Ashridge Executive Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pomagamy budować liderów na ponad 50 lat Założona w 1959 roku z początkowym wsparciu takich firm jak Shell i Unilever, Ashridge Executive Education skupiła się na pomaganiu ludziom, przedsiębiorstwa i organizacje uda. Nasze badania, pedagogika, kursy zawsze miał jeden cel: poprawę w jaki sposób organizacje wykonują i jak menedżerowie prowadzą.

Elastyczne learning prowadzone przez wykładowców z prawdziwym doświadczeniem

Zdajemy sobie sprawę, że równoważenie pracy i życiu codziennym w studiach może być wyzwaniem. Dlatego nasze studia wykonawcze są zaprojektowane tak, aby być bardzo elastyczne, aby pomóc zapracowanych profesjonalistów. Wszystkie nasze programy są w niepełnym wymiarze godzin, online, lub mieszanki obu. Nasz wydział są dumni ze swojego zamiłowania do nauki, a wiele z nich osiągnął znaczący sukces w świecie wielkich korporacji, co oznacza, że ​​to, czego uczą się pod silnym wpływem ich rzeczywistego doświadczenia życiowego.

Niesamowite miejsce inspiruje naukę Rozwiń swoje myślenie na naszej dech posiadłości Ashridge. Dawna rezydencja królewska ustawiony na 5000 akrów parku, Ashridge jest idealnym miejscem, aby odejść od swojej codziennej pracy i zanurzyć się w nauce.

Absolwent z potrójnym akredytowanych stopnia ze świata najbardziej międzynarodową szkołą biznesu Jesteśmy unikalnym w międzynarodowej społeczności szkolnej biznesowych, jak jesteśmy triple-akredytowanych i wielokrotnie podwójne USA i Wielkiej Brytanii stopni. Jesteśmy dumni, że Ashridge Executive Education jest akredytowany przez trzech prestiżowych światowych organów akredytacyjnych: AACSB, EQUIS i AMBA. Oznacza to, że poziom wzrośnie światowe uznanie i potencjał do podjęcia jeszcze bardziej.

Nasze przełomowe badania utrzymuje uczenia istotne Przeprowadzamy pionierskie badania, koncentrując się na kwestiach, które mają wpływ liderów i organizacji do dziś. Przez uziemienie naszych badań w codziennej praktyce, mamy pewność, że nasz program jest zawsze odpowiednie do panującego klimatu biznesowego.

Dołącz do sieci absolwentów, które rzeczywiście obecna na całym świecie

Czy dołączysz do społeczności 16.000 absolwentów, rozłożonych na 156 krajów. Nasze programy wyciągnąć uczestników z całego świata, reprezentujących szeroki wachlarz branż i środowisk. Będziesz narażony na nowe perspektywy i być kwestionowane, aby myśleć inaczej.

Lokalizacje

Londyn

Hult Ashridge Business School

Address
Ashridge Executive Education
Berkhamsted
Hertfordshire

HP4 1NS Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1442 843491

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje