Aston Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Aston Business School to nasza ambicja, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać twoje. Nasz portfel mgr został zaprojektowany w ścisłej współpracy z biznesu i przemysłu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, co daje idealną platformę, na której można budować Ciebie karierę. Imponująca akredytacja, ogólnoświatową renomę i pracownicy, którzy mogą przekazać na rzecz autentycznego doświadczenia handlowego będzie zwiększyć swoje szanse i progresji.

Nasze konstrukcje kurs pozwoli Ci zdobyć zestawy umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym pracy, jak np negocjacji, komunikacji, przywództwa, pracy zespołowej i innowacyjnego myślenia. To umiejętności, takie jak te, które utrzymują nasze absolwentów bardzo poszukiwane przez niektóre z największych na świecie organizacji. Innowacyjny, uziemione i istotne, szerokość kursów i różnorodność społeczności studenckiej daje zaokrąglone, perspektywy międzynarodowej, co jesteś gotów do życia na czele firmy.

Dlaczego warto studiować u nas?

Triple akredytacja: Jesteśmy wśród elitarnej 1% szkół biznesu na świecie z potrójną akredytację AMBA, EQUIS i AACBS. Zatrudnialność: Mamy doskonałe doświadczenie dla produkcji wysoko szanse na rynku pracy absolwentów. Byliśmy 2 miejsce w Wielkiej Brytanii i 8 w świecie kariery przez Financial Times 2013. Dedykowane Kariera Wsparcie: Nasz serwis kariery oferuje jeden na jeden wsparcia, planowania pracy i możliwość uczestniczenia w targach pracy na terenie kampusu, warsztaty, seminaria i centrów mock ocen. Po ukończeniu naszych uczniów zostały zabezpieczone role wśród niektórych z największych organizacji na świecie, w tym BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Bank of America oraz IBM Systems. Stypendia: Chcemy mieć pewność, że ci, którzy mają chęć i umiejętności studiowania mają również możliwość. Dlatego mamy szereg stypendiów dla przyszłych studentów, aby pomóc złagodzić presję finansową kontynuowania studiów. Pełne dane up-to-date można znaleźć na naszej stronie internetowej. Lokalizacja: Nasz kampus opiera się w samym sercu tętniącego życiem ekscytujące drugim mieście Birmingham, domem dla ponad 50.000 studentów Birmingham jest najmłodszym głównym miastem w Europie. Po niedawno rankingu najlepszym miastem w Wielkiej Brytanii poza Londynem, aby założyć firmę Birmingham jest doskonałym miejscem do nauki, pracy i zamieszkania.

Programy magisterskie w Aston Nasza gama specjalistycznych programów magisterskich połączyć odpowiednie nauczanie przemysłu z zakresu kariery zwiększającego dodatkowe korzyści zaprojektowane tak, aby wyróżniać się z tłumu. Usługi dostępne dla naszych studentów to:

Dedykowany doradca kariery mgr usługa, która obejmuje jeden na jeden wsparcia, strategicznych planów zawodowych, pomoc w rozwoju swojej przygotowanie CV i LinkedIn i wywiad Na kampusie targach pracy przyciągających ponad 200 pracodawców każdego roku Programy wymiany z jednym z naszych wielu światowych instytucji partnerskich klasa staże podyplomowe programy mentoringu Programy naukę języka.

Aston MBA Aston MBA opiera się na naszej światowego lidera badań w międzynarodowym biznesie i naszej globalnej sieci powiązań korporacyjnych przekształcić cię w dynamiczny i zwinny lider biznesu. Jesteśmy z wami, aby powiększyć swoje możliwości i zmaksymalizować wydajność, pozwalając, aby stać się czuły wykonawczy, który jest dobrze przygotowany do podejmowania decyzji z perspektywy globalnej. Niedawno zostało 1 miejsce w Wielkiej Brytanii i 2. miejsce na świecie pod względem zwrotu z inwestycji przez Economist dobry stosunek MBA 2014 Aston MBA to intensywny program, który zanurza uczniów na zasadach myślenia strategicznego w kontekście biznesowym. MBA jest dostępny jako 12 miesięcy intensywnej pełnego czasu lub 27 miesięcy fleksją programu online.

Dowiedz się więcej Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat studiowania magistra lub tytuł MBA na Aston.If masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym przyjazny zespół rekrutacji.

