Up Level School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona przez Fabrizio Serafini, doświadczył profesjonalny, z wielu osiągnięć na swoim koncie w sektorze kierowniczej. do poziomu od 1995 roku, ma na swoim koncie najbardziej interesujące domy ludzką historię w zakresie szkoleń i hiper-specjalizacji. W 2004 roku uzyskała certyfikat ISO 9001: Aktywność 200Settore / EA: 37 Projektowanie i wypłat magistra Post Graduate, a nie, i szkolenia oraz kursy podyplomowe Professional. W 2009 roku akredytację regionu Lacjum. W 2011 roku akredytację Regionu Lombardii.

Misji szkoleniowej, która odbija się na rynku i staje się cennym punktem odniesienia dla firm, które chcą dołączyć do swoich organicznych wysoko wykwalifikowanych specjalistów zdolnych do wypełnienia stanowiska kierownicze i obowiązków w sposób niezależny.

Najlepszych specjalistów rosną tu

Poziom w górę, dosłownie przekłada się rozwijać, poprawiać, dostać się do poziomu. Up poziomie, School of Management, wciąż oznacza najbardziej, to stać. Up poziomie, ponieważ skupia się na treningu, spełniając swoją misję w najgłębszej i szlachetnym tego słowa znaczeniu: kształtować nowy sposób bycia, do transferu wiedzy teoretycznej i empirycznej, aby utworzyć nowy sposób działania. Wykonywać swoje boskie cnoty pouczające Dante zastrzeżone dla uczonych i mądrych władców starożytnej Grecji.

Up poziomie robi to w trzecie tysiąclecie, z dokładnie tej samej kolejności. Osoby kolejowe umożliwiające ukończenie ścieżki kształcenia i zastosować w praktyce otrzymanych nauk.

Powołując się na uplevel oznacza inwestowanie w ich rozwój zawodowy

Dlaczego Up poziomie szkoły opiera się na najnowocześniejszych wzorców nauczania i specjalności, jest centralnym punktem i empirycznej nauki na najwyższym poziomie, skierowane w określonym celu i wymagający. Studenci, absolwenci i specjaliści już trwają skierowane są na poziomie, by dać wartość dodaną dla ich profesjonalizmu. Firmy mają na poziomie, bo wiedzą, że do uruchomienia szkoły w imię ogólnej jakości, wydajności i wyników.

Lokalizacje

Neapol

Address
Piazza Carità 32
80134 Neapol, Kampania, Włochy

Rzym

Address
Piazzale Flaminio 9
00196 Rzym, Lacjum, Włochy

Mediolan

Address
Via Fabio Filzi 2

20124 Mediolan, Lombardia, Włochy

Rzym

Online

Address
Piazzale Flaminio 9
00196 Rzym, Lacjum, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium