Read the Official Description

O

Nasi uczniowie znajdują się w sercu Akademii Muzyki i Dźwięku, wspierani przez nasz zespół oddanych nauczycieli. Oferujemy specjalistyczną naukę muzyki i kształcenie w zakresie produkcji, przygotowując Cię do kariery w nowoczesnym przemyśle muzycznym z uznanymi kwalifikacjami muzycznymi.

Założona w 1994 roku Akademia Muzyki i Dźwięku oferuje kształcenie muzyczne przez profesjonalnych muzyków w wieku 16-19 lat, a także studia licencjackie i podyplomowe w Edynburgu, Exeter, Gateshead, Glasgow, Southampton, Swindon i Online.

Z brytyjskimi artystami dominującymi na globalnej scenie muzycznej i rosnącą popularnością festiwali i muzyki na żywo, przynoszących 4 miliardy funtów brytyjskiej gospodarki, jest to ekscytująca branża, do której należysz. Istnieje ogromny wybór ścieżek kariery, od pisania piosenek i produkcji po zarządzanie sceniczne i inżynierię dźwięku. Źródło: UK Music, Wish You Were Here.

Absolwenci AMS z powodzeniem działają w Wielkiej Brytanii i światowym przemyśle muzycznym, wśród których wyróżnia się absolwenci:

Tristan Evans z wampirów

Tristan Evans - perkusista w Virgin EMI podpisał kontrakt z The Vamps. Jest także producentem wielu ich piosenek. Założyli własną wytwórnię płytową i grali na stadionach na całym świecie.

Laurence Jones Blues Artysta Roku

Laurence Jones - autor tekstów, gitarzysta i wokalista, laureat Young Blues Artist of the Year w 2014, 2015 i 2016 roku. Wspierał Van Morrisona, Jamesa Baya, Jools Holland i Buddy Guy.

Alumni Josh Kumra

Josh Kumra - Podpisano kontrakt z Sony RCA, był współproducentem numeru 1 "Do not Go" z Wretch 32. Udaje mu się wydać swój album, współpracując z Naughty Boy i Emeli Sandé.

Eddy Thrower gra na perkusji na Dolnym Atlantyku

Eddy Thrower - perkusista w Lower Than Atlantis, sprzedający 6 brytyjskich tras koncertowych oraz 2 najlepsze 40 albumów. Mają muzykę z gier takich jak Tony Hawk i Guitar Hero.

Programs taught in:
Język angielski