Bath Spa University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bądź Bath Spa

Bath Spa University to coś więcej niż studia. Chodzi o utknięcie w: myślenia, podejmowania i prowadzenia. O wpadając na przyjaciół na kampusie, obejmującego wyzwania i prawdziwie opiekuńczy. My pchamy granice i siebie. Jeśli brzmi to dla ciebie dobra, będziesz pasował dobrze.

Dlaczego Bath Spa?

doskonałą reputacją

Nasze początki sięgają 1852 roku i oryginalnym Bath School of Art, więc my zbudowaliśmy naszą reputację na ponad 160 lat tradycji i sukcesu. Jesteśmy stale rośnie też z ciekawych szkoleń i obszarów reserch.

dobrze podłączony

Mamy partnerstwo z firmami, organizacjami i instytucjami w każdym zakątku globu. Zobaczysz naszych studentów w międzynarodowych konferencji, wycieczek i imprez, z Edinburgh Fringe Festival w kanadyjskim „International Dalej Way”. Opuścisz Bath Spa jako obywatel globalnej z ambicji, twardy i ostry.

Dostępne dla wszystkich

Dostępność i równość jest dla nas ważne. Unikalna badania i środowisko społeczne proponujemy jest kluczowym czynnikiem w naszej popularności. Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk i kultur, z różnych części kraju i za granicą, a także z różnych poświadczeń akademickich.

Dowód jest w statystykach

Wielkie perspektywy absolwenta: 93,7% z Bath Spa absolwentów są w pracy lub dalszej nauki 6 miesięcy po ukończeniu studiów (HESA: 2014/15 Kierunki absolwentów z Szkolnictwa Wyższego, opublikowane 2016) Top 5 kreatywności: Byliśmy za jeden z pięciu najlepszych uniwersytetów twórczych. (Który University Student Survey 2016?) Będziesz tu bezpieczna: Jesteśmy 2nd najbezpieczniejszą uniwersytet w południowo-zachodniej i 6, kiedy w rankingu przed prawie 130 innych uniwersytetów i szkół wyższych w całej Anglii i Walii. (Complete University Guide 2015) Zrównoważony rozwój i środowiskowe: To nie zatrzymuje się z ludźmi - dbamy o nasze środowisko, jak również. Nasze Zielone polityka ostrości zarobione nam „First Class Honors”. (Ludzie i Planeta Zielony League 2015)

Lokalizacje

Kąpiel

Bath Spa University

Address
Bath Spa University,
Newton Park,
Newton St Loe,

BA2 9BN Kąpiel, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1225 875875

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium