Aston Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aston Business School to nasza ambicja, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać twoje. Nasz portfel mgr został zaprojektowany w ścisłej współpracy z biznesu i przemysłu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, co daje idealną platformę, na której można budować Ciebie karierę. Imponująca akredytacja, ogólnoświatową renomę i pracownicy, którzy mogą przekazać na rzecz autentycznego doświadczenia handlowego będzie zwiększyć swoje szanse i progresji.

Nasze konstrukcje kurs pozwoli Ci zdobyć zestawy umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym pracy, jak np negocjacji, komunikacji, przywództwa, pracy zespołowej i innowacyjnego myślenia. To umiejętności, takie jak te, które utrzymują nasze absolwentów bardzo poszukiwane przez niektóre z największych na świecie organizacji. Innowacyjny, uziemione i istotne, szerokość kursów i różnorodność społeczności studenckiej daje zaokrąglone, perspektywy międzynarodowej, co jesteś gotów do życia na czele firmy.

Dlaczego warto studiować u nas?

Triple akredytacja: Jesteśmy wśród elitarnej 1% szkół biznesu na świecie z potrójną akredytację AMBA, EQUIS i AACBS. Zatrudnialność: Mamy doskonałe doświadczenie dla produkcji wysoko szanse na rynku pracy absolwentów. Byliśmy 2 miejsce w Wielkiej Brytanii i 8 w świecie kariery przez Financial Times 2013. Dedykowane Kariera Wsparcie: Nasz serwis kariery oferuje jeden na jeden wsparcia, planowania pracy i możliwość uczestniczenia w targach pracy na terenie kampusu, warsztaty, seminaria i centrów mock ocen. Po ukończeniu naszych uczniów zostały zabezpieczone role wśród niektórych z największych organizacji na świecie, w tym BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Bank of America oraz IBM Systems. Stypendia: Chcemy mieć pewność, że ci, którzy mają chęć i umiejętności studiowania mają również możliwość. Dlatego mamy szereg stypendiów dla przyszłych studentów, aby pomóc złagodzić presję finansową kontynuowania studiów. Pełne dane up-to-date można znaleźć na naszej stronie internetowej. Lokalizacja: Nasz kampus opiera się w samym sercu tętniącego życiem ekscytujące drugim mieście Birmingham, domem dla ponad 50.000 studentów Birmingham jest najmłodszym głównym miastem w Europie. Po niedawno rankingu najlepszym miastem w Wielkiej Brytanii poza Londynem, aby założyć firmę Birmingham jest doskonałym miejscem do nauki, pracy i zamieszkania.

Programy magisterskie w Aston Nasza gama specjalistycznych programów magisterskich połączyć odpowiednie nauczanie przemysłu z zakresu kariery zwiększającego dodatkowe korzyści zaprojektowane tak, aby wyróżniać się z tłumu. Usługi dostępne dla naszych studentów to:

Dedykowany doradca kariery mgr usługa, która obejmuje jeden na jeden wsparcia, strategicznych planów zawodowych, pomoc w rozwoju swojej przygotowanie CV i LinkedIn i wywiad Na kampusie targach pracy przyciągających ponad 200 pracodawców każdego roku Programy wymiany z jednym z naszych wielu światowych instytucji partnerskich klasa staże podyplomowe programy mentoringu Programy naukę języka.

Aston MBA Aston MBA opiera się na naszej światowego lidera badań w międzynarodowym biznesie i naszej globalnej sieci powiązań korporacyjnych przekształcić cię w dynamiczny i zwinny lider biznesu. Jesteśmy z wami, aby powiększyć swoje możliwości i zmaksymalizować wydajność, pozwalając, aby stać się czuły wykonawczy, który jest dobrze przygotowany do podejmowania decyzji z perspektywy globalnej. Niedawno zostało 1 miejsce w Wielkiej Brytanii i 2. miejsce na świecie pod względem zwrotu z inwestycji przez Economist dobry stosunek MBA 2014 Aston MBA to intensywny program, który zanurza uczniów na zasadach myślenia strategicznego w kontekście biznesowym. MBA jest dostępny jako 12 miesięcy intensywnej pełnego czasu lub 27 miesięcy fleksją programu online.

Dowiedz się więcej Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat studiowania magistra lub tytuł MBA na Aston.If masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym przyjazny zespół rekrutacji.

Mgr:

Studia Biuro Przyjęć Tel: +44 (0) 121 204 3200 E-mail: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

Biuro MBA Tel: +44 (0) 121 204 3100 E-mail: mba@aston.ac.uk

Lokalizacje

Birmingham

Aston Business School

Address
Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET Birmingham, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 121 204 3011

Akredytacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: