Przeczytaj oficjalny opis

To, co myślimy, lub co wiemy, lub to, w co wierzymy, ma ostatecznie niewielkie znaczenie. Jedyną konsekwencją jest to, co robimy.

W Anglia Ruskin University (ARU) robimy krok naprzód, przeciwstawiamy się szansom i dążymy do sukcesu. Oto historie ludzi, którzy tworzą ARU.

Nasza wizja

Przekształcanie życia poprzez innowacyjną, integracyjną i przedsiębiorczą edukację i badania.

Nasze wartości

Ambicja

Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele i nieustannie dążyć do ulepszania naszej uczelni z korzyścią dla wszystkich.

Innowacja

Zastosujemy naszą zbiorową i indywidualną kreatywność, aby tworzyć i rozwijać nowe pomysły, wdrażając je z korzyścią dla społeczności, którym służymy.

Odwaga

Jesteśmy odważni w podejmowaniu decyzji, które uważamy za słuszne, nawet jeśli jest to trudne.

Społeczność

Bardzo cenimy sobie współpracę, wspieranie się nawzajem i pomaganie wszystkim w osiągnięciu ich potencjału.

Integralność

Robimy to, co mówimy, że zrobimy i jesteśmy uczciwi i przejrzyści w podejmowaniu decyzji i działaniach.

Odpowiedzialność

Podejmujemy decyzje i działamy w sposób, który szanuje względy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne, i który najlepiej wspiera tych, którzy studiują i współpracują z nami.

National Student Survey 2018

W Anglia Ruskin uczniowie są w centrum naszej uczelni. Chcemy, aby ich doświadczenie edukacyjne angażowało się i rzucało im wyzwanie, aby osiągnąć swój pełny potencjał.

Dlatego cieszymy się, że nasi studenci ostatniego roku po raz kolejny wysoko ocenili swoje doświadczenie edukacyjne w corocznym National Student Survey (NSS).

W tym roku ogólny wynik satysfakcji ARU wzrósł do 84% - powyżej średniej sektorowej wynoszącej 83%.

Nasi uczniowie wysoko oceniają nas

Uczniowie biorący udział w badaniu proszeni są o szereg pytań dotyczących aspektów życia uniwersyteckiego, w tym nauczania, oceny i informacji zwrotnych, zasobów edukacyjnych i głosu studenta. W tym roku odpowiedziało 78% naszych studentów ostatniego roku.

Oprócz ogólnego wzrostu satysfakcji do 84% , fantastycznie jest zobaczyć, że nasi uczniowie:

  • oceń ich doświadczenie edukacyjne - od nauczania i wsparcia akademickiego do oceny i informacji zwrotnej - wysoko
  • czuć się pewnym, że ich głos jest słyszalny i że cenimy ich opinię. To nastąpiło mocno po raz drugi z rzędu
  • docenić społeczność edukacyjną w Anglia Ruskin.

Bardzo doceniamy wyniki, ponieważ pomagają nam zwiększyć doświadczenie studentów w Anglia Ruskin. Pomagają również przyszłym studentom w dokonaniu świadomego wyboru miejsca, w którym chcą się uczyć.

Teaching Excellence Framework Srebrna nagroda

Cieszymy się, że możemy otrzymać srebrną nagrodę TEF, która odzwierciedla wysoką jakość nauczania dostarczanego przez naszych utalentowanych pracowników.

Nasza nagroda TEF Silver oznacza, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy rygorystyczne krajowe wymagania jakościowe dla brytyjskiego szkolnictwa wyższego. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasza ocena podkreśliła bardzo wysoki poziom zadowolenia studentów i że większość naszych uczniów osiąga doskonałe wyniki.

Szczególnie cieszył się panel TEF, który stwierdził, że jesteśmy „znacznie powyżej naszego benchmarku”, ponieważ mieliśmy „bardzo wysoki poziom zadowolenia studentów z nauczania, oceny i opinii oraz wsparcia akademickiego” .

Panel TEF uznał, że przekształcamy życie poprzez innowacje, integracyjną i przedsiębiorczą edukację, co znajduje odzwierciedlenie w naszej nowej wizji i chęci zapewnienia „wyjątkowego i integracyjnego doświadczenia edukacyjnego” w naszej strategii uniwersyteckiej, projektowania naszej przyszłości 2017-26.

Nagrody i uznanie

Jesteśmy zwycięzcami

W 2018 r. Zostaliśmy uznani za jednego z 250 najlepszych uniwersytetów w Europie, zdobywając jednocześnie nagrodę za jakość naszych obiektów edukacyjnych.

Chartered Management Institute dostrzegł także wpływ, jaki wywieramy na zatrudnialność, zarządzanie i umiejętności przywódcze naszych studentów.

Nasi studenci ostatniego roku po raz kolejny ocenili swoje doświadczenie edukacyjne - w tym nauczanie, wsparcie akademickie, ocenę i informacje zwrotne - wysoko w National Student Survey.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Anglia Ruskin University

Zbadaj rzeczywiste studia przypadków, aby połączyć wewnętrzne funkcjonowanie poważnych przestępstw i metody stosowane do ich zwalczania. Zdobędziesz umiejętności i wiedzę ... [+]

Przegląd

Zbadaj rzeczywiste studia przypadków, aby połączyć wewnętrzne funkcjonowanie poważnych przestępstw i metody stosowane do ich zwalczania. Zdobędziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do wielu karier w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych, takich jak policja, wymiar sprawiedliwości dla młodzieży, ministerstwo spraw wewnętrznych lub agencje graniczne.

Ucz się ze szkołą zajmującą 8. miejsce w Wielkiej Brytanii dla kryminologii (The Guardian University Guide 2018)Wspieraj naszą bliską społeczność studentów i pracowników, w tym dedykowane grupy mediów społecznościowychUcz się od profesjonalnych praktyków wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych poprzez wykłady, warsztaty i inne działaniaWeź udział w wydarzeniach, w tym w wycieczkach, wykładach dla gości i naszej konferencji kryminologicznej na koniec rokuPołącz siły z PIER, naszym Instytutem Policji dla Regionu Wschodniego, z powiązaniami z lokalnymi i regionalnymi siłami oraz organami policyjnymi i głównymi oficerami na szczeblu lokalnym i krajowym... [-]
Wielka Brytania Cambridge Chelmsford Peterborough London King's Lynn  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Anglia Ruskin University

Podążaj śladami uznanych artystów dziecięcych. Współpracuj z wyspecjalizowanym zespołem wsparcia uznanych na całym świecie ilustratorów, aby rozwijać swoje własne słownic ... [+]

Przegląd

Podążaj śladami uznanych artystów dziecięcych. Współpracuj z wyspecjalizowanym zespołem wsparcia uznanych na całym świecie ilustratorów, aby rozwijać swoje własne słownictwo wizualne. Nawiązuj połączenia w branży wydawniczej dla dzieci.

Rozwijaj swoje własne słownictwo wizualne wspierane przez zespół uznanych na całym świecie ilustratorówSkorzystaj ze 150-letniej tradycji rysowania i inspirowania kreatywnością w Cambridge School of ArtPodążaj śladami wielu wielokrotnie nagradzanych ilustratorów książek dla dzieci

Ten nauczany kurs studyjny, pierwszy tego rodzaju w Wielkiej Brytanii, został opracowany przez naszego wybitnego profesora Martina Salisbury, który nadal przyczynia się do nauczania na kursie. Zapewni Ci dedykowane wsparcie i wiedzę, których potrzebujesz, aby rozwijać swoją praktykę w sztuce ilustracji książek dla dzieci.... [-]

Wielka Brytania Cambridge Chelmsford Peterborough London King's Lynn  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Anglia Ruskin University

Pracuj nad karierą kliniczną z dziećmi lub zrób kolejny krok w kierunku doktoratu. Zdobądź zaawansowane zrozumienie akademickie zaburzeń rozwojowych i zdrowia psychiczneg ... [+]

Przegląd

Pracuj nad karierą kliniczną z dziećmi lub zrób kolejny krok w kierunku doktoratu. Zdobądź zaawansowane zrozumienie akademickie zaburzeń rozwojowych i zdrowia psychicznego dzieci; i zbadać przyczyny, ocenę, klasyfikację i leczenie.

Nasz kurs zapewnia solidne podstawy do badań i uzupełni profesjonalne szkolenie kliniczne. Zdobędziesz wszechstronną wiedzę teoretyczną w tej dziedzinie, a także praktyczną umiejętność projektowania i oceny programów badań klinicznych.

Moduły specjalistyczne koncentrują się na diagnozie i leczeniu różnych stanów, psychopatologii rozwojowej (w tym przyczyn i skutków) oraz szerszych zagadnień dotyczących badań psychologicznych.... [-]

Wielka Brytania Cambridge Chelmsford Peterborough London King's Lynn  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Anglia Ruskin University

Motywują Cię możliwości odblokowania dla Ciebie międzynarodowego biznesu. I nasz MSc International Business został zaprojektowany z myślą o twoich ambicjach. Rozumiesz zn ... [+]

Przegląd

Motywują Cię możliwości odblokowania dla Ciebie międzynarodowego biznesu. I nasz MSc International Business został zaprojektowany z myślą o twoich ambicjach. Rozumiesz znaczenie podejmowania własnych decyzji zawodowych, a tym, co naprawdę wyróżnia ten kurs, jest wiele różnych opcji, które możesz wybrać, takich jak semestr za granicą w Szwajcarii lub Holandii i ukończenie studiów podwójnych, wybór opcjonalnych modułów lub odbycie 34-tygodniowego stażu w ramach kursu. Dzięki temu możesz spersonalizować kurs, dostosowując go do swoich ambicji, jednocześnie uzyskując kluczowe narzędzia międzynarodowego zestawu biznesowego.

Ten stopień daje niezrównaną możliwość ukończenia studiów z podwójnym tytułem magistra. W drugim semestrze możesz studiować w Szwajcarii lub Holandii, co daje Ci doświadczenie z pierwszej ręki w działalności biznesowej na skalę międzynarodową. Ta podwójna kwalifikacja zapewni Ci przewagę nad innymi kandydatami na nowoczesnym rynku biznesowym. Zyskasz pewność siebie i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł stworzyć własną ścieżkę kariery w najbardziej odpowiednim dla Ciebie kierunku.... [-]

Wielka Brytania Cambridge Chelmsford Peterborough London King's Lynn  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Life at ARU: The ARU experience - George