Mgr:

Studia Biuro Przyjęć Tel: +44 (0) 121 204 3200 E-mail: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

Biuro MBA Tel: +44 (0) 121 204 3100 E-mail: mba@aston.ac.uk

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Badania Rynku I Doradztwo Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Nowy rok 2013 - stopień zaawansowany marketing koncentruje się na złożoności badań w kontekście lekarz [+]

Master of Science (MSc) Market Research & Consultancy MSc

 

Nowy rok 2013 - stopień zaawansowany marketing koncentruje się na złożoność badań w lekarza kontekst

Wyposażenie i sprzęt

 

Aston Business School 's wybitni wyposażenie studentów to:

Specjalnie zaprojektowany apartament, który dostępny jest wyłącznie dla studentów studiów magisterskich 24 godziny dostępu Darmowe Wi-Fi Nowoczesne wykładowe / tutorial pokoje Pracownie komputerowe Salon Sprzęt IT i pakiety i wykorzystanie środowisku wirtualnym Learning (VLE).

 

 

Wymagania kwalifikacyjne

 

Jeden z poniższych: ... [-]


Dostaw Msc Zarządzania łańcuchem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Supply Chain Management mgr przeznaczony jest do potrzeb absolwentów i osób już zatrudnionych, które chcą nabyć specjalistyczne umiejętności i wiedzy w zarządzaniu łańcuchem dostaw, [+]

Supply Chain Management mgr

 

Supply Chain Management mgr przeznaczony jest do potrzeb absolwentów i osób już zatrudnionych, które chcą nabyć specjalistyczne umiejętności i wiedzy w zarządzaniu łańcuchem dostaw, w celu ewentualnego podjęcia lub rozwoju powodzeniem na wybranych karier.

 

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, uczniowie powinni posiadać wiedzę i zrozumienie:

strategicznych decision-making/policy i praktyki w kontekście otoczenia biznesu na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym udziału szerszych aspektów obszarów biznesowych, aby móc zintegrować Supply Chain strategii / polityki i praktyki biznesowej i strategii organizacyjnej teoretycznej i stosowanej perspektywy zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki poszczególnych obszarów zarządzania łańcuchem dostaw poprzez badanie modułów specjalistycznych.Obszary te obejmują: relacje z partnerem, ERP, symulacji, zakupów, zamówień, planowania i optymalizacji. ... [-]

Msc W Analizie Inwestycji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Program ten jest idealny dla absolwentów, którzy mają pewne doświadczenie w dziedzinie finansów, ekonomii lub przedmiot matematyczny, ale nie specjalizował się w finansach. [+]

Magister Investment Analysis

 

Program ten jest idealny dla absolwentów, którzy mają pewne doświadczenie w dziedzinie finansów, ekonomii lub przedmiot matematyczny, ale nie specjalizował się w finansach.

 

Zapewni ona studentom wiedzy, zrozumienia i umiejętności, odpowiedni do pracy w sektorze finansowym lub związane z przemysłem. Jest to również doskonałe kwalifikacje do tych, którzy chcą wprowadzić kariery w zarządzaniu finansami.

Wymagania wstępne

 

Kandydaci muszą mieć ilościowych i umiejętności analityczne. Wnioskodawcy będą badali kilka finansów, ekonomii lub inne ilościowe modułów na szczeblu licencjackim. ... [-]


Msc W Biznesie I Zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Magister Business & Management jest odpowiednie dla absolwentów, których tytuł licencjata jest z nie-biznesowej temat. [+]

Magister Biznesu i Zarządzania

 

Magister Business & Management jest odpowiednie dla absolwentów, których tytuł licencjata jest z nie-biznesowej temat. Program ten stanowi kompleksowe działania skupione kluczowych obszarów edukacji biznesowej i tym samym uzupełnienie pierwszego stopnia dla studentów inżynierii, nauk ścisłych i humanistycznych.

Wymagania wstępne

 

Jeden z poniższych:

Dobrym Wielkiej Brytanii dyplom z wyróżnieniem (minimum niższe w drugiej klasie) Ekwiwalent za granicą wykształcenie uznane przez Aston University.

Jak również:

Dwa profesjonalne referencje - co najmniej jeden musi być z akademickiego sędziego Oficjalnych akademickich zapis swoich ocen uczelni na bieżąco Wypełniony formularz wniosku.... [-]

Msc W Dziedzinie Rachunkowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Kurs ten oferuje ogólnego punktu widzenia zarządzania i rozumienia języka rachunków specjalistów. [+]

systemów księgowych i finansowych jest kluczem do pomyślnego funkcjonowania każdej organizacji. Kurs jest przeznaczony dla kandydatów, którzy chcą zdobyć takiej wiedzy jak opracowanie graficzne dla starszych roli zarządzania. Kurs ten oferuje ogólnego punktu widzenia zarządzania i rozumienia języka rachunków specjalistów.

Ten kurs jest przeznaczony dla absolwentów każdej dyscyplinie, którzy chcą się menedżerów i zasięgnąć niezbędnych umiejętności, aby w pełni uczestniczyć w podejmowaniu decyzji menedżerskich. W ten sposób jest korzystne dla tych, którzy szukają karierę w zakresie zarządzania, ale także stanowi podstawę dla osób szukających kariery w księgowości, zarządzania finansami, usług bankowych i finansowych. ... [-]


Msc W Finanse I Inwestycje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Ten nowy kurs będzie dostarczenie studentom wiedzy, zrozumienia i umiejętności, odpowiedni do kariery dla sektora finansowego. [+]

Ten nowy kurs będzie dostarczenie studentom wiedzy, zrozumienia i umiejętności, odpowiedni do kariery dla sektora finansowego, takich jak analiza finansowa, maklerskiej, handel rynku bankowości inwestycyjnej, inwestycji i regulacji finansów przedsiębiorstw. Cele szczegółowe mają się rozwijać: - Wiedzę na temat głównych obszarów podejmowania decyzji w zakresie finansów i inwestycji - Znajomość struktur finansowych rynku i analizy tych w "dealing room" środowiska. - Zrozumienie podstawowych narzędzi badawczych stosowanych w dziedzinie finansów i inwestycji - Zrozumienie podstawowych technik stosowanych w procesie podejmowania decyzji finansowych matematycznych i statystycznych. - Umiejętność stosowania podstawowych technik matematycznych i statystycznych stosowanych w podejmowaniu decyzji finansowych - Zdolność do krytycznej oceny współczesnych badań finansów - Uznanie wymiaru międzynarodowego w dziedzinie finansów i sposobu stosowania odpowiednich technik zarządzania ryzykiem. Finance Group w Aston jest wysoce ukierunkowanym na badania, z wyższych rangą członków o ugruntowanej międzynarodowej reputacji. Grupa ma bogate doświadczenie i wiedzę, zarówno z sektora akademickiego i lekarza. Obecne zainteresowania badawcze obejmują: International Finance, rynki kapitałowe, mikrostruktura rynku, ładu korporacyjnego i funduszom inwestycyjnym. Szeroki zakres wiedzy będzie włączona do niedźwiedzia w nauczył część kursu i będzie również korzyści ogromnie kiedy uczniowie przygotowują prace doktorskie. ... [-]


Msc W Międzynarodowym Biznesie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Mgr in International Business koncentruje się na powiązania między ważnych funkcji gospodarczych i ich roli w międzynarodowym biznesie i handlu. [+]

Mgr in International Business koncentruje się na powiązania między ważnych funkcji gospodarczych i ich roli w międzynarodowym biznesie i handlu. Szczególnie nadaje się do tych, którzy poszukują kariery w firmie wielonarodowej lub którzy planują specjalizować się w jakiejś części działalności międzynarodowej. Mgr in International Business jest dostępny na 10 miesięcy w pełnym czasu rozpoczęcia w październiku. Istnieje 10 modułów nauczania części kursu i pracy doktorskiej. Czas trwania 10 miesięcy. Grupa docelowa Szczególnie nadaje się do tych, którzy poszukują kariery w firmie wielonarodowej lub którzy planują specjalizować się w jakiejś części działalności międzynarodowej. [-]

Msc W Odpowiedzialności Społecznej I Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Birmingham + 1 więcej

Corporate Social Responsibility (CSR), Etyki i zrównoważonego rozwoju (w tym kwestii związanych) są problemem dla przedsiębiorstw na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym, a jego znaczenie dla gospodarki światowej prawdopodobnie wzrośnie. [+]

Magister odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju

 

Corporate Social Responsibility (CSR), Etyki i zrównoważonego rozwoju (w tym kwestii związanych) są problemem dla przedsiębiorstw na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym, a jego znaczenie dla gospodarki światowej prawdopodobnie wzrośnie. Jako kierowników / liderów przyszłości, wszyscy absolwenci będą wymagane do odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju literat, aby bezpośrednio adres i podejmować decyzje dotyczące problemów społecznych w tych dziedzinach.

 

Aston Business School, wierzymy, że nasze własne organizacyjne praktyk służy jako przykład wartości i postawy przekazujemy do naszych studentów. Jesteśmy zatem podpisała i aktywnym członkiem ONZ zasad odpowiedzialnego Zarządzanie w oświacie. ... [-]


Msc W Psychologii Pracy I Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Magister Psychologii Pracy i Biznesu jest British Psychological Society (BPS) akredytowanych studiów podyplomowych w Psychologia. [+]

Magister Psychologii Pracy & Business

 

Psychologia pracy to temat, który jest podstawą naszej wiedzy o zdrowe i skuteczne organizacji i pracowników.

 

Magister Psychologii Pracy i Biznesu jest British Psychological Society (BPS) akredytowanych studiów podyplomowych w Psychologia.

 

W jego centrum, Psychologii Pracy i Business Program kładzie nacisk na badanie praktycznych, organizacyjnych świecie rzeczywistym i biznesowych, w połączeniu ze środowiskiem akademickim i naukowym rygorem psychologii pracy jako nauka stosowana. Kontekst Business School zapewnia doskonałe perspektywy zastosowania psychologii pracy w organizacji i daje program stosowane i odpowiednie skupienie.Wierzymy, że bilans psychologii pracy i zrozumienie podstawowej działalności pomaga, aby nasi absolwenci wyjątkowo dobrze przygotowana, jak nowej generacji Chartered Pracy Psychologów. ... [-]


Msc W Strategii I Biznes Międzynarodowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Magister strategii i International Business zapewnia rygorystyczny i wszechstronny opis strategii i międzynarodowych problemów biznesowych zarówno w krajach rozwiniętych i rozwijających się oraz w sektorze prywatnym i publicznym. [+]

Magister Strategy & Business International

 

Dzięki globalizacji przedsiębiorstw i rewolucja w technologii informacyjnych i komunikacyjnych, żadna firma nie może sobie pozwolić na ignorowanie międzynarodowy wymiar strategii. Większość, jeśli nie wszystkie firmy wymagają strategii internacjonalizacji, są one proste eksport lub porozumień franchisingowych, lub skomplikowane i ryzykowne międzynarodowych spółek joint venture i / lub zagranicznych inwestycji bezpośrednich. Działania te wymagają zupełnie inne spojrzenie na strategię firmy i domagają się wiedzy i umiejętności niezbędnych do zrozumienia międzynarodowym środowisku biznesowym.

 ... [-]


Msc W Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi I Biznesowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Program ten ma na celu rozwój zrozumienia koncepcje, modele i teorie odnoszące się do zarządzania ludźmi w organizacji pracy. [+]

Magister Human Resource Management & Business

 

Czy jesteś nowym absolwent lub obecnie pracują i chcą rozwijać karierę w HR, nasze doskonale oceniane programu mgr stanowi doskonałą okazję do osiągnięcia tytuł magistra i kwalifikacje zawodowe (CIPD) w tym samym czasie.

 

Ponadto oferujemy możliwość uzupełnienia poziomu A i B badania psychometryczne szkolenia określonych przez British Psychological Society.

 

Program ten ma na celu rozwój zrozumienia koncepcje, modele i teorie odnoszące się do zarządzania ludźmi w organizacji pracy. Wiąże się to również umiejętności niezbędnych do efektywnej analizy i tworzenia polityki i jest charakterystyczne w uziemienie badania HRM mocno w szersze badania w zakresie zarządzania, z naciskiem na zarządzanie zmianą i koncentracji na kwestiach strategicznych.... [-]


Msc Zachowania Organizacyjne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Birmingham + 1 więcej

Program ten jest przeznaczony dla absolwentów z różnych środowisk świadczących zarówno teoretyczne i praktyczne podstawy w Zachowania organizacyjne. [+]

Magister Zachowania organizacyjne

 

Zachowania organizacyjne obejmuje badania jednostek i grup w kontekstach organizacyjnych i społecznych, a badania wewnętrznych procesów i praktyk, jak wpływają one na te osoby i grupy. Nasz program studiów jest istotne dla studentów, którzy chcą rozwijać karierę jako dyrektorzy lub konsultantów organizacyjnych i stanowi doskonałe uziemienie dla kariery akademickiej lub oparte na badaniach. Dodatkowo oferujemy możliwość uzupełnienia poziomu A i B badania psychometryczne szkolenia określonych przez British Psychological Society. Program ten jest przeznaczony dla absolwentów z różnych środowisk świadczących zarówno teoretyczne i praktyczne podstawy w Zachowania organizacyjne. Moduły te będą rozwijać wiedzy, zrozumienia i umiejętności dotyczące ludzkich zachowań w miejscu pracy, dobre samopoczucie pracowników, HRM i efektywność organizacji.Dziewięć z modułów podstawowych tematów adresowych w zachowań organizacyjnych i psychologii pracy i studentów wybrać trzy dodatkowe moduły od tych dostępnych w ramach Programu Szkoły Biznesu Aston mgr. ... [-]


Przedsiębiorczość Msc I Biznes Międzynarodowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Koncentrowanie się na zrozumieniu globalnym środowisku biznesowym i czynniki poinformować przedsiębiorczych decyzji biznesowych. [+]

Master of Science (MSc) Przedsiębiorczość Magister International Business &

Wyposażenie i sprzęt

 

Aston Business School 's wybitni wyposażenie studentów to:

Specjalnie zaprojektowany apartament, który dostępny jest wyłącznie dla studentów studiów magisterskich 24 godziny dostępu Darmowe Wi-Fi Nowoczesne wykładowe / tutorial pokoje Pracownie komputerowe Salon Sprzęt IT i pakiety i korzystanie z Virtual Learning Environment (VLE).

Wymagania kwalifikacyjne

 

Jeden z poniższych:

Dobry UK wyróżnieniem (minimum niższe w drugiej klasie) Ekwiwalent za granicą stopnia uznane przez Aston University. ... [-]

Systemów Msc Informacji I Analiz Biznesowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Magister Systemów Informacyjnych i Analizy biznesowe (ISBA) jest zaprojektowany, aby zapewnić zrozumienie ekspertów, jak systemy informatyczne wspierają przedsiębiorstwa i jego działalności. [+]

Systemy Magisterium & Business Analysis

 

Magister Systemów Informacyjnych i Analizy biznesowe (ISBA) jest zaprojektowany, aby zapewnić zrozumienie ekspertów, jak systemy informatyczne wspierają przedsiębiorstwa i jego działalności.

 

Oczywiście będzie można wyposażyć technicznych, organizacyjnych i osób umiejętności potrzebne do rozwoju systemów biznesowych i zarządzania projektami systemów informatycznych w praktyce.

 

Przez trzech ścieżek kariery specjalisty (Information Systems Management Systems Enterprise lub Business Analysis), program umożliwia dogłębną wiedzę i doświadczenie przygotować się do wielu karier w IS doradztwo, analizy biznesowej i zarządzania.... [-]


Zarządzanie Marketingowe Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Birmingham

Ten mgr w Marketing Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb absolwentów, którzy wcześniej nie specjalizujących się w sprzedaży, ale teraz chcą to zrobić. [+]

Marketing Management MSc

 

Ten mgr w Marketing Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb absolwentów, którzy wcześniej nie specjalizujących się w sprzedaży, ale teraz chcą to zrobić. Choć wyposażony moduły Specjalista ds. Marketingu, zrozumienie i uznanie innych funkcji biznesowych w organizacji, jest również rozwinięta.

Moduły

Moduły obowiązkowe

Marketing Management Analiza Badań dysertacji Badania marketingowe Strategia marketingowa.

 

Moduły do wyboru (Wybierz cztery)

Rachunkowość niefinansowych menedżerów Strategiczna Zrównoważony Biznes Zintegrowana Komunikacja marketingowa Zachowanie konsumenta Strategic Brand Management E-Marketing Marketing Services Zarządzanie Marketing Międzynarodowy Zarządzanie strategiczne Kanały Marketing & Sales Force strategiczne Zarządzanie ... [-]

Filmy

MSc International Business Course Director - Kirit Vaidya

Aston University Placement Year...

Kontakt

Aston Business School

Adres B4 7ET United Kingdom
Strona internetowa http://www.abs.aston.ac.uk/
Telefon +44 121 204 3011