Przeczytaj oficjalny opis

Katedra Studiów Międzynarodowych, Prawnych, Historycznych i Politycznych

Uniwersytet w Mediolanie jest publiczną instytucją naukowo-badawczą założoną w 1924 roku. Dziś wiodący ośrodek we Włoszech i Europie ze względu na swoją produktywność naukową. Uniwersytet w Mediolanie jest największą uczelnią w regionie i gromadzi 10 wydziałów i szkół oraz kadrę nauczycielską. ponad 2000 profesorów.

Wydział Studiów Międzynarodowych, Prawniczych, Historycznych i Politycznych oferuje studentom studiów licencjackich i magisterskich kilka kursów z różnych dziedzin, takich jak stosunki międzynarodowe, międzynarodowe studia prawne, historia międzynarodowa i studia terenowe. Dogodnie zlokalizowany w centrum Mediolanu, zaledwie 10 minut spacerem od katedry (Duomo di Milano), nasz departament mieści się w Palazzo Resta-Pallavicino, historycznym budynku położonym w via Conservatorio. Słynne Konserwatorium Muzyczne "Giuseppe Verdi" i kościół "Santa Maria della Passione" (XV w.) Znajdują się zaledwie kilka kroków od hotelu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies

Program Master w stosunkach międzynarodowych (REL) oferuje zaawansowaną i wysoko wykwalifikowaną edukację w dziedzinie polityki, prawa, ekonomii i historii z perspektywy ... [+]

Magister stosunków międzynarodowych

Program Master w stosunkach międzynarodowych (REL) oferuje zaawansowaną i wysoko wykwalifikowaną edukację w dziedzinie polityki, prawa, ekonomii i historii z perspektywy globalnej .

W miarę tego dwuletniego doświadczenia nauczyciele będą mieli możliwość prowadzenia szerokiej gamy zajęć w dziedzinach akademickich, takich jak prawo międzynarodowe, instytucje międzynarodowe, ekonomia i regulacje, geopolityka, historia stosunków międzynarodowych i studia terenowe.

Nasz wydział poświęca szczególną uwagę wyposażeniem uczniów w multidyscyplinarną i wszechstronną wiedzę, która okazuje się kluczowa dla ich przyszłej kariery. W tej perspektywie cenimy zdolność do pracy i korzystania z różnorodnych dyscyplin w naukach społecznych, aby zapewnić naszym uczniom dostęp do odpowiednich narzędzi do rozwiązywania największych problemów politycznych naszych czasów.... [-]

Włochy Milan
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 Milan, Lombardy, Włochy