Anglia Ruskin University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

To, co myślimy, lub co wiemy, lub to, w co wierzymy, ma ostatecznie niewielkie znaczenie. Jedyną konsekwencją jest to, co robimy.

W Anglia Ruskin University (ARU) robimy krok naprzód, przeciwstawiamy się szansom i dążymy do sukcesu. Oto historie ludzi, którzy tworzą ARU.

Nasza wizja

Przekształcanie życia poprzez innowacyjną, integracyjną i przedsiębiorczą edukację i badania.

Nasze wartości

Ambicja

Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele i nieustannie dążyć do ulepszania naszej uczelni z korzyścią dla wszystkich.

Innowacja

Zastosujemy naszą zbiorową i indywidualną kreatywność, aby tworzyć i rozwijać nowe pomysły, wdrażając je z korzyścią dla społeczności, którym służymy.

Odwaga

Jesteśmy odważni w podejmowaniu decyzji, które uważamy za słuszne, nawet jeśli jest to trudne.

Społeczność

Bardzo cenimy sobie współpracę, wspieranie się nawzajem i pomaganie wszystkim w osiągnięciu ich potencjału.

Integralność

Robimy to, co mówimy, że zrobimy i jesteśmy uczciwi i przejrzyści w podejmowaniu decyzji i działaniach.

Odpowiedzialność

Podejmujemy decyzje i działamy w sposób, który szanuje względy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne, i który najlepiej wspiera tych, którzy studiują i współpracują z nami.

National Student Survey 2018

W Anglia Ruskin uczniowie są w centrum naszej uczelni. Chcemy, aby ich doświadczenie edukacyjne angażowało się i rzucało im wyzwanie, aby osiągnąć swój pełny potencjał.

Dlatego cieszymy się, że nasi studenci ostatniego roku po raz kolejny wysoko ocenili swoje doświadczenie edukacyjne w corocznym National Student Survey (NSS).

W tym roku ogólny wynik satysfakcji ARU wzrósł do 84% - powyżej średniej sektorowej wynoszącej 83%.

Nasi uczniowie wysoko oceniają nas

Uczniowie biorący udział w badaniu proszeni są o szereg pytań dotyczących aspektów życia uniwersyteckiego, w tym nauczania, oceny i informacji zwrotnych, zasobów edukacyjnych i głosu studenta. W tym roku odpowiedziało 78% naszych studentów ostatniego roku.

Oprócz ogólnego wzrostu satysfakcji do 84% , fantastycznie jest zobaczyć, że nasi uczniowie:

  • oceń ich doświadczenie edukacyjne - od nauczania i wsparcia akademickiego do oceny i informacji zwrotnej - wysoko
  • czuć się pewnym, że ich głos jest słyszalny i że cenimy ich opinię. To nastąpiło mocno po raz drugi z rzędu
  • docenić społeczność edukacyjną w Anglia Ruskin.

Bardzo doceniamy wyniki, ponieważ pomagają nam zwiększyć doświadczenie studentów w Anglia Ruskin. Pomagają również przyszłym studentom w dokonaniu świadomego wyboru miejsca, w którym chcą się uczyć.

Teaching Excellence Framework Srebrna nagroda

Cieszymy się, że możemy otrzymać srebrną nagrodę TEF, która odzwierciedla wysoką jakość nauczania dostarczanego przez naszych utalentowanych pracowników.

Nasza nagroda TEF Silver oznacza, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy rygorystyczne krajowe wymagania jakościowe dla brytyjskiego szkolnictwa wyższego. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasza ocena podkreśliła bardzo wysoki poziom zadowolenia studentów i że większość naszych uczniów osiąga doskonałe wyniki.

Szczególnie cieszył się panel TEF, który stwierdził, że jesteśmy „znacznie powyżej naszego benchmarku”, ponieważ mieliśmy „bardzo wysoki poziom zadowolenia studentów z nauczania, oceny i opinii oraz wsparcia akademickiego” .

Panel TEF uznał, że przekształcamy życie poprzez innowacje, integracyjną i przedsiębiorczą edukację, co znajduje odzwierciedlenie w naszej nowej wizji i chęci zapewnienia „wyjątkowego i integracyjnego doświadczenia edukacyjnego” w naszej strategii uniwersyteckiej, projektowania naszej przyszłości 2017-26.

Nagrody i uznanie

Jesteśmy zwycięzcami

W 2018 r. Zostaliśmy uznani za jednego z 250 najlepszych uniwersytetów w Europie, zdobywając jednocześnie nagrodę za jakość naszych obiektów edukacyjnych.

Chartered Management Institute dostrzegł także wpływ, jaki wywieramy na zatrudnialność, zarządzanie i umiejętności przywódcze naszych studentów.

Nasi studenci ostatniego roku po raz kolejny ocenili swoje doświadczenie edukacyjne - w tym nauczanie, wsparcie akademickie, ocenę i informacje zwrotne - wysoko w National Student Survey.

Lokalizacje

Cambridge

Address
Cambridge Campus
East Rd
Cambridge
CB1 1PT

Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Chelmsford

Address
Chelmsford Campus
Bishop Hall Lane
Chelmsford
Essex CM1 1SQ

Chelmsford, Anglia, Wielka Brytania

Peterborough

Address
Peterborough Campus
Guild House
Swain Court
Oundle Road
Peterborough
PE2 9PW

Peterborough, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
19 Charterhouse St, London EC1N 6RA
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

King's Lynn

Address
Tennyson Ave, King's Lynn PE30 2QW
King's Lynn, Anglia, Wielka Brytania

Peterborough

Address
Park Crescent Campus, Park Cres, Peterborough PE1 4DZ
Peterborough, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium