Birmingham Business School, University of Birmingham

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Birmingham Business School jest instytucją naukowo-LED i oferuje wysokiej jakości programy studiów licencjackich i magisterskich studiów dla studentów z całego świata. Ich akredytacja potrójnej korony umieszcza je w elitarnej grupie globalnych szkół biznesu. Położony w atrakcyjnej "czerwonej cegły" kampusu uniwersyteckiego, w Heartland przemysłowym Wielkiej Brytanii, Szkoła jest dumna ze swojej 100-letniej historii i bliskich więzi z lokalnym biznesem.

Birmingham był pierwszym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, aby uczyć studiów biznesowych w 1902 roku i to długo, zaangażowanie w edukacji biznesowej jest coś, czego jesteśmy bardzo dumni. Internacjonalizm jest kolejnym dumni tradycji, zarówno w perspektywach treści programu i na światowych pochodzenia naszych studentów - studenci byli wśród tych pierwszych ujęć ponad 100 lat temu, a dziś zapraszamy ludzi z około 55 krajów na naszych programów każdego roku.

Uniwersytet w Birmingham została założona w 1900 roku przez mieszkańców Birmingham, którzy chcieli własny uniwersytet szkolić i edukować ludzi, którzy będą tworzyć i zarządzać rosnącego biznesu i przemysłu z Midlands.

To było naturalne, biorąc pod uwagę charakter przemysłu Birmingham, że Uniwersytet powinien od początku uczyć głównych dyscyplin naukowych i inżynierskich. Był to także pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii do utworzenia Wydziału Handlu i włączyć do szkoły medycznej. Nowoczesny Uniwersytet jest równie wybitny w naukach humanistycznych, edukacji, nauk społecznych i prawa.

Lokalizacje

Birmingham

Address
Birmingham, Anglia, Wielka Brytania

Akredytacje

Programy

MSc