University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1

Prezentacja

Uniwersytet Kampanii "Luigi Vanvitelli" powstała w 1991 roku (Dekret MURST, 25 marca) w celu odciążenie zatłoczonych warunków głównego neapolitańskiej uczelni znanej jako "Federico II". Na oficjalnej dnia 1 listopada 1991 roku, University of Kampania zaczęła funkcjonować autonomicznie z dziewiętnastu tysięcy zapisów i ośmiu wydziałach zlokalizowanych w pięciu różnych obszarach terytorialnych Caserta i Neapolem. Obecnie istnieje trzydzieści tysięcy studentów uczęszczających Uczelni 19 wydziałów. multicampus Struktura Uczelni posiada dwa biura swojej Rektor: jeden w Neapolu i jeden w Pałacu Królewskim w Caserta.

3

Uniwersytet Lokalizacje

Znani zabytkowych budynków są domem dla Uczelni szkół, departamentów i biur, centrów administracyjnych. Wiele z tych samych budynkach są także stanowiska archeologiczne, takie jak Wydziale Nauk Humanistycznych i Dziedzictwa Kulturowego w Santa Maria Capua Vetere, który stoi na tym, co było kiedyś rzymski Cryptoporticus i Szkoły Medycznej, które znajdują się w starym centrum miasta Neapolu.

Architektura i Wzornictwo przemysłowe "Luigi Vanvitelli"

Aversa - reklama San Lorenzo budynku Septimum i klasztor.

Medycyna i chirurgia

Szkoła Medycyny oferuje pojedynczy cykl kierunkach medycznych w dwóch swoich szpitali klinicznych: kampus Neapol znajduje się na Szpitala Klinicznego Uniwersytetu znanej jako "Vecchio Poliklinika"; kampus Caserta znajduje się w obszarze "San Benedetto".

Wszystkie kliniczne zajęcia dydaktyczne odbywają się także w "Vecchio Poliklinika" w Neapolu i w Szpitalu Cywilnego w Caserta Caserta. Kurs Degree Ortodoncji odbywa się w Kampusie Neapolu.

Nauczanie szpital neapolitański zajmuje dwa główne lokalizacje: kompleks Sant'Andrea delle Dame i "Santa Patrizia Klasztory".

Lokalizacje

Santa Maria Capua Vetere

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Address
Viale Beneduce n. 10

81100 Santa Maria Capua Vetere, Kampania, Włochy
Telefon
+39 0823 274803