Aberystwyth University Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aberystwyth Business School mierzy się i przeciwstawia dostarczaniu usług i doskonałości produktu „złotym standardom” brytyjskiego sektora uniwersyteckiego. Nie jesteśmy typem szkoły biznesu, w której twoje wykłady będą prowadzone z setkami innych studentów, a ty nie będziesz świadomy tego przez cały czas studiów. Rozmiary klas w Aberystwyth są niewielkie, a Ty będziesz nam znany osobiście w ciągu pierwszych kilku tygodni od dołączenia do nas. Mamy świetną mieszankę studentów z Wielkiej Brytanii i zagranicy z wielu różnych krajów. Łatwo będzie mieszać i zaprzyjaźniać się z innymi studentami z różnych środowisk i kultur. Rezultat: Aberystwyth jest regularnie głosowany na 5 najlepszych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii pod kątem doświadczenia studentów i zadowolenia studentów.

Reputacja

Aberystwyth University to od dawna tradycyjny uniwersytet w Wielkiej Brytanii, z doskonałą reputacją akademicką. Dyplom magistra Uniwersytetu w Aberystwyth będzie uznawany przez pracodawców na całym świecie i będzie dla Ciebie atutem w trakcie przyszłej kariery zawodowej. W Aberystwyth Business School identyfikujemy kluczowe obszary ważne dla naszych obecnych i przyszłych studentów. Wynikiem tego są regularne i wyjątkowo wysokie wyróżnienia, w tym wyróżnienie rządu brytyjskiego Teaching Excellence Framework w 2018 r., The Times University of the Education za bezprecedensowe dwa lata w 2017 i 2018 r. Oraz 90% ogólnej satysfakcji studentów według National Badanie studenckie w 2018 roku.

Zakwaterowanie i gwarancja

Będziesz chciał zagwarantować zakwaterowanie, idealnie w pobliżu Aberystwyth Business School. Świetne wieści, masz dokładnie to. Aberystwyth Business School znajduje się w samym sercu głównego kampusu uniwersyteckiego Penglais, a jest tam mnóstwo miejsc parkingowych. Do centrum miasta Aberystwyth można dojść w 15 minut lub skorzystać z regularnych połączeń autobusowych do i z centrum miasta.

Nauczać i uczyć

Aberystwyth Business School słynie z jakości nauczania i uczenia się oraz doświadczeń kulturowych związanych z zarządzaniem i finansami. Pracownicy wywodzą się ze środowisk akademickich i sektora prywatnego, aby dać studentom nowatorskie spojrzenie na teorię i praktykę biznesową. Podczas gdy jesteśmy zadowoleni z bycia małymi, a wybijamy ponad naszą wagę, nasi pracownicy są bardzo dumni z tego, co konsekwentnie osiągają. Nasi studenci dostrzegają korzyści płynące z elastyczności programu nauczania i wysoce ukierunkowanego pokrycia dyscypliny - nie uczymy cię przedmiotów peryferyjnych, skupiamy się na absolutnych podstawach; te podstawy, które dostarczą ważnych dla Ciebie wyników: współczesne zrozumienie, znakomite kompetencje zawodowe i zdolność do zatrudnienia.

Zasoby edukacyjne

Dzięki elektronicznemu dostępowi do wszystkich zasobów edukacyjnych, jakich kiedykolwiek potrzebujesz, ponad 1400 komputerów w sieci i bezprzewodowego połączenia z Internetem w każdym pokoju, nigdy nie będziesz miał trudności ze znalezieniem informacji, które chcesz, gdy próbujesz wykonać zadanie. W minionym roku wydano 4,5 miliona funtów na remont obiektów dydaktycznych, tworząc światowej klasy zaplecze edukacyjne. Jeśli lubisz przewracać strony prawdziwych książek, masz też szczęście. Aberystwyth Business School znajduje się obok Biblioteki Hugh Owen, w której przechowywane są wszystkie książki i czasopisma Uniwersytetu. Mniej niż pięć minut spacerem od kampusu Penglais znajduje się National Library for Wales, biblioteka praw autorskich, która posiada wydanie każdej książki lub czasopisma publikowanego w Wielkiej Brytanii (6 milionów).

Możliwość zatrudnienia

Rozumiemy, że studiowanie dyplomu jest częścią długoterminowej kariery zawodowej. Oprócz uzyskania stopnia naukowego, najlepszego startu w świecie biznesu, musisz mieć najbardziej aktualne umiejętności i techniki. Nasze nauczanie obejmuje podstawy zarządzania i finansów, z naciskiem na wiedzę stosowaną wspieraną, w stosownych przypadkach, przez akredytację organizacji zawodowych. Absolwenci podjęli pracę w wielu prestiżowych placówkach, w tym w organizacjach międzynarodowych, MŚP i pracodawcach z sektora publicznego. Studenci są wspierani przez oficera kariery, sieć absolwentów i klasy zawodowe na całym swoim poziomie, aby przejść do satysfakcjonującej kariery.

Stypendia

Mamy wiele hojnych stypendiów i stypendiów. Zobacz nasze stopnie, aby uzyskać szczegółowe informacje i kwalifikacje!

Lokalizacje

Aberystwyth

Aberystwyth Business School

Address
Aberystwyth Business School
Aberystwyth University
Hugh Owen Building

SY23 3DY Aberystwyth, Walia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1970 622500

Akredytacje