Across the Pond

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Niezależnie od tego, czy chcesz studiować na studiach licencjackich lub magisterskich, Across the Pond może Ci pomóc. Od 2004 pomagamy znaleźć i aplikować do ponad 40 najlepszych szkół wyższych i absolwentów w Anglii i reszcie Wielkiej Brytanii . Nasz zespół brytyjskich ekspertów ds. Badań , którzy mieli bezpośrednie doświadczenie w studiowaniu w Wielkiej Brytanii, oferuje bezpłatne, dostosowane wsparcie i wskazówki dotyczące każdego aspektu badań i procesu aplikacyjnego. Rozpocznij swoją brytyjską przygodę studyjną już dziś z pomocą Across the Pond i wykorzystaj w pełni: - Bezpłatne spersonalizowane porady i wskazówki dla studentów chcących studiować w Wielkiej Brytanii - Ponad 40 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii ze światowej sławy programami i placówkami badawczymi - Znacznie zwiększ swój szanse na akceptację - Wytyczne dotyczące wszystkich aspektów życia studenckiego w Zjednoczonym Królestwie Od 2004 roku Across the Pond zapewnia porady i wskazówki dla studentów studentom chcącym studiować na jednych z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Reprezentujemy ponad 40 uniwersytetów w całej Wielkiej Brytanii, a studenci, z którymi pracujemy, korzystają z wysokiej akceptacji dla tych instytucji.

KLUCZ DO NASZEGO SUKCESU

Naszym celem jest zapewnienie uczniom bezpłatnej, spersonalizowanej i kompleksowej obsługi, aby pomóc im w osiągnięciu ich ambicji studiowania w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy dotyczy to studiów licencjackich lub magisterskich na naszych uczelniach partnerskich w Wielkiej Brytanii, zapewniamy, że każdy uczeń jest najlepiej dopasowany pod względem celów akademickich i osobistych. Jesteśmy w stanie zaoferować tę zindywidualizowaną bezpłatną usługę, ponieważ Across the Pond jest w całości finansowany przez nasze partnerskie uniwersytety w Wielkiej Brytanii, aby reprezentować je w Ameryce Północnej.

OSIĄGNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

W Across the Pond zachęcamy uczniów do rozwijania swoich zainteresowań, dążenia do doskonałości i uczęszczania na uniwersytet, który spełnia wszystkie ich wymagania. Jesteśmy pewni, że korzystając z oferowanej usługi i doświadczając wysokiego poziomu osobistych wskazówek, możesz zmaksymalizować swoje szanse na przyjęcie na jedne z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Doświadczenie i zaangażowanie naszych ekspertów w Wielkiej Brytanii stanowią kamień węgielny Across the Pond i to właśnie dzięki tym cechom nadal pomagamy uczniom z zagranicy w osiąganiu ich celów.

Lokalizacje

Aberdeen

CONTACT USA TEAM

Address
Aberdeen, Szkocja, Wielka Brytania

Belfast

CONTACT CANADA TEAM

Address
Belfast, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Brighton

CONTACT NORWAY TEAM

Address
Brighton, Anglia, Wielka Brytania

Canterbury

CONTACT LATIN AMERICA TEAM

Address
Canterbury, Anglia, Wielka Brytania