University of Verona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIWERSYTET

University of Verona jest poświęcony innowacjom i utrzymaniu wysokiej jakości nauczania i badań. Instytucja składa się z 22 689 studentów i 1 500 nauczycieli i innych pracowników, którzy poświęcają się ciągłemu procesowi wzrostu i rozwojowi zasobów ludzkich, strukturalnych i finansowych. Uniwersytet ma silne powiązania ze społecznością lokalną i patrzy w przyszłość poprzez stałe wzmacnianie powiązań między oferowanymi kursami a światem pracy. W najbliższej przyszłości jednym z głównych celów Uniwersytetu jest kontynuacja programu budowy w celu stworzenia ulepszonego i przyjaznego środowiska.

MIĘDZYNARODOWY

University of Verona zachęca do międzynarodowej mobilności poprzez sieć zintegrowanych usług oferowanych profesorom, naukowcom, postdocentom, doktorantom i studentom przyjeżdżającym z zagranicy.

Wybierz swój profil i znajdź wszystkie informacje i usługi dedykowane Tobie.

Biuro przyjęć

W przypadku studentów spoza UE przebywających za granicą , Międzynarodowe Biuro Studenckie może pomóc w wstępnej rejestracji uniwersytetu za pośrednictwem ambasad, rejestracji, rejestracji i wszelkich ewentualnych zmian programu.

Przed przystąpieniem do wstępnej rejestracji w ambasadzie lub konsulacie włoskim studenci spoza UE przebywający za granicą powinni sprawdzić dostępne miejsca w programie lub programach, które ich interesują. Zobacz Manifesto Degli Studi na naszej stronie internetowej.

Dla wszystkich studentów (spoza UE, UE i Włoch), którzy posiadają kwalifikacje uzyskane poza Włochami , Międzynarodowe Biuro Studenckie dostarcza informacji e-mailem i osobiście (przez mianowanie) i zarządza prośbami o równoważność kwalifikacji, sprawdzając przedłożoną dokumentację (deklaracje wartości i dyplomy ukończone, które zostały przetłumaczone i zalegalizowane przez Ambasadę Włoch w kraju, który wydał certyfikat).

International Student Desk przyjmuje również wnioski o zatwierdzenie zagranicznych stopni naukowych ("ekwiwalent") w ciągu roku od stycznia do kwietnia.

Lokalizacje

Werona

Address
Verona University,
Via dell'Artigliere 8

37129 Werona, Veneto, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium