Przeczytaj oficjalny opis

O AMOS Sport Business School

AMOS jest pierwszą francuską szkołą biznesu specjalizującą się w biznesie sportowym, od licencjackiego licencjata do magistra biznesu w sporcie.

AMOS szkoli menedżerów, agentów sprzedaży i wysoko wykwalifikowanych przedsiębiorców we wszystkich dziedzinach biznesu sportowego.

AMOS dąży do bycia punktem odniesienia i rozmówcą ruchu sportowego i biznesu sportowego.

AMOS łączy międzynarodowy wymiar ze swoimi seminariami za granicą, angielskimi konferencjami, dwujęzycznymi klasami, szkołą zintegrowanych języków i integracją europejskiego programu wymiany - ERASMUS.

AMOS w liczbach

- Pierwsza szkoła biznesu sportowego w Europie 100% Zarządzanie sportem
- 10 kampusów (9 we Francji, 1 w Wielkiej Brytanii)
- 23 uczelnie partnerskie na całym świecie
- Europejska akredytacja
- 260 wykładowców z branży sportowej

Nasze kampusy

AMOS Sport Business School ma 10 kampusów zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i we Francji.

Szkoły znajdują się na obszarach, w których przemysł sportowy jest najbardziej rozwinięty we Francji: Paryż, Lille, Bordeaux, Nantes, Rennes, Lyon, Tuluza, Nicea i Marsylia.

Wraz z otwarciem kampusu w Londynie kilka lat temu, AMOS zwiększył swoje pragnienie bycia międzynarodowym dzięki obecności w jednym z najważniejszych miast na świecie w zakresie Sport Business.

Nasza sieć

Będąc pierwszą francuską szkołą biznesu specjalizującą się w zarządzaniu sportem, AMOS rozwinął ważne powiązania z firmami z sektora sportowego we Francji i Wielkiej Brytanii.

Ta współpraca z międzynarodowymi firmami (ASO, Stade Toulousain, NBA, ITF itp.) Umożliwiła naszym studentom korzystanie z sieci sportowej AMOS.

Nasz program

Sport jest międzynarodowy, AMOS postanowił stworzyć swojego własnego Global Sport Business Master, koncentrując swój dwuletni program na rynkach europejskich, azjatyckich i anglosaskich. Oprócz zajęć studenci będą mieli szansę na zwiększenie swoich umiejętności w zakresie globalnego zarządzania sportem podczas podróży studyjnych organizowanych w ramach programu (Niemcy, Chiny, USA, Szkocja)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

AMOS Sport Business School

Cykl ten składa się z czwartego i piątego roku i wydaje tytuł magistra „Zarządzanie organizacjami sportowymi”. Celem MBS AMOS jest wyszkolenie naszych studentów na stanow ... [+]

AMOS jest światowym liderem w edukacji zarządzania sportem we Francji i Wielkiej Brytanii. Oferujemy szereg programów szkoleniowych w zakresie zarządzania w ramach kultury innowacji i przedsiębiorczości.

Dzięki praktycznym, teoretycznym i zawodowym doświadczeniom AMOS Sport Business School zapewnia uczniom wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia wymarzonej kariery w branży sportowej.

AMOS ma 9 kampusów zlokalizowanych w największych miastach Francji (Paryż, Lille, Lyon, Bordeaux, Nicea, Tuluza, Marsylia, Nantes, Rennes), gdzie przemysł sportowy rozwija się codziennie. Zgodnie ze swoim międzynarodowym rozwojem AMOS otworzył kampus w Londynie, jednym z najważniejszych miast na świecie w dziedzinie sportu.... [-]

Wielka Brytania Londyn Francja Paryż Lille bordeaux Lyon  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AMOS Sport Business School
Address
142 Greenwich High Road
SE10 8NN Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+4420 8853 3029
AMOS, Ecole de Commerce du Sport Business
Address
33 rue Daviel
75013 Paryż, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 1 44 64 83 83
AMOS, Ecole de Commerce du Sport Business
Address
56 Rue Bonte Pollet, 59000 Lille, France
59000 Lille, Hauts-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 3 20 13 04 60
AMOS, Ecole de Commerce du Sport Business
Address
29 Rue Robert Caumont, 33300 Bordeaux, France
33300 bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francja
Witryna
Telefon
+33 5 64 37 13 13
AMOS, Ecole de Commerce du Sport Business
Address
55 Rue Marietton
69009 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja
Witryna
Telefon
+33 4 37 50 35 55