą na doskonałości akademickiej opartej na doskonałości usług. W sercu znajduje się potężne połączenie badań, edukacji i praktyki zawodowej, tworząc wyjątkowe akademickie doświadczenie, w którym suma jest większa niż części składowe. Aby to osiągnąć łączymy inspirujące nauczanie, światowej klasy badania i najnowsze myślenie w zawodach, aby stworzyć ciągłą i owocną wymianę wiedzy, która pobudza nowe pomysły, uczenie się i przywództwo myślowe.

Plan strategiczny na lata 2012-18

Po uruchomieniu nowej wizji BU

Kluczowymi punktami planu są:

  • W sercu BU będzie potężna fuzja badań, edukacji i praktyki zawodowej, tworząc unikalne akademickie doświadczenie, w którym suma jest większa niż części składowe. Fuzja będzie kluczowym wyróżnikiem BU, a to będzie informować i kształtować naszą strategię marketingową.
  • Będziemy inwestować w dostarczanie Fusion poprzez ustanowienie rocznego funduszu Fusion o wartości 3 milionów funtów. Fundusz będzie wspierał szereg praktycznych inicjatyw, które będą wspierać i dostarczać Fusion.
  • Obszary zainteresowania będą obejmować zachęcanie pracowników i studentów do współpracy w celu współtworzenia i współtworzenia wiedzy i badań; prowadzenie doskonałej nauki i innowacji pedagogicznych; poprawa mobilności pracowników i studentów oraz tworzenie sieci kontaktów; dostosowanie naszych tematów badawczych do potrzeb społecznych; oraz zwiększenie naszego udziału w zdelegalizowanym rynku szkolnictwa wyższego (studenci rozpoczynający studia z AAB i wyższymi lub równorzędnymi na poziomie A, studenci międzynarodowi i studenci podyplomowi).

Lokalizacje

Poole

Address
Bournemouth University,
Fern Barrow

BH12 5BB Poole, Anglia, Wielka Brytania