Przeczytaj oficjalny opis

Nasza uczelnia przeszła długą drogę w krótkim czasie, a obecnie mamy ponad 17 000 studentów, z których 1500 to studenci z ponad 130 krajów.

Mamy silną orientację zawodową, koncentrując się na doskonałości akademickiej i możliwościach zatrudnienia absolwentów. Tytułem przykładu, jesteśmy uznawani za jedyne Centrum Doskonałości w Praktyce Medialnej w Wielkiej Brytanii, a absolwenci Narodowego Centrum Animacji Komputerowej pracowali w Hollywood nad takimi filmami jak Władca Pierścieni, Gladiator, Gwiezdne Wojny, Madagaskar i Król Kong. Obszary ekspertyzy obejmują archeologię sądową i naukę zbrodni, w której na przykład pracownicy badają ludobójstwo w Iraku, Bośni i Hercegowinie oraz w Rwandzie, a także implikacje związane z wykryciem 40-letnich ludzkich śladów w centralnym Meksyku.

Bournemouth University znajduje się w sercu największej nieprzemysłowej konurbacji w Europie. Jest w cudownym miejscu wciśniętym między najnowszy park narodowy w Wielkiej Brytanii, najlepsze plaże i największy naturalny port. Jest domem dla dużych sektorów usług finansowych (JP Morgan Chase, Nationwide Building Society i Liverpool Victoria), jak również o największej koncentracji szkół językowych poza Londynem i wielu krajowych centrali, w tym Royal National Lifeboat Institution i Sunseeker International.

Bournemouth jest znane na całym świecie jako międzynarodowe centrum konferencyjne i jest gospodarzem dużych akademickich, zawodowych i oczywiście politycznych konferencji. Oferuje także jedno z największych miejsc wystawienniczych i rozrywkowych na południowym wybrzeżu.

Uniwersytet jest potężnym graczem w życiu gospodarczym i kulturalnym południowo-zachodniej Anglii. Znajdujemy się w centrum sieci partnerów edukacyjnych, biznesowych i samorządowych, a także uczestniczyliśmy w przygotowaniach regionu do Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku.

Bournemouth University cieszy się doskonałą opinią wśród studentów, ich rodziców i personelu w szkołach wyższych i szkołach. Od mojego przyjazdu we wrześniu 2005 r. Wzmocniliśmy tę reputację i zastanowiliśmy się, jak powinien wyglądać Bournemouth University w przyszłości. W rezultacie wiele ekscytujących zmian jest teraz w pociągu. W szczególności budujemy na naszych mocnych stronach, rozwijając nowe, profesjonalne obszary, inwestując ponad 100 milionów funtów w personel i obiekty oraz reorganizując, aby utrzymać nasz nacisk na doskonałość akademicką.

Mam nadzieję, że spodoba ci się wirtualne doświadczenie Bournemouth.

Profesor John Vinney

Nasi ludzie

Wierzymy, że nasi ludzie są naszym najcenniejszym zasobem. Każdego dnia zachęcamy ich, by rzucali wyzwanie otaczającemu ich światu i zmieniając go w pozytywny sposób.

Każdego dnia pracuje ponad 2000 osób, aby uczynić BU szczęśliwym, zdrowym i przyjaznym środowiskiem, w którym nasi studenci mogą się rozwijać i gdzie rozwija się akademickość i badania naukowe. Niezależnie od tego, czy jest to nasz zespół kierowniczy Uniwersytetu, czy nasz 1 150 pracowników akademickich, wszyscy starają się budować na sukcesach i innowacjach firmy BU.

Nasze zdolności

Wszystkie nasze kursy i badania naukowe są prowadzone przez nasze cztery wydziały: Zdrowie

Wydział Zdrowia

Wydziały: Nauki humanistyczne

Wydział Zarządzania

Wydziały: Bournemouth University Business School (w tym działy: rachunkowości, finansów

Wydział Mediów

Działy: korporacyjne

Wydział Nauk

Wydziały: Archeologia, Antropologia

Wizja i wartości

BU2018: Tworzenie, udostępnianie, Inspirujące
Nasza wizja opiera się na aktualnym sukcesie BU, aby stworzyć wyróżniającą się ofertę opartą na doskonałości akademickiej opartej na doskonałości usług. W sercu znajduje się potężne połączenie badań, edukacji i praktyki zawodowej, tworząc wyjątkowe akademickie doświadczenie, w którym suma jest większa niż części składowe. Aby to osiągnąć łączymy inspirujące nauczanie, światowej klasy badania i najnowsze myślenie w zawodach, aby stworzyć ciągłą i owocną wymianę wiedzy, która pobudza nowe pomysły, uczenie się i przywództwo myślowe.

Plan strategiczny na lata 2012-18

Po uruchomieniu nowej wizji BU

Kluczowymi punktami planu są:

  • W sercu BU będzie potężna fuzja badań, edukacji i praktyki zawodowej, tworząc unikalne akademickie doświadczenie, w którym suma jest większa niż części składowe. Fuzja będzie kluczowym wyróżnikiem BU, a to będzie informować i kształtować naszą strategię marketingową.
  • Będziemy inwestować w dostarczanie Fusion poprzez ustanowienie rocznego funduszu Fusion o wartości 3 milionów funtów. Fundusz będzie wspierał szereg praktycznych inicjatyw, które będą wspierać i dostarczać Fusion.
  • Obszary zainteresowania będą obejmować zachęcanie pracowników i studentów do współpracy w celu współtworzenia i współtworzenia wiedzy i badań; prowadzenie doskonałej nauki i innowacji pedagogicznych; poprawa mobilności pracowników i studentów oraz tworzenie sieci kontaktów; dostosowanie naszych tematów badawczych do potrzeb społecznych; oraz zwiększenie naszego udziału w zdelegalizowanym rynku szkolnictwa wyższego (studenci rozpoczynający studia z AAB i wyższymi lub równorzędnymi na poziomie A, studenci międzynarodowi i studenci podyplomowi).
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Bournemouth University

Komunikacja korporacyjna jest pojęciem obejmującym wszystkie przedsiębiorstwa, organy rządowe i organizacje non-profit (organizacje pozarządowe) i coraz częściej zastępuj ... [+]

Komunikacja korporacyjna jest pojęciem obejmującym wszystkie przedsiębiorstwa, organy rządowe i organizacje non-profit (organizacje pozarządowe) i coraz częściej zastępuje terminy public relations i public affairs w branży komunikacyjnej.

Wydział Mediów i Komunikacji posiada bogate doświadczenie w badaniach i nauczaniu komunikacji korporacyjnej i public relations, będąc jednym z pierwszych brytyjskich uniwersytetów, które rozpoczęły studia licencjackie w zakresie PR w późnych latach 80-tych. Kurs opiera się na doświadczeniu pracowników akademickich, którzy zajmują się najnowocześniejszymi pracami badawczymi i doradczymi. Będziesz czerpał korzyści z nauki w dziale o doskonałej reputacji w branży, a także z silnymi powiązaniami z Chartered Institute of Public Relations. (CIPR) i Public Relations Consultants Association (PRCA). Kurs jest również akredytowany przez Instytut Marketingu Bezpośredniego i Cyfrowego (IDM) i istnieje możliwość uzyskania certyfikatu IDM w Digital Marketing równolegle z kursem.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten elastyczny kurs daje ci szansę studiowania komunikacji i teorii mediów na poziomie zaawansowanym. Dostarczy ci umiejętności, które można łatwo wykorzystać, wraz z umi ... [+]

Ten elastyczny kurs daje ci szansę studiowania komunikacji i teorii mediów na poziomie zaawansowanym. Dostarczy ci umiejętności, które można łatwo wykorzystać, wraz z umiejętnością angażowania się w teoretyczne koncepcje i wyświetlania krytycznego zrozumienia i analizy.

Możesz dostosować to MA do swoich potrzeb, z opcją daty rozpoczęcia we wrześniu lub styczniu, oraz trzy punkty wyjścia z kursu, z których każdy prowadzi do innej kwalifikacji: Studia podyplomowe, studia podyplomowe lub studia magisterskie w zakresie mediów

Co istotne, to MA oferuje również opcję 30-tygodniowego profesjonalnego umieszczenia w sektorze komunikacji lub mediów, zaprojektowanym w celu zwiększenia twojej zdolności do zatrudnienia po ukończeniu studiów. Otrzymasz ofertę różnych opcji, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tematach, które Cię interesują i mają dla Ciebie znaczenie. To MA opiera się na naszej specjalistycznej wiedzy badawczej, która pozwala ci rozwinąć zdolność do angażowania się w badania i komunikowania swoich pomysłów na różnych nośnikach, w tym w tekście, wideo i dźwięku.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten dynamiczny kurs przeznaczony jest dla zdecydowanych i zaangażowanych ludzi, którzy są ambitni w swojej karierze w branży reklamowej. ... [+]

Ten dynamiczny kurs przeznaczony jest dla zdecydowanych i zaangażowanych ludzi, którzy są ambitni w swojej karierze w branży reklamowej. Niezależnie od tego, czy niedawno ukończyłeś studia z dobrym tytułem w zakresie reklamy, czy jesteś specjalistą od komunikacji, który chce rozwinąć swoją karierę, ten trudny dyplom dostarcza wiedzy i narzędzi niezbędnych do zostania specjalistą ds. Reklamy.

Kurs obejmuje kampanię reklamową, w której możesz wziąć udział w pracach agencyjnych na żywo (w Bournemouth lub w Wielkiej Brytanii) lub pracować jako członek zespołu agencji na terenie kampusu. Dzięki temu cały proces uczenia się i doświadczenie stają się intensywnym doświadczeniem, które przygotowuje Cię do przyszłej kariery w branży.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Dyrektor ma kluczowe znaczenie dla procesu twórczego w produkcji medialnej, a kurs ten został zaprojektowany, aby budować i rozwijać swoją wiedzę na temat branży, umożliw ... [+]

Dyrektor ma kluczowe znaczenie dla procesu twórczego w produkcji medialnej, a kurs ten został zaprojektowany, aby budować i rozwijać swoją wiedzę na temat branży, umożliwiając podjęcie wyzwań związanych z dostarczaniem zwycięskich produkcji. Ten praktyczny kurs zapewnia wiele możliwości praktycznej produkcji na różnych platformach i gatunkach. Wzmocni twoje umiejętności w zakresie opowiadania historii i zbuduje twoje techniczne zrozumienie produkcji filmowej, telewizyjnej i transmedialnej, rozwijając zaawansowane umiejętności jako dyrektor zgodnie z obecną praktyką branżową.

Wydział Mediów

Pod okiem doświadczonych profesjonalistów z branży medialnej rozwiniesz swój styl i reżyserię, a także zdobędziesz teoretyczne uzasadnienie społecznego, kulturowego i intelektualnego kontekstu pracy z mediami. Ostateczny projekt produkcyjny pozwoli Ci wykorzystać opracowane przez ciebie umiejętności techniczne i reżyserskie do opanowania własnego portfolio prac we współpracy z innymi studentami na Wydziale Mediów... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ta magia w animacji komputerowej 3D jest idealnym podkładem startowym do kariery w szerokim zakresie dyscyplin, takich jak projektowanie koncepcji, animacja postaci i stw ... [+]

Ta magia w animacji komputerowej 3D jest idealnym podkładem startowym do kariery w szerokim zakresie dyscyplin, takich jak projektowanie koncepcji, animacja postaci i stworów, modelowanie, oświetlenie, takielunek, teksturowanie, komponowanie i symulacja. Ten kurs pomoże ci zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w wielu obszarach, w których stosowana jest animacja komputerowa, w tym filmy, animowane funkcje, gry komputerowe, produkcja telewizyjna, reklamy, ilustracja, wizualizacja naukowa, symulacja lotu, środowiska wirtualne, wizualizacje architektoniczne i Media Interaktywne.

Cieszymy się bardzo silnymi powiązaniami z przemysłem, głównie ze względu na wszechobecność absolwentów NCCA w przemyśle filmowym, gier i telewizyjnym. Prowadzimy regularne wykłady dla praktyków odwiedzających, w których będziesz mógł dowiedzieć się o branży 2D i 3D od praktykujących artystów i firm, a także wziąć udział w regularnych kursach mistrzowskich od profesjonalistów. W ciągu ostatnich pięciu lat przyciągnęliśmy jedne z najlepszych studiów efektów wizualnych, animacji i gier z całego świata, aby zaprezentować naszym studentom, dowiedz się więcej tutaj.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten przełomowy kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą przekształcić swoje pomysły i aspiracje w sukces. Niezależnie od tego, czy planujesz zarządzać następną genera ... [+]

Ten przełomowy kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą przekształcić swoje pomysły i aspiracje w sukces. Niezależnie od tego, czy planujesz zarządzać następną generacją filmów i programów telewizyjnych, kształtować karierę jako naukowiec, współpracujący producent lub kierownik produkcji, a nawet prowadzić własną niezależną firmę produkcyjną, kurs zapewni ci praktyczne szkolenie i teoretyczne podstawy, które pomogą ci aby osiągnąć swoje ambicje w dynamicznym świecie produkcji mediów.

Licencjobiorca może posiadać licencjat z pokrewnego przedmiotu lub może wykazać swoją przydatność do tego programu studiów poprzez powiązane doświadczenie w pracy lub dowody i wyniki z innych powiązanych działań.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Bournemouth University

Oczekuje się, że będziesz pochodzić ze środowiska technicznego (informatyka, fizyka, matematyka, inżynieria) z istniejącą wiedzą na temat programowania, a kurs będzie opi ... [+]

Oczekuje się, że będziesz pochodzić ze środowiska technicznego (informatyka, fizyka, matematyka, inżynieria) z istniejącą wiedzą na temat programowania, a kurs będzie opierał się na tym, dostarczając ci połączenia artystycznej wrażliwości, umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności technicznych, które może być zastosowany do roli dyrektora technicznego w branży animacji i gier. Dyrektorzy techniczni często muszą współpracować z animatorami komputerowymi i rozwiązywać problemy techniczne, konfigurując istniejące narzędzia programowe lub projektując nowe narzędzia.

Podczas rocznego studiowania rozwiniesz swoje umiejętności programowania i pisania skryptów oraz zapoznasz się ze specjalnymi technikami i narzędziami związanymi z animacją komputerową. Umiejętności te są oceniane w różnych projektach, które podejmiesz w ciągu roku. Nacisk kładziony jest na wykorzystanie standardowego sprzętu i oprogramowania w rozwoju tych technik. Typowe przykłady obejmują tworzenie programów C w celu przetestowania nowych algorytmów, pisania shaderów w celu obsługi renderowania oraz opracowywania skryptów i narzędzi do tworzenia nowych efektów.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten kurs został opracowany z myślą o dwóch kluczowych cechach: rozwoju silnej ekonomii w finansach i umiejętności praktycznego zastosowania tych umiejętności. ... [+]

Ten kurs konwersji jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Ten kurs został opracowany z myślą o dwóch kluczowych cechach: rozwoju silnej ekonomii w finansach i umiejętności praktycznego zastosowania tych umiejętności. Ponadto współczesny świat coraz częściej wymaga umiejętności zrozumienia tych problemów w kontekście globalnym. W związku z tym kurs ten zajmie się również kluczowymi wydarzeniami na światowych rynkach. Ten kurs powinien być ogromnym atutem w Twojej karierze, umożliwiając rozwijanie kluczowych umiejętności technicznych, analitycznych i decyzyjnych. Pomoże to również rozwinąć osobiste umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w każdej karierze: efektywna praca zespołowa, obiektywna analiza i komunikacja.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten pełen wyzwań i satysfakcjonujący kurs zapewnia unikalną mieszankę teorii i praktyki, w celu rozwinięcia umiejętności niezbędnych do kariery zawodowej w finansach. Kur ... [+]

Ten pełen wyzwań i satysfakcjonujący kurs zapewnia unikalną mieszankę teorii i praktyki, w celu rozwinięcia umiejętności niezbędnych do kariery zawodowej w finansach. Kurs ma być bardzo elastyczny, umożliwiając dostosowanie jego treści do własnych potrzeb i ambicji zawodowych.

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy mają doświadczenie w finansach lub pokrewnej dyscyplinie, takich jak ekonomia i rachunkowość, i chcą dalej rozwijać swoje umiejętności i uzyskać dostęp do kariery w dziedzinie analizy finansowej, zarządzania finansami i inwestycji. Podstawowe jednostki mają za zadanie rozwijać umiejętności ilościowe, zdolność analizowania danych finansowych i zrozumienia instrumentów finansowych, a także teoretyczne rozumienie ekonomiki finansowej. Otrzymasz wtedy szereg opcjonalnych jednostek do wyboru.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Kurs ten jest kursem konwersji, jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery. Kurs koncentruje się na marketingu wydarzeń, defin ... [+]

Kurs ten jest kursem konwersji, jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Kurs koncentruje się na marketingu wydarzeń, definiowanym jako wykorzystanie wydarzeń w celach marketingowych. W konkurencyjnym środowisku marketingowym organizacje promują obecnie wydarzenia, dzięki czemu wydarzenia są wykorzystywane jako integralna część miksu komunikacji marketingowej. Wydarzenie nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia celów marketingowych produktu lub marki. Marketing wydarzeń jest więc częścią eksperymentalnej domeny marketingowej, zdefiniowanej jako strategia osiągania celów marketingowych poprzez osobiste doświadczenia, które pozwalają klientom angażować się i wchodzić w interakcje z markami, produktami i usługami.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten kurs ma na celu zapewnienie zaawansowanego zrozumienia branży hotelarskiej i turystycznej oraz menedżerskiej perspektywy prowadzenia takich organizacji. ... [+]

Ten kurs jest kursem konwersji (co oznacza, że ​​jest przeznaczony dla studentów, którzy wcześniej nie studiowali przedmiotu). Jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Ten kurs ma na celu zapewnienie zaawansowanego zrozumienia branży hotelarskiej i turystycznej oraz menedżerskiej perspektywy prowadzenia takich organizacji. Po ukończeniu tego kursu będziesz mieć możliwość zaangażowania się w bardziej analityczne, rozwojowe i strategiczne perspektywy branży niż na poziomie licencjackim i uzyskasz wgląd w kwestie wpływające na gościnność i turystykę.

Jednocześnie kurs ten będzie okazją do zidentyfikowania i zaangażowania się w takie specjalizacje, jak zachowania konsumenckie, marketing, międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie przychodami i trendy na rynku międzynarodowym. Będziesz mieć również dostęp do szerokiej gamy dodatkowych zajęć i kwalifikacji, takich jak nasz program gości, na przykład przedstawiciele Hilton International, Shangri-la Hotels, Fairmont Hotels i Le Manior aux Quat Saisons. Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w naszej corocznej konferencji dla studentów gościnności i podjęcia kursów o wartości dodanej, takich jak nagroda Wine and Spirits Trust Award, wyjazdy na światowy rynek podróży i turystyki, Londyn oraz pakiet HOTS Hotel Simulation.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

W świecie, w którym Twoja marka znajduje się wśród milionów ludzi i gdzie wydaje się, że Twoi konsumenci wolą rozmawiać o Tobie niż z Tobą, ważne jest, aby specjaliści od ... [+]

W świecie, w którym Twoja marka znajduje się wśród milionów ludzi i gdzie wydaje się, że Twoi konsumenci wolą rozmawiać o Tobie niż z Tobą, ważne jest, aby specjaliści od marketingu wyprzedzili grę. Marketing jest prawdopodobnie w centrum całej działalności biznesowej.

Nasza nowo opracowana struktura obejmuje wyspecjalizowane jednostki, które badają współczesne problemy dzisiejszych marketerów i są uzupełniane przez szersze jednostki zarządzania. Pozwoli to rozwinąć twoje zrozumienie związku między marketingiem a szerszą sferą organizacji i zwiększyć zapotrzebowanie na twoje spostrzeżenia w branży. Różnorodna kultura międzynarodowa w Business School zapewnia prawdziwie globalne doświadczenie edukacyjne.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Niezależnie od tego, czy chodzi o ludzi, strategię, sieci czy rynki, wszyscy wymagają zarządzania ekspertami. Ale różnica między silnym a słabym zarządzaniem może oznacza ... [+]

Niezależnie od tego, czy chodzi o ludzi, strategię, sieci czy rynki, wszyscy wymagają zarządzania ekspertami. Ale różnica między silnym a słabym zarządzaniem może oznaczać różnicę między sukcesem a porażką organizacji. To duża presja na ramiona każdego menedżera. Wzmocnienie się umiejętnościami biznesowymi i spostrzegawczością pomoże Ci stać się dynamicznym liderem.

Biznes to szeroka i fascynująca dziedzina, w której specjalizuje się wiele różnych dziedzin. Ci nowi i praktykujący w zarządzaniu będą potrzebować silnego zrozumienia wszystkich obszarów organizacji i tego, jak te połączone w sieci działy współpracują ze sobą, aby stać się bardzo poszukiwanym "kameleonem". biznesu.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Kurs zawiera przegląd najważniejszych problemów, wyzwań i zmian w zarządzaniu turystyką, ze szczególnym uwzględnieniem relacji między turystyką a szerszym kontekstem gosp ... [+]

Ten kurs jest kursem konwersji (co oznacza, że ​​jest przeznaczony dla studentów, którzy wcześniej nie studiowali przedmiotu). Jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Kurs zawiera przegląd najważniejszych problemów, wyzwań i zmian w zarządzaniu turystyką, ze szczególnym uwzględnieniem relacji między turystyką a szerszym kontekstem gospodarczym, środowiskowym i społeczno-kulturowym.

Celem kursu jest rozwinięcie umiejętności zarządzania, badań i analiz, aby umożliwić działanie na wysokim poziomie w tej dynamicznej branży. Podczas studiów poznasz ekspertów z branży, z możliwością zdobycia profesjonalnej praktyki, networkingu i dzielenia się wiedzą i doświadczeniem podczas uczenia się w zorganizowanym środowisku. Kurs oferuje także wyjątkową okazję do połączenia się z różnymi narodowościami, co pozwala zwiększyć kompetencje międzykulturowe. Jest to niezbędne dla zarządzania turystyką w coraz bardziej zglobalizowanym świecie. W ten sposób kurs przygotowuje absolwentów do rozwoju w ramach różnych potencjalnych ścieżek kariery.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Celem kursu jest zapoznanie się z zasadami zarządzania marketingiem turystycznym, dostarczając podstawy do zrozumienia rozwoju biznesu i planowania marketingowego. ... [+]

Ten kurs jest kursem konwersji (co oznacza, że ​​jest przeznaczony dla studentów, którzy wcześniej nie studiowali przedmiotu). Jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Celem kursu jest zapoznanie się z zasadami zarządzania marketingiem turystycznym, dostarczając podstawy do zrozumienia rozwoju biznesu i planowania marketingowego. W szczególności analizuje zależności pomiędzy doświadczeniem klienta i organizacjami marketingowymi, planowaniem badań, budżetowaniem, strategiami marketingowymi i komunikacją.

Rozwiniesz krytyczne zrozumienie współczesnych problemów w marketingu i możliwość kwestionowania obecnych wzorców i trendów marketingowych. W tym kontekście zwraca się uwagę na wykorzystanie IT i mediów społecznościowych w zarządzaniu miejscem docelowym i marketingu.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Kurs MSc Sport Management odpowiada na to zapotrzebowanie rynku, zapewniając krytyczne i zastosowane badanie badań i praktyki niezbędne dla rozwoju przyszłych menedżerów ... [+]

Rozwój przemysłu sportowego spowodował potrzebę bardziej profesjonalnego i komercyjnego ukierunkowania zarządzania sportem. Kurs MSc Sport Management odpowiada na to zapotrzebowanie rynku, zapewniając krytyczne i zastosowane badanie badań i praktyki niezbędne dla rozwoju przyszłych menedżerów sportowych.

Ten kurs jest idealny dla studentów z psychologią sportową lub stopniem trenerskim, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności zarządzania sportem, a także tych z niezwiązanymi stopniami sportowymi. Rozwiniesz zrozumienie zasad zarządzania i ich zastosowania w przemyśle sportowym na wyższym poziomie. Umożliwi to poszerzenie wiedzy na temat procesów, dzięki którym sport stał się globalnym zjawiskiem w szeroko pojętej branży usług i rozrywki, pojawiających się później napięciach oraz implikacjach dla przyszłego rozwoju i zarządzania sportem.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Ten kurs zapewni ci możliwość rozwijania umiejętności niezbędnych do pracy w sektorze imprez, z wykorzystaniem teorii i procesów zarządzania projektami i operacjami. ... [+]

Kurs ten jest kursem konwersji, jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Ten kurs zapewni ci możliwość rozwijania umiejętności niezbędnych do pracy w sektorze imprez, z wykorzystaniem teorii i procesów zarządzania projektami i operacjami. Dowiesz się o cyklu zarządzania wydarzeniami, w tym planowaniu, projektowaniu, wdrażaniu i ewaluacji różnych wydarzeń. Jako kurs o charakterze akademickim nauczysz się krytycznie oceniać szereg teorii i modeli związanych z zarządzaniem wydarzeniami. Praktyczny element tego kursu koncentruje się na zastosowaniu teorii i modeli do przykładów zdarzeń, w tym organizacji własnego wydarzenia na żywo w ramach grupy.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bournemouth University

Podczas tego kursu zdobędziesz niezbędne umiejętności i umiejętności niezbędne do planowania i zarządzania strategiami HR w sektorze publicznym i prywatnym. Stworzysz ide ... [+]

Podczas tego kursu zdobędziesz niezbędne umiejętności i umiejętności niezbędne do planowania i zarządzania strategiami HR w sektorze publicznym i prywatnym. Stworzysz idealne połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania ogólnego w celu wyróżnienia się na wysoce konkurencyjnym rynku pracy HR.

Jednostki specjalistyczne badają kwestie takie jak zatrudnienie i stosunki prawne oraz rozwój ludzi jako zasobu. Są one uzupełniane przez podstawowe jednostki zarządzania, które koncentrują się na zarządzaniu ludźmi, marketingu

Wymagania wstępne:

Stopień doktora honoris causa 2: 2 w dowolnym temacie lub równoważny. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, potrzebujesz IELTS 6.0 (Academic) lub nowszego.... [-]

Wielka Brytania Poole
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku