American University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nauka online i odległość jest przyszłość edukacji. Mimo, że żyjemy w globalnej wiosce koncepcja globalnego uniwersytetu - nie zakorzenione w danym kraju - takie jak AUOL - jest czasami źle zrozumiane przez dinozaury z cegły i zaprawy edukacji, zwłaszcza w krajach, gdzie edukacja online jest wciąż nowością. Formuła AUOL okazała się wielkim sukcesem na przestrzeni lat. To wydajne, zorientowane na ucznia i mogą być przesyłane z dowolnego terminala komputerowego w dowolnym miejscu na świecie. Dlatego ta formuła jest obecnie bronione przez wielu internetowych instytucji edukacyjnych na całym świecie.

DLACZEGO DISTANCE LEARNING?

Bardzo niewiele osób może sobie pozwolić zrezygnować z pracy, aby rozpocząć studia, a także z czesnego na cały czas wysokie, za pośrednictwem tradycyjnych metod uczenia się jest poza zasięgiem dla wielu. Ta ekscytująca alternatywa w szkolnictwie wyższym posiada dla ciebie obietnicę rozwoju zawodowego i osobistego, bez żadnych ograniczeń i granic. AUOL została założona w 1984 roku jako American College of Science & Technology. AUOL, międzynarodowym centrum kształcenia na odległość, która została następnie włączona jako niezależny Online Distance Learning University w 1999 roku składa się z sześciu szkół: Biznes, IT, prawo, edukacja i sztuk wyzwolonych, humanistyczne i angielsku. AUOL to prywatna instytucja międzynarodowa; nie jesteśmy brytyjski University (ani nie jesteśmy w żaden sposób związany z University of London), a my nie przyznawania brytyjskich kwalifikacji. AUOL online specjalizuje się w edukacji Distance Learning (innymi słowy "otwarte" uczelni). Kształcenie na odległość szybko staje się preferowaną alternatywą, a AUOL szybko stał się jako jeden z pionierów w tej dziedzinie.

WYDZIAŁ

Pracownicy akademiccy uczelni są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni. Oni są przyzwyczajeni do pracy z kadry kierowniczej, menedżerów i konsultantów zatrudnionych w sektorze prywatnym i publicznym.

ODDZIAŁY

Filie są w centrum naszego wzoru edukacyjnej. Większość programów studiów prowadzone są przez naszych oddziałów. By podać jeden przykład, tak szybko, jak jest zapytanie, które wpłynęło do uczelni jest przekazywana do właściwej filii w kraju wnioskodawcy. Programy studiów podmiotów stowarzyszonych są oparte na uczelni rekomendowanych programów. Filie działają pod auspicjami siedzibie swojego regionu.

MODUŁY

Wszystkie nasze kursy kształcenia na odległość zostały zaprojektowane do najbardziej wymagających standardów, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi kryteriami, w celu zapewnienia doskonałe wykształcenie w przystępnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu, że indywidualne potrzeby są spełnione i że swoim doświadczeniem nauczania na odległość jest zarówno przyjemne i korzystne. Nasze moduły są własnego opiekuna w domu. AUOL Unikalny, styl nauczania na odległość nazywa skierowane badania zajęć. Oznacza to, że uczysz się na własną rękę, w domu lub wszędzie tam, gdzie ci odpowiada z regularną stałą pomoc od swojego wyznaczonego opiekuna. Będziesz uczył przez drukowanych modułów - materiały do ​​nauki, specjalnie napisanych podręczników i zeszytów ćwiczeń, płyt CD audio i wideo, płyt DVD. Po uruchomieniu program, otrzymasz moduły pocztą. / Kurier .Effective 01 stycznia 2010, wszystkie moduły AUOL były dostępne dla studentów w formie elektronicznej i mogą zostać wysłane jako załączniki PDF do wiadomości e-mail. Można zakupić moduły w £ 50.00 na moduł i są twoje utrzymanie i zwrócić się w dowolnym momencie. Wszystkie moduły skieruje Cię do odpowiednich stron internetowych, gdzie dodatkowe środki będą dostępne. Kiedyś nie będzie książki trzeba kupić samemu lub pożyczyć z lokalnej biblioteki. W razie potrzeby chętnie to zrobić w twoim imieniu. Dostaniesz harmonogram badania, które pomogą Ci zaplanować czytania i zadania terminów. Dzięki naszej wyjątkowej, światowego lidera stylu nauczania na odległość, AUOL pozwala studiować w domu, pracy, a nawet w ruchu, w czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Z szerokim wyborem kwalifikacji na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych, AUOL oferuje wybór i elastyczność niezbędną.

Potrzebujesz komputera?

Musisz komputer dla zwykłego i niezawodnego dostępu do Internetu, dzięki czemu można mieć łatwą komunikację z osobistym opiekunem. Mając na e-mail jest niezbędny, ponieważ jest swój sposób komunikowania się z przełożonym i tak, że możemy wysłać ważne informacje dotyczące badań.

ZAPRASZAMY DO PRZYSZŁOŚCI

Badania na przestrzeni lat wykazały, że stopień zarobione przez nie w kampusie Uniwersytetu z silnej reputacji, takie jak AUOL, może być tak samo użyteczne jak jeden z tradycyjnej szkoły. Niedawny raport Instytutu Studiów Podatkowych w Wielkiej Brytanii wykazały, że średnio ludzie z pierwszych stopni zdobył około 15% więcej niż mężczyzn nie-absolwentów z podobnych środowisk i poziomów umiejętności. Stanford profesor Jeffrey Pfeffeer w niedawnym artykule na tradycyjnych szkół biznesu w Akademii Zarządzania Nauka i Edukacja pisze: "Niewiele z tego, co uczy się studentów w" tradycyjnych "szkół biznesu przygotowanie ich do pracy korporacyjnej. Masz na pytanie, co dzieje się w latach trzeba, aby uzyskać dyplom MBA ". Nawet jeśli stopień ma żadnego związku z pracy, która została zastosowana do, o poświadczenia które sprawiają, że licencjat, magister lub doktor jest to, czego naprawdę potrzebujesz, aby to lepszą pozycję i wyższego wynagrodzenia. W dobie cyfrowej informacji, w globalnej wiosce, w którym żyjemy, AUOL jest pionierem. Nasz pomysł jest prosty, wydajny i zorientowany na ucznia, a mogą być przesyłane z dowolnego terminala komputerowego w dowolnym miejscu na świecie. Nasz prospekt, że naszym celem jest "przybliżenie się do każdego ucznia na całym świecie ekscytujące perspektywy szkolnictwa wyższego poprzez kształcenie na odległość w przystępnych cenach" Oto Twoja szansa, aby poprawić swój stan i swoje szanse na znalezienie zatrudnienia. Żyjemy w świecie konkurencji.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Akredytacje

AUOL is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education (in other words an “open” university ). We are not a British University (nor are we in any way associated with the University of London) and we do not award British qualifications.

AUOL is oriented to those individuals not seeking licenses or credentials required from governmental accrediting institutions. AUOL has not applied for accreditation with any American regional association nor with similar British official agencies.

As applying for accreditation is voluntary, candidates applying for admission to AUOL need to enquire before enrolling as to the accreditation “status” of a specific program or school.

Since its founding in 1984, “AUOL is fast becoming an acknowledged leader in Distance Education” *

Our students work very hard in order to obtain their degrees. If your intention is to “buy” a degree, beware ! This university is not and has never been a degree mill and we will instantly reject such applications . Our main emphasis has always been to offer the highest quality of education to our students. And that is why since its founding , degrees conferred by AUOL have been internationally recognized by the private sector and accepted by multinational businesses as well as by colleges and universities for further study.

AUOL has sought and obtained recognition from independent agencies specializing primarily in distance learning.

AUOL is a member of the “American Association For Higher Education And Accreditation”: AAHEA

Rekrutacja & Wymagania

APPLICATION

• If you wish to submit an application for admission to the university , paper copies of the application documents listed below are required: Please send by registered post or by courier.

OR

• If you wish to expedite your application , you may submit scanned copies of your application documents by email, ( please attach bank proof of payment of fees – see bank details below).

No application will be considered unless accompanied by the application fee or proof of its payment.

APPLICATION DOCUMENTS

 1. A completed, signed and dated application form ( a hard copy of your online submission
 2. Copy/ies of your certificate/s. Not required for Bachelor’s applications. Please do not send originals)
 3. A current CV This is important in order to assess the no. of APEL Credits you may be entitled to )
 4. Two passport size photographs. (one of which will be used for your University ID card)
 5. Application Fee of £50 (fifty pounds sterling. Cheques ,international drafts etc payable to the AMERICAN UNIVERSITY OF LONDON )

N.B. No application will be considered until all above documents are received at the Registry. Please send by registered/recorded mail.

Once your application has been accepted, you will be required to pay your fees in full or by installments. Upon receipt of your tuition fees or deposit we will send you your registration documents:

 • Official Certificate of Registration
 • ID card
 • Letter of appointment of supervisor

Undergraduate Admission

Entry requirements for the Fast Track bachelor degree programs by distance learning:

 • High School certificate or its equivalent OR
 • for candidates over 21 years old, relevant experience in the field of study

Postgraduate Admission

Entry requirements for all graduate degrees:

 • a bachelor’s degree or its equivalent OR
 • for candidates over 25 years old a minimum of five years work experience in the applicant’s area of expertise.

Applicants should submit a resume’ (CV) containing name and address of their employers, dates of employment, job title and a short description of duties

Proficiency in English Requirement

Non-Native English speakers must have a good command of both written and spoken English, the language of instruction at AUOL. The University does not require external English tests such as TOEFL, GMAT Cambridge Proficiency, etc. However, students who have a TOEFL score received during the last three years, of at least 500 (or 173 for the computerized TOEFL test) can be awarded a number of transfer credits towards their degree when applying for programs in the School of English